VÝSLEDKY ZHL BFZ STARŠÍCH, MLADŠÍCH ŽIAKOV A PRÍPRAVIEK O POHÁR PREDSEDU BSK – 6. KOLO

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2015/2016 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v troch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2001 a mladší), mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší) a prípravky /nar. po 1.1. 2005 a mladší/ pokračovala cez víkend zápasmi 6. kola v kategóriách st. a ml. žiakov a 7. kolom v kategórii prípraviek.

MLADŠÍ ŽIACI – telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača

6.kolo: Iskra Petržalka – Limbach 15:1, Hlasnik 4, Hlpka 4, Hudák 3, Oth 2, Kollar, Titka – Chvíla. N. Dedinka – Lamač 5:2, Štofa, Mečár, Szabo, Poor, Alário – Hajaš 2. FK Rača A – Vrakuňa 3:4, Fajkus 2, Zubo – Herzán 2, Paracka, Alex.

Semifinále: Dev. N. Ves – Scorpions 2:3, Janíček 2 – Rybár, Furdek, Mifkovič.

Semifinále: Žolík Malacky – NMŠK Bratislava 7:4, Haramia 3, Repaský 3, Kuma – Dórnai 4. CFK Cajla – Jarovce 2:3, Geletová, Blaškovičová – Janyik 2, Kurti. Malinovo – Šam.Hamuliakovo 4:3, Dúcz 3, Gyuszu – Lengyel, Krajčír, Hollosy. Šenkvice – Dun. Lužná 10:1, Šutta 3, Hájnik 3, Šoka 2, Poláček, Kubišta – Štvrtecký.

Semifinále: FK Rača B – Bernolákovo 1:15, Polakovič – Ďugel 9, Gál 3, Sikhart.

Semifinále: Slovan Ivanka p. Dunaji – FKP Dúbravka 2:8, Dežulian, Chudada – Červenka 3, Skachkov 2, Zukal, Bernhauer, Šiška.

SDM Domino – MŠK Senec 0:4, Zeman 2, Kolárik 2 (PZ).

Poradie strelcov: 31 – Ďugel (Bernolákovo), 16 – Mifkovič (Scorpions), 15 – Gál (Bernolákovo), 14 – Hájnik (Šenkvice), 13 – Červenka (FKP Dúbravka), 12 – Šiška (FKP Dúbravka), Dornai (NMŠK), Dežulian (Ivanka), 10 – Herzán (Vrakuňa), Haramia (Žolík), 9 – Rigo (Vrakuňa), Repaský (Žolík), 8 – L. Štefkovič (Ivanka), 7 – Markocsy (NMŠK), Šafránik (Lamač), Šoka (Šenkvice), 6 – Gabura (Rača B), Krejcar (Ivanka), Keszöcze (Rača B), Volník (Bernolákovo), Hlásnik (I. Petržalka), Dúcz (Malinovo), Bernhauer, Skachkov (FKP Dúbravka), 5 – Birvoň (D. N. Ves), Šutta (Šenkvice), Mihok (Senec), 4 – Hoffer, Janíček (D. N. Ves), Trusina (Rača B), Šimončík, Hajaš (Lamač), Smažák, Dudáš (Vrakuňa), Caban (Scorpions), Bakoš (NMŠK), Hlpka (I Petržalka), Kuma (Žolík), Janyik (Jarovce), 3 – Macsai, Machán (Malinovo), Petrovský (Ivanka), Hrušovský (D. Lužná), Tóth (Šam./Ham.), Guoth (Bernolákovo), Tonhauzer (NMŠK), Hataš, Furdek, Rybár (Scorpions), Tokár (Šenkvice), Hudák (I. Petržalka), Alex (Vrakuňa), 2 – Vadkerti, Oth (I. Petržalka), Salíček, S. Šimeček (D. N. Ves), Petro Poór, Alario (N. Dedinka), Horváth, Pach Liam, Fajkus, Zubo (Rača A), Záhumenský (Žolík), Andok, Rusnák (Domino), Bariny (Šenkvice), Michalko, Blaškovičová (Cajla), Detko (Malinovo), Žilák (Jarovce), Tukovič, Domian, Štvrtecký (D. Lužná), Špitalský (FKP Dúbravka), Tóth (Scorpions), Verníček, Juhasz (Limbach), Rajdl, Zeman, Skalka (Lamač), Podhorec, Lazík (NMŠK), Zeman (Senec), Paracka (Vrakuňa), Krajčír (Šam./Ham.), Polakovič (Rača B), Sikhart (Bernolákovo), Chudada (Ivanka), Zukal (ŠKP Dúbravka), 1 – V. Šimeček, Baksky (D. N. Ves), Sedlák, Bača (Žolík), Múčková, Kovačič, Kajoš, Štofa, Mečár, Szabo (N. Dedinka), Nackin, Bakič (Rača A), Havlík Bagin, Turlík (Domino), Rafaj, Múčka, Pecník, Beňová, Geletová (Cajla), Juranová, Dvorák, Poláček, Kubišta (Šenkvice), Jožič, Vaško, M. Štefkovič (Ivanka), Gyszlo, Ryšavý, Gyuszu (Malinovo), Lackovič, Adamec (Bernolákovo), Labuda (D. Lužná), Uhler, Zarei, Kurti (Jarovce), Janoško, Lengyel, Hollosy (Šam./Ham.), Čuhakov, Černý, Pikaliová (NMŠK), Vavrík, Bilčík, Chvíla (Limbach), Farkaš, Paracka, Queredo, Daniel, Malík (Vrakuňa), Podluka (Lamač), Badalov, Cimprich, Mulik, Krotka (Scorpions), Hrnčíř, Kolárik,  Repa, Kerek (Senec), Kollar, Titka (I. Petržalka).

 Program posledného 7. kola – 6. 2. 2016 /sobota/: 9.00 o 13. miesto: N. Dedinka – Malinovo, 9.50 o 19. miesto: Limbach – CFK Cajla, 10.40 o 17. miesto: Iskra Petržalka – Jarovce, 11.30 o 15. miesto: Lamač – Šam.Hamuliakovo, 12.20 o 21. miesto: SDM Domino – MŠK Senec, 13.10 o 11. miesto: FK Rača A – Dun. Lužná, 14.00 o 9. miesto: Vrakuňa – Šenkvice, 14.50 o 5. – 8. miesto: Dev. N. Ves – NMŠK Bratislava, 15.40 o 5. – 8. miesto: FK Rača B – Ivanka p. Dunaji 16.30 zápas č. 1: Scorpions – Žolík Malacky, 17.15 zápas č. 2: Bernolákovo – FKP Dúbravka.

 Poznámka:. Finálová časť – 14. 2. 2016 (nedeľa) v hale Domu Športu, Junácka ul., Bratislava: Víťaz zápasu č. 1 bude zaradený v prvom semifinále pod č. 1, porazený zo zápasu č. 1 bude zaradený pod č. 3, víťaz zápasu č. 2 bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2 a porazený zo zápasu č. 2 bude zaradený pod č. 4. Hrá sa systémom 1 – 4, 2 – 3.

 STARŠÍ ŽIACI – hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina, Bratislava

 Skupina A – 6. kolo: 12.00 CFK Cajla – N. Dedinka 9:5 Srnec 5, Čapkovič 2, Tomaškovič, Heriban – Straka 2, Braviak, Caliskan, Lukács (PZ). Domino A – Sv. Jur 7:3, Šutiak 3, Grosschmidt 2, Fratrič, Camelio – Oravec, Puchner, Nowák. D. Lužná – Lamač 7:4, Hubert 2, Dolník 2, Hraška 2, Horvát – Kudláč 2, Andris, Toma. Bernolákovo – Šenkvice 3:4,  Javorček 3 – V. Žilinský, Sandtner, P. Dugovič, Lacko.  

 

1,Šenkvice              6          5          1          0          30:10   16

2,SDM Domino A 5          3          2          0          19:9     11

3,Dun. Lužná         5          3          0          2          15:14   9

4,Bernolákovo       5          2          1          2          21:17   7

5,Lamač                  5          1          1          3          14:18   4

6,Svätý Jur             5          1          1          3          26:39   4

7,N. Dedinka          5          0          0          5          13:31   0

Poradie strelcov: 8 – Puchner (Sv. Jur), 7 – Oravec, Nowak (Sv. Jur), Kudláč (Lamač), 6 – Axamit (Bernolákovo), 5 – Jurán, P. Dugovič,  (Šenkvice), S. Rák (Domino A), Hraška (D. Lužná), 4 – Gál, Procházka (Bernolákovo), Žák, Martin Lacko, V. Žilinsky (Šenkvice),  Calisken (N. Dedinka), 3 – Lukács, Straka (N. Dedinka), Grosschmidt, Šutiak (Domino A), Dolník, Hubert (D. Lužná), Andris (Lamač), Javorček (Bernolákovo), 2 – Ďugel, Cserpes (Bernolákovo), Valko (Šenkvice), Matúšek (Lamač), Bilský, M. Lukáč (Sv. Jur), Paštinský (Domino A), Braviak (N. Dedinka), 1 – Szeibecedez, Hrančo, Jamrich, Horvát (D. Lužná), Augustín (N. Dedinka), Somorovský, Hanák, Oškera, Sandtner, Peško (Šenkvice), Adámek, Drunek, Boroš R. Rak, Fratrič, Camelio (Domino A), Bončo, Toma (Lamač).

Skupina B – 6. kolo: D. N. Ves – Domino B 2:2, Jakab, Csazsar – Korienek, Višnevský.  Vrakuňa – Ivanka 2:10, Hozak, Dospel – L. Štefkovič 4, Mišík 3, M. Štefkovič 2, Dežulian.

Predohrávka 6. kola: Žolík Malacky – Scorpions 7:1, D. Lipták 4, K. Lipták, Biksadský, Lackovič – Mulík.

1,Žolík Malacky      5    4      0      1      39:11   12

2,Scorpions             5    3      1       1      15:17   10

3,Dev. N. Ves          5    3      1       1      17:11   10

4CFK Cajla              5    2      0       3     17:17   6

5,SDM Domino B   5   1       2       2      12:14   5

6,Vrakuňa                5   1       0       4      14:33   3

7,Ivanka p. Dun.     6  2       0       4      20:31   6

Poradie strelcov: 12 – D. Lipták (Žolík), 6 – Walter (Žolík), Jakab (D. N. Ves), 5 – Hacaj, Srnec (Cajla), Klimek (Vrakuňa), 4 – Rigo (Vrakuňa), Agh, Mulík (Scorpions), Heriban (Cajla), Csázsár (D. N. Ves), L. Štefkovič (Ivanka), 3 – Foltýn, Galba, R. Biksadský, Lackovič (Žolík), Mališ, Hlinčík, Dežulian, Mišík (Ivanka), Ozorak (Scorpions), 2 – Dobrucký (Scorpions), Mikuška, Kožka, Lacho (Domino B), Palkovič, Rigo, Vnuk (D. N. Ves), Karman, Vincek, (Žolík), M. Štefkovič (Ivanka), 1 – Takáč, Oleš (Scorpions), Murín (D. N. Ves), Goldschmidt, Kohút, Plett, Franek, Korienek, Višnevský (Domino B), Vaško,  Preisach (Ivanka), Bajči, Červenák, Tobias, Hozak, Dospel (Vrakuňa), Valúch, Košičár, Zachar, Kaňka, K. Lipták (Žolík), Čapkovič, Tomaškovič, Pastucha (Cajla).

 Program posledného 7. kola – 7. 2. 2016 /nedeľa/: 12.00 Lamač – Bernolákovo, 13.00 Sv. Jur – D. Lužná, 14.00 N. Dedinka – Domino A, 15.00 Šenkvice – Ivanka (PZ), 16.00 Domino B – Vrakuňa, 17.00 Scorpions – D. N. Ves, 18.00 CFK Cajla – Žolík Malacky.

 Poznámka:. Finálová časť – 14. 2. 2016 (nedeľa) – hala Domu športu, Junácka 6, Bratislava: Prvý v skupine A bude zaradený v prvom semifinále pod č. 1, druhý zo skupiny B bude zaradený pod č. 3, prvý v skupine B bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2 a druhý zo skupiny A bude zaradený pod č. 4. Hrá sa systémom 1 – 3, 2 – 4.

PRÍPRAVKY – športová hala pri ZŠ Šenkvice

Účastníci: CFK Pezinok-Cajla, ŠK N.Dedinka, Slovan Vištuk, ŠK Senec, Slovan Modra, FK Karpaty Limbach, MŠK Kráľová pri Senci, Slovan Viničné, ŠK Čataj, FK Blatné, ŠK Šenkvice, FK Sološnica, TJ Malinovo, OŠK Chorvátsky Grob, MŠK Senec, ŠK Šenkvice B.

Skupina A – 7. kolo: Modra – CFK Cajla 5:3, T. Tichý 2, Kintler, Urbanec, E. Tóthová – Moravčík 2, Grus. N. Dedinka – Blatné 1:4, Farkaš – Varga 2, Milošovič, Kubica. ŠK Senec – Vištuk 8:2, Iuhaniaková 4, Sipos 3, Vegh – Gura, Vadovič. Sološnica – Šenkvice B 7:3, Frühauf 4, Mozol 2, Tardíková – L. Polakovič 3.

1,ŠK Senec     7     7     0      0      85:2     21

2,Modra         7     5     0      2      40:33   15

3,CFK Cajla   7    4      0      3      41:29   12

4,Blatné         7    4      0      3       31:38   12

5,Vištuk         7    3      1       3       25:27   10

6,Sološnica    7   3       1       3      37:40   10

7,N. Dedinka 7   0       1       6      23:54   1

8,Šenkvice B  7  0       1       6      16:75   1

Poradie strelcov: 17 – Moravčík (Cajla), Jurka (ŠK Senec), 16 – Frühauf (Sološnica), 14 – Vtáček (Sološnica), 13 – R. Feder (Modra), 12 – Sipos (ŠK Senec), 11 – T. Polaštík (Cajla), 10 – N. Vadovič, Gura (Vištuk), 9 – Tondra, Paulen (ŠK Senec), Potočný (Modra), 8 – Korytiak (Blatné), Pyšný (ŠK Senec), Farkaš (N. Dedinka), 7 – Iuhaniaková (ŠK Senec), 6 – Burza (Cajla), Š. Polakovič (Šenkvice B), Fukas, Kubica, Varga (Blatné), Vietoris, Bottán (ŠK Senec), T. Tichý (Modra), 4 – Kovár (Modra), Vargová (N. Dedinka), L. Polakovič (Šenkvice B), 3 – Dóci, Sabo (ŠK Senec), Tholt (N. Dedinka), E. Tóthová (Modra), Milošovič (Blatné), 2 – Kocka, Roller, Vadovič (N. Dedinka), Pallesitz, Kovár, Végh (ŠK Senec), Kročka, Makýš (Vištuk), Jaššo, Grus (Cajla), Gabalec (Blatné), Šramota (Šenkvice B), Petráš, Mozol (Sološnica), Urbanec (Modra), 1 – M. Feder, M. Tóthová, Kintler (Modra), Dian, Böhmer (N. Dedinka), Polkoráb, Katiš, L. Polaštík (Cajla), J. Granec, Heckl (Blatné), Roman, Sojka, Tardíková (Sološnica), B. Vadovič (Vištuk), Klein, Novák, Hurrtas, Baďura (Šenkvice B).

 Skupina B – 7. kolo: Kráľova – Limbach 5:5, Dobrovič 3, Csemy, Črep – Bilčík 4, Kalman. Šenkvice – Malinovo 4:0, Bariny 2, Š. Polakovič, Mosnák. Viničné – MŠK Senec 1:3, Bujňáková – Heringeš, Macsai, Žigová. Čataj – Ch. Grob 0:3 kont.

1,Šenkvice A            7          7       0       0          68:7     21

2,Kráľova p. Senci  7          5       1          1        59:29   16

3,Malinovo               7          5       0          2       50:15   15

4,Chorv. Grob          7          4       0          3       32:38   12

5,Limbach                 7          2       2          3       31:43   8

6,MŠK Senec             7          2       1          4       21:43   7

7,Čataj                         7          1       0          6       13:57   3

8,Viničné                    7          0       0          7       7:49     0

Poradie strelcov: 25 – Dobrovič (Kráľová), 21 – Bariny (Šenkvice), 20 – Bilčík (Limbach), 19 – Š. Polakovič (Šenkvice), 16 – Kulacs (Malinovo), 12 – Črep (Kráľová), 10 – Barnáš (Malinovo), Kubačka (Ch. Grob), 9 – Heringeš (MŠK Senec), 8 – Peško (Šenkvice), 7 – Molnár (Ch. Grob), Glasa (Čataj), Benian (Malinovo), Csémy (Kráľová), 5 – Tomášov (Kráľová), Benkovský (Čataj), Mosnák (Šenkvice), 4 – Schultz, Talajka (Ch. Grob), Szimeth, Krátky (Kráľová), Somorovský (Šenkvice), J. Palay (Malinovo), Kalman (Limbach), 3 – Huertas, L. Polakovič (Šenkvice), Pažitný (Viničné), Juhasz (Limbach), M. Palay (Malinovo), 2 – Kistner, Horváth, Mezník (Malinovo), Šupala, Sipos, Andrejčák, Macsai, Žigová  (MŠK Senec), Králik (Kráľova), Czinege (Limbach), Povičovič (Ch. Grob), Oravec, Šramota (Šenkvice), Koštivál (Viničné), 1 – Korič  (Šenkvice), Kállay, Nagy, Boháčik, Psársky (Malinovo), Trko, Kummer (Limbach), Jankovič (Čataj), Adriansen, Dovičovič, Peťko, Badinský (MŠK Senec), Somorovský, Bujňáková (Viničné).

Ďalší program:

Skupina o 13. – 16. miesto – SO 13. 2. 2016: 9.00 N. Dedinka – Viničné, 9.45 Šenkvice B – Čataj, 10.30 súboj porazených, 11.15 súboj víťazov.

Skupina o 9. – 12. miesto – SO 13. 2. 2016: 12.00 Vištuk – MŠK Senec, 12.45 Sološnica – Limbach, 13.30 súboj porazených, 14.15 súboj víťazov.

Skupina o 5. – 8. miesto – SO 5. 3. 2016: 9.00 CFK Cajla – Chorv. Grob, 9.45 Blatné – Malinovo, 10.30 súboj porazených – o 7 miesto, 11.15 súboj víťazov – o 5. miesto.

Skupina o 1. – 4. miesto – SO 5. 3. 2016: 12.00 ŠK Senec – Kráľová, 12.45 Modra – Šenkvice, 13.30 súboj o 3. miesto, 14.15 súboj víťazov – finále.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV