Obsadenie R a D na 18. – 19.5.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 26. kolo
15.5. 14.00-16.15 Inter – Trenčín „B“ Tanglmayer, Brody, Henček; Vaško
18.5. 10.00-12.15 Petržalka – Púchov Havrila, Křivan, Kudlica; Darlea ( Sklodowskej )
19.5. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Horná Nitra Pinček, Rozinek, Polakovič Ľ.; Pogány ( Rapid )

I. LSŽ-Z A+B – 25. kolo
16.5. 17.00-15.00 K. Ves – Petržalka Brody, Valko, Hádek ( Lamač )
18.5. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda Fischer, Ježík, Srna ( Pasienky )
18.5. 10.00-12.00 Senec – Topolčany Tanglmayer, Jendruš, Parilák ( V. Biel )
18.5. 14.30-16.30 Inter – Púchov Vašš, Mosor, Moravec ( Drieňová )

I. liga žien – 12. kolo
21.5. 17.30 FK Dúbravka – Lady Team Křivan, Gosiorovský, Ježík

I. liga žiačok – 12.kolo
18.5. 13.15 FK Dúbravka – Lady Team Rozinek, ObFZ-m

II. liga žien – 14. kolo
19.5. 14.00 Vrakuňa – Sv. Jur R, AR1, AR2

II. liga žien – 19. kolo
19.5. 10.00 K. Ves – Lady Team „B“ R, AR1, AR2

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 27. kolo
18.5. 14.30 Ivanka – Inter Polakovič Ľ., Tanuška, Henček; Ľupták
18.5. 17.00 Pl. Štvrtok – Rohožník Pinček, Martinkovič ml., Smolíková; Somoláni
19.5. 17.00 Rovinka – Králová p/S Zálesňák, Fischer, Tanuška; Sedlák
19.5. 17.00 Ružinov – Sv. Jur Chromý, Dujava, Brody; Truchlý
19.5. 17.00 Stupava – Rača Straka, Smolíková, Berner; Likavský
19.5. 17.00 Limbach – Sl. Grob Cvengroš, Kočický, Martinkovič ml.; Minárik
19.5. 17.00 Lozorno – Jablonec Bohun, Havrila, Mosor; Hájek
19.5. 17.00 Bernolákovo – ŠKP Tanglmayer, Ježík, Vašš; Jablonický

Seniori S4A – 23. kolo
18.5. 17.00 Domino „B“ – Tomášov Čižmár, Martinka, Ščepán; Chladek
18.5. 17.00 Danubia – Kalinkovo Brody, Orlický, Chálka; Keller
18.5. 17.00 Lamač – Vrakuňa Ďurčo M., Valko, Gosiorovský; Banič
19.5. 17.00 Most p/B – BCT Bilčík, Martinka, Valko; Lônčík
19.5. 17.00 D. N. Ves – Vajnory Moravec, Jendruš, Hrazdira; Brody
19.5. 17.00 Igram – Čunovo Dávid D., Dávid M., Krč; Príkopa
19.5. 17.00 Rusovce – Hrubý Šúr Martinkovič st., Rozinek, Srna; Mazanec I.

Seniori S4B – 23. kolo
19.5. 17.00 Malacky – Báhoň Henček, Smirnov, Gosiorovský; Ležovič
19.5. 17.00 V. Leváre – Jakubov Lauer, Hádek, Križko; Ondrušek
19.5. 17.00 Kostolište – Šenkvice Bláha, Křivan, Abrman; Šuran
19.5. 17.00 Závod – PŠC Pezinok Kudlica, Chálka, Maretta; Mazanec P.
19.5. 17.00 Viničné – Budmerice Parilák, Pacalaj, Ralbovský; Rášo
19.5. 17.00 Jablonové – Zohor Melíšek, Lazar, Lackovič; Minarovič

Dorast SD3R – 27. kolo
18.5. 10.00 Kostolište – K. Ves Chromý, Zálesňák, Hrazdira
18.5. 10.00 FK Dúbravka – Rača Ralbovský, Rozinek, ObFZ-m
18.5. 10.00 ŠKP – Iskra Lauer, Krč, Abrman,
18.5. 11.30 Ivanka – FC Petržalka Tanuška, Henček, Valko
18.5. 14.30 Domino – Sv. Jur Ščepán, Martinka, ObFZ-m
19.5. 14.30 Bernolákovo – Vrakuňa Ježík, Vašš, ObFZ-m

Dorast MD3R – 25. kolo
18.5. 11.30 Iskra – Domino Kudlica, Martinlovič st.
18.5. 14.00 Senec – Vrakuňa Parilák, Jendruš, Tanglmayer

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 23. kolo
18.5. 9.00-11.00 FA Bratislava – D. N. Ves Valko, Hádek ( Miloslavov )
18.5. 9.00-10.30 Domino – Lozorno Bláha, Smirnov
18.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – PŠC Pezinok Dávid D., Dávid M.
19.5. 9.00-11.00 Vrakuňa – Ivanka Moravec, Abrman
19.5. 9.30-11.00 Rača – D. Lužná Křivan, Maretta
19.5. 9.00 Iskra – Ružinov Gosiorovský ( iba ml. žiaci ) ( Budatínska )

LMŽ SFZ U-12, U-13- 18.kolo
16.5. 15.30-17.00 Petržalka – Ružinov Ľupták
19.5. 13.30-12.00 K. Ves – Domino Rataj
14.5. 16.30 Senec U-12 – Slovan U-12 Lovás (V. Biel)
18.5. 14.00 Senec U-13 – Slovan U-13 Lovás (V. Biel)
19.5. 10.45-9.00 Inter – ŠKP Biely (Štart)

I.LMŽZ U-13, U-12- 26. kolo
18.5. 10.00-11.45 Petržalka – P. Bystrica Kuzmová (Pankuchova)

Prípravka ( PMA ) 20. kolo
15.5. 15.30 Slovan „B“ – K. Ves Krčová
19.5. 9.30 Žolík Malacky – Slovan „A“ ObFZ-v
16.5. 17.30 Rača – FC Petržalka Straka Martin
19.5. 9.00 ŠKP – Senec Lovás
19.5. 9.00 FA Bratislava – Inter Mráz
18.5. 14.00 Domino – Ružinov Kravárik

Prípravka ( PMB ) 20. kolo
18.5. 10.00 Slovan „B“ – K. Ves Krčová
19.5. 10.45 Žolík Malacky – Slovan „A“ ObFZ-v
18.5. 9.30 Rača – FC Petržalka Straka Martin
19.5. 10.00 ŠKP – Senec Lovás
19.5. 10.15 FA Bratislava – Inter Mráz
18.5. 14.00 Domino – Ružinov Dano

Prípravka ( PMC ) 20. kolo
18.5. 9.00 Slovan „B“ – K. Ves Krčová
19.5. 12.00 Žolík Malacky – Slovan „A“ ObFZ-v
18.5. 10.45 Rača – FC Petržalka Straka Martin
19.5. 11.00 ŠKP – Senec Lovás
19.5. 11.30 FA Bratislava – Inter Mráz
18.5. 15.00 Domino – Ružinov Kravárik

Prípravka ( PMA 2 ) 20. kolo
18.5. 9.00 Vrakuňa – Iskra Mráz.
18.5. 10.00 Vajnory – BCT Dano
18.5. 12.00 Scorpions – Inter Orlíková (Polygraf)
18.5. 13.15 D. Lužná – D. N. Ves Bočák Jo.
19.5. 10.30 K. Ves „A“ – K. Ves „B“ Rataj

Prípravka ( PMB 2 ) 20. kolo
18.5. 10.00 Vrakuňa – Jarovce Mráz
19.5. 9.00 Kalinčiakova – Čunovo Príkopa
18.5. 10.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka Kravárik
18.5. 14.30 D. Lužná – D. N. Ves Bočák Jo.
19.5. 10.30 Danubia – Inter Príkopa
19.5. 8.30 K. Ves „A“ – K. Ves „B“ Rataj

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 20. kolo
19. 5. 17.00 Pernek – Borinka Bočák, Gajarský
18. 5. 17.00 P.Š./Vysoká B – Marianka Rybár, Pirník, Boško
19. 5. 17.00 Sološnica – M. Leváre Boldižár, Hudy
19. 5. 17.00 Studienka – Suchohrad Hušek, Višváder
19. 5. 17.00 Kuchyňa – Pl. Mikuláš Ďurčo, Gilan

Seniori – S5VB – 27. kolo
19. 5. 17.00 Ch. Grob – Sv. Jur B Augustovič, Brejcha
19. 5. 17.00 Malinovo – Králová p. S. B Zborovan, Hošo, Lieskovský
19. 5. 17.00 Miloslavov – Dubová Patlevič, Mičura
19. 5. 17.00 Čataj – Častá Olša M., Olša D.
19. 5. 17.00 Grinava – Sl. Grob B Pirník, Hurban
19. 5. 17.00 Kaplná – Vištuk Zárecký, Polakovič A.
19. 5. 17.00 Blatné – Doľany Miško, Boško
19. 5. 17.00 Modra – N. Dedinka Huska, Opálek

Dorast – SD4VA – 16. kolo
18. 5. 14.30 Rohožník – Jakubov Višváder, Gilan
18. 5. 14.30 Pl. Štvrtok – Lozorno Ďurčo, Boldižár
18. 5. 17.00 Malacky – Stupava Hušek,Gilan

Dorast – SD4VB – 23. kolo
19. 5. 14.30 Malinovo – Báhoň Hošo, Zborovan
18. 5. 17.00 Limbach – Šenkvice Brejcha Huska
18. 5. 14.00 Modra – Častá Hošo,Strapek
19.5. 14.30 Viničné – Budmerice Pacalaj, Ralbovský
19.5. 14.30 Igram – B. Pezinok Dávid M., Krč
19. 5. 14.30 N. Dedinka – Slov. Grob Augustovič, Kardelis

Žiaci – SZVMA – 20. kolo
19. 5. 15.00 Zohor – Stupava Višváder
19. 5. 10.00 Malacky – Rohožník Hušek
19. 5. 15.00 Gajary – Jakubov Hudy
19. 5. 14.00 Závod – Láb Hušek
19. 5. 15.00 Jablonové – Žolik MA B R
16.5. 17.30Žolík MA B – Stupava Konečný /14.kolo dohrávka/

Žiaci – SZVPK – 15. kolo
18. 5. 10.30 Jablonec – Dubová Polakovič A.
19. 5. 10.30 Báhoň – Šenkvice Polakovič A.
18. 5. 15.00 Sl. Grob – Častá Brejcha
19. 5. 10.00 Modra – Budmerice Huska
19. 5. 15.00 Doľany – B. Pezinok Olša D.

Žiaci – SZVSC – 16. kolo
19. 5. 10.00 Igram – Ch. Grob Olša D.
19. 5. 10.00 N. Dedinka – Most p. B. Marczell
19. 5. 11.00 Hr. Šúr – Malinovo Strapek
17.5. 18.00Tomášov – Ch. Grob Konečný /10.kolo dohrávka/

Žiaci – MZV – 19. kolo
18. 5. 10.00 B. Pezinok –Modra Brejcha
19. 5. 9.30 Pl. Štvrtok A – Kuchyňa Hudy
18. 5. 15.00 Šenkvice – Pl. Štvrtok B Lieskovský
19. 5. 14.30 Marianka – Pusté Úľany Blecha
19. 5. 15.00 V. Leváre –Vištuk R

Prípravka – PrMA – 17. kolo
19. 5. 10.00 Jakubov – Záh. Ves R
18. 5. 15.00 Zohor – Rohožník R
18. 5. 14.00 Sološnica – Stupava R
18. 5. 15.00 Pl. Štvrtok A – Pl. Štvrtok B Konečný
18. 5. 13.00 Lozorno – Láb Konečný

Prípravka – PrPK – 17. kolo
19. 5. 10.00 Viničné – Grinava R
19. 5. 12.00 Modra – Sv. Jur R
18. 5. 12.00 B. Pezinok – Jablonec R
18. 5. 11.00 Ch. Grob – PŠC Pezinok /15.5. 17.30/??? Marczell

Prípravka – PrSC – 20. kolo
19. 5. 10.00 Králová p. S. B – Kalinkovo B R
18. 5. 9.30 Rovinka  – Králová p. S. A R
18. 5. 10.00 Bernolákovo – Miloslavov Hošo
18. 5. 9.30 Ivanka p. D. – Čataj Marczell
19. 5. 9.30 Most p. B. – Malinovo R
19. 5. 14.30 Kalinkovo A – N. Dedinka R

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV