Obsadenie R a DS – PR BFZ 12.- 16.3. 2016 č. 18

Súťaže riadené SFZ

Doxxbet Liga – Západ – 20. kolo

13.3. 14.30 Šaľa – Spartak Trnava „B“  Šuniar, Pozor, Vician; Ďurčo M.;Medovič; Chalmoviansky

Doxxbet Liga – Východ – 20. kolo

12.3. 14.30 Zvolen – Teplička N/V  Cvengroš, Jankovič, Tománek, Chromý; Jasenák; Bacsa   

St. dorast. LSD – U19 15. kolo   

12.3. 11.00 Slovan – B. Bystrica  Krivošík P., Lauer, Parilák; Kopča

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 15. kolo     

12.3. 11.00-13.15 Senec – Slovan  Dujava, Hudy, Maretta (NTC Senec –UT)

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 16. kolo     

16.3. 13.00-15.15 Slovan – Bardejov  Bohun, Kočický, Gosiorovský (Prievoz Rapid) 

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 15. kolo 

12.3. 10.00- 12.00 Inter – Senec  Malárik, Kočický, Kardelis (Drieňová)

12.3. 13.00-15.00 Slovan – Levice  Polomský, Gosiorovský, Straka (Pasienky)

I.LMŽ U13 – U12 – 15. kolo

12.3. 10.00-12.00 Senec – AS Trenčín  Kramár, Kocurek (Kráľová p/S)         

12.3. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Kašper, Kakaščík (Údernícka Petržalka)   

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 17. kolo

12.3. 10.00-12.30 Inter – Topoľčany  Srna, Franek, Chalka; Chaldek (ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 17. kolo

12.3. 14.30 Báhoň – Viničné  Ďurčo M., Smolíková, Gaži; Páchnik  

13.3. 10.30 Rača – D. N. Ves  Polakovič Ľ., Ježík, Ruc; Brody  

13.3. 14.30 Bernolákovo – Sv. Jur  Chromý, Malárik, Polomský; Príkopa  

13.3. 14.30 Ivanka p/D – Kráľová p/S  Orlický, Martiš, Srna; Ľupták

13.3. 14.30 Rohožník – Inter  Straka, Smolíková, Parilák; Richtárik

13.3. 14.30 Lozorno – Most p/B  Tanglmayer, Martinkovič ml., Martiška; Truchlý

13.3. 14.30 S. Grob – PŠC Pezinok  Lauer, Dujava, Bláha; Darlea  

13.3. 14.30 Rovinka – Tomášov  Bohun, Hudy, Lackovič; Somoláni   

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

12.3. 14.30 Domino – FC Malacky  Olša D., Koštrna, Somoši; Jablonický

12.3. 14.30 Vrakuňa – V. Leváre  Čižmár, Szakáll, Laciňák; Banič

13.3. 14.30 Šenkvice – Ružinov  Kardelis, Matejová, Gosiorovský; Dadykin

13.3. 14.30 Rusovce – Jablonové  Choreň, Martinkovič st., Kachnič; Šuniar  

13.3. 14.30 Limbach – Stupava  Kočický, Križko, Abrman; Marczell  

13.3. 14.30 Závod – Jakubov  Valko, Hádek, Strapek; Hájek(Suchohrad)

13.3. 14.30 Čunovo – Lamač  Ralbovský, Chalka, Hrazdira; Mydlárik

13.3. 14.30 Vajnory – Kalinkovo  Fischer, Maretta, Franek; Pinček   

St. Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo

12.3. 9.30 D. Lužná – PŠC Pezinok  Polakovič Ľ., Valko, Strapek

12.3. 10.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Lackovič, Tanglmayer, Martinkovič st.

12.3. 12.00 Rohožník – Iskra Petržalka  Ruc, Bláha, Abrman

12.3. 14.00 Modra – D. N. Ves  Matejová, Choreň, Križko

12.3. 14.30 Šenkvice – Ružinov  Martinkovič ml., Orlický, Ježík

13.3. 13.00 Rača – Jablonové  Ježík, Ruc, Polakovič Ľ

13.3. 15.00 NMŠK 1922 – Kráľová p/S  Henček, Somoši, Laciňák  


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV