Zomrel MUDr. Igor Slepčan

 

 

 

 

 

 

 

Včera 7.3.2016  v popoľudnajších hodinách  nás vo veku 72 rokov navždy opustil dlhoročný lekár mládežníckych výberov BFZ MuDr. Igor Slepčan.

Slepčan Igor

Dlhé roky pôsobil ako lekár mládežníckych futbalových reprezentácií Slovenska a pre výbornú znalosť ruského jazyka, antidopingovej problematiky, aj lekárskej diplomacie bol od začiatku účinkovania hokejistov Slovana Bratislava v Kontinentálnej hokejovej lige až po dnes tiež ako člen zdravotníckej zložky realizačného tímu klubu. Pracoval zároveň i ako dopingový komisár Antidopingovej agentúry SR.

Svoju lekársku kariéru začal na II. internej klinike v Bratislave a po viacročnom pracovnom pobyte v niekdajšom Sovietskom zväze pôsobil ako telovýchovný lekár v Zdravotnom centre vrcholového športu a v Ústave telovýchovného lekárstva v Bratislave. Venoval sa úpolovým športom a patril medzi priekopníkov lekárskej problematiky v karate na Slovensku. Prednášal a učil na Strednej zdravotníckej škole, Slovenskej zdravotníckej univerzite a na Klinike telovýchovného lekárstva Lekárskej fakulte UK v Bratislave.

Včera  predpoludním ešte viedol stáže 4. ročníka študentov LFUK …

Doki, odpočívajte v pokoji, česť vašej pamiatke.

Vedenie Bratislavského futbalového zväzu vyslovuje  hlbokú úprimnú sústrasť pozostalým.


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI