Obsadenie R a DS – PR BFZ 30.3.- 6.4.2016 č. 21

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 18. kolo   

2.4. 11.00-13.15 Slovan – AS Trenčín  Tanglmayer, Martiš, Hádek (Prievoz Rapid)

2.4. 11.00-13.15 Senec – Spartak Trnava  Bohun, Kočický, Smolíková (V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo

2.4. 10.00-12.00 Senec – H. Nitra  Straka, Polakovič Ľ., Lauer (Tomášov)

2.4. 10.00-12.00 Inter – Senica  Chromý,Polomský, Čižmár (Drieňova)

2.4. 10.00-12.00 K. Ves – AS Trenčín  Srna, Gaži, Hudy (Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 15. kolo – dohrávka

30.3. 15.00-16.30 (Streda) Senec – AS Trenčín  Kramár, Kocurek za ObFZ-m (Kráľová p/S)

I. LMŽ U13 – U12 – 18. kolo

3.4. 10.00-12.00 Slovan – K. Ves  Ľupták, Jendruš za ObFZ-m (Pasienky)

Slovenský pohár Ženy – semifinále 1. zápas

30.3. 15.00 (Streda) Slovan – N. Zámky  Kočický, Choreň, Abrman

II. Liga Ženy Západ „A“ – 12. kolo

2.4. 15.00 Sv. Jur – Vrakuňa  Malárik, Franek

2.4. 15.00 D.Lužná – NMŠK 1922  Valko, Abrman

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 20. kolo

2.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Myjava  Bláha, Hajnala, Koštrna; Hájek

2.4. 10.00-12.30 Domino – H. Nitra  Henček, Strapek, Olša D.;Beňo

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ 1. kolo – dohrávky

6.4. 17.00 (STREDA) Borinka – Lamač  Koštrna, Dujava, Srna; Hájek

6.4. 17.00 (STREDA) Rovinka – D. N. Ves  Bláha, Tanglmayer, Henček.; Ľupták

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 20.kolo

2.4. 16.30 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Ruc, Dujava, Lackovič; Somoláni

3.4. 10.30 Inter – Rača Bohun. Polakovič Ľ., Polomský; Darlea

3.4. 16.30 Rovinka – S. Grob  Hudy, Straka, Martiš; Príkopa

3.4. 16.30 D. N. Ves – Báhoň  Tanglmayer, Srna, Henček; Keller

3.4. 16.30 Viničné – Rohožník  Malárik, Gaži, Smolíková; Páchnik

3.4. 16.30 Tomášov – Lozorno  Parilák, Martiška, Martinkovič ml.; Richtárik

3.4. 16.30 Most p/B – Bernolákovo  Chromý, Orlický, Hajnala;Jablonický

3.4. 16.30 Kráľová p/S – Sv. Jur  Lauer, Bláha, Ježík;Ľupták

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 20. kolo

2.4. 16.30 Lamač – Závod  Choreň, Somoši, Martinkovič st.; Banič

3.4. 16.30 Kalinkovo – Domino  Hádek, Koštrna, Szakáll; Marczell

3.4. 16.30 Jablonové – Vajnory  Kočický, Laciňák, Valko; Minárik

3.4. 16.30 Čunovo – Limbach  Strapek, Ruc, Chalka; Dadykin

3.4. 16.30 FC Malacky – Rusovce  Čižmár, Maretta, Franek; Farbula

3.4. 16.30 Stupava – Vrakuňa  Abrman, Olša D., Martinkovič st.; Pinček (HP BCT)

3.4. 16.30 Jakubov – Šenkvice  Hrazdira, Fischer, Gosiorovský; Brody

St. Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo – dohrávka

30.3. 16.00 (Streda) FC Petržalka akadémia – Vrakuňa Lackovič, Tanglmayer, Martinkovič st. (ZŠ Pankúchová)

St. Dorast III. Liga SD3R – 20. kolo

2.4. 11.00 Vrakuňa – Modra  Gosiorovský, Martinkovič ml.; Parilák

2.4. 14.00 D. N. Ves – Rača  Orlický,Maretta, Laciňák

2.4. 16.30 Jablonové – FC Petržalka akadémia  Koštrna, Hajnala, Bláha

3.4. 9.30 PŠC Pezinok – Rohožník  Dujava, Ježík, Somoši

3.4. 14.00 Igram – Šenkvice  Sabela, Kendi, Knopp za ObFZ-m

3.4. 14.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Pavlíková, Kardelis, Choreň

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 12. kolo

2.4. 9.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia Ježík

3.4. 10.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Maretta, Franek

3.4. 13.30 Rača – FA Bratislava Dujava

3.4. 14.00 V. Leváre – Ružinov Lackovič

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

2.4. 9.00-10.30 Rača – FKP Bratislava  Kardelis, Somoši

2.4. 10.00-11.45 Bernolákovo – Ivanka p/D  Chalka, Szakáll

2.4. 10.00-11.45 D. Lužná – Šenkvice  Valko, Abrman

2.4. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Martinkovič st., Fischer (ZŠ Pankúchová)

3.4. 9.30-11.00 Vrakuňa – Žolík Malacky  Gosiorovský, Koštrna

3.4. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Kardelis, Choreň

3.4. 13.00-14.30 Domino – PŠC Pezinok  Martinkovič st.,Rataj za ObFZ-m

I. Liga žiačok BFZ – 12. kolo

2.4. 9.30 Sv. Jur – FC Petržalka akadémia  Randa

 2.4. 13.00 FK Dúbravka – Senec  Kardelis

 Prípravka PMA1 – 12. kolo

30.3. 15.30 ŠK Senec – Vrakuňa  Marczell

1.4. 16.00 Inter – FKP Bratislava Čisárik (Gymn. Metodova)

2.4. 9.00 D. N. Ves – NMŠK 1922  Ľupták

3.4. 9.00 Rača – Domino  Takáč

3.4. 9.00 Šamorín – FC Petržalka akadémia  Čisárik

3.4. 11.30 K. Ves – Ružinov  Kružliak A.

Prípravka PMB1 – 12. kolo

30.3. 16.30 ŠK Senec – Vrakuňa  Marczell

2.4. 10.30 Inter – FKP Bratislava  Čisárik

3.4. 12.00 D. N. Ves – NMŠK 1922  Franek za BFZ

3.4. 10.15 Rača – Domino  Takáč

3.4. 10.00 Šamorín – FC Petržalka akadémia  Čisárik

3.4. 10.00 K. Ves – Ružinov  Kružliak A.

Prípravka PMC – 12. kolo

30.3. 17.30 ŠK Senec – Vrakuňa  Marczell

2.4. 12.00 Inter – FKP Bratislava  Čisárik

2.4. 10.30 D. N. Ves – NMŠK 1922  Ľupták

3.4. 11.30 Rača – Domino  Takáč

3.4. 11.00 Šamorín – FC Petržalka akadémia  Čisárik

3.4. 9.00 K. Ves – Ružinov  Kružliak A.

Prípravka PMA2 – 12. kolo

2.4. 9.00 FA Lafranconi – FC Malacky  Orlíková

2.4. 9.00 Rusovce – Šamorín Hamuliakovo Kružliak A.

2.4. 9.00 Iskra Petržalka – D. Lužná  Lehuta

2.4. 9.30 Stupava – FA Bratislava  ObFZ-v

2.4. 10.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica  Šusták ml.

3.4. 9.30 FK Dúbravka – Ivanka p/B  Ťažký

Prípravka PMB2 – 12. kolo

2.4. 11.00 FA Lafranconi – Žolík Malacky  Orlíková

2.4. 10.00 Rusovce – Šamorín Hamuliakovo Kružliak A.

3.4. 9.00 Iskra Petržalka – D. Lužná  Lehuta

2.4. 11.00 Stupava – FA Bratislava  ObFZ-v

2.4. 9.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica  Šusták ml.

3.4. 11.00 FK Dúbravka – Ivanka p/B  Ťažký

Prípravka PMA3 – 11. kolo

2.4. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Domino „B“  Šusták st.

2.4. 10.30 FK Mariathal – Čunovo  Takáč

2.4. 10.30 Vajnory – Lamač Volek

Prípravka PRSC – 14. kolo

2.4. 9.30 Rovinka – Kráľová p/S „B“  Bočák Jo.

3.4. 9.30 Most p/B – Bernolákovo  Kuzmová

3.4. 14.30 Ch. Grob – Kalinkovo  Štofik

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM – 18. kolo

3.4. 14.00 Tomášov – Scorpions  Martiška (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V 16.kolo

3.4. 16.30 P. Mikuláš – P. Štvrtok  Somoši, Polakovič Ľ., Polomský za BFZ; (D) za BFZ

Dorast SD4V – 16. kolo

3.4. 9.30 Rovinka – S. Grob  Berner, Kramár zaObFZ-m

MZV – 12. kolo

3.4. 14.30 Viničné – Limbach  Gaži za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV