Obsadenie R a DS – PR BFZ 26.4.- 4.5.2016 č. 25

Súťaže riadené SFZ

St. dorast – LSD U19 – 21. kolo

30.4. 11.00 Senec – VSS Košice  Kráľovič, Ferenc, Straka; Gádoši

30.4. 11.00 Slovan – FC Nitra  Trenčanský, Pozor, Lauer; Likavský

St. dorast – LSD U19 – 19. kolo – dohrávka

4.5. 14.00 (Streda) Senec – Slovan  Vašš, Tománek, Parilák; Kopča (V.Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15 – 19. kolo – dohrávka

4.5. 15.00 (Streda) Slovan – K. Ves  Henček, (AR1) za ObFZ-m, (AR2) za ObFZ-m

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

27.4. 14.00-16.00 (Streda) Inter – Slovan  Ruc, Brody, Bohun(Drieňova)

27.4. 14.00-16.00 (Streda) Senec – Myjava  Malárik, Bláha, Martiška(Tomášov)

27.4. 14.00-16.00 (Streda) K. Ves – Púchov  Ďurčo M.,Dujava,Koštrna (Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 22. kolo

1.5. 10.00-12.00 Slovan – Inter  Křivan, Knopp za ObFZ-m

II. Liga Ženy Západ „A“ – 15. kolo

1.5. 15.00 Vrakuňa – NMŠK 1922  Dujava, Lauer

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo

30.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – L. Trnava  Lackovič, Abrman, Križko; Somoláni

30.4. 10.00-12.30 Inter – H. Nitra  Kočický, Martiš, Brody; Príkopa (ŠKP)

30.4. 10.00-12.30 Domino – K. Ves  Strapek, Fischer, Valko; Brody

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 24.kolo

30.4. 15.00 S. Grob – Rohožník  Henček, Srna, Ježík; Ľupták

30.4. 16.00 Rovinka – Bernolákovo  Dujava, Martinkovič ml.; Bláha; Lazar

30.4. 17.00 Báhoň – Ivanka p/D  Lauer, Polakovič Ľ., Tanglmayer;Ondrušek

30.4. 17.00 PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Straka, Bohun, Hajnala; Darlea

1.5. 17.00 D. N. Ves – Lozorno  Martiška, Hudy, Parilák; Chladek

1.5. 17.00 Tomášov – Rača  Malárik, Ruc, Ďurčo M.; Keller

1.5. 17.00 Viničné – Sv. Jur  Pavlíková, Martiš, Polomský; Hájek

1.5. 17.00 Most p/B – Inter  Chromý, Gaži, Smolíková; Beňo

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) D. N. Ves – Tomášov  Orlický, Hajnala, Gaži; Keller

4.5. 17.30 (Streda) PŠC Pezinok – Báhoň  Ďurčo M., Ruc, Smolíková; Ondrušek

4.5. 17.30 (Streda) S. Grob – Most p/B  Bohun, Malárik, Brody; Truchlý

4.5. 17.30 (Streda) Inter – Lozorno  Tanglmayer, Dujava, Martiš; Somoláni

4.5. 17.30 (Streda) Kráľová p/S – Rohožník  Polakovič Ľ., Chromý, Martiška; Brody

4.5. 17.30 (Streda) Sv. Jur – Ivanka p/D  Polomský, Martinkovič ml., Lackovič; Hájek

4.5. 17.30 (Streda) Rača – Brnolákovo  Hudy, Srna, Ježík; Páchnik

11.5. 17.30 (Streda) Viničné – RovinkaParilák, Straka, Henček; Richtárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

30.4. 17.00 Lamač – Rusovce  Koštrna, Gosiorovský, Hádek; Mydlárik

1.5. 17.00 Jablonové – Závod  Ralbovský, Valko, Chalka; Slezák

1.5. 17.00 Limbach – Domino  Franek, Čižmár, Martinkovič st.; Banič

1.5. 17.00 Vajnory – Vrakuňa  Choreň, Kardelis, Matejová; Marczell

1.5. 17.00 Čunovo – Šenkvice  Hrazdira, Kachnič, Szakáll; Šuniar

1.5. 17.00 Stupava – V. Leváre  Brody, Kočický, Olša D.; Truchlý(HP BCT)

1.5. 17.00 Jakubov – FC Malacky  Orlický, Fischer, Maretta; Farbula

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) Jablonové – Lamač  Čižmár, Olša D., Laciňák; Pinček

4.5. 17.30 (Streda) Kalinkovo – Čunovo  Fischer, Franek, Koštrna; Farbula

4.5. 17.30 (Streda) Stupava – Vajnory  Valko, Hádek, Strapek; Lazar(HP BCT)

4.5. 17.30 (Streda) Jakubov – Limbach  Kočický, Chalka, Szakáll; Dadykin

4.5. 17.30 (Streda) FC Malacky – Závod  Abrman, Martinkovič st., Choreň; Marczell

4.5. 17.30 (Streda) V. Leváre – Domino  Bláha, Maretta, Matejová; Darlea

4.5. 17.30 (Streda) Rusovce – Šenkvice  Kardelis, Križko, Gosiorovský; Príkopa

Seniori Pohár BFZ – 2. kolo

27.4. 17.30 (Streda) Ivanka p/D – Lamač  Srna, Martiš, Kočický; Richtárik

27.4. 17.30 (Streda) Báhoň – Kráľová p/S  Lackovič, Henček, Fischer; Jablonický

27.4. 17.30 (Streda) Kalinkovo – Tomášov  Gaži, Straka, Martinkovič ml.; Keller

27.4. 17.30 (Streda) Rohožník – Rovinka  Hajnala, Tanglmayer, Čižmár; Darlea

St. Dorast III. Liga SD3R – 24. kolo

30.4. 10.00 FC Petržalka akadémia – Rohožník  Polakovič Ľ., Hajnala, Martinkovič ml.

30.4. 11.00 Vrakuňa – Ružinov  Čižmár, Bohun, Chalka

30.4. 15.00 D. Lužná – Modra  Krčová, Rataj, Volek zaObFZ-m

30.4. 17.00 Kráľová p/S – Rača  Olša D., Franek, Valko

1.5. 14.00 NMŠK 1922 – Šenkvice  Kočický, Olša D., Brody

1.5. 14.30 Igram – D. N. Ves  Volek, Uram, Bočák Jo.za ObFZ-m

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo

27.4. 17.30 (Streda) V. Leváre – D. N. Ves  Hudy

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo

30.4. 9.30 PŠC Pezinok – V. Leváre  Olša D., Ježík

1.5. 13.30 Rača – Ružinov  Križko, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Rača – NMŠK 1922  Kardelis, Franek

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Vrakuňa – FKP Bratislava  Chalka, Laciňák

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Domino – D. N. Ves  Chromý, Strapek

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Bernolákovo – Žolík Malacky  Valko, Hádek

27.4. 17.30-16.00 (Streda) D. Lužná – PŠC Pezinok  Choreň, Křivan za ObFZ-m

27.4. 17.30-16.00 (Streda) FC Petržalka akadémia – Ivanka p/D  Gosiorovský, Abrman

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Ružinov – Šenkvice Parilák, Ralbovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

30.4. 9.00-10.30 Rača – Žolík Malacky  Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m

30.4. 9.30-11.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Bláha, Martinkovič st.

30.4. 10.00-11.45 FKP Bratislava – Ivanka p/D  Koštrna, Gosiorovský

 30.4. 10.00-11.45 Bernolákovo – D. Lužná  Hádek, Franek

 1.5. 9.30-11.00 Vrakuňa – Ružinov  Henček, Gosiorovský

 1.5. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – Šenkvice  Hajnala, Koštrna

 1.5. 14.00-15.30 Domino – FC Petržalka akadémia  Bohun, Srna, Martinkovič ml.

II. Liga žiačok BFZ – 19. kolo

30.4. 9.00 D. Lužná – Sv. Jur  Strapek (Šamorín)

1.5. 9.00 FC Petržalka akadémia – Senec  Abrman

1.5. 15.30 Slovan – FK Dúbravka  Kormaník za ObFZ-m

Regionálny výber dievčat WU14

UTOROK          26.4.2016 – NTC SFZ Dunajská Lužná Straka T. Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m

15.30 1.zápas     BFZ  ZsFZ

17.00 2. zápas   VsFZ SsFZ

 STREDA          27.4.2016 – NTC SFZ Dunajská Lužná :Choreň, Valko, Křivan za ObFZ-m

9.00    3. zápas SsFZ  ZsFZ

10.30  4. zápas   BFZ VsFZ

13.005. zápas     ZsFZ  VsFZ

14.30 6. zápas    SsFZ  BFZ

Prípravka PMA1 – 13.kolo (dohrávka)

30.4. 8.30 Vrakuňa – D.N.Ves  Takáč

Prípravka PMA1 – 16. kolo

25.4. 16.30 Rača – FC Petržalka akadémia  Křivan

27.4. 16.00 Inter – Vrakuňa  Čisárik

30.4. 14.00 FKP Bratislava – Ružinov  Vanek

30.4. 14.30 Domino – NMŠK 1922  Kormaník

1.5. 9.00 Šamorín – Senec  Krčová

1.5. 11.30 K. Ves – D. N. Ves  Rataj

 Prípravka PMB1 – 13.kolo (dohrávka)

28.4. 17.45 NMŠK 1922 – K.Ves  Čisárik

Prípravka PMB1 – 16. kolo

1.5. 10.15 Rača – FC Petržalka akadémia  Kocurek

30.4. 10.30 Inter – Vrakuňa  Čisárik

30.4. 14.00 FKP Bratislava – Ružinov  Vanek

30.4. 14.30 Domino – NMŠK 1922  Žilavý L.

1.5. 10.00 Šamorín – Senec  Krčová

1.5. 10.00 K. Ves – D. N. Ves  Rataj

Prípravka PMC – 13.kolo (dohrávka)

28.4. 16.30 NMŠK 1922 – K.Ves  Čisárik

Prípravka PMC – 16. kolo

1.5. 11.30 Rača – FC Petržalka akadémia  Kocurek

30.4. 12.00 Inter – Vrakuňa  Čisárik

30.4. 15.30 FKP Bratislava – Ružinov  Vanek

30.4. 15.30 Domino – NMŠK 1922  Kormaník

1.5. 11.00 Šamorín – Senec  Krčová

1.5. 9.00 K. Ves – D. N. Ves  Rataj

Prípravka PMA2 – 16. kolo

30.4. 9.00 FA Bratislava – Šamorín Hamuliakovo  Orlíková

30.4. 9.00 FA Lafranconi – D. Lužná Bogdáň

30.4. 9.30 Stupava – Ivanka p/D  ObFZ-v

30.4. 9.30 FC Malacky – Hargašova Z. Bystrica  ObFZ-v

30.4. 10.00 K. Ves „B“ – Rusovce  Uram

Prípravka PMB2 – 16. kolo

30.4. 10.30 FA Bratislava – Šamorín Hamuliakovo  Orlíková

30.4. 11.00 FA Lafranconi – D. Lužná  Bogdáň

30.4. 11.00 Stupava – Ivanka p/D ObFZ-v

30.4. 9.30 Žolík Malacky – Hargašova Z. Bystrica ObFZ-v

30.4. 9.00 K. Ves „B“ – Rusovce  Uram

Prípravka PMA3 – 15. kolo

30.4. 9.30 Lamač – Čunovo  Vanek

30.4. 10.30 Vajnory – Iskra Petržalka „B“  Volek

1.5. 10.00 Jarovce – Domino „B“  Kružliak A.

Prípravka PRSC – 18. kolo

1.5. 9.30 Most p/B – Rovinka  Marczell

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 20. kolo

1.5. 17.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Polakovič Ľ. (R) za BFZ, Knopp, Straka M.; (D) za BFZ

1.5. 17.00 Jarovce – Malinovo  Bláha(R) za BFZ, Kašper, Sabo; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori VI. Liga – S6V  16.kolo

29.4.  17.00  Suchohrad – Doľany  Polakovič Ľ. (R) za BFZ, Lackovič (AR1) za BFZ, Dávid M., Hájek (D) za BFZ

Dorast SD4V – 20. kolo

1.5. 9.30 Rovinka – Ekonóm  Triskal, Kendi, Harajbič za oBFZ-m

1.5. 10.00 Bernolákovo – Dubová  Chalka (R) za BFZ, Bočák Jo. za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV