Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.5.- 1.6.2016 č. 29

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne strtnutie WU19

24.5. 17.00 (Utorok) Slovensko – Taliansko  Pavlíková, Smolíková, Matejová (NTC Senec)

St. dorast. LSD – U19 23. kolo 

24.5. 14.00 (Utorok) Senec – Senica  Cvengroš, Roszbeck, Parilák; Zábranský (V. Biel)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 24. kolo

2.6. 14.00-16.15 (Štvrtok) Senec – Prešov  Malárik, Gaži, Choreň  (V.Biel)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 26. kolo   

2.6. 14.00-16.15 (Štvrtok) Slovan – Žilina  Bohun, Kočický, Abrman(Prievoz – Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

24.5. 14.00-16.00 (Utorok) Inter –Slovan  Ruc,Bohun, Choreň (Pasienky)           

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 26. kolo

28.5. 10.00-12.00 Inter – K. Ves  Hajnala, Brody, Čižmár(Drieňova)

28.5. 10.00-12.00 Senec – Spartak Trnava  Valko, Strapek, Olša D.(Tomášov)

I. LMŽ U13 – U12 – 26. kolo

24.5.17.00-15.00 (Utorok) K. Ves – Inter  Ľupták, Kormaník (Údernícka Petržalka)

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

28.5. 10.00-12.30 Inter – K. VesHádek, Kočický, Bohun; Lazar (ŠKP)

28.5. 10.00-12.30 Domino – Topoľčany  Franek, Fischer, Martiš; Páchnik

8.6. 14.00-16.30 (Streda) Žolík Malacky – Púchov  Brody, Hajnala, Tanglmayer; Jablonický

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 30. kolo

1.6. 15.00-17.30 (Streda) Domino – DubnicaChromý, Malárik, Gaži; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 28. kolo

28.5. 15.00 Rovinka – Inter  Dujava, Henček, Bláha; Brody

29.5. 17.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Tanglmayer, Polakovič Ľ., Martinkovič ml.; Hájek

29.5. 17.00 Rohožník – Bernolákovo  Martiška, Malárik, Ježík; Richtárik

29.5. 17.00 Lozorno – Rača  Orlický, Srna, Brody; Truchlý

29.5. 17.00 S. Grob – Sv. Jur  Hudy, Bednár (AR1) za SFZ, Hajnala; Keller

29.5. 17.00 Báhoň – Kráľová p/S  Polomský, Henček, Bláha; Chladek

29.5. 17.00 Tomášov – Most p/B  Pavlíková, Jankovič (AR1) za SFZ, Dujava; Ondrušek

29.5. 17.00 Viničné – PŠC Pezinok  Bohun, Martiš, Lackovič; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 28. kolo

28.5. 17.00 Domino – Šenkvice  Choreň, Gosiorovský, Križko; Šuniar

29.5. 17.00 Jablonové – Vrakuňa  Čižmár, Strapek, Matejová; Ľupták

29.5. 17.00 Závod – Rusovce  Olša D., Martinkovič st.; Szakáll; Pinček

29.5. 17.00 Vajnory – V. Leváre  Piatka (R) za SFZ, Kočický, Maretta; Mydlárik

29.5. 17.00 Čunovo – FC Malacky  Cvengroš (R) za SFZ, Kachnič, Laciňák; Marczell

29.5. 17.00 Lamač – Jakubov  Abrman, Fischer, Kardelis; Beňo

29.5. 17.00 Kalinkovo – Stupava  Ralbovský, Valko, Chalka; Banič

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – dohrávka

1.6. 17.30 (Streda) Vrakuňa – D. N. Ves  Tanglmayer, Hádek, Gosiorvský

St. Dorast III. Liga SD3R – 28. kolo

27.5. 18.00 (Piatok) Modra – Šenkvice  Orlický, Olša D., Hádek

28.5. 11.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Srna, Maretta, Abrman

28.5. 13.00 D. Lužná – Ružinov  Martinkovič st., Martinkovič ml., Matejová

28.5. 17.00 Jablonové – Rohožník  Malárik, Lackovič, Hudy

28.5. 17.00 Kráľová p/S – Igram  Kardelis, Abrman, Maretta

29.5. 15.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Choreň, Franek

St. Dorast III. Liga SD3R – 30. kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (Streda) D. Lužná – D. N. Ves  Choreň, Strapek, Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

29.5. 13.00 FC Petržalka akadémia – V. Leváre  Kašper, Koštrna za ObFZ-m

29.5. 13.30 Rača – PŠC Pezinok  Križko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo – dohrávky

24.5. 17.30-16.00 (Utorok) Rača – PŠC Pezinok  Martinkovič ml., Křivan za ObFZ-m

24.5. 18.00-16.30 (Utorok) D. N. Ves – Šenkvice  Malárik, Abrman

25.5. 17.30-16.00 (Streda) FKP Bratislava – Ružinov  Hajnala, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 24. kolo

28.5. 9.00-10.30 Rača – Ivanka p/D  Martinkovič ml., Tangkmayer

28.5. 9.30-11.00 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Martiška, Laciňák

28.5. 10.00-11.45 FKP Bratislava – D. Lužná  Križko, Gosiorovský

29.5. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  Orlický, Ježík

29.5. 9.30-11.00 Vrakuňa – Domino  Križko, Gosiorovský

29.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Ružinov  Hudy, Lackovič

29.5. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – Bernolákovov  Choreň, Franek

I. Liga žiačok – 15. kolo

25.5. 18.00 (Streda) FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Randa

I. Liga žiačok – 16. kolo

1.6. 16.00 (Streda) Slovan – FC Petržalka akadémia  (R)

I. Liga žiačok – 20. kolo

28.5. 9.00 D. Lužná – FC Petržalka akadémia  Bočák Jo. (R) za ObFZ-m

28.5. 9.00 Senec – Slovan  Höger (R) za ObFZ-m

28.5. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur  Kramár (R) za ObFZ-m

Družobné stretnutie U15

25.5. 11.00 (Streda) BFZ – JmKFS  Kočický, Henček, Abrman (D.Lužná)

Apelia Cup 2016 – deti z detských domovov U13-18

25.5. 9.00-12.35 (Streda) Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m (NTC Senec)

Prípravka PMA1 – 20. kolo

25.5. 16.00 Ružinov – Vrakuňa  (R)

 26.5. 16.00 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

 28.5. 9.00 Inter – Šamorín  Uram

 28.5. 14.00 FKP Bratislava – D. N. Ves  Čisárik

 28.5. 14.30 Domino – K. Ves  Uram

 29.5. 9.00 Rača – NMŠK 1922  Slyško P.

 Prípravka PMA1 – 22. kolo

 26.5. 15.45 Domino – Inter  Ľupták

 Prípravka PMB1 – 19. kolo

23.5. 17.30 K. Ves – Inter  Čisárik

26.5. 16.30 Šamorín – Rača  (R)

Prípravka PMB1 – 20. kolo

25.5. 17.30 Ružinov – Vrakuňa  (R)

 26.5. 17.00 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

 28.5. 10.30 Inter – Šamorín  Uram

 28.5. 14.00 FKP Bratislava – D. N. Ves  Ťažký

 28.5. 14.30 Domino – K. Ves  Vanek

 1.6. 16.30 Rača – NMŠK 1922  Křivan

 Prípravka PMC – 18. kolo

30.5. 18.30 Inter – D. N. Ves  Caňo

Prípravka PMC – 19. kolo

26.5. 17.30 Šamorín – Rača  (R)

 Prípravka PMC – 20. kolo

25.5. 16.00 Ružinov – Vrakuňa  (R)

26.5. 18.00 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

28.5. 12.00 Inter – Šamorín  Uram

28.5. 15.30 FKP Bratislava – D. N. Ves  Ťažký

28.5. 15.30 Domino – K. Ves  Vanek

29.5. 11.30 Rača – NMŠK 1922  Slyško P.

Prípravka PMA2 – 20. kolo

28.5. 9.00 FA Bratislava – K. Ves „B“  Čisárik

28.5. 9.00 FA Lafranconi – FK Dúbravka  Kružliak A.

28.5. 9.30 Stupava – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

28.5. 9.30 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  Marczell

28.5. 9.30 FC Malacky – Rusovce  ObFZ-v

29.5. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – D. Lužná  Ťažký

Prípravka PMB2 – 20. kolo

28.5. 10.30 FA Bratislava – K. Ves „B“  Čisárik

26.5. 16.30 FA Lafranconi – FK Dúbravka  Volek

28.5. 11.00 Stupava – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

28.5. 11.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  Marczell

28.5. 9.30 Žolík Malacky – Rusovce  ObFZ-v

29.5. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – D. Lužná  Ťažký

Prípravka PMA3 – 19. kolo

28.5. 10.30 Vajnory – Jarovce  Kocurek

28.5. 10.30 FK Mariathal – Domino „B“  Ťažký

29.5. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Lamač  Kružliak A.

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 24. kolo

29.5. 10.30 FC Petržalka akadémia – Miloslavov  Knopp, Koštrna, Kašper; Lônčík (D) za SFZ

St. žiaci SZM – 26. kolo

29.5. 14.30 Tomášov – Kráľová p/S  Dujava(R) za BFZ

Ml. žiaci Nadstavbová časť – 4. kolo

O umiestnenie (1. -6. miesto) 

29.5. 14.30 Kalinkovo – Rusovce  Valko(R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 24. kolo

29.5. 9.30 Rovinka – Vištuk  Triskal, Kocurek, Orlíková za ObFZ-m

29.5. 10.00 Bernolákovo – Doľany  Chalka (R) za BFZ, Bočák Jo., Křivan

29.5. 14.30 S. Grob – Láb  Hajnala (R) za BFZ

 

 

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV