Obsadenie R a DS – PR BFZ 30.5.-8.6.2016 č. 30

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 24. kolo

2.6. 14.00-16.15 (Štvrtok) Senec – Prešov  Ruc, Gaži, Choreň (HP V.Biel)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 26. kolo   

2.6. 14.00-16.15 (Štvrtok) Slovan – Žilina  Bohun, Tanglmayer, Abrman(HP Prievoz – Rapid)

4.6. 11.00-13.15 Senec – Michalovce  Hudy, Lackovič, Valko(HP V. Biel)

I. Liga Ženy – 18. kolo

4.6. 13.00 Slovan – Bardejov  Matejová,Laciňák, Choreň(HP Pasienky)

I. Liga Juniorky – 18. kolo

4.6. 15.00 Slovan – Bardejov  Choreň, Laciňák, Matejová(HP Pasienky)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 18. kolo

4.6. 13.30 NMŠK 1922 – Sv. Jur  Martiška, Straka

4.6. 15.00 D. Lužná – Vrakuňa  Strapek, Hádek

Súťaže riadené ZsFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

8.6. 14.00-16.30 (Streda) Žolík Malacky – Púchov  Brody, Hajnala, Tanglmayer; Jablonický 

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 29. kolo

4.6. 10.00-12.30 Domino – Žolík Malacky  Koštrna, Chalka, Gosiorovský; Ondrušek

5.6. 10.00-12.30 K.Ves – L. Trnava  Hajnala, Gosiorovský, Križko; Truchlý(HP Pasienky)

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 30. kolo

1.6. 15.00-17.30 (Streda) Domino – Dubnica  Chromý, Choreň, Gaži; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále

8.6. 18.00 (Streda) Báhoň – Ivanka p/D  Orlický, Martiš, Henček; Lazar (HP Lamač)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 29. kolo

4.6. 17.30 PŠC Pezinok – Tomášov  Ruc, Bláha, Martinkovič ml.; Darlea

5.6. 10.30 Inter – Báhoň  Pavlíková, Tanglmayer, Martiška; Ľupták

5.6. 17.30 Viničné – D. N. Ves  Ďurčo M., Ježík, Orlický; Páchnik

5.6. 17.30 Most p/B – Rovinka  Straka, Lauer, Polakovič Ľ.; Somoláni

5.6. 17.30 Kráľová p/S – S. Grob  Henček, Lackovič, Srna; Jablonický

5.6. 17.30 Sv. Jur – Lozorno  Malárik, Martiš, Gaži; Príkopa

5.6. 17.30 Rača – Rohožník  Chromý, Polomský, Smolíková; Keller

5.6. 17.30 Bernolákovo – Ivanka p/D  Bohun, Dujava, Hudy; Beňo

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

4.6. 17.30 Domino – Rusovce  Maretta, Hajnala, Križko; Lazar

5.6. 17.30 Kalinkovo – Jablonové  Laciňák, Kachnič, Franek; Slezák

5.6. 17.30 Stupava – Lamač  Kočický, Chalka, Čižmár; Marczell(HP BCT)

5.6. 17.30 Jakubov – Čunovo  Brody, Ralbovský, Strapek; Farbula

5.6. 17.30 FC Malacky – Vajnory  Parilák, Choreň, Kardelis; Chladek

5.6. 17.30 V. Leváre – Limbach  Fischer, Abrman, Matejová; Dadykin

5.6. 17.30 Šenkvice – Vrakuňa  Hádek, Valko, Szakáll; Brody

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – dohrávka

1.6. 17.30 (Streda) Vrakuňa – D. N. Ves  Tanglmayer, Hádek, Gosiorvský

St. Dorast III. Liga SD3R – 29. kolo

4.6. 11.00 Vrakuňa – Jablonové Srna, Bohun, Kočický

4.6. 14.00 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Lauer, Chromý, Fischer

4.6. 14.00 Modra – Rača  Kardelis, Malárik, Abrman

4.6. 17.30 Šenkvice – Rohožník  Abrman, Malárik, Kardelis

5.6. 9.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Srna, Ježík, Orlický

5.6. 15.00 Igram – NMŠK 1922 Kramár (R) za ObFZ-m, Koštrna, Hrješik (AR2) za ObFZ-m

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

8.6. 18.00 (Streda) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Strapek, Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 21. kolo

4.6. 9.30 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Tanglmayer, Ježík

5.6. 13.30 Rača – D. N. Ves  Polomský, Smolíková

5.6. 15.00 CFK Pezinok – FC Petržalka akadémia  ObFZ-v, ObFZ-v

5.6. 15.00 V. Leváre – Šamorín Hamuliakovo  Matejová, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo – dohrávky

31.5. 17.30-16.00 (Utorok) Rača – PŠC Pezinok  Martinkovič ml., Křivan za ObFZ-m

1.6. 18.00-16.30 (Streda) D. N. Ves – Šenkvice  Malárik, Abrman (Zmena termínu)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 25. kolo

4.6. 9.30-11.00 Ružinov – PŠC Pezinok  Martiš, Brody

4.6. 10.00-11.45 Bernolákovo – FKP Bratislava  Polomský, Čižmár

4.6. 10.00-11.45 D. Lužná – D. N. Ves  Strapek, Hádek

4.6. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Parilák, Gaži

5.6. 9.30-11.00 Vrakuňa – Rača  Choreň, Maretta

5.6. 13.45-15.30 Šenkvice – Ivanka p/D  Valko, Szakáll

5.6. 14.00-15.30 Domino – NMŠK 1922  Ruc, Bláha

I. Liga žiačok – 16. kolo

1.6. 16.00 (Streda) Slovan – FC Petržalka akadémia  Krčová za ObFZ-m

I. Liga žiačok – 18. kolo

4.6. 9.00 D. Lužná – Senec  Bočák Jo. za ObFZ-m

4.6. 9.30 Sv. Jur – Slovan  Rataj za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 21. kolo

1.6. 15.30 Senec – Ružinov  Marczell

 1.6. 16.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Čisárik

 2.6. 17.00 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  (R)

 2.6. 18.30 K. Ves – FKP Bratislava  (R)

 4.6. 9.00 Inter – Rača  Vanek

 Prípravka PMB1 – 20. kolo

1.6. 16.30 Rača – NMŠK 1922  Křivan

 Prípravka PMB1 – 21. kolo

1.6. 16.30 Senec – RužinovMarczell

 4.6. 10.15 Vrakuňa – NMŠK 1922Čisárik

 2.6. 18.15 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia(R)

 2.6. 17.15 K. Ves – FKP Bratislava  (R)

 4.6. 10.30 Inter – Rača  Vanek

5.6. 10.00 Šamorín – Domino  Slyško P.

 Prípravka PMC – 18. kolo

30.5. 18.30 Inter – D. N. Ves  Caňo

Prípravka PMC – 21. kolo

1.6. 17.30 Senec – Ružinov  Marczell

 4.6. 13.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Čisárik

 4.6. 12.00 D. N. Ves – FC Petržalka akadémiaUram

 2.6. 16.00 K. Ves – FKP Bratislava(R)

 4.6. 12.00 Inter – RačaVanek

5.6. 11.00 Šamorín – DominoSlyško P.

 Prípravka PMA2 – 21. kolo

4.6. 9.00 FA Lafranconi – Stupava  Ťažký

 4.6. 9.00 Rusovce – Ivanka p/D (R)(HP Ivanka p/D)

 4.6. 9.00 Iskra Petržalka – Hargašova Z. Bystrica  Sabo

 8.6. 17.00 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo  Bočák Jo.

 5.6. 10.00 K. Ves „B“ – FC Malacky  Ľupták

 Prípravka PMB2 – 21. kolo

4.6. 11.00 FA Lafranconi – StupavaŤažký

 4.6. 10.30 Rusovce – Ivanka p/D(R) (HP Ivanka p/D)

 4.6. 9.00 Iskra Petržalka – Hargašova Z. BystricaCaňo

 4.6. 11.30 D. Lužná – Šamorín HamuliakovoBočák Jo..

 5.6. 9.00 K. Ves „B“ – Žolík MalackyĽupták

 Prípravka PMA3 – 19. kolo

30.5. 17.30 Iskra Petržalka „B“ – Lamač  Uram

Prípravka PMA3 – 20. kolo

4.6. 9.30 Lamač – FK Mariathal  Ľupták

5.6. 10.00 Jarovce – Iskra Petržalka „B“  Kružliak A.

5.6. 11.00 Čunovo – Domino „B“  Čisárik

Prípravka PRSC – 23. kolo

4.6. 9.30 Rovinka – Senec  Marczell

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 25. kolo

5.6. 17.30 Domino „B“ – FC Petržalka akadémia  Martinkovič ml., Ruc, Bláha za BFZ; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 25. kolo

5.6. 14.30 Ekonóm – Doľany  Volek, Kakaščík, Kocurek za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV