Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.8-1.9.2016 č. 5

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzištátne mládežnícke stretnutia

23.8. 17.00 (UT) Slovensko16 – Srbsko16  Somoláni A., Roszbeck, Lauer (HP V. Biel)

25.8. 11.00 (ŠTV)  Slovensko16 – Srbsko16  Špaček, Gaži, Martinkovič (HP V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

27.8. 10.00-12.00 FC Petržalka akadémia – Inter  Malárik, Srna, Polakovič Ľ.

Slovenský pohár Ženy – 1. kolo

1.9. 15.00 (ŠTV) Vrakuňa – Sv. Jur Pati Nagy

II. Liga Ženy skupina „A“ – 1. kolo

27.8. 14.30 D. Lužná – Vrakuňa  Matejová, Krčová

27.8. 15.00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava „B“  Triskal, Štofik

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 4. kolo

27.8. 10.00-12.30 FC Petržalka ak. – H. Nitra  Choreň, Kočický, Kocurek

27.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – MyjavaGaži, Hajnala, Gosiorovský

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 16. kolo

1.9. 10.00-12.30 (ŠTV) Žolík Malacky – N. Zámky  Straka, Hrazdira, Krčová

1.9. 10.00-12.30 (ŠTV) K. Ves – Topoľčany  Čižmár, Brody, Henček (HP Pasienky)

1.9. 10.00-12.30 (ŠTV) Inter – Púchov  Tanglmayer, Samko, Martiš (HP ŠCP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 4. kolo

27.8. 17.00 Inter – Ivanka p/D  Hudy, Olša D., Maretta; Ondrušek(HP FC Petržalka)

27.8. 17.00 D. N. Ves – FC Malacky  Vašš, Dujava, Laciňák; Truchlý

28.8. 17.00 Lozorno – Vajnory  Lauer, Martiška, Gaži; Chladek

28.8. 17.00 Most p/B – Bernolákovo  Bohun, Dujava, Laciňák; Lazar

28.8. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Ruc, Tománek, Hajnala; Jablonický

28.8. 17.00 Rovinka – D. Lužná  Piatka, Malárik, Ralbovský; Keller

28.8. 17.00 Kráľová p/S – Rača  Polakovič Ľ., Parilák, Maretta; Ľupták

28.8. 17.00 Tomášov – Báhoň  Straka, Tanglmayer, Olša D.; Hájek

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 5. kolo

1.9. 10.30 (ŠTV) Rača – Tomášov  Hudy, Tománek, Gaži; Ľupták

1.9. 17.00 (ŠTV) Báhoň – Inter  Vašš, Polakovič Ľ., Laciňák; Keller

1.9.17.00 (ŠTV) FC Malacky – Kráľová p/S  Lauer, Gaži, Ralbovský; Páchnik

1.9. 17.00 (ŠTV) D. Lužná – D. N. Ves  Bohun, Ruc, Olša D.; Príkopa

1.9. 17.00 (ŠTV) PŠC Pezinok – Rovinka  Parilák, Martiš, Dujava; Darlea

1.9. 17.00 (ŠTV) Bernolákovo – Rohožník  Martiška, Piatka, Maretta; Hájek

1.9. 17.00 (ŠTV) Vajnory – Most p/B Malárik, Tanglmayer, Hajnala; Lazar

1.9. 17.00 (ŠTV) Ivanka p/D – Lozorno Pavlíková, Martinkovič, Straka; Jablonický

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

27.8. 17.00 Vrakuňa – Domino Henček, Samko, Hrazdira; Slezák

28.8. 10.30 FC Petržalka akadémia – Borinka Brody, Matejová, Lalo; Somoláni

28.8. 17.00 Jablonové – Kalinkovo Fischer, Srna, Krčová; Banič

28.8. 17.00 V. Leváre – Limbach Štofik, Franek, Szakáll; Marczell

28.8. 17.00 Jakubov – Viničné Strapek, Valko, Hádek; Darlea

28.8. 17.00 Čunovo – Šenkvice Kočický, Gosiorovský, Kica; Pavlík R.

28.8. 17.00 Závod – Rusovce Čižmár, Pati Nagy, Sabela; Mydlárik

28.8. 17.00 S. Grob – Lamač Abrman, Kachnič, Triskal; Šuniar

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

1.9.17.00 (ŠTV) Borinka – Jablonové Valko, Strapek, Vasilenko; Slezák

1.9. 17.00 (ŠTV) Lamač – FC Petržalka ak. Franek, Čižmár, Szakáll; Chladek

1.9.17.00 (ŠTV) Rusovce – S. Grob Hádek, Abrman, Kocurek; Farkaš

1.9.17.00 (ŠTV) Šenkvice – Závod Matejová, Henček, Štofik; Truchlý

1.9.17.00 (ŠTV) Domino – Čunovo Sabela, Fischer, Triskal; Marczell

1.9.17.00 (ŠTV) Viničné – Vrakuňa Kica, Kočický, Lalo; Banič

1.9.17.00 (ŠTV) Limbach – Jakubov Srna, Gosiorovský, Kalmár; Šuniar

1.9.17.00 (ŠTV) Kalinkovo – V. Leváre Choreň, Brody, Kachnič; Pinček

St. Dorast III. Liga SD3R – 4. kolo

27.8. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec Parilák,Lauer, Čižmár

27.8. 14.30 Rohožník – D. N. Ves Tanglmayer, Brody, Abrman

28.8. 9.30 Ružinov – Dubová Henček, Choreň, Kocurek

28.8. 10.30 Rača – Inter „B“ Martiška, Gaži, Krčová

28.8. 10.30 D. Lužná – Šenkvice Kachnič, Hádek, Strapek

28.8. 13.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/S Vašš, Hudy, Samko

28.8. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922 Lalo, Matejová, Brody (HP Hamuliakovo)

St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo

31.8. 17.00 (STR) Dubová – Iskra Petržalka Ježík, Olša D., Lalo

31.8. 17.00 (STR) NMŠK 1922 – Ružinov Kočický, Bohun, Martiš

31.8. 17.00 (STR) Šenkvice – Jablonové Strapek, Valko, Hádek

31.8. 17.00 (STR) D. N. Ves – D. Lužná Maretta, Parilák, Čižmár

31.8. 17.00 (STR) Inter „B“ – Rohožník Gaži, Martiška, Pati Nagy (HP ŠCP)

31.8. 17.00 (STR) Kráľová p/S – Rača Hajnala, Kalmár, Sabela

31.8. 17.00 (STR) MŠK Senec – PŠC Pezinok Ruc, Malárik, Kocurek (HP Igram)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo

27.8. 9.30 PŠC Pezinok – Domino Hádek, Piatka

27.8. 14.30 Zohor – Lamač Opálek, Húska, Farkaš za ObFZ-v

27.8. 17.00 P. Úľany – D. N. Ves Valko, Hádek

28.8. 10.00 NMŠK 1922 – Rača Kica, Franek

28.8. 10.30 Iskra Petržalka – Sv. Jur Ralbovský, Maretta

28.8. 11.30 Ružinov – MŠK Senec Kocurek, Choreň

28.8. 14.30 Tomášov – Šamorín – Hamuliakovo Olša D., Tanglmayer

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka

24.8. 17.00 (STREDA) Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922  Strapek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo

1.9. 10.00 (ŠTV) D. N. Ves – Zohor Gosiorovský, Abrman

1.9. 10.30 (ŠTV) Sv. Jur – NMŠK 1922 Ježík, Olša D.

1.9. 13.00 (ŠTVRTOK) Rača – Tomášov Tománek, Hudy

1.9. 13.00 (ŠTV) MŠK Senec – PŠC Pezinok Dubravec, Lacena za ObFZ-m(HP Igram)

1.9. 14.30 (ŠTV) Domino „B“ – P. Úľany Fischer, Triskal

1.9. 15.00 (ŠTV) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Bočák Jo., Höger za ObFZ-m(HP Hamuliakovo)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo

27.8. 9.00-11.00 Rača – Iskra Petržalka Hádek, Strapek

27.8. 9.00-11.00 Sv. Jur – NMŠK 1922 Olša D., Lalo

27.8. 9.00-11.00 Domino – Šenkvice Abrman, Kica

27.8. 9.30-11.30 Ružinov – Žolík Malacky Franek, Pati Nagy

27.8. 10.00-12.00 FKP Bratislava – MŠK Senec Martiška, Sabela

28.8. 9.00-11.00 D. N. Ves – Vrakuňa Abrman, Gosiorovský

28.8. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Bernolákovo Vasilenko, Hrazdira

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

31.8. 17.00-15.30 (STR) Žolík Malacky – FKP Bratislava Tománek, Hudy

31.8. 17.00-15.30 (STR) Vrakuňa – Domino Kica, Triskal

31.8. 17.00-15.30 (STR) D. Lužná – D. N. Ves Franek, Choreň

31.8. 17.00-15.30 (STR) Iskra Petržalka – Sv. Jur Gosiorovský, Abrman

31.8. 17.00-15.30 (STR) Bernolákovo – Rača Vasilenko, Marczell za ObFZ-m

31.8. 17.00-15.30 (STR) MŠK Senec –PŠC Pezinok Štofík, Krčová (HP Reca)

1.9. 9.00-11.00 (ŠTV) Šenkvice – RužinovValko, Lalo

Prípravka U-11   PRMA – 1.kolo

27.8. 14.00 Sološnica – Lozorno Škrinár

27.8. 11.30 V.Leváre – Závod Lukeš

27.8. 11.00 Borinka – Studienka Randa

27.8. 9.30 Stupava – Zohor  Randa (HP Borinka)

28.8. 10.00 Rohožník – Jakubov Škrinár

28.8. 9.30 Láb – Vysoká (R)

Prípravka U-11   PRPK – 1.kolo

27.8.  9.00 Cajla – Vištuk (R)

27.8. 11.00 Viničné – Budmerice (R)

28.8. 10.00 S. Grob – Šenkvice Húska

28.8. 10.00 Modra – Častá Klúčik

28.8. 10.30 Limbach – Báhoň  (R)

28.8. 14.30 Jablonec – Sv. Jur  (R)

28.8. 14.30 Grinava – PŠC Pezinok  (R)

Prípravka U-11  PRSC – 1.kolo

27.8. 9.30  Rovinka – Miloslavov  (R)

27.8.  9.30 Š. Hamuliakovo – Bernolákovo  Marczell

28.8. 10.00 Čataj – Kráľová p/S  (R)

28.8. 10.00Ivanka p/D „B“ – Tomašov  (R)

28.8. 10.30  Malinovo – Most p/B  (R)

28.8. 13.30  MŠK Senec „B“ – Miloslavov „B“(R)

28.8. 14.30  Danubia – Ch. Grob  Šusták st.

Prípravka PRSC – 15. kolo

1.9. 9.00 (ŠTV)  Tomášov – Danubia H. Šúr  Ľupták

1.9. 13.00 (ŠTV) Šamorín Hamuliakovo – Kráľová p/S  Šusták ml.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV