Obsadenie R a DS – PR BFZ 14.-22.9.2016 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Mini Champions Liga Slovensko 2016 dievčat

15.9. 8.30-13.00 (ŠTV) Choreň, Štofik (HP Sv. Jur)

Turnaj regionálnych výberov U 14

19.9. 9.30 (PON) ZsFZ – VsFZ  Straka, Hádek, Piatka(HP V. Biel)

19.9. 11.15 (PON) SsFZ – BFZ  Piatka, Hádek, Straka (HP V. Biel)

20.9. 9.30 (UT) SsFZ – ZsFZ  Vašš, Strapek, Ruc(HP Viničné)

20.9. 11.15 (UT) BFZ – VsFZ  Ruc, Strapek, Vašš(HP Viničné)

21.9. 9.00 (STR) VsFZ – SsFZ  Čižmár, Gaži, Hajnala(HP V. Biel)

21.9. 10.30 (STR) ZsFZ – BFZ  Hajnala, Gaži, Čižmár(HP V. Biel)

I. Liga Ženy – 4. kolo

17.9. 10.00 Slovan – Bardejov  Gaži, Triskal, Krčová

I. Liga Juniorky – 4. kolo

17.9. 12.00 Slovan – Bardejov  Krčová, Triskal

II. Liga Ženy skupina „A“ – 1. kolo

15.9. 13.30 (ŠTV) D. Lužná – FK Dúbravka  Matejová, Krčová

II. Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo

17.9. 16.00 Sv. Jur – FK Dúbravka  Abrman, Kica

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 2. kolo

21.9. 14.30-17.00 (STR) FC Petržalka akadémia – K. Ves Ruc, Kočický, Sabela

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 7. kolo

17.9. 10.00-12.30 Inter – Levice Dujava, Piatka, Martiš(ŠCP)

18.9. 10.00-12.30 Domino – N. Zámky Malárik, Martiška, Ježík

18.9. 10.00-12.30 K. Ves – Gabčíkovo Gaži, Straka, Hajnala(HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Danube Cup 2016 U17 – 1. kolo

14.9. 9.30 (STR) Výber BFZ – Výber FSB  Ruc, Franek, Strapek (HP PŠC Pezinok)

14.9. 9.30 (STR) Výber JmKFS – Výber GMSLSZ  Malárik, Lalo, Choreň (HP Limbach)

14.9. 9.30 (STR) Výber ZsFZ – Výber ZNS  Gaži, Triskal, Sabela(HP Ivanka pri Dunaji)

14.9. 9.30 (STR) Výber PFS – Výber BLSZ  Straka, Křivan za ObFZ-m, Štofik  (HP Kráľová pri Senci)

Danube Cup 2016 U17 – 2. kolo

14.9. 16.00 (STR) Výber BFZ – Výber GMSLSZ  Strapek, Franek, Ruc(HP Slovenský Grob)

14.9. 16.00 (STR) Výber JmKFS – Výber FSB  Choreň, Lalo, Malárik (HP Limbach)

14.9. 16.00 (STR) Výber ZsFZ – Výber BLSZ  Sabela, Triskal, Gaži(HP Tomášov)

14.9. 16.00 (STR) Výber PFS – Výber ZNS  Štofik, Křivan za ObFZ-m, Straka (HP Kráľová pri Senci)

Danube Cup 2016 U17 – 3. kolo

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber BFZ – Výber JmKFS  Piatka, Vašš, Olša D.(HP PŠC Pezinok)

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber GMSLSZ – Výber FSB  Tanglmayer, Hajnala, Abrman ( HP Slovenský Grob)

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber ZsFZ – Výber PFS  Henček, Martiš, Brody (HP Ivanka pri Dunaji)

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber BLSZ – Výber ZNS  Polakovič Ľ., Valko, Hádek (HP Tomášov)

Stretnutia o konečné umiestnenie

O 7. miesto

15.9. 15.00 (ŠTV) 4.A – 4.B  Parilák, Ježík, Lalo (HP Limbach)

O 5. miesto      

15.9. 15.00 (ŠTV) 3.A – 3.B  Martiška, Čižmár, Abrman(HP Ivanka p/D)

O 3. miesto

15.9. 15.00 (ŠTV) 2.A – 2.B  Ruc, Ralbovský, Maretta (HP Slovenský Grob)

Finále

15.9. 17.00 (ŠTV) 1.A – 1.B  Straka, Martinkovič,Laciňák (HP PŠC Pezinok)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo

17.9. 16.00 Inter – Most p/B Hajnala, Malárik, Ježík; Keller (HP FC Petržalka)

17.9. 16.00 D. N. Ves – Vajnory Straka, Vašš, Martinkovič; Somoláni

17.9. 16.00 Báhoň – D. Lužná Martiška, Tanglmayer, Gaži; Jablonický

18.9. 10.30 Rača – FC Malacky Ruc, Martiš, Olša D.; Darlea

18.9. 16.00 Rohožník – Lozorno Piatka, Tománek, Ralbovský; Pinček

18.9. 16.00 Rovinka – Ivanka p/D Polakovič Ľ., Vašš, Maretta; Lazar

18.9. 16.00 Kráľová p/S – Bernolákovo Hudy, Tanglmayer, Dujava; Príkopa

18.9. 16.00 Tomášov – PŠC Pezinok Bohun, Lauer, Laciňák; Truchlý

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 8. kolo

17.9. 16.00 Vrakuňa – V. Leváre Fischer, Matejová, Sabela; Mydlárik

17.9. 16.00 Lamač – Rusovce Lalo, Brody, Pati Nagy; Ondrušek

18.9. 10.30 FC Petržalka ak. – Domino Strapek, Valko, Franek; Chladek

18.9. 16.00 Jablonové – Jakubov Hádek, Srna, Kocurek; Brody

18.9. 16.00 Čunovo – Kalinkovo Henček, Štofik, Kica; Slezák

18.9. 16.00 Závod – Limbach Čižmár, Choreň, Samko; Marczell

18.9. 16.00 S. Grob – Viničné Kočický, Szakáll, Krčová; Pavlík R.

18.9. 16.00 Borinka – Šenkvice Triskal, Kachnič, Abrman; Farkaš

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo – dohrávka

14.9. 16.30 (STR) Inter „B“ – PŠC Pezinok  Brody, Abrman, Vasilenko

St. Dorast III. Liga SD3R – 8. kolo

17.9. 10.30 Iskra Petržalka – Rača Laciňák, Bohun, Kočický

17.9.13.30 Rohožník – PŠC Pezinok Lauer, Polakovič Ľ., Choreň

17.9. 16.00 Jablonové – Kráľová p/S Tománek, Maretta, Štofik

17.9. 16.00 Dubová – Šenkvice Valko, Hádek, Strapek

18.9. 9.30 Ružinov – D. N. Ves  Fischer, Sabela, Abrman

18.9. 10.30 D. Lužná – MŠK Senec Matejová, Lalo, Pati Nagy

18.9. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Inter „B“ Kravárik, Križko, Kružliak A. zaObFZ-m (HP Hamuliakovo)

St. Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo

20.9. 16.00 (UT) PŠC Pezinok – D. N. Ves Olša D., Ježík, Lalo

20.9. 16.00 (UT) Rača – Šenkvice Polakovič Ľ., Martinkovič, Gaži

21.9. 16.00 (STR) Iskra Petržalka – Kráľová p/S Tanglmayer, Martiška, Laciňák

21.9. 16.00 (STR) MŠK Senec – Inter „B“ Vašš, Parilák, Maretta(HP Igram)

21.9. 16.00 (STR) D. Lužná – NMŠK 1922 Bohun, Malárik, Valko

21.9. 16.00 (STR) Jablonové – Dubová Dujava, Hudy, Tománek

21.9. 16.00 (STR) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Straka, Štofik, Krčová (HP Hamuliakovo)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka 

15.9. 16.00 (ŠTV) Sv. Jur – Zohor Vašš, Olša D.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 6. kolo

17.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Lamač Kocurek, Samko

17.9. 16.00 Zohor – PŠC Pezinok Hudy

18.9. 10.00 NMŠK 1922 – Domino „B“ Martinkovič, Tanglmayer

18.9. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec Štofik, Samko

18.9. 11.30 Ružinov – P. Úľany Abrman, Sabela

18.9. 13.00 Rača – Sv. Jur Olša D., Martiš

18.9. 13.30 Tomášov – D. N. Ves Laciňák, Lauer

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 8. kolo

17.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – PŠC PezinokA brman, Kica

17.9. 9.00-11.00 Šenkvice – Vrakuňa Valko, Hádek

17.9. 9.30-11.30 Ružinov – NMŠK 1922 Pati Nagy, Srna

17.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Rača Brody, Štofik

17.9. 14.30-16.30 Domino – Iskra Petržalka Čižmár, Henček

18.9. 9.00-11.00 D. N. Ves – Bernolákovo Choreň, Ralbovský

18.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – D. Lužná Hudy, Tománek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

21.9. 16.00-14.30 (STR) FKP Dúbravka – Bernolákovo Srna, Fischer

21.9. 16.00-14.30 (STR) MŠK Senec – Iskra Petržalka Hádek, Strapek(HP Reca)

21.9. 16.00-14.30 (STR) PŠC Pezinok – NMŠK 1922 Ježík, Lalo

21.9. 16.00-14.30 (STR) Rača – D. Lužná Henček, Brody

21.9. 16.00-14.30 (STR) D. N. Ves – Žolík Malacky Abrman, Samko

21.9. 16.00-14.30 (STR) Domino – Ružinov Matejová, Kica

21.9. 17.00-15.30 (STR) Sv. Jur – Vrakuňa Pati Nagy, Franek

I. Liga žiačok BFZ – 3. kolo

18.9. 13.00 Sv. Jur – D. Lužná Krčová

22.9. 15.00 (ŠTV) FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Abrman(HP Pankúchová)

Prípravka PMA1 – 12. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 9.00 Inter – D. N. Ves  Kružliak A.

15.9. 9.00 Senec – K. Ves  (R)

15.9. 13.30 FC ŠTK Šamorín – FC Petržalka akadémia  Toman

15.9. 10.00 D. Lužná – Rača  Šusták ml.

15.9. 10.15 Vrakuňa – NMŠK 1922  Harajbič

15.9. 14.00 FKP Dúbravka – Domino  Rataj

Prípravka PMA1 – 3. kolo

17.9. 9.00 Inter – FKP Dúbravka  (R)

17.9. 9.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  (R)

17.9. 10.00 D. Lužná – D. N. Ves  (R)

17.9. 10.15 Vrakuňa – Slovan  (R)

17.9. 13.00 Rača – NMŠK 1922  (R)

18.9. 9.00 MŠK Senec – Domino  (R)

Prípravka PMA1 –11. kolo (ŠTVRTOK)

22.9. 18.00 D. Lužná – FKP Dúbravka  Marczell

22.9. 18.00 Rača – Šamorín  (R)

22.9. 18.00 FC Petržalka akadémia – MŠK Senec  (R)

22.9. 18.00 K. Ves – Vrakuňa  (R)

22.9. 18.00 NMŠK 1922 – Inter  (R)

22.9. 18.00 D. N. Ves – Slovan  (R)

Prípravka PMB1 – 12. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 10.30 Inter – D. N. Ves  Kružliak A.

15.9. 10.30 Senec „B“ – K. Ves  (R)

15.9. 14.45 FC ŠTK Šamorín – FC Petržalka akadémia  Toman

15.9. 11.15 D. Lužná – Rača  Šusták ml.

15.9. 11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Harajbič

15.9. 14.00 FKP Dúbravka – Domino  Ťažký

Prípravka PMB1 – 3. kolo

17.9. 10.30 Inter – FKP Dúbravka  (R)

17.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  (R)

17.9. 11.15 D. Lužná – D. N. Ves  (R)

17.9. 11.30 Vrakuňa – Slovan „B“  (R)

17.9. 14.15 Rača – NMŠK 1922  (R)

18.9. 10.30 MŠK Senec „B“ – Domino  (R)

Prípravka PMB1 –11. kolo (ŠTVRTOK)

22.9. 17.00 D. Lužná – FKP Dúbravka  Marczell

22.9. 17.00 Rača – Šamorín  (R)

22.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – MŠK Senec „B“  (R)

22.9. 17.00 K. Ves – Vrakuňa  (R)

22.9. 17.00 NMŠK 1922 – Inter  (R)

22.9. 17.00 D. N. Ves – Slovan „B“  (R)

Prípravka PMC – 12. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 12.00 Inter – D. N. Ves  Kružliak A.

15.9. 12.00 Senec „C“ – K. Ves  (R)

15.9. 16.00 FC ŠTK Šamorín – FC Petržalka akadémia  Toman

15.9. 11.15 D. Lužná – Rača  Orlíková

15.9. 9.00 Vrakuňa – NMŠK 1922  Harajbič

15.9. 15.30 FKP Dúbravka – Domino  Ťažký

Prípravka PMC – 3. kolo

17.9. 12.00 Inter – FKP Dúbravka  (R)

17.9. 11.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  (R)

17.9. 11.15 D. Lužná – D. N. Ves  (R)

17.9. 9.00 Vrakuňa – Slovan „C“  (R)

17.9. 15.30 Rača – NMŠK 1922  (R)

18.9. 12.00 MŠK Senec „C“ – Domino  (R)

Prípravka PMC –11. kolo (ŠTVRTOK)

22.9. 16.00 D. Lužná – FKP Dúbravka  (R)

22.9. 16.00 Rača – Šamorín  (R)

22.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – MŠK Senec „C“  (R)

22.9. 16.00 K. Ves – Vrakuňa  (R)

22.9. 16.00 NMŠK 1922 – Inter  (R)

22.9. 16.00 D. N. Ves – Slovan „C“  (R)

Prípravka PMA2 – 11. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky  Lehuta

15.9. 9.00 K. Ves „B“ – Domino „B“  Rataj

15.9. 9.00 FA Lafranconi – FA Bratislava  Ťažký

15.9. 9.30 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica  Marczell

15.9. 10.00 N. Dedinka – Vajnory  Čisárik

Prípravka PMA2 – 3. kolo

17.9. 9.00 FC Malacky – FK Dúbravka  (R)

17.9. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“   (R)

17.9. 10.00 N. Dedinka – Ivanka p/D  (R)

18.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Lafranconi  (R)

19.9. 16.00 Domino „B“ – FA Bratislava  (R)

Prípravka PMB2 – 11. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky „B“  Chalupka

15.9. 10.15 K. Ves „B“ – Domino „B“  Rataj

15.9. 10.15 FA Lafranconi – FA Bratislava  Ťažký

15.9. 11.00 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica  Marczell

15.9. 9.00 N. Dedinka – Vajnory  „B“  Čisárik

Prípravka PMB2 – 3. kolo

17.9. 9.00 FC Malacky „B“ – FK Dúbravka  (R)

17.9. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“  (R)

17.9. 9.00 N. Dedinka – Ivanka p/D  (R)

18.9. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FA Lafranconi  (R)

19.9. 16.00 Domino „B“ – FA Bratislava  (R)

Prípravka PMA3 – 3. kolo

17.9. 11.00 Rusovce – Domino „C“  (R)

17.9. 12.00 Scorpions – FK Mariathal „C“  (R)

Prípravka PRSC – 13. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 9.30 Most p/B – Kalinkovo  Kormaník

15.9. 9.30 Miloslavov – Miloslavov“B“  (R)

15.9. 10.00 Benolákovo – Danubia H.Šúr  (R)

15.9. 10.00 Ch.Grob – MŠK Senec  (R)

15.9. 11.30 Tomašov – Rovinka  (R)

15.9. 13.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D „B“  Šusták st.

15.9. 17.00 Malinovo – Kráľová p/S(R)

Prípravka PRSC – 4. kolo

17.9.  9.30 Kráľová p/S – Most (R)

17.9.  9.30 Miloslavov – Ivanka p/D (R)

17.9. 11.00 Miloslavov „B“ – Danubia H.Šúr (R)

18.9.  9.00 Tomašov – Bernolákovo (R)

18.9. 10.00 Čataj – Kalinkovo (R)

18.9. 13.30 MŠK Senec – Rovinka (R)

18.9. 14.00 Ch. Grob – Šamorín Hamuliakovo (R)

Prípravka Pr PK – 13. kolo (ŠTVRTOK)

15.9. 11.00 Častá – Grinava  Minárik

15.9. 11.00Vištuk – Vinosady  (R)

15.9. 11.00 Báhoň – S.Grob  (R)

15.9. 11.00Budmerice – Modra  Olša M.

15.9. 11.00 Šenkvice – PŠC Pezinok  Húska

15.9. 11.00Viničné – Limbach  Farkaš

15.9. 11.00 CFK Pezinok – Sv. Jur  Tahotný

Prípravka PRPK – 4. kolo

17.9. 10.30 Báhoň – Budmerice  (R)

17.9. 13.30Grinava – S. Grob  (R)

17.9. 13.30 Jablonec – Vinosady  (R)

18.9. 9.00 Sv.Jur – Vištuk  (R)

18.9. 9.00 PŠC Pezinok – Modra  (R)

18.9.  9.00 Šenkvice – Limbach  (R)

18.9. 10.30 Častá – Viničné  (R)

Prípravka PRMA – 12. kolo ( ŠTVRTOK)

15.9. 9.30 Stupava – Láb  Škrinár

15.9. 10.00 Rohožník – Vysoká p/M  Polák

15.9. 10.00 V. Leváre – Studienka  Lukeš

15.9. 10.00 Kostolište – Zohor  Kožuch

15.9. 10.00 Lozorno – Závod  (R)

15.9. 11.00 Borinka – Jakubov  Škrinár

Prípravka PRMA – 4. kolo

17.9. 10.00 Sološnica – Borinka  Polák

17.9. 11.30 V. Leváre – Kostolište  Lukeš

17.9. 13.30 Zohor – Láb  Škrinár

17.9. 13.30  Závod – Stupava  (R)

17.9. 16.00 Studienka – Vysoká  (R)

18.9. 13.30 Lozorno – Jakubov  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV