Výsledky stretnutí hraných 25.–26.5. – seniori

Majstrovstvá regiónu Bratislava (MRB)

28. kolo:

ŠKP Dúbravka – Lozorno   3:4 (3:1)

Góly: 21. Valovič, 37. Okénka (11 m), 45. Marek – 28. Barbarič (11 m), 55. Stehlík, 82. Juričkovič, 88. T. Karovič, ČK: 60. Frečka – 36. Lacko.

Sv. Jur – Rovinka   2:2 (1:2)

Góly: 39. Berzedi, 89. Ondra – 25. Gubančok, 27. Schwinghammer, ČK: 65. Moravčík, 87. Kyselica  (Sv. Jur).

Rača – FC Ružinov 2:0 (2:0)

Góly: 3. Žifčák, 30. Hencz.

Inter – Bernolákovo 0:1 (0:1)

Góly: 39. Krištofík (11 m), ČK: 83. Lettava – 67. Meszároš.

Kráľová – Ivanka 3:3 (2:1)

Góly: 29. a 78. Kulaš, 25. Šmálik – 67. a 84. Čemba, 24. Letko.

Sl. Grob – Pl. Štvrtok 3:1 (1:0)

Góly: 45. Šporánek, 71. Tiko, 77. Cisár – 70. Horváth.

Rohožník – Stupava 1:1 (1:1)

Góly: 42. Jankovič – 40. Salay.

Jablonec – Limbach 1:0 (1:0)

Gól: 9. Gašparík.

Dohrávka 19. kola:

Limbach – Kráľova p/S 2:0 (1:0)

Góly: 11. Spusta, 71. Janotík.

 

1. Rača                      26        18        4          4          75:19   58

2. Rohožník                 26        16        4          6          58:33   52

3. Slov. Grob               26        14        8          4          60:26   50

4. Kráľová  p.S.           26        14        7          5          51:27   49

5. Rovinka                   26        13        9          4          57:35   48

6. Bernolákovo             26        14        5          7          42:26   47

7. Inter                         26        11        6          9          35:31   39

8. Pl. Štvrtok                 26        9          7          10        53:41   34

9. Ivanka                      26        9          7          10        43:41   34

10. Lozorno                  26        8          7          11        29:53   31

11. Svätý Jur                 26        6          7          13        33:39   25

12. ŠKP I. Dúbravka      26        7          4          15        29:66   25

13. FC Ružinov             26        7          3          16        27:45   24

14. Stupava                   26        5          7          14        22:58   22

15. Limbach                   26        5          5          16        17:52   20

16. Jablonec                  26        4          6          16        22:61   18

Seniori S4A – 24. kolo

25.5.   9.30 BCT – Rusovce                    1:0
26.5. 17.00 Hrubý Šúr – Igram                 4:1
26.5. 17.00 Čunovo – Lamač                   1:0
26.5. 17.00 Vrakuňa – Danubia                1:1
26.5. 17.00 Kalinkovo – D.N.Ves              1:1
26.5. 17.00 Vajnory – Domino „B“             1:1
26.5. 17.00 Tomášov – Most p/B              1:2

Seniori S4B – 24. kolo

26.5. 17.00 Báhoň – Jablonové                  1:4
26.5. 17.00 B. Pezinok – Viničné               3:3
26.5. 17.00 Budmerice – Závod                  0:0
26.5. 17.00 PŠC Pezinok – Kostolište        4:0
26.5. 17.00 Šenkvice – V. Leváre                2:2

26.5. 17.00 Jakubov – Malacky                   5:0

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV