SENIORI
ŽENY
DORAST
ŽIACI
PRÍPRAVKY
Linky
Sekretariát
Sekretariát BFZ dáva do pozornosti usmernenie MATRIKY SFZ k registrácii maloletých hráčov z Ukrajiny.
V zmysle obežníka FIFA číslo 1787 sa neplnoleté osoby, ktoré utekajú bez sprievodu (rozumej bez rodičov) z Ukrajiny do iných krajín v dôsledku ozbrojeného konfliktu považujú za osoby, ktoré spĺňajú požiadavky článku 19 od. 2 písmeno d). Neplnoleté osoby, ktoré utekajú v sprievode (rozumej s rodičmi, príp. jedným rodičom) sa považujú osoby, ktoré spĺňajú požiadavky článku 19 ods. 2 písmeno a). Aby mohli byť takýto hráči transferovaní do klubov SFZ, je potrebné predložiť matrike SFZ príslušnú dokumentáciu.
Ak ide o osoby považované za odídencov, t. j. bez sprievodu rodičov (19-2d):
Ak ide o hráča, ktorý je v sprievode aspoň jedného z rodičov (19-2a):
Pre oba typy transferov vo všeobecnosti platí:
Športovo- technická komisia
emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:
email ŠTK: stk@futbalbfz.sk
Oznamuje:
VV BFZ schválil zmenu termínu finále pohára BFZ seniorov. Finále pohára BFZ sa odohrá dňa 25.5.2022 o 18:30 hod. Dejiskom finále bude štadión NTC Senec.
ŠTK BFZ na svojom zasadnutí dňa 17.3.2022 v sídle BFZ vyžrebovala štvrťfinálové stretnutia. Termín štvrťfinále je určený na 27.4.2022 o 17:30:
TJ Slovan Viničné – ŠK Tomášov
ŠK Nová Dedinka – FK Inter Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava – TJ Rovinka
OFK Dunajská Lužná – FK Slovan Ivanka pri Dunaji
Súťaž U17 bude po odohraní základnej časti v zmysle termínovej listiny uvedenej v Rozpise súťaží BFZ pokračovať nadstavbovou časťou, kde je naplánovaných spolu 10 kôl, to znamená, že do nadstavbovej časti (skupina o titul) bude zaradených prvých päť družstiev zo skupiny A a prvých päť družstiev zo skupiny B. Ostatné družstvá budú zaradené do skupiny o umiestnenie. V obidvoch prípadoch sa bude hrať systémom doma-vonku so súperom, s ktorým nehralo družstvo skupinu v základnej časti, pričom družstvá si prenesú zo základnej časti body len so súpermi, z ktorými budú hrať nadstavbovú časť. Nadstavbová časť začne víkendom 23.-24.4.2022.
Súťaž U19 bude po odohraní základnej časti v zmysle termínovej listiny uvedenej v Rozpise súťaží BFZ pokračovať nadstavbovou časťou, kde je naplánovaných spolu 10 kôl, to znamená, že do nadstavbovej časti (skupina o titul) bude zaradených prvých šesť družstiev. Ostatných šesť družstiev bude zaradených do skupiny o udržanie. V obidvoch prípadoch sa bude hrať dvojkolovo systémom doma-vonku, pričom družstvá si prenesú zo základnej časti body len so súpermi, z ktorými budú hrať nadstavbovú časť. Nadstavbová časť začne druhým kolom v dňoch 7.-8.5.2022. Prvé kolo bude vložené.
ŠTK berie na vedomie správu delegáta zväzu zo stretnutia 18. kola S4BA ŠK Závod – FKM Karlova Ves Bratislava
Schvaľuje:
III. liga
20.kolo MŠK Senec – MFK Rusovce dňa 14.4. o 18:30
20.kolo ŠK Tomášov – FK Slovan Ivanka pri Dunaji dňa 15.4. o 17:00
IV. liga
22.kolo FKM Karlova Ves Bratislava – FK Lamač Bratislava dňa 15.4. o 11:00
22.kolo TJ Záhoran Kostolište – FK Jablonové dňa 16.4. o 17:00
U19
17.kolo SDM Domino „B“ – FC IMAS dňa 27.3. o 16:00.
19.kolo OFK Dunajská Lužná – FC – Žolík Malacky dňa 9.4. o 12:00.
20.kolo OFK Dunajská Lužná – FK Rača Bratislava dňa 16.4. o 10:30.
20.kolo FC Ružinov Bratislava – FC IMAS dňa 19.4. o 14:00
U17 A
16.kolo FK Vajnory – FK Slovan Ivanka pri Dunaji dňa 31.3. o 16:30 (HP Ivanka pri Dunaji)
U17 B
16.kolo SDM Domino „B“ – FC Ružinov Bratislava dňa 27.3. o 14:00.
17.kolo FC Rohožník – MŠK Iskra Petržalka dňa 2.4. o 12:15.
U15/U13
16.kolo PŠC Pezinok – TJ Jarovce Bratislava dňa 26.3. U15 o 11:00 / U13 o 14:00 (HP GFC Grinava)
16.kolo ŠK Bernolákovo – MFK Rusovce dňa 6.4. U15 o 16:30
Nariaďuje odohrať:
U19
14.kolo SDM Domino “B” – OFK Dunajská Lužná dňa 6.4. o 16:00
15.kolo FK Rača Bratislava – FC – Žolík Malacky dňa 6.4. o 16:00
Odstupuje na DK:
FC Ružinov Bratislava za nesplnenie si povinnosti v zmysle RS BFZ bod 9.2 (zdravotník prítomný na stretnutí nemal k dispozícii potrebné vybavenie pre prvú pomoc.)
Schvaľuje štart hráčov vo vyššej vekovej kategórii v zmysle SP čl.46:
Disciplinárna komisia
Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b1, 2 DP a čl. 37/3 DP:
U221: Filip Juran 1303603 (PŠC Pezinok, lll. liga), od 21.03.2022.
U222: Kristián Molnár 1303008 (SFC Kalinkovo, lll. liga), od 21.03.2022. .
U223: Eduard Hrzič 1306608 ( ŠK Bernolákovo, III. liga SD-U19 ) od 20.03.2022.
Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 majstrovské stretnutie, podľa čl. 37/5 DP:
U224: Patrik Várady 1299309 (ŠK Nová Dedinka, lll. liga), od 20.03.2022.
U225: Peter Čapla 1311302 (MFK Rusovce, lll. liga), od 21.03.2022.
U226: Erik Haník 1285867 (Lokomotíva D. Nová Ves, lll. liga), od 21.03.2022.
U227: András Šándor 1296058 (ŠK Tomašov, lll. liga), od 20.03.2022.
U228: Peter Gajdár 1143886 (TJ Záhoran Jakubov, IV. liga), od 21.03.2022.
U229: Sergey Danyukov 1418569 (SDM Domino, IV. liga), od 21.03.2022.
U230: Samuel Rak 1303695 (ŠK Svätý Jur, IV. liga), od 20.03.2022.
U231: Viliam Ďatko 1303773 (FK Vajnory, IV. liga), od 21.03.2022.
U232: Roman Maximilián Kollár 1310808 (TJ Rovinka, lll. liga), od 24.03.2022.
Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:
U233: FK Slovan Most pri Bratislave. Na základe odstúpenie TMK BFZ začína disciplinárne konanie voči FK Slovan Most pri Bratislave za porušenie povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK – nenahlásenie trénera v určenom termíne do 23.03.2022. Výzva na nahlásenie bola uverejnená v úradných správach, a to dňa 18.02.2022, 25.02.2022, 4.03.2022 a 11.03.2022. DK žiada klub FK Slovan Most pri Bratislave o písomné vyjadrenie dôvodu nesplnenia si povinnosti na DK v termíne do 30.03.2022 a nahlásiť trénera na TMK BFZ.
U234: FK Jablonové. Na základe odstúpenie TMK BFZ začína disciplinárne konanie voči FK Jablonové za porušenie povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK – nenahlásenie trénera v určenom termíne do 23.03.2022. Výzva na nahlásenie bola uverejnená v úradných správach, a to dňa 18.02.2022, 25.02.2022, 4.03.2022 a 11.03.2022. DK žiada klub FK Jablonové o písomné vyjadrenie dôvodu nesplnenia si povinnosti na DK v termíne do 30.03.2022 a nahlásiť trénera na TMK BFZ.
U235: OŠK Láb. Na základe odstúpenie TMK BFZ začína disciplinárne konanie voči OŠK Láb za porušenie povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK – nenahlásenie trénera v určenom termíne do 23.03.2022. Výzva na nahlásenie bola uverejnená v úradných správach, a to dňa 18.02.2022, 25.02.2022, 4.03.2022 a 11.03.2022. DK žiada klub OŠK Láb o písomné vyjadrenie dôvodu nesplnenia si povinnosti na DK v termíne do 30.03.2022 a nahlásiť trénera na TMK BFZ.
U236: ŠK Nová Dedinka, lll. liga. Na základe správy delegáta zo stretnutia a priloženej fotodokumentácie, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k zapáleniu a vhodeniu pyrotechniky z vyhradeného sektoru hostí mimo HP do areálu ihriska počas stretnutia 16. kola ŠK Tomášov – ŠK Nová Dedinka, do 30.03.2022.
U237: ŠK Tomášov, lll. liga. Na základe správy delegáta zo stretnutia, začína disciplinárne konanie za porušenie povinností organizátora ( umožnenie vnesenia pyrotechniky na stretnutie ) a žiada klub o písomné stanovisko k vhodeniu zapálenej pyrotechniky osôb za bránou mimo HP do ihriska k rohovej zástavke počas stretnutia 16. kola ŠK Tomášov – ŠK Nová Dedinka, do 30.03.2022.
Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ, v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).
Matrika
Zimné prestupové obdobie s obmedzením začalo 01.01.2022 a končí 31.03.2022.
Matrika BFZ upozorňuje, že pri požiadaní o nový elektronický RP je potrebné použiť aktuálnu fotografiu žiadajúcej osoby v zmysle RaPP SFZ čl. 9 bod 4 b. V prípade nedodržania ustanovenia predmetného článku bude takáto žiadosť zamietnutá.
Komisia rozhodcov a delegátov
Žiada rozhodcov a delegátov, aby v stretnutiach seniorov (S3BA a S4BA) kontrolovali, či majú členovia realizačných tímov IPRT karty a zaznamenali prípadné nedostatky.
Nedostatky v zápisoch o stretnutí:
R. Hádek – nesprávny popis priestupku, za ktorý udelil ŽK;
J. Valko – nesprávny popis priestupku, za ktorý udelil ŽK;
R. Mikulecký – chýba zdôvodnenie, prečo funkciu hlásateľa aj asistenta trénera vykonáva tá istá osoba.
Ospravedlnenia: Hudy 18.-24.3.; Ježík 22.-28.4. (24.4. k dispozícii); Szakáll 3.4., 9.-10.4., 23.-24.4., 30.4.; Ďurčo 14.4.-10.5.; Bláha 6.-7.4.; Hájek 3.4.; Kroneraff 3.-8.4.
Komisia mládeže
1./ Oznam pre FK:
Žiadosti o zmenu termínu stretnutia v súťažiach prípraviek BFZ sa podávajú len na KM BFZ ( nie ŠTK BFZ ) prostredníctvom ISSF ako všeobecný podnet na komisiu ( uviesť kolo stretnutia, dátum odohratia, dôvod zmeny, pri lehote kratšej ako 21 dní uviesť aj súhlas súpera )
a/ súťaž PMC U9 – termíny turnajov a zaradenie družstiev na jar 2022
Termíny turnajov:
T5: 23.-24-4., T6: 7.-8.5., T7: 21.-22.5., T8: 4.-5.6.
Zaradenie družstiev ako aj vylosovanie je zverejnené v ISSF a na futbalnet.sk. Termíny turnajov je potrebné nahlásiť do 31.3.2022 na mailové adresy: konecny58@centrum.sk , pavel.prikopa@futbalsfz.sk
b/ súťaž PMD U8 – termíny turnajov a zaradenie družstiev na jar 2022
Termíny turnajov:
T5: 23.-24.4., T6: 7.-8.5., T7: 21.-22.5., T8: 4.-5.6., T9: ( sk.11,12 ): 11.-12.6.
Zaradenie družstiev ako aj vylosovanie je zverejnené v ISSF a na futbalnet.sk. Termíny turnajov je potrebné nahlásiť do 31.3.2022 na mailové adresy: konecny58@centrum.sk , pavel.prikopa@futbalsfz.sk
c/ súťaž PMC U9 – nahlásené termíny turnajov
sk.1:
FKP Bratislava – 22.5. od 10.00 hod.
FK Dúbravka A – 4.6. od 13.00 hod.
sk.2:
FK Vajnory – 24.4. od 9.00 hod.
FK Rača – 8.5. od 14.00 hod.
FA Lafranconi – 21.5. od 9.00 hod.
MŠK Z. Bystrica – 5.6. od 10.00 hod.
sk.3:
Lokomotíva DNV A – 24.4. od 9.00 hod.
FK Lamač – 21.5. od 12.30 hod.
FK Dúbravka B – 4.6. od 16.00 hod.
sk.4:
Lokomotíva DNV B – 24.4. od 11.00 hod.
MŠK Iskra Petržalka – 8.5. od 10.00 hod.
sk.5:
FK Malé Leváre – 23.4. od 9.00 hod.
FK Jabloňové – 22.5. od 14.00 hod.
ŠK Plavecký Štvrtok – 4.6. od 10.00 hod.
sk.6:
FC Rohožník – 23.4. od 14.00 hod.
FC Malacky A – 22.5. od 10.00 hod.
sk.7:
TJ Záhoran Jakubov – 23.4. od 10.00 hod.
FC Zohor – 7.5. od 10.00 hod.
FC Malacky B – 22.5. od 13.00 hod.
sk.8:
PŠC Pezinok – 23.4. od 13.00 hod.
FC ŠTK 1914 Šamorín – 8.5. od 9.00 hod.
Senec Football Academy – 21.5. od 9.00 hod.
ŠK Nová Dedinka – 4.6. od 9.30 hod.
sk.9:
ŠK Svätý Jur – 24.4. od 10.30 hod.
ŠK Bernolákovo – 7.5. od 10.00 hod.
TJ Rovinka A – 21.5. od 13.00 hod.
sk.10:
SFC Kalinkovo A – 21.5. od 14.00 hod.
ŠK Tomášov – 4.6. od 10.00 hod.
sk.11:
TJ Rovinka B – 21.5. od 13.00 hod.
sk.12:
FC Slovan Častá – 21.5. od 10.00 hod.
FK Karpaty Limbach – 4.6. od 13.00 hod.
sk.13:
SFC Kalinkovo B – 21.5. od 14.00 hod.
sk.14:
MŠK Kráľova – 23.4. od 10.00 hod.
ŠKO Miloslavov – 7.5. od 10.00 hod.
OŠK Chorvátsky Grob – 4.6. od 10.00 hod.
d/ súťaž PMD U8 – nahlásené termíny turnajov
sk.1:
FK Rača – 22.5. od 14.00 hod.
sk.2:
FKP Bratislava – 8.5. od 10.00 hod.
sk.3:
PŠC Pezinok A – 23.4. od 9.30 hod.
ŠK Bernolákovo – 8.5. od 13.00 hod.
Senec Football Academy – 21.5. od 12.00 hod.
ŠK Nová Dedinka – 4.6. od 13.00 hod.
sk.4:
FC ŠTK 1914 Šamorín – 24.4. od 9.00 hod.
TJ Rovinka – 21.5. od 9.30 hod.
sk.5:
OŠK Slovenský Grob – 23.4. od 11.00 hod.
ŠK Tomášov – 22.5. od 10.00 hod.
SFC Kalinkovo A – 4.6. od 14.00 hod.
sk.6:
FK Dúbravka A – 8.5. od 13.00 hod.
MŠK Iskra Petržalka – 4.6. od 10.00 hod.
sk.7:
ŠK Svätý Jur – 23.4. od 13.00 hod.
FK Dúbravka B – 8.5. od 16.00 hod.
FC IMAS – 22.5. od 13.00 hod.
sk.8:
PŠC Pezinok B – 7.5. od 15.00 hod.
sk.9:
MŠK Kráľova – 7.5. od 10.00 hod.
TJ Malinovo – 21.5. od 9.30 hod.
FK Karpaty Limbach – 4.6. od 10.00 hod.
sk.10:
OŠK Chorvátsky Grob – 7.5. od 10.00 hod.
SFC Kalinkovo B – 4.6. od 14.00 hod.
sk.11:
TJ Záhoran Jakubov – 24.4. od 10.00 hod.
FC Rohožník – 7.5. od 14.00 hod.
FK Lamač – 21.5. od 15.30 hod.
Lokomotíva DNV – 5.6. od 10.00 hod.
FC Malacky – 12.6. od 10.00 hod.
sk.12:
FK Jabloňové – 23.4. od 14.00 hod.
TJ Záhoran Kostolište – 21.5. od 10.00 hod.
FK Sološnica – 4.6. o 9.00 hod.
ŠK Závod – 12.6. od 10.00 hod.
Trenersko – metodická komisia
Z dôvodu nesplnenia požadovanej aktualizácii TMK BFZ odstupuje na DK nasledovné futbalové kluby:
TMK BFZ upozorňuje FK prihlásené do regionálnych súťaží na povinnosť predložiť aktualizáciu trénerov zaevidovaných v ISSF systéme nasledovné:
Predloženie zoznamu trénerov (netreba zasielať licenciu) je potrebné zaslať na e-mail adresu : tmkbfz@gmail.com do termínu:
Upozorňujeme, že tréner by mal vykonávať trénerskú činnosť vo FK len pri jednom družstve.
Úsek vzdelávania trénerov
PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA TRÉNEROV
Oznamujeme trénerom, že TÚ SFZ v spolupráci s TMK BFZ bude v Bratislave v jarnej časti organizovať školenie trénerov UEFA B licencie.
ŠKOLENIE UEFA B LICENCIE:
Termín školenia: 09.04.2022 – 17.08.2022 + záverečné skúšky 15.09. – 19.09.2022
Organizácia školenia:12 výukových blokov (kontaktná forma, dištančná forma)
Poznámka 1: Účasť sa vyžaduje 100 % – á. V prípade absencie (maximálna povolená absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t. j. 8 hodín) je potrebné výuku si nahradiť (na náklady študenta).
Poznámka 2: Školenie je prioritne určené pre záujemcov z Bratislavského kraja a okolitých okresov.
Poplatok za školenie: 400,- EUR
(poplatok sa vracia len v prípade nedostatočného počtu prihlásených)
Prihlášky: len elektronickou formou do 01.04.2022,
online prihlášku nájdete na stránke: https://ticketing.futbalsfz.sk/events
na prihlásenie sa musíte byť registrovaný v https://my.sportnet.online/
Podrobné informácie ohľadom organizácie školení, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú zverejnené na internetovej stránke SFZ v časti SFZ/Tréneri/Školenia.
UZNANÉ AKTIVITY KONTINUÁLNEHO VZDELÁVANIA TRÉNEROV
Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu je Konferencia trénerov SFZ 2021 organizovaná dištančnou formou – formou webinárov. Ponúkaný obsah je dostupný na stránke vzdelavanie.digital. Podrobné informácie sú zverejnené na internetovej stránke SFZ (Tréneri/Kontinuálne vzdelávanie) a boli zaslané mailom registrovaným trénerov v ISSF.
Úsek mládeže:
N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-13 (nar. po 1.1.2009)
na medzinárodný turnaj Triangel v Maďarsku dňa 28.03.2022
Hráči:
FKM Karlova Ves (5): STRAKA Matúš, DOPIRAK Maxim, REXA Matúš, MAGDOLÉN Maximilián, PRAČKO Eduard
FK Inter Bratislava (4):, ŠIMEK Tomáš, STEBEL Michal, KALAKAJ Dominik, OLÁH Denis
SDM Domino (3): BODORÍK Ondrej, BLAŽEK Filip, BUJNA Slavomír
FK Rača (3): ČERVINKA Jaroslav, ČERVINKA Lukáš, LISICKÝ Damián
PŠC Pezinok (1): SLIMÁK Daniel
MŠK Senec (1): STRAPÁČ Martin
Senec Football Academy (1): IUHANYAK Peter
Náhradníci:
FKM Karlova Ves (2): LAUKO Tomáš, TRGIŇA Alex
FK Inter Bratislava (2): MIHALOVIČ Šimon, VRÁNA Samuel
PŠC Pezinok (2): BALÁŽ Matej, PIŠ Luis
MŠK Senec (1): STRAPÁČ Martin
Senec Football Academy (1):MATLÁK Samuel
FC-Žolík Malacky (1): ČERVENKA Alex
RT :
Vedúci tréner: Eduard VILČINSKÝ
Tréneri: Lukáš STRELKA, Michal POLČIC
Vedúci: Marek PORVAZNÍK
Lekár: František ŽÁK
POTREBNÉ SI PRINIESŤ: CESTOVNÝ PAS, zdravotný preukaz, hráčsku výstroj (umelá/prírodná tráva), hygienické potreby.
Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 8.03.2022 o 06:45 hod. – parkovisko pred sídlom BFZ( adresa BFZ: Súmračná 27, 821 02 Bratislava). Ukončenie zrazu bude cca 17:00 na mieste zrazu. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: L. Strelka – 0915 731 735
N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-14 (nar. po 1.1.2008)
na medzinárodný turnaj Triangel v Maďarsku dňa 28.03.2022
Hráči:
FK Inter Bratislava (6): TÓTH Maximilián, DZUBA Dávid, HROMÁDKA Matej, REDENKOVIČ Andrej, MORTREUX Olivier, HERŠKOVIČ Alex
FKM Karlova Ves (4): BARTOŇ Bruno, BOBOVSKÝ Samuel, POLYAKOV Grigory, KOLLÁR Leo
SDM Domino (4): MICHALÍK Jakub, COPÁK Jakub, STADNIČÁR Peter, GAJDOŠÍK Andrej
MŠK Senec (2): POMŠAHÁR Oliver, TUŽINSKÝ Milan
PŠC Pezinok (2): BÚCI Tomáš, ŠARMÍR Gabriel
Náhradníci:
FKM Karlova Ves (2): JAGERSKÝ Hugo, BREZINA Martin
SDM Domino (1): ZAČKA Marko
MŠK Senec (1): PÓOR Patrik
FC Ružinov (1): KATONÁK Šimon
MŠK Iskra Petržalka (1): LOPÚ Adam
RT :
Vedúci tréner: Eduard VILČINSKÝ
Tréneri: Maroš SKOVAJSA
Vedúci: Marek PORVAZNÍK
Fyzioterapeut: Rudolf GAJDÚŠEK
Tréner brankárov: Stanislav FIŠAN
POTREBNÉ SI PRINIESŤ: CESTOVNÝ PAS, zdravotný preukaz, hráčsku výstroj (umelá/prírodná tráva), hygienické potreby.
Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 8.03.2022 o 06:45 hod. – parkovisko pred sídlom BFZ( adresa BFZ: Súmračná 27, 821 02 Bratislava). Ukončenie zrazu bude cca 17:00 na mieste zrazu. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: M. Skovajsa – 0902 658 530.
Plán akcií BFZ na 1.polrok 2022
Dátum | Akcia |
Kategória |
||
Marec: | ||||
28.03.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Vidiek (Pezinok) | U12,U13,U14 | ||
28.03.2022 | MT – Triangel BFZ U13, U14 (Maďarsko) | BFZ U13, BFZ U14 | ||
31.03.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Mesto | U12,U13,U14 | ||
Apríl: | ||||
06.04.2022 | KCZ BFZ U14 (TJ+PZ) aj s hráčmi FA | BFZ U14 | ||
11.04.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Vidiek (Pezinok) | U12,U13,U14 | ||
20.04.2022 | KZ BFZ WU14 | BFZ WU14 | ||
21.04.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Mesto | U12,U13,U14 | ||
23-27.04.2022 | Regionálny turnaj U14 (Senec) – s hráčmi FA | BFZ U14 | ||
26-28.04.2022 | Regionálny turnaj WU14 (Poprad) | BFZ WU14 | ||
Máj: | ||||
02.05.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Vidiek (Pezinok) | U12,U13,U14 | ||
03.05.2022 | KCZ BFZ U13 (TJ+PZ) aj s hráčmi FA | BFZ U13 | ||
12.05.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Mesto | U12,U13,U14 | ||
10.05.2022 | KZ BFZ U17 – bez hráčov FA | BFZ U17 | ||
11.05.2022 | MT – ObFZ BA Vidiek, ObFZ BA Mesto (Vysoká p.M.) – bez hráčov FA a ÚTM | BFZ U12 | ||
13-15.05.2022 | MT – BFZ U14 (Belehrad) aj s hráčmi FA | BFZ U14 | ||
17-18.05.2022 | Memoriál Josefa Šurala U17 (Česko) – bez hráčov FA | BFZ U17 | ||
18.05.2022 | KZ BFZ WU14 | BFZ WU14 | ||
23.05.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Vidiek (Pezinok) | U13,U14 | ||
25.05.2022 | Turnaj 8 (ObFZ BA Mesto, ObFZ BA Vidiek, kluby BFZ, BFZ WU13) | U12 | ||
26.05.2022 | TZ/TC PPT SFZ ObFZ BA Mesto | U13,U14 | ||
Jún: | ||||
07.06.2022 | KCZ BFZ U13 (TJ+PZ) aj s hráčmi FA | BFZ U13 | ||
14-16.06.2022 | MT – V4 BFZ U14 (Krakow) – bez hráčov FA | BFZ U14 | ||
21,22.06.2022 | MT – WU14 (Bratislava a okolie) | BFZ WU14 |