Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-17.4. 2019 č. 27

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutie

11.4. 12.00 (ŠTVRTOK) Slovensko 18 – Rumunsko 18  Ruc, Jankovič, Straka, Choreň (HP NTC Senec)

St. dorast LSD – U19 – 24. kolo

13.4. 11.00 D. Streda – Trenčín  Malárik, Lauer, Henček; Kopča

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 24. kolo

13.4. 11.00-13.15 Slovan – Senica  Hajnala, Tanglmayer, Tománek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ- o titul) – 1. kolo 

13.4. 10.00-12.00 Slovan – Trenčín  Srna, Hegedüs, Ralbovský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 2. kolo 

16.4. 14.00 -16.00 (UTOROK) Inter – Trnava  Tománek, Kožuch, Lomňančík (HP FKP Dúbravka)

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 1. kolo 

10.4. 16.00-18.00 (STREDA) FC Petržalka – Domino  Bogdáň, Vasilenko, Vanek

13.4. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov  Bláha, Volek, Samko

SP Ženy – semifinále

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan – Nitra  Krčová, Martiš, Vasilenko  

I.Liga Ženy – 12. kolo

14.4. 10.00 Slovan – Trnava  Cvengroš,  Harajbič

II.Liga Ženy – 14. kolo

13.4. 14.00 FK Dúbravka – Čaka  Vanek

14.4. 10.00 D. Lužná – Sv. Jur  Srna 

14.4. 17.00 FC Petržalka – Komárno  Ralbovský

I.Liga dorastenky – 14. kolo

13.4. 9.00 NMŠK 1922 – Nitra  Vašš

I.Liga žiačky – 14.kolo

13.4. 11.00 NMŠK 1922 – Nitra  Vašš

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 1. kolo

14.4. 10.00-12.30 K. Ves – Z. Moravce  Choreň, Lalo, Vasilenko; Perašín (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 1. kolo

13.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Púchov  Čižmár, Kardelis, Bogdáň; Vnuk

13.4. 10.00-12.30 Rača – Domino  Harajbič, Hudy, Kožuch; Ľupták   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

10.4. 16.30 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Srna, Hajnala, Čižmár; Schmidt

10.4. 16.30 (STREDA) Kalinkovo – Tomášov  Cvengroš, Ralbovský, Kardelis; Mydlárik 

10.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rovinka  Hegedüs, Tománek, Piatka; Lazar               

10.4. 16.30 (STREDA) Bernolákovo – D. Lužná  Ježík, Bohun, Lalo; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 21. kolo

13.4. 16.30 PŠC Pezinok – Vajnory  Bohun, Choreň, Laciňák; Truchlý  

13.4. 16.30 D. Lužná – D. N. Ves  Lalo, Martiš, Kachnič; Páchnik

13.4. 16.30 Báhoň – Tomášov  Polakovič, Cvengroš, Martinkovič; Jablonický  

14.4. 10.30 Rača – Rovinka  Bláha, Vašš, Ralbovský; Pinček

14.4. 16.30 Bernolákovo – Slovan „B“  Tománek, Henček, Tanglmayer; Mydlárik  

14.4. 16.30 Lozorno – Rohožník  Parilák (R) za SFZ, Harajbič, Ježík; Darlea  

14.4. 16.30 Most p/B – FC Malacky  Malárik (R) za SFZ, Kardelis, Srna; Schmidt  

14.4. 16.30 Ivanka p/D – Rusovce  Hegedüs, Hudy, Volek; Keller  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 22. kolo

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan „B“ – Báhoň  Choreň, Kardelis, Ralbovský; Schmidt  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

13.4. 11.00 K. Ves – MŠK Senec  Polák, Kakaščik, Sabela; Brody (HP Zohor)

13.4. 16.30 Domino – Sv. Jur  Vasilenko, Valko, Klúčik; Marczell  

13.4. 16.30 Lamač – S. Grob  Piatka, Gosiorovský, Hádek; Pavlík R.  

14.4. 16.30 Kostolište – V. Leváre  Fischer, Triskal, Vanek; Farkaš

14.4. 16.30 Čunovo – Viničné  Čižmár, Lomňančík, Samko; Slezák  

14.4. 16.30 Jakubov – Vrakuňa  Pati Nagy, Dujava, Szakáll; Lazar  

14.4. 16.30 CFK Pezinok – Kalinkovo  Kožuch, Laciňák, Hajnala; Banič  

14.4. 16.30 Závod – Limbach  Bogdáň, Lauer, Gosiorovský; Ľupták  

St. dorast SD3R – U19 – 17. kolo 

13.4. 9.00 MŠK Senec – Ružinov  Hádek, Piatka

13.4. 10.30 Iskra Petržalka – Inter  Triskal, Vanek

13.4. 13.00 NMŠK 1922 – Bernolákovo  Valko, Klúčik   

13.4. 16.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Kakaščik, Sabela    

14.4. 11.00 D. N. Ves – Rohožník  Polakovič, Sabela

14.4. 14.00 Zohor – Rovinka  Klúčik, Šabiková (AR1) za ObFZ-v

14.4. 16.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo  Bohun, Martiš   

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo 

17.4. 16.00 (STREDA) Ružinov – Ivanka p/D  Hajnala, Gosiorovský

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 17. kolo

13.4. 11.30 FC Stupava – FK Dúbravka  Lomňančík

13.4. 12.30 Rusovce – Jarovce  Gosiorovský

13.4. 15.30 FC Petržalka „B“ – Domino „B“  Lomňančík   

14.4. 9.00 D. N. Ves – Ružinov  Sabela, Polakovič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo

13.4. 9.30 PŠC Pezinok – Malinovo  Martinkovič

14.4. 10.30 Ivanka p/D – Kalinkovo  Tanglmayer  

14.4. 14.00 Šenkvice – Sv. Jur  Kakaščik

14.4. 14.00 Častá – MŠK Senec  Piatka

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

13.4. 9.30-11.30 Šenkvice – Sv. Jur  Ježík

13.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – Rača  Pati Nagy

13.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Choreň

14.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Lomňančík

14.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – Rusovce  Henček

14.4. 14.00-16.00 PFA ŠTK Šamorín – MŠK Senec  Hádek  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Rusovce  Kakaščik  

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Sv. Jur  Lalo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – Šenkvice Ježík

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – Vrakuňa  Piatka

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Volek     

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

Turnaj BFZ žiaci 2007 ml., dievčatá 2006 ml.

10.4. 9.00-15.00 (STREDA)  Šusták, Vargová, Malovec Ri. za ObFZ-m (HP UT FC Petržalka)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 18. kolo

14.4. 14.30 Ivanka p/D – Jarovce  Volek (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

St. dorast – SD4V

14.4. 14.00 CFK Pezinok – Most p/B  Hajnala, Laciňák   


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY