Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.-26.3. 2017 č. 20

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 16. kolo

25.3. 11.00-13.15 Slovan – FC Nitra Hajnala, Piatka, Gaži (HP Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 15. kolo

25.3. 10.00-12.00 Inter – FCA Petržalka Straka, Srna, Martiš

25.3.10.00-12.00 Slovan – H. Nitra Bohun, Henček, Gosiorovský

26.3. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Myjava Čižmár, Sabela, Brody (HP UT Pasienky)

SP Ženy – Semifinále – 1. zápas

29.3. 15.00 (STREDA) Slovan – Šaľa Pavlíková, Matejová, Krčová

II. Liga Ženy skupina „A“ – 12. kolo

25.3. 13.00 FK Dúbravka – D. Lužná Krčová, Choreň

26.3. 15.00 Vrakuňa – D. Streda Olša D., Maretta

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 20. kolo

25.3. 10.00-12.30 FCA Petržalka – L. Trnava Brody, Hádek, Franek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 18. kolo

25.3. 15.00 Inter – Tomášov Pavlíková, Tanglmayer, Parilák; Keller (HP Stupava)

25.3. 15.00 D. N. Ves – Rača Lauer, Ruc, Laciňák; Lazar

26.3. 15.00 Kráľová p/S – Báhoň Hudy, Hajnala, Laciňák; Beňo

26.3. 15.00 Rovinka – FC Malacky Malárik, Piatka, Ježík; Darlea

26.3. 15.00 Rohožník – D. Lužná Polakovič Ľ., Martinkovič, Bláha; Páchnik

26.3. 15.00 Most p/B – PŠC Pezinok Martiška, Straka T., Dujava; Ondrušek

26.3. 15.00 Lozorno – Bernolákovo Vašš, Gaži, Martiš; Hájek

26.3. 15.00 Ivanka p/D – Vajnory Tománek, Tanglmayer, Ralbovský; Chladek

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 18. kolo

25.3. 15.00 Vrakuňa – Šenkvice Strapek, Čižmár, Sabela; Farkaš

26.3. 15.00 Jablonové – FCA Petržalka Štofik, Kachnič, Srna; Jablonický

26.3. 15.00 Borinka – S. Grob Vasilenko, Fischer, Valko; Šuniar

26.3. 15.00 Závod – Lamač Kalmár, Henček, Szakáll; Slezák

26.3. 15.00 Čunovo – Rusovce Bohun, Kardelis, Lalo; Marczell

26.3. 15.00 Jakubov – Domino Matejová, Kočický, Franek; Líška

26.3. 15.00 V. Leváre – Viničné Triskal, Choreň, Gosiorovský; Príkopa

26.3. 15.00 Kalinkovo – Limbach Budáč, Pati Nagy, Krčová; Pinček

St. Dorast III. Liga SD3R – 18. kolo

25.3. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov Martinkovič, Polakovič Ľ., Budáč

25.3. 12.30 Rohožník – Šenkvice Dujava, Tománek

26.3. 10.30 Rača – D. N. Ves Hajnala, Martiš, Martinkovič

26.3. 13.30 PŠC Pezinok – Inter „B“ Parilák, Lauer

26.3. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Dubová Hádek, Strapek (HP Hamuliakovo)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 14. kolo

25.3. 10.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves Ježík, Lalo

25.3. 15.00 Zohor – Sv. Jur Maretta, Olša D.

25.3. 15.00 P. Úľany – Lamač Valko

26.3. 10.00 NMŠK 1922 – Šamorín Hamuliakovo Bláha, Ralbovský

26.3. 10.30 Iskra Petržalka – Rača Maretta, Olša D.

26.3. 10.30 MŠK Senec – Domino „B“ Piatka (HP Igram)

26.3. 11.30 Ružinov – Tomášov Ruc

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

25.3. 9.00-11.00 Domino – Žolík Malacky Choreň, Vasilenko

25.3. 9.00-11.00 Sv. Jur – D. Lužná Malárik, Kalmár

25.3. 9.00-11.00 Rača – NMŠK 1922 Kardelis, Triskal

25.3. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Ružinov Martiška, Pati Nagy

25.3. 10.00-12.00 MŠK Senec – Bernolákovo Bláha, Štofik (HP Reca)

26.3. 9.00-11.00 D. N. Ves – Šenkvice Gaži, Franek

26.3. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka Parilák, Lauer

Prípravka PMA1 – 16. kolo

23.3. 17.20 (ŠTVRTOK) K. Ves – FCA Petržalka Malovec Ri.

25.3. 9.00 Slovan – Vrakuňa Dobrovič

25.3. 9.00 D. N. Ves – D. Lužná Malovec Ri.

25.3. 13.00 NMŠK 1922 – Rača Pusztai

25.3. 14.30 Domino – MŠK Senec Štepanovský

Prípravka PMB1 – 16. kolo

23.3. 16.10 (ŠTVRTOK) K. Ves – FCA Petržalka Ufnár

25.3. 10.00 Slovan „B“ – Vrakuňa Dobrovič

25.3. 10.30 D. N. Ves – D. Lužná Malovec Ro.

25.3. 12.00 NMŠK 1922 „B“ – Rača „B“ Pusztai

25.3. 14.30 Domino – MŠK Senec „B“ Stolárik

Prípravka PMC – 16. kolo

23.3. 15.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – FCA Petržalka Ufnár

25.3. 11.00 Slovan „C“ – Vrakuňa Dobrovič

25.3. 12.00 D. N. Ves – D. Lužná Malovec Ri.

25.3. 11.00 NMŠK 1922 – Rača Pusztai

25.3. 15.30 Domino – MŠK Senec „C“ Šusták ml.

Prípravka PMA2 – 14. kolo

25.3. 9.00 FA Lafranconi – Hargašova Z. Bystrica Kurina

25.3. 9.00 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka Šafárik

25.3. 9.30 Ivanka p/D – N. Dedinka Marczell

26.3. 11.00 FK Dúbravka – FC Malacky Stolárik

26.3. 16.00 Domino „B“ – FA Bratislava Šusták ml.

Prípravka PMB2 – 14. kolo

25.3. 10.15 FA Lafranconi – Hargašova Z. Bystrica Kurina

25.3. 10.15 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka Šafárik

25.3. 11.00 Ivanka p/D – N. Dedinka Marczell

26.3. 9.30 FK Dúbravka – FC Malacky Stolárik

26.3. 16.00 Domino „B“ – FA Bratislava Malovec Ro.

Prípravka PRMA – 14. kolo

25.3. 12.30 Závod – V. Leváre Rybecký

25.3. 13.00 Zohor – Stupava (R)

25.3. 15.00 Studienka – Borinka (R)

26.3. 10.00 Vysoká – Láb (R)

26.3. 12.30 Lozorno – Sološnica (R)

26.3. 13.00 Jakubov – Rohožník (R)

Prípravka 11 PRPK – 16.kolo

25.3. 9.00 PŠC Pezinok – Grinava Húska

25.3. 10.30 Báhoň – Limbach (R)

26.3. 9.00 Sv. Jur – Jablonec Klúčik

26.3. 9.00 Šenkvice – S. Grob Tahotný

26.3. 10.00 Vištuk – CFK Pezinok (R)

26.3. 10.00 Budmerice – Viničné (R)

26.3. 10.30 Častá – Modra (R)

Prípravka PRSC – 18. kolo

25.3. 9.30 Kráľová p/S – Senec (R)

25.3. 9.30 Miloslavov „A“ – Danubia H. Šúr (R)

25.3. 11.00 Miloslavov „B“ – Kalinkovo (R)

26.3. 9.00 Tomášov – Šamorín Hamuliakovo Marczell

26.3. 9.30 Most p/B – Bernolákovo (R)

26.3. 10.00 Čataj – Rovinka (R)

26.3. 10.30 Malinovo – Ch. Grob Marczell

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM A – 15. kolo

26.3. 12.30 Kalinkovo – Čataj Krčová (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 18. kolo

26.3. 12.30 V. Leváre – Ekonóm Gosiorovský (R) za BFZ, Choreň (AR1) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV