Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 25.-26.3. 2017 č. 20

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 15. kolo

25.3. 10.00-12.00 Inter – FCA Petržalka Straka, Srna, Martiš (Zmena HP Drieňova)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 12. kolo

FK Dúbravka – D. Lužná Krčová, Choreň (Odložený)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 18. kolo

26.3. 15.00 Kráľová p/S – Báhoň Ruc (R) za Hudyho, Hajnala, Laciňák; Beňo

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 14. kolo

26.3. 11.30 Ružinov – Tomášov Hudy (R) za Ruca

Prípravka PMA1 – 16. kolo

25.3. 9.00 Slovan – Vrakuňa Štepanovský (R) za Dobroviča

25.3. 13.00 NMŠK 1922 – Rača Kravárik (R) za Pusztaia

Prípravka PMB1 – 16. kolo

25.3. 10.00 Slovan „B“ – Vrakuňa Štepabovský (R) za Dobroviča

25.3. 12.00 NMŠK 1922 „B“ – Rača „B“ Kravárik (R) za Pusztaia

25.3. 14.30 Domino – MŠK Senec „B“ Šusták ml. (R) za Stolárika

Prípravka PMC – 16. kolo

25.3. 11.00 Slovan „C“ – Vrakuňa Štepanovský (R) za Dobroviča

25.3. 11.00 NMŠK 1922 – Rača Kravárik (R) za Pusztaia

25.3. 15.30 Domino – MŠK Senec „C“ Šusták ml.

Prípravka PMA2 – 14. kolo

25.3. 9.00 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka Vanek (R) za Šafárika

26.3. 11.00 FK Dúbravka – FC Malacky Abrman (R) za Stolárika

26.3. 16.00 Domino „B“ – FA Bratislava Šusták ml. (Nehrá sa)

Prípravka PMB2 – 14. kolo

25.3. 10.15 K. Ves „B“ – Iskra Petržalka Vanek (R) za Šafárika

26.3. 9.30 FK Dúbravka – FC Malacky Abrman (R) za Stolárika

26.3. 16.00 Domino „B“ – FA Bratislava Malovec Ro. (Nehrá sa)

Prípravka PRPK – 16. kolo

26.3. 10.00 Vištuk – CFK CPezinok Húska

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 15. kolo

25.3. 10.30 Krasňany – K. Ves Koštrna, Bočák Jo., Straka M.; Vnuk, (Lônčík)

26.3. 15.00 Miloslavov – Ch. Grob Kašper, Matúš, Kramár (AR2) za Baráta; Ľupták (D) BFZ za Lehutu

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 14. kolo

25.3. 15.00 P.Štvrtok Vysoká p/M – Gajary Tománek (R) za BFZ, Farkaš M., Húska; Hájek (D) za BFZ

26.3. 15.00 Zohor – Kostolište (R), Polák, Rybecký; Keller (D) za BFZ

26.3. 15.00 Modra – Budmerice Dávid M., Lomňančík, Dávid D.; Farkaš (D) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV