Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-9.4. 2017 č. 22

Súťaže riadené SFZ

St. dorast I.LSD – 17. kolo

8.4. 11.00 D. Streda – B. Bystrica Chromý, Jankovič, Gaži; Kopča

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 17. kolo

8.4. 10.00-12.00 Inter – Púchov Bláha, Fischer, Tanglmayer

8.4. 10.00-12.00 Slovan – AS Trenčín Bohun, Martiš, Polakovič Ľ.

9.4. 10.00-12.00 K. Ves – Levice Hajnala, Srna, Ruc (HP UT Pasienky)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 14. kolo

8.4. 14.00 FK Dúbravka – FC Čaka Gosiorovský, Franek

8.4. 15.00 Sv. Jur – Spartak Trnava „A“ Kardelis, Kica

8.4. 15.00 D. Lužná – D. Streda Krčová, Štofik

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 22. kolo

8.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – K. Ves Čižmár, Choreň, Sabela

8.4. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Skalica Malárik, Kachnič, Pati Nagy

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 20. kolo

8.4. 16.30 Inter – Báhoň Hajnala, Martinkovič, Vašš; Hájek (HP UT Stupava)

8.4. 16.30 D. N. Ves – D. Lužná Ruc, Lauer, Tománek; Chladek

9.4. 16.30 Tomášov – Rača Piatka, Dujava, Bláha; Ľupták

9.4. 16.30 Kráľová p/S – FC Malacky Parilák, Martiš, Gaži; Páchnik

9.4. 16.30 Rovinka – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Tománek, Hudy; Truchlý

9.4. 16.30 Rohožník – Bernolákovo Tanglmayer, Malárik, Laciňák; Líška

9.4. 16.30 Most p/B – Vajnory Straka T., Vašš, Ralbovský; Beňo

9.4. 16.30 Lozorno – Ivanka p/D Henček, Lauer, Olša D.; Keller

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávka

5.4. 17.00 (STREDA) Lamač – Čunovo Pati Nagy, Vasilenko, Budáč; Líška

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 20. kolo

8.4. 16.30 Vrakuňa – Viničné Brody, Srna, Kalmár; Pinček

9.4. 10.30 FCA Petržalka – Lamač Budáč, Fischer, Choreň; Lazar

9.4. 16.30 Jablonové – Borinka Kica, Čižmár, Gosiorovský; Banič

9.4. 16.30 S. Grob – Rusovce Pati Nagy, Kočický, Krčová; Mydlárik

9.4. 16.30 Závod – Šenkvice Sabela, Bohun, Vasilenko; Jablonický

9.4. 16.30 Čunovo – Domino Hádek, Štofik, Strapek; Slezák

9.4. 16.30 Jakubov – Limbach Franek, Triskal, Szakáll; Darlea

9.4. 16.30 V. Leváre – Kalinkovo Kardelis, Valko, Matejová; Farkaš

St. dorast III. Liga SD3R – 20. kolo

8.4. 13.30 Iskra Petržalka – Dubová Bogdáň, Rataj, Volek za ObFZ-m

8.4. 14.00 Rohožník – Inter „B“ Vasilenko, Henček, Budáč

9.4. 9.30 Ružinov – NMŠK 1922 Malárik, Ralbovský, Martiška

9.4. 10.30 D. Lužná – D. N. Ves Kočický, Krčová, Gosiorovský

9.4. 13.30 PŠC Pezinok – MŠK Senec Brody, Kalmár

Ml. dorast III. Liga MD3R – 16. kolo

8.4. 10.30 PŠC Pezinok – MŠK Senec Martiška, Straka T.,

8.4. 16.30 Zohor – D. N. Ves Dujava, Hudy

8.4. 16.30 P. Úľany – Domino „B“ Piatka, Hádek

9.4. 10.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur Laciňák, Gaži

9.4. 10.30 Iskra Petržalka – Lamač Kakaščík, Křivan za ObFZ-m

9.4. 11.30 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo Martiška, Ralbovský

9.4. 14.00 Tomášov – Rača Bláha, Dujava

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

8.4. 9.00-11.00 Rača – Bernolákovo Franek, Štofik

8.4. 9.00-11.00 Domino – Vrakuňa Lauer, Parilák

8.4. 9.00-11.00 Sv. Jur – Iskra Petržalka Hádek, Valko

8.4. 9.30-11.30 Ružinov – Šenkvice Kalmár, Strapek

8.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Žolík Malacky Matejová, Triskal

9.4. 9.00-11.00 D. N. Ves – D. Lužná Vasilenko, Triskal

9.4. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – MŠK Senec Brody, Kalmár

I. liga žiačok BFZ – 11. kolo

9.4. 13.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Šusták st. (R) za za ObFZ-m

9.4. 15.30 Slovan – Sv. Jur Křivan (R) za ObFZ-m (HP Prievoz Rapid)

Prípravka PMA1 – 16. kolo – dohrávka

12.4. 16.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter Štepanovský

Prípravka PMA1 – 15. kolo

8.4. 10.00 D. Lužná – NMŠK 1922 Marczell

8.4. 10.15 Vrakuňa – Domino Kurina

8.4. 13.00 Rača – K. Ves Malovec Ri.

9.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves Marczell

9.4. 9.30 Inter – Slovan Malovec Ro.

9.4. 13.30 FCA Petržalka – FKP Dúbravka Ufnár

Prípravka PMB1 – 16. kolo – dohrávka

12.4. 16.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter Blaho

Prípravka PMB1 – 15. kolo

8.4. 11.15 D. Lužná – NMŠK 1922 „B“ Marczell

8.4. 11.30 Vrakuňa – Domino Kurina

8.4. 14.15 Rača „B“ – K. Ves Malovec Ri.

9.4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves Marczell

9.4. 9.30 Inter – Slovan „B“ Blaho

9.4. 13.30 FCA Petržalka – FKP Dúbravka Blaho

Prípravka PMC – 16. kolo – dohrávka

12.4. 15.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter Štepanovský

Prípravka PMC – 15. kolo

8.4. 11.15 D. Lužná – NMŠK 1922 Marczell

8.4. 9.00 Vrakuňa – Domino Kurina

8.4. 15.30 Rača – K. Ves Malovec Ri.

9.4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves Marczell

9.4. 11.00 Inter – Slovan „C“ Malovec Ro.

9.4. 14.30 FCA Petržalka – FKP Dúbravka Ufnár

Prípravka PMA2 – 13. kolo

8.4. 9.00 Iskra Petržalka – Ivanka p/D Bogdáň

8.4. 9.00 Vajnory – K. Ves „B“ Žilavý L.

8.4. 10.00 N. Dedinka – FC Malacky Pusztai

9.4. 11.00 FK Dúbravka – FA Bratislava Abrman

10.4. 16.30 (PONDELOK) Domino „B“ – FA Lafranconi Šusták st.

Prípravka PMB2 – 13. kolo

8.4. 9.00 Iskra Petržalka – Ivanka p/D Rataj

8.4. 10.30 Vajnory „B“ – K. Ves „B“ Žilavý L.

8.4. 9.00 N. Dedinka – FC Malacky „B“ Pusztai

9.4. 9.30 FK Dúbravka – FA Bratislava Abrman

10.4. 16.30 (PONDELOK) Domino „B“ – FA Lafranconi Dobrovič

Prípravka PMA3 – 12. kolo

8.4. 9.30 Lamač – Scorpions Malovec Ri.

8.4. 11.00 Čunovo – FCA Petržalka Dobrovič

9.4. 10.00 Jarovce – Rusovce Šafárik

9.4. 15.00 Domino „C“ – FK Mariathal „C“ Šafárik

Prípravka PRMA 10. kolo – dohrávka

6.4. 16.30 Stupava – Rohožník Polák

Prípravka PRMA – 16. kolo

8.4. 14.00 Sološnica – Kostolište Polák

8.4. 14.00 Závod – Borinka Lukeš

8.4. 14.30 Zohor – Vysoká p/M Kožuch

8.4. 16.30 Studienka – Rohožník (R)

9.4. 10.00 Lozorno – V. Leváre (R)

9.4. 12.00 Jakubov – Láb Rybecký

Prípravka PRPK – 18. kolo

8.4. 9.00 PŠC Pezinok – Vinosady Klúčik

8.4. 10.30 Báhoň – Viničné (R)

8.4. 14.00 Jablonec – S. Grob (R)

9.4. 9.00 Sv. Jur – Grinava Húska

9.4. 9.00 Šenkvice – Modra Farkaš M.

9.4. 10.00 Vištuk – Budmerice (R)

9.4. 10.30 Častá – CFK Pezinok (R)

Prípravka PRSC – 17. kolo

8.4. 9.30 Šamorín Hamuliakovo – Most p/B (R)

8.4. 9.30 Rovinka – Miloslavov „B“ (R)

8.4. 14.00 Kalinkovo – Miloslavov „A“ (R)

9.4. 10.30 Malinovo – Tomášov Randa

9.4. 13.30 Bernolákovo – Kráľová p/S (R)

9.4. 13.30 Senec „B“ – Čataj (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 20. kolo

9.4. 14.00 V. Leváre – Láb Matejová, Valko za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV