Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 29.4.-4.5. 2017 č. 25

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 19. kolo – dohrávka

3.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Senica Chromý, Vician, Smolíková za SFZ (HP Rapid)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 21. kolo

30.4. 16.30 Mutěnice – Bučovice Polakovič Ľ., Bláha, Dujava (AR2) za Ralbovského; Lazar

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 23. kolo

30.4. 17.00 Lozorno – Rohožník Lauer, Piatka, Cvengroš (AR2) SFZ za Dujavu; Ľupták

30.4. 17.00 D. Lužná – Báhoň Papuga (R) za JmKFS, Paulík (AR1) JmKFS za Smekala, Petko za JmKFS; Likavský (D) za SFZ  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo

3.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Lozorno Straka, Piatka, Ďurčo M. (AR2) SFZ za Ralbovského; Pinček

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

30.4. 17.00 Jakubov – Jablonové Fischer, Štofik, Budáč (AR2) za Triskala; Farkaš

St. dorast III. Liga SD3R – 23. kolo

30.4. 14.30 MŠK Senec – D. Lužná Triskal (R) za Budáča, Franek (HP Igram)

St. dorast III. Liga SD3R – 24. kolo

2.5. 17.30 (UTOROK) Rohožník – Rača Hudy (R) za Dujavu

Ml. dorast III. Liga MD3R – 19. kolo

30.4. 12.30 MŠK Senec – Iskra Petržalka Franek, Triskal (AR1) za Budáča (HP Igram)

30.4. 17.00 Domino „B“ – NMŠK 1922 „B“ Orlíková, Križko, Slyško za ObFZ-m

Ml. dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

1.5. 17.00 (PONDELOK) Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves Valko (R) za Bočáka, Hádek (AR1) za Matúša (HP Hamuliakovo) (Zmena termínu)

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Ružinov – Sv. Jur Vány, Abrman za ObFZ-m (Zmena termínu)

Prípravka PRMA – 18. kolo

29.4. 12.30 Studienka – Láb Randa

Turnaj starších žiakov (HP NMŠK 1922)

29.4. 14.00-17.00 Matúš, Sopata, Šusták st. za ObFZ-m

30.4. 14.00-17.00 Malovec Ri., Malovec Ro.; Pusztai za ObFZ-m

1.5. 10.00-13.00 (PONDELOK) Matúš, Sopata, Abrman za ObFZ-m

Turnaj žiakov U9 – U11 (HP FCA Petržalka)

1.5. 9.00-11.00 (PONDELOK) Rataj, Šafárik, Malovec Ri., Malovec Ro., Ufnár, Kurina za ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 20. kolo

30.4. 17.00 N. Dedinka – Danubia H. Šúr Harajbič, Dúbravec, Vanek; Brody (D) za BFZ

30.4. 17.00 Ch. Grob – Iskra Petržalka Matúš, Uram, Abrman; Šuniar (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 16. kolo

29.4. 14.00 D. Lužná „B“ – FK Mariathal Volek, Chalka, Rataj; Ľupták (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V 19. kolo

28.4. 17.30 (PIATOK) Budmerice – Z. Ves Koštrna, Matúš, Volek za ObFZ-m; Marczell (D) za BFZ

29.4. 17.00 Grinava – Vištuk Dávid D., Polák, Kožuch; Lazar (D) za BFZ

29.4. 17.00 Gajary – Zohor Ježík (R) za BFZ, Klúčik, Farkaš, Farkaš (D) za BFZ

29.4. 17.00 P. Štvrtok – Sv. Jur „B“ Polakovič Ľ., Dujava, Brody; Slezák za (BFZ)

29.4. 17.00 Kostolište – CFK Pezinok Bláha, Srna, Lauer za BFZ; Dadykin (D) za SFZ

Seniori S6V 16. kolo

29.4. 17.00 Studienka – Láb Fischer, Sabela za BFZ

Dorast SD4V – 23. kolo

29.4. 17.00 Ivanka p/D – Bernolákovo Tanglmayer, Hajnala za BFZ, Hegedüš


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV