Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.-11.5. 2017 č. 26

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 19. kolo – dohrávka

3.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Senica Chromý, Vician, Smolíková za SFZ (HP Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo – dohrávka

10.5. 15.30-17.30 (STREDA) FCA Petržalka – Senica Polakovič Ľ., Henček, Vasilenko

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo

5.5. 12.00-14.00 (PIATOK) K. Ves – AS Trenčín Hajnala, Vašš, Franek

6.5. 10.00-12.00 Inter – Spartak Trnava Bláha, Čižmár, Kardelis

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo – predohrávka

11.5. 14.30-16.30 (ŠTVRTOK) Slovan – K. Ves Ruc, Straka, Gaži

II. Liga Ženy skupina „A“ – 12. kolo – dohrávka

8.5. 10.00 (PONDELOK) FK Dúbravka – D. Lužná Krčová, Choreň

II. Liga Ženy skupina „A“ – 18. kolo

6.5. 15.00 Sv. Jur – Vrakuňa Martiš, Kica

Turnaj regionálnych výberov chlapcov U14

1.5. 9.30 (PONDELOK) ZsFZ – VsFZ Kočický, Triskal, Bohun (HP V. Biel)

1.5. 11.15 (PONDELOK) SsFZ – BFZ Bohun, Triskal, Kočický (HP V. Biel)

2.5. 9.30 (UTOROK) SsFZ – ZsFZ Bohun, Martiš, Kočický (HP Viničné)

2.5. 11.15 (UTOROK) BFZ – VsFZ Kočický, Martiš, Bohun (HP Viničné)

3.5. 9.00 (STREDA) VsFZ – SsFZ Hádek, Kočický, Piatka (HP V. Biel)

3.5. 10.30 (STREDA) ZsFZ – BFZ Piatka, Kočický, Hádek (HP V. Biel)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 26. kolo

6.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Inter Matejová, Krčová, Tanglmayer

6.5. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Komárno Kočický, Srna, Bohun

7.5. 10.00-12.30 K. Ves – H. Nitra Valko, Hádek, Triskal (HP Stará Bajkalská)

II. Západ SD – MD U19, U17 – 33. kolo

10.5. 10.00-12.30 (STREDA) FCA Petržalka – Z. Moravce Vašš, Franek, Hajnala

10.5. 10.00-12.30 (STREDA) Domino – Skalica Štofik, Choreň, Čižmár

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Štvrťfinále

10.5. 17.30 (STREDA) Borinka – D. N. Ves Bohun, Martiš, Kočický; Jablonický

10.5. 17.30 (STREDA) Kalinkovo – Rovinka Ruc, Parilák, Gaži; Lazar

10.5. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Báhoň Tanglmayer, Lauer, Martinkovič; Pinček

10.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – CFK Pezinok Straka, Malárik, Brody; Keller

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo

3.5. 17.30 (STREDA) Inter – FC Malacky Martiška, Malárik, Gaži; Darlea (HP UT Stupava)

3.5. 17.30 (STREDA) Rača – D. Lužná Pavlíková, Vašš, Bláha; Jablonický

3.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – PŠC Pezinok Henček, Ruc, Martiš; Keller

3.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Bernolákovo Hudy, Jankovič (AR1) za SFZ, Laciňák; Chladek

3.5. 17.30 (STREDA) Kráľová p/S – Vajnory Tanglmayer, Martinkovič, Ježík; Hájek

3.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ivanka p/D Hajnala, Lauer, Dujava; Líška

3.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Lozorno Straka, Piatka, Ďurčo M. (AR2) za SFZ; Pinček

3.5. 17.30 (STREDA) Rohožník – Most p/B Parilák, Polakovič Ľ., Olša D.; Truchlý

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 25. kolo

6.5. 17.00 PŠC Pezinok – Rača Polakovič Ľ., Hajnala, Martiška; Páchnik

7.5. 17.00 Rohožník – Inter Pavlíková, Straka, Bláha; Ondrušek

7.5. 17.00 Most p/B – Rovinka Piatka, Martinkovič, Martiš; Jablonický

7.5. 17.00 Lozorno – D. N. Ves Hudy, Laciňák, Olša D.; Beňo

7.5. 17.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S Ruc, Martiška, Ralbovský; Keller

7.5. 17.00 Vajnory – Tomášov Lauer, Henček, Dujava; Príkopa

7.5. 17.00 Bernolákovo – Báhoň Vašš, Hajnala, Gaži; Pinček

7.5. 17.00 D. Lužná – FC Malacky Malárik, Polakovič Ľ., Ježík; Lazar

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

3.5. 17.30 (STREDA) Jablonové – Rusovce Kalmár, Valko, Hádek; Lazar

3.5. 17.30 (STREDA) Lamač – Šenkvice Brody, Pati Nagy, Kica; Príkopa

3.5. 17.30 (STREDA) Borinka – Domino Budáč, Matejová, Gosiorovský; Banič

3.5. 17.30 (STREDA) FCA Petržalka – Viničné Sabela, Kachnič, Kardelis; Marczell

3.5. 17.30 (STREDA) S. Grob – Limbach Štofik, Strapek, Franek; Mydlárik

3.5. 17.30 (STREDA) Závod – Kalinkovo Srna, Čižmár, Lalo; Pavlík R.

3.5. 17.30 (STREDA) Čunovo – V. Leváre Kočický, Triskal, Krčová; Šuniar

3.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Jakubov Vasilenko, Bohun, Szakáll; Brody

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

6.5. 17.00 Vrakuňa – Jablonové Hádek, Brody, Franek; Ľupták

6.5. 17.00 Domino – Lamač Lalo, Valko, Štofik; Šuniar

7.5. 17.00 Jakubov – Čunovo Čižmár, Kachnič, Kalmár; Banič

7.5. 17.00 V. Leváre – Závod Bohun, Vasilenko, Gosiorovský; Darlea

7.5. 17.00 Kalinkovo – S. Grob Pati Nagy, Kočický, Krčová; Hájek

7.5. 17.00 Limbach – FCA Petržalka Fischer, Srna, Budáč; Truchlý

7.5. 17.00 Viničné – Borinka Choreň, Kica, Szakáll; Brody

7.5. 17.00 Šenkvice – Rusovce Kardelis, Sabela, Matejová; Chladek

St. dorast III. Liga SD3R – 24. kolo

2.5. 17.30 (UTOROK) NMŠK 1922 – Šenkvice Vašš, Gaži, Bláha

2.5. 17.30 (UTOROK) D. Lužná – PŠC Pezinok Piatka, Martiš, Čižmár

2.5. 17.30 (UTOROK) Rohožník – Rača Hudy

3.5. 17.45 (STREDA) Ružinov – Inter „B“ Abrman, Vány za ObFZ-m

St. dorast III. Liga SD3R – 25. kolo

6.5. 14.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Fischer, Triskal, Gosiorovský

6.5. 14.30 Rohožník – Iskra Petržalka Dujava, Hudy

7.5. 10.30 Rača – D. Lužná Budáč, Fischer, Srna

7.5. 14.30 MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo Knopp, Rataj, Křivan za ObFZ-m (HP Igram)

Ml. dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

1.5. 17.00 (PONDELOK) Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves Valko, Hádek (HP Hamuliakovo)

3.5. 17.30 (STREDA) NMŠK 1922 – MŠK Senec Chalka, Vanek za ObFZ-m

3.5. 17.30 (STREDA) Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Hegedüš, Uram za ObFZ-m

3.5. 17.30 (STREDA) P. Úľany – Zohor Dubravec, Blaho za ObFZ-m

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Ružinov – Sv. Jur Vány, Abrman za ObFZ-m

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Rača – Lamač Choreň, Franek

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Tomášov – Domino „B“ Hádek, Valko

Ml. dorast III. Liga MD3R – 21. kolo

6.5. 17.00 Zohor – Ružinov Gaži, Malárik

6.5. 17.00 P. Úľany – Iskra Petržalka Piatka

7.5. 10.00 D. N. Ves – Rača Vasilenko, Martiška

7.5. 10.30 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 Olša D., Ježík

7.5. 10.45 Lamač – Sv. Jur Franek, Brody

7.5. 12.30 MŠK Senec – Tomášov Rataj, Knopp, Křivan za ObFZ-m(HP Igram)

7.5. 17.00 Domino „B“ – Šamorín Hamuliakovo Brody, Franek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 24. kolo

2.5. 16.00-17.30 (UTOROK) D. N. Ves – MŠK Senec Malárik, Gosiorovský

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Budáč, Vasilenko

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Ružinov – Iskra Petržalka Sabela, Kalmár

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Domino – Bernolákovo Kica, Lalo

2.5. 17.30-16.00 (UTOROK) Sv. Jur – Rača Ježík, Olša D.

2.5. 18.00-16.30 (UTOROK) Šenkvice – D. Lužná Valko, Hádek

8.5. 10.00-12.00 (PONDELOK) Žolík Malacky – NMŠK 1922 Hudy, Dujava

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 25. kolo

4.5. 17.00-15.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Vrakuňa Štofik, Krčová

6.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – FKP Dúbravka Martinkovič, Olša D.

6.5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves Lauer, Budáč

6.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – Domino Pati Nagy, Choreň (HP Reca)

6.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – Ružinov Henček, Sabela

6.5. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Žolík Malacky Laciňák, Kalmár

7.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Šenkvice Štofik, Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Bernolákovo – FKP Dúbravka Olša D., Triskal

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Iskra Petržalka – MŠK Senec Krčová, Gosiorovský

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Kardelis, Kica

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) D. Lužná – Rača Valko, Lalo

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – Sv. Jur Martiška, Pati Nagy

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Žolík Malacky – D. N. Ves Dujava, Hudy

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Ružinov – Domino Bláha, Matejová

I. liga žiačok BFZ – 14. kolo

2.5. 17.30 (UTOROK) Slovan – NMŠK 1922 Kašper za ObFZ-m

3.5. 17.00 (STREDA) FCA Petržalka – D. Lužná Lehuta za ObFZ-m

I. liga žiačok BFZ – 15. kolo

7.5. 9.00 FCA Petržalka – Sv. Jur Kakaščík (R) za ObFZ-m

11.5. 15.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Slovan (R) (HP Šamorín)

Prípravka PMA1 –19. kolo

4.5. 18.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – D. N. Ves Vanek

6.5. 9.30 Rača – Domino Pusztai

6.5. 10.00 D. Lužná – Slovan Marczell

6.5. 13.00 NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Kurina

7.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Inter Marczell

7.5. 9.00 MŠK Senec – Vrakuňa Blaho

Prípravka PMA1 – 23.kolo – predohrávka

9.5. 16.00 NMŠK 1922 – Slovan Pusztai

Prípravka PMB1 – 19.kolo

4.5. 16.45 (ŠTVRTOK) K. Ves – D. N. Ves Vanek

6.5. 10.45 Rača „B“ – Domino Pusztai

6.5. 11.15 D. Lužná – Slovan „B“ Marczell

6.5. 12.00 NMŠK 1922 „B“ – FKP Dúbravka Kurina

7.5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Inter Marczell

7.5. 10.30 MŠK Senec „B“ – Vrakuňa Blaho

Prípravka PMB1 – 23.kolo predohrávka

9.5. 17.00 NMŠK 1922 – Slovan Pusztai

Prípravka PMC – 19.kolo

4.5. 15.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – D. N. Ves Vanek

6.5. 12.00 Rača – Domino Pusztai

6.5. 11.15 D. Lužná – Slovan „C“ (R)

6.5. 11.00 NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Kurina

7.5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Inter Marczell

7.5. 12.00 MŠK Senec „C“ – Vrakuňa Blaho

Prípravka PMC – 23.kolo predohrávka

9.5. 17.00 NMŠK 1922 – Slovan Šafárik

Prípravka PMA2 – 17. kolo

6.5. 9.00 K. Ves „B“ – FC Malacky Ufnár

6.5. 9.00 Iskra Petržalka – FA Bratislava Šusták st.

6.5. 10.00 N. Dedinka – FA Lafranconi Blaho

7.5. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Domino „B“ Ťažký

7.5. 11.00 FK Dúbravka – Vajnory Sopata

Prípravka PMB2 – 17. kolo

6.5. 10.15 K. Ves „B“ – FC Malacky „B“ Ufnár

6.5. 9.00 Iskra Petržalka – FA Bratislava Pusztai

6.5. 9.00 N. Dedinka – FA Lafranconi Blaho

7.5. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – Domino „B“ Ťažký

7.5. 9.30 FK Dúbravka – Vajnory „B“ Sopata

Prípravka PMA3 – 15. kolo

6.5. 9.30 Lamač – Čunovo Rataj

6.5. 11.00 Rusovce – Scorpions Uram

7.5. 10.00 Jarovce – Domino „C“ Lehuta

7.5. 10.00 FCA Petržalka – FK Mariathal „C“ Šusták st.

Prípravka PRMA – 17. kolo

2.5. 18.00 (UTOROK) Jakubov – Lozorno Rybecký

2.5. 18.00 (UTOROK) Láb – Zohor Hájek

2.5. 18.00 (UTOROK) Vysoká p/M – Studienka (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) Kostolište – V .Leváre Lomňančík

Prípravka PRMA – 19. kolo

6.5. 14.30 Zohor – Lozorno Randa

6.5. 17.00 Studienka – Jakubov (R)

7.5. 9.00 Stupava – V. Leváre Randa (HP UT Stupava)

7.5. 10.00 Vysoká p/M – Závod (R)

7.5. 10.00 Rohožník – Sološnica (R)

7.5. 10.30 Borinka – Kostolište Randa (HP UT Stupava)

Prípravka PRPK – 19. kolo

2.5. 18.00 UTOROK) Vištuk – Sv. Jur Tahotný

2.5. 18.00 (UTOROK) Budmerice – Báhoň (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) Limbach – Šenkvice (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) Vinosady – Jablonec Farkaš M.

2.5. 18.00 (UTOROK) S. Grob – Grinava Klúčik

Prípravka PRPK 21. kolo

6.5. 9.00 CFK Pezinok – PŠC Pezinok Randa

6.5. 11.00 Viničné – Šenkvice Farkaš M.

6.5. 14.30 Vinosady – S. Grob (R)

7.5. 9.00 Sv. Jur – Báhoň Farkaš M.

7.5. 10.00 Vištuk – Častá (R)

7.5. 10.00 Modra – Grinava (R)

7.5. 10.30 Limbach – Jablonec (R)

Prípravka U-11 PRSC – 20. kolo

2.5. 17.15 (UTOROK) Miloslavov „A“ – Malinovo Marczell

2.5. 18.00 (UTOROK) Kráľová p/S – Rovinka (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – Kalinkovo (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) Čataj – Danubia H. Šúr (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) Ch.Grob – Bernolákovo (R)

2.5. 18.00 (UTOROK) Tomášov – Most p/B (R)

2.5. 18.30 (UTOROK) Miloslavov „B“ – Ivanka p/D Marczell

Prípravka PRSC 22. kolo

6.5. 9.30 Kráľová p/S – Kalinkovo (R)

6.5. 9.30 Rovinka – Danubia H. Šúr (R)

6.5. 9.30 Miloalavov „A“ – Bernolákovo (R)

6.5. 11.00 Miloslavov „B“ – Šamorín Hamuliakovo (R)

7.5. 10.00 Čataj – Malinovo (R)

7.5. 13.30 MŠK Senec – Ivanka p/D (R)

7.5. 15.00 Ch. Grob – Tomášov (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM – 32. kolo

10.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Most p/B Hádek (R) za BFZ, Sopata

Ml. žiaci MZM A – 21. kolo

7.5. 14.30 Kalinkovo – Lamač Krčová (R) za BFZ

Ml. žiaci MZM B – 21. kolo

7.5. 15.00 Ivanka p/D – Rovinka Ralbovský (R) za BFZ

Dorast SD4V – 24. kolo

4.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Zohor Hajnala, Tanglmayer za BFZ, Křivan

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV