Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 6.-10.5. 2017 č. 26

Súťaže riadené SFZ

II. Liga o postup – 28. kolo/ 6. kolo nadstavby

6.5. 17.00 Zvolen – Sereď Valášek, Pozor, Smolíková, Straka; Bóc; Richtárik

St. dorast I. LSD – 21. kolo

6.5. 11.00 Spartak Trnava – AS Trenčín Chromý, Sluk, Gaži; Kopča

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo

6.5. 10.00-12.00 Inter – Spartak Trnava Bláha, Vašš za Čižmára, Kardelis

II. Liga Ženy skupina „A“ – 12. kolo – dohrávka

8.5. 10.00 (PONDELOK) FK Dúbravka – D. Lužná Štofik (R) za Krčovú, Choreň

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Štvrťfinále

10.5. 17.30 (STREDA) Borinka – D. N. Ves Bohun, Martiš, Brody (AR2) za Kočického; Jablonický

10.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – CFK Pezinok Straka, Malárik, Kočický (AR2) za Brodyho; Keller

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 25. kolo

7.5. 17.00 Lozorno – D. N. Ves Chromý (R) SFZ za Hudy, Laciňák, Olša D.; Beňo

7.5. 17.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S Ruc, Jankovič (AR1) za Martišku, Martiška (AR2) za Ralbovského; Keller

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

6.5. 17.00 Vrakuňa – Jablonové Hádek, Brody, Franek; Pavlík R. (D) za Ľuptáka

7.5. 17.00 Jakubov – Čunovo Štofik (R) za Čižmára, Kachnič, Kalmár; Banič

7.5. 17.00 Šenkvice – Rusovce Kardelis, Sabela, Matejová; Mydlárik (D) za Chladeka

Ml. dorast III. Liga MD3R – 21. kolo

6.5. 17.00 Zohor – Ružinov Malárik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – Sv. Jur Sabela za Martišku, Pati Nagy

Prípravka PRMA 19. kolo

7.5. 9.00 Stupava – V. Leváre Kožuch (R) za Randu (HP UT Stupava)

7.5. 10.30 Borinka – Kostolište Kožuch (R) za Randu (HP UT Stupava)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 21. kolo

7.5. 17.00 Igram – Ch. Grob Křivan, Knopp, Rataj; Marczell (D) za BFZ

7.5. 17.00 Malinovo – NMŠK 1922 Bogdáň, Uram, Kašper; Lônčík (D) za SFZ

Seniori VI. liga S6A – 17. kolo

5.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – FK The Dragons Koštrna, Hegedüš, Chalka; Darlea (D) za BFZ

Ml. žiaci MZM B – 21. kolo

7.5. 15.00 Ivanka p/D – Rovinka Martiška (R) za Ralbovského

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 21. kolo

6.5. 17.00 P. Štvrtok – CFK Pezinok Kožuch, Toman, Bulík; Slezák (D) za BFZ

7.5. 17.00 Grinava – Jablonec Valko,Triskal, Hádek, Farkaš za BFZ

7.5. 17.00 P. Mikuláš – Kostolište Lalo (R) za BFZ, Klúčik, Paracková; Ležovič

Seniori V. liga S6V – 17. kolo

6.5. 17.00 Častá – Studienka Farkaš, Krčová (AR1) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV