Obsadenie R a DS – PR BFZ 9.-18.5. 2017 č. 27

Súťaže riadené SFZ

II. LZ o udržanie – 30. kolo/ 8. kolo nadstavby

14.5. 17.00 Sv. Jur – Slovan „B“ Gemzický, Hrmo, Poláček, Ruc; Jaška; Cuninka

St. dorast I. LSD – 22. kolo

13.5. 14.00 D. Streda – VSS Košice Cvengroš, Martinkovič, Gaži; Zábranský

14.5. 11.00 Senica – Trnava Ďurčo M., Parilák, Lauer; Kopča

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo – dohrávka

10.5. 15.30-17.30 (STREDA) FCA Petržalka – Senica Polakovič Ľ., Henček, Vasilenko

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo

11.5. 14.30-16.30 (ŠTVRTOK) Slovan – K. Ves Ruc, Straka, Gaži

13.5. 10.00-12.00 FCA Petržalka – FC Nitra Henček, Brody, Gosiorovský

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo – predohrávka

17.5. 10.00-12.00 Inter – Slovan Straka, Ruc, Franek

I. Liga Ženy – 16. kolo

13.5. 13.00 Slovan – Šaľa Choreň, Franek, Lalo

I. Liga Juniorky – 16. kolo

13.5. 15.00 Slovan – Šaľa Lalo, Franek, Choreň

II. Liga Ženy skupina „A“ – 19. kolo

13.5. 13.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922 Laciňák, Krčová

13.5. 15.00 D. Lužná – FC Čaka Triskal, Strapek

14.5. 15.00 Vrakuňa – Bodíky Budáč

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 33. kolo

10.5. 10.00-12.30 (STREDA) FCA Petržalka – Z. Moravce Vašš, Franek, Hajnala

10.5. 10.00-12.30 (STREDA) Domino – Skalica Piatka, Choreň, Čižmár

II. Západ SD – MD U19, U17 – 27. kolo

17.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Myjava Bohun, Henček, Kočický (HP UT Stupava)

17.5. 14.30-17.00 (STREDA) Domino – Z. Moravce Tanglmayer, Brody, Martiš

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 23. kolo

14.5. 16.30 Bystrc – Mor. Slavia Straka, Laciňák, Lalo; Pozor

Súťaže riadené BFZ

Memoriál Petra Dubovského U16

13.5. 9.30 Slovan – Legia Varšava Kočický, Pati Nagy, Lauer

13.5. 11.00 Slavia Praha – CZ Belehrad Lauer, Kočický, Pati Nagy

13.5. 12.30 Legia Varšava – Výber BFZ Pati Nagy, Lauer, Kočický

13.5. 14.30 FC Nitra – CZ Belehrad Hajnala, Bláha, Straka

13.5. 16.00 Slovan – Výber BFZ  Straka, Hajnala, Bláha

13.5. 17.30 Slavia Praha – FC Nitra Bláha, Straka, Hajnala

14.5. 10.00 Zápas o 5.-6. miesto Polakovič Ľ., Piatka, Hudy

14.5. 11.45 Zápas o 3.-4. miesto Hudy, Polakovič Ľ., Piatka

14.5. 13.30 Finále Piatka, Hudy, Polakovič Ľ.

Seniori Pohár BFZ – Štvrťfinále

10.5. 17.30 (STREDA) Borinka – D. N. Ves Bohun, Martiš, Brody; Jablonický

10.5. 17.30 (STREDA) Kalinkovo – Rovinka Ruc, Parilák, Gaži; Lazar

10.5. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Báhoň Tanglmayer, Lauer, Martinkovič; Pinček

10.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – CFK Pezinok Straka, Malárik, Kočický; Keller

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 26. kolo

13.5. 17.00 Inter – D. Lužná Piatka, Martiš, Olša D.; Pinček (HP UTStupava)

13.5. 17.00 FC Malacky – PŠC Pezinok Ruc, Parilák, Vašš; Ľupták

13.5. 17.00 Báhoň – Vajnory Martiška, Hudy, Malárik; Jablonický

13.5. 17.00 D. N. Ves – Most p/B Henček, Polakovič Ľ., Tanglmayer; Truchlý

14.5. 10.30 Rača – Bernolákovo Hajnala, Martiš, Dujava; Darlea

14.5. 17.00 Tomášov – Ivanka p/D Tanglmayer, Martinkovič, Malárik; Beňo

14.5. 17.00 Rovinka – Rohožník Vašš, Gaži, Ralbovský; Páchnik

14.5. 17.30 Kráľová p/S – Lozorno Parilák, Lauer, Bláha; Príkopa

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

13.5. 17.00 Lamač – Viničné Kalmár, Matejová, Vasilenko; Líška

14.5. 10.30 FCA Petržalka – Kalinkovo Šenkýř, Skoupý, Marinč za JmKFS; Keller

14.5. 17.00 Jablonové – Šenkvice Kica, Kočický, Gosiorovský; Banič

14.5. 17.00 Rusovce – Domino Čižmár, Hádek, Triskal; Slezák

14.5. 17.00 Borinka – Limbach Valko, Kachnič, Pati Nagy; Pavlík R.

14.5. 17.00 S. Grob – V. Leváre Franek, Fischer, Brody; Lazar

14.5. 17.00 Závod – Jakubov Strapek, Szakáll, Krčová; Brody

14.5. 17.00 Čunovo – Vrakuňa Srna, Kardelis, Choreň; Marczell

St. dorast III. Liga SD3R – 26. kolo

13.5. 9.00 NMŠK 1922 – Inter „B“ Budáč, Vašš, Martiš

13.5. 10.30 Iskra Petržalka – Šenkvice Srna, Čižmár, Triskal

14.5. 9.30 Ružinov – MŠK Senec Choreň, Franek, Matejová

14.5. 10.30 D. Lužná – Rohožník Kalmár, Vasilenko

14.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok Vasilenko, Kalmár (HP Hamuliakovo)

Ml. dorast III. Liga MD3R – 22. kolo

13.5. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – MŠK Senec Hádek, Valko (HP Hamuliakovo)

14.5. 10.00 NMŠK 1922 – P. Úľany Bláha, Gosiorovský

14.5. 10.30 Sv. Jur – D. N. Ves Kardelis, Tanglmayer

14.5. 10.30 Iskra Petržalka – Zohor Brody, Pati Nagy

14.5. 11.30 Ružinov – Lamač Matejová, Choreň

14.5. 13.00 Rača – Domino „B“ Dujava, Martiš

14.5. 14.30 Tomášov – PŠC Pezinok Martinkovič, Malárik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Bernolákovo – FKP Dúbravka Olša D., Triskal

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Iskra Petržalka – MŠK Senec Srna, Gosiorovský

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Kardelis, Kica

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) D. Lužná – Rača Valko, Lalo

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – Sv. Jur Sabela, Pati Nagy

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Žolík Malacky – D. N. Ves Dujava, Hudy

10.5. 17.30-16.00 (STREDA) Ružinov – Domino Bláha, Matejová

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo – dohrávky

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka Choreň, Strapek

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) D. Lužná – Domino Valko, Hádek

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky Olša D., Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

13.5. 9.30-11.30 Ružinov – MŠK Senec Kardelis, Kica

13.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – D. Lužná Malárik, Vasilenko

14.5. 9.00-11.00 D. N. Ves – Rača Gaži, Ralbovský

14.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922 Krčová, Budáč

14.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Bernolákovo Hádek, Triskal

14.5. 10.30-12.30 Šenkvice – Iskra Petržalka Valko, Olša D.

14.5. 14.00-16.00 Domino – PŠC Pezinok Martiška

I. liga žiačok BFZ – 15. kolo – dohrávka

11.5. 15.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Slovan Randa (HP Šamorín)

I. liga žiačok BFZ – 16. kolo

13.5. 10.00 Sv. Jur – Slovan Zilavý L. (R) za ObFZ-m

14.5. 13.00 D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo. (R) za ObFZ-m (HP Šamorín)

Prípravka PMA1 – 20. kolo

12.5. 16.30 (PIATOK) Slovan – Rača Pusztai

13.5. 9.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Blaho

13.5. 10.15 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Pusztai

13.5. 14.00 FKP Dúbravka – MŠK Senec Malovec Ro.

13.5. 14.30 Domino – FCA Petržalka Šusták

14.5. 9.30 Inter – D. Lužná Blaho

Prípravka PMA1 – 23. kolo – predohrávka

9.5. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Slovan Puzstai

Prípravka PMA1 – 25. kolo

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín Uram

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka Šusták

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter Abrman

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa Kurina

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec Rataj

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná (R)

Prípravka PMB1 – 20.kolo

12.5. 17.30 (PIATOK) Slovan „B“ – Rača „B“ Pusztai

13.5. 10.30 D. N. Ves – NMŠK 1922 „B“ Blaho

13.5. 11.30 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Pusztai

11.5. 17.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – MŠK Senec „B“ Šusták

13.5. 14.30 Domino – FCA Petržalka Straka M.

14.5. 9.30 Inter – D. Lužná Štepanovský

Prípravka PMB1 – 23. kolo – predohrávka

9.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Slovan Puzstai

Prípravka PMB1 – 25. kolo

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín Pusztai

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka Šusták

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter Abrman

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa Kurina

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec „B“ Rataj

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná (R)

Prípravka PMC – 20. kolo

12.5. 17.30 (PIATOK) Slovan „C“ – Rača Kurina

13.5. 12.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Blaho

13.5. 9.00 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Pusztai

13.5. 14.00 FKP Dúbravka – MŠK Senec „C“ Ufnár

13.5. 15.30 Domino – FCA Petržalka Šusták

14.5. 11.00 Inter – D. Lužná Blaho

Prípravka PMC – 23. kolo – predohrávka

9.5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Slovan Šafárik

Prípravka PMC – 25. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín Ertel

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka Šusták

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter Abrman

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa Kurina

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec „C“ Rataj

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná (R)

Prípravka PMA2 – 18. kolo

13.5. 9.00 FC Malacky – Hargašova Z. Bystrica Lomňančík

13.5. 9.00 FA Bratislava – N. Dedinka Kurina

13.5. 9.00 FA Lafranconi – Ivanka p/D Ufnár

14.5. 11.00 FK Dúbravka – Iskra Petržalka Stolárik

15.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Vajnory Ufnár

Prípravka PMB2 – 18. kolo

13.5. 9.00 Malacky „B“ – Hargašova Z. Bystrica (R) za ObFZ-v

13.5. 10.30 FA Bratislava – N. Dedinka Kurina

13.5. 10.15 FA Lafranconi – Ivanka p/D Ufnár

14.5. 9.30 FK Dúbravka – Iskra Petržalka Stolárik

15.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Vajnory „B“ Ufnár

Prípravka PMA3 – 16. kolo

13.5 9.30 Lamač – Jarovce Malovec Ro.

13.5. 10.30 FK Mariathal „C“ – Rusovce (R)

14.5. 11.00 Čunovo – Scorpions Dobrovič

14.5. 15.00 Domino „C“ – FCA Petržalka Dobrovič (HP Mamateyova)

Prípravka PRMA – 14. kolo – dohrávka

9.5. 18.00 (UTOROK) Jakubov – Rohožník Rybecký

Prípravka PRMA – 17. kolo

11.5. 16.30 (ŠTVRTOK) Borinka – Sološnica Kožuch (HP UT Stupava)

Prípravka PRMA – 20. kolo

13.5. 10.30 Kostolište – Stupava (R)

13.5. 11.30 V. Leváre – Rohožník Lukeš

13.5. 14.00 Sološnica – Vysoká p/M Polák

13.5. 14.30 Závod – Láb (R)

14.5. 12.30 Studienka – Zohor (R)

14.5. 14.30 Lozorno – Borinka (R)

Prípravka PRPK – 22. kolo

13.5. 9.00 PŠC Pezinok – Viničné Randa

13.5. 10.00 S. Grob – Modra (R)

13.5. 14.30 Jablonec – CFK Pezinok (R)

14.5. 9.00 Sv. Jur – Vinosady Randa

14.5. 9.00 Šenkvice – Budmerice (R)

14.5. 10.30 Častá – Báhoň (R)

14.5. 14.30 Grinava – Limbach (R)

Prípravka PRSC – 23. kolo

13.5. 9.30 Šamorín Hamulikovo – Čataj (R)

14.5. 9.30 Most p/B – Miloslavov „A“ Marczell

14.5. 10.00 Ivanka p/D – Rovinka (R)

14.5. 10.30 Malinovo – Senec Marczell

14.5. 14.00 Bernolákovo – Miloslavov „B“ Randa

14.5. 14.30 Danubia H. Šúr – Kalinkovo (R)

14.5. 15.00 Ch. .Grob – Kráľová p/S (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV