Krajské finále školského pohára SFZ sa uskutoční 16. a 17.5

V dňoch 16 a 17.5 sa na štadióne NMŠK 1922 Bratislava uskutoční finále krajského kola školského pohára SFZ. Víťazi krajského finále sa prebojujú na celoslovenské finále, ktoré sa uskutoční v dňoch 5 – 6.6.2017 v NTC Poprad.

Program krajského finále dievčat 16.5.2017

Skupina A:

1. ZŠ – ZŠ Vajanského 93, Modra

2. ZŠ – ZŠ Vazovova 4 BA 

3. – ZŠ Za kasárnou 2 BA 

Skupina B:

1. ZŠ – ZŠ Gessayova 2 BA

2. ZŠ – ZŠ Karloveská 61 BA

3. ZŠ – ZŠ Sološnica 7

Rozpis stretnutí v skupinách:

08.45 Technická porada

09.10 Vazovova Za kasárnou

09.10 ZŠ Karloveská ZŠ Sološnica

09.40 Slávnostné otvorenie turnaja

09,50 Modra Vazovova

09.50 Gessayova Karloveská

10.30 Za kasárnou Vajanského Modra

10,30 ZŠ Sološnica Gessayova

Stretnutia o umiestnenie:

11,10 1. semifinále A1B2

11,10 2. semifinále A2B1

11,40 5.-6. miesto A3B3

12,10 3.-4. miesto (porazení semifinalisti)

12,10 FINÁLE TURNAJA (víťazi semifinále)

12,40 Slávnostné vyhodnotenie turnaja – odovzdanie cien

Program krajského finále chlapcov 17.5.2017

Skupina A:

1. SZŠ British ISB Dolinského 

2. ZŠ Svätý Jur 

3. ZŠ Tajovského Senec 

4. ZŠ Gessayova 

Skupina B:

1. ZŠ Mudroňova

2. SŠ Kláštorné nám. MA

3. ZŠ Tbiliská

4.  ZŠ Železničná

Rozpis stretnutí v skupinách:

08.45 Technická porada

09.10 BISB Gessayova

09.10 Svätý Jur – Tajovského

09.40 Slávnostné otvorenie turnaja

09,50 Mudroňova – Železničná

09.50 Kláštorné nám. – Tbiliská

10.15 GessayovaTajovského

10,15 BISB Svätý Jur

10.45 Železničná – Tbiliská

10.45 Mudroňova – Kláštorné nám.

11,10 Svätý Jur Gessayova

11,10 TajovskéhoBISB

11,35 Kláštorné nám. – Železničná

11,35 Tbiliská – Mudroňova

Stretnutia o umiestnenie:

12,20 1. semifinále A1B2

12,20 2. semifinále A2B1

12,50 7.-8.miesto A4B4

12,50 5.-6. miesto A3B3

13,20 3.-4. miesto (porazení semifinalisti)

13,20 FINÁLE TURNAJA (víťazi semifinále)

13,50 Slávnostné vyhodnotenie turnaja – odovzdanie cien

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV