Obsadenie R a DS – PR BFZ 30.5.-8.6. 2017 č. 30

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 25. kolo

3.6. 11.00-13.15 Slovan – Košice Bohun, Čižmár, Sabela (HP Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo – dohrávka

31.5. 14.30-16.30 (STREDA) Slovan – FC Nitra Vašš, Ruc, Gaži

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo

3.6. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra Malárik, Dujava, Gaži

3.6. 10.00-12.00 K. Ves – D. Streda Srna, Vasilenko, Gosiorovský

I. Liga Ženy – 18. kolo

3.6. 13.00 Slovan – B. Bystrica Štofik, Krčová, Kalmár

I. Liga Juniorky – 18. kolo

3.6. 15.00 Slovan – B. Bystrica Kalmár, Krčová, Štofik

II. Liga Ženy skupina „A“ – 22. kolo

3.6. 13.00 FK Dúbravka – FC Spartak Trnava „B“ Choreň, Franek

4.6. 14.00 Sv. Jur – FK Čaka Lauer

4.6. 17.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa Martiška

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo – dohrávka

7.6. 15.30-18.00 (STREDA) Žolík Malacky – H. Nitra Straka, Polakovič Ľ., Valko

II. Západ SD – MD U19, U17 – 30. kolo

3.6. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Dubnica N/V Pati Nagy, Kardelis, Fischer

3.6. 10.00-12.30 FCA Petržalka – N. Zámky Kočický, Triskal, Lalo

4.6. 10.00-12.30 K. Ves – Domino Piatka, Malárik, Martiš (HP Stará Bajkalská)

II. Západ SD – MD U19, U17 – 31. kolo

7.6. 11.00-13.30 (STREDA) Inter – Skalica Vašš, Hajnala, Franek (HP UT Stupava)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále

7.6. 18.00 (STREDA) Báhoň – Rovinka Ruc, Martinkovič, Gaži; Šuniar (HP PŠC Pezinok)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 29. kolo

3.6. 17.30 D. N. Ves – Inter Lauer, Jankovič (AR1) za SFZ, Martiš; Lazar

3.6. 17.30 Rovinka – Kráľová p/S Pavlíková, Laciňák, Olša D.; Líška

3.6. 17.30 Rohožník – Tomášov Ruc, Henček, Ralbovský; Darlea

3.6. 17.30 Most p/B – Báhoň Polakovič Ľ., Martiška, Hudy; Truchlý

3.6. 17.30 Lozorno – Rača Straka, Gaži, Dujava; Hájek

3.6. 17.30 Ivanka p/D – FC Malacky Parilák, Martinkovič, Tanglmayer; Pinček

3.6. 17.30 Bernolákovo – PŠC Pezinok Vašš, Hajnala, Malárik; Keller

4.6. 17.30 Vajnory – D. Lužná Hudy, Ježík, Olša D.; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

4.6. 17.30 Závod – Jablonové Lalo, Szakáll, Kalmár; Pavlík R.

4.6. 17.30 Čunovo – S. Grob Vasilenko, Štofik, Pati Nagy; Jablonický

4.6. 17.30 Vrakuňa – FCA Petržalka Bohun, Sabela, Kardelis; Slezák

4.6. 17.30 Jakubov – Borinka Krčová, Kočický, Budáč; Banič

4.6. 17.30 V. Leváre – Lamač Strapek, Čižmár, Gosiorovský; Mydlárik

4.6. 17.30 Kalinkovo – Rusovce Fischer, Triskal, Matejová; Brody

4.6. 17.30 Limbach – Šenkvice Choreň, Valko, Kachnič; Šuniar

4.6. 17.30 Viničné – Domino Hádek, Srna, Franek; Marczell

St. dorast III. Liga SD3R – 29. kolo

3.6. 15.00 Rohožník – Ružinov Henček, Ralbovský

4.6. 10.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo Kachnič, Straka

4.6. 13.30 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 Martinkovič, Tanglmayer

4.6. 15.00 Inter „B“ – D. N. Ves Dujava, Polakovič Ľ. (HP UT Stupava)

St. dorast III. Liga SD3R – 30. kolo

7.6. 17.00 (STREDA) Iskra Petržalka – Inter „B“ Malárik, Sabela, Gosiorovský

Ml. dorast III. Liga MD3R – 25. kolo

3.6. 10.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur Olša D.

3.6. 17.30 Zohor – Šamorín Hamuliakovo Franek, Choreň

3.6. 17.30 P. Úľany – Rača Piatka, Szakáll

4.6. 10.00 NMŠK 1922 – Ružinov Ruc

4.6. 10.30 Iskra Petržalka – Tomášov Laciňák, Henček

4.6. 13.00 MŠK Senec – Lamač Vašš, Gaži (HP Igram)

4.6. 17.30 Domino „B“ – D. N. Ves Hajnala, Parilák

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 29. kolo

3.6. 9.00-11.00 Sv. Jur – Ružinov Martinkovič, Laciňák

3.6. 9.00-11.00 Rača – Žolík Malacky Tanglmayer, Martiška

3.6. 10.00-12.00 MŠK Senec – Vrakuňa Hádek, Valko (HP Reca)

3.6. 10.00-12.00 Bernolákovo – D. Lužná Piatka, Strapek

3.6. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Rataj, Sopata za ObFZ-m

4.6. 9.00-11.00 D. N. Ves – FKP Dúbravka Abrman, Rataj za ObFZ -m

4.6. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Šenkvice Ježík, Olša D.

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 30. kolo

7.6. 17.30-16.15 (STREDA) Domino – D. N. Ves Choreň, Krčová

I. liga žiačok BFZ – 19. kolo

4.6. 13.00 D. Lužná – FCA Petržalka Šusták (R) za ObFZ-m (HP Šamorín)

4.6. 13.00 NMŠK 1922 – Slovan Křivan (R) za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 26. kolo

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača Gosiorovský

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FCA Petržalka (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) FC ŠTK Šamorín – K. Ves Marczell

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – NMŠK 1922 Valko

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. N. Ves Hádek

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Slovan – Domino Bohun

Prípravka PMA1 – 23. kolo

30.5. 18.30 (UTOROK) K. Ves – Inter Vanek

3.6. 9.00 D. N. Ves – Domino Šafárik

3.6. 10.00 D. Lužná – FC ŠTK Šamorín Ufnár

3.6. 14.00 Rača – MŠK Senec Křivan

4.6. 10.00 FCA Petržalka – Vrakuňa Pusztai

Prípravka PMB1 – 26. kolo

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača „B“ Gosiorovský

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FCA Petržalka (R)

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) FC ŠTK Šamorín – K. Ves Marczell

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec „B“ – NMŠK 1922 „B“ Valko

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. N. Ves Hádek

1.6. 17.00 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – Domino Bohun

Prípravka PMB1 – 23. kolo

30.5. 17.00 (UTOROK) K. Ves – Inter Vanek

7.6. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Domino Šafárik

3.6. 11.15 D. Lužná – FC ŠTK Šamorín (R)

3.6. 15.15 Rača „B“ – MŠK Senec „B“ Křivan

4.6. 11.00 FCA Petržalka – Vrakuňa Lehuta

Prípravka PMC – 26. kolo

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Rača Gosiorovský

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – FCA Petržalka (R)

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) FC ŠTK Šamorín – K. Ves Marczell

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec „C“ – NMŠK 1922 Valko

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. N. Ves Hádek

1.6. 16.00 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – Domino Bohun

Prípravka PMC – 23. kolo

30.5. 15.30 (UTOROK) K. Ves – Inter Vanek

3.6. 10.30 D. N. Ves – Domino Šafárik

3.6. 11.15 D. Lužná – FC ŠTK Šamorín (R)

3.6. 16.30 Rača – MŠK Senec „C“ Křivan

4.6. 11.00 FCA Petržalka – Vrakuňa Pusztai

Prípravka PMA2 – 20. kolo – dohrávka

29.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – N. Dedinka Šafárik

Prípravka PMA2 – 21. kolo

3.6. 9.00 FA Lafranconi – FC Malacky Malovec Ro.

3.6. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory Sopata

3.6. 9.30 Ivanka p/D – Domino „B“ Kormaník

3.6. 10.00 N. Dedinka – Hargašova Z. Bystrica Blaho

4.6. 11.00 FK Dúbravka – K. Ves „B“ Sopata

Prípravka PMB2 – 20. kolo – dohrávka

29.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – N. Dedinka Štepanovský

Prípravka PMB2 – 21. kolo

3.6. 10.15 FA Lafranconi – FC Malacky „B“ Malovec Ro.

3.6. 9.00 Iskra Petržalka – Vajnory „B“ Rataj

3.6. 11.00 Ivanka p/D – Domino „B“ Kormaník

3.6. 9.00 N. Dedinka – Hargašova Z. Bystrica Blaho

4.6. 9.30 FK Dúbravka – K. Ves „B“ Sopata

Prípravka PMA3 – 18. kolo – dohrávka

30.5. 17.00 (UTOROK) Lamač – Rusovce Šafárik

Prípravka PMA3 – 20. kolo

3.6. 9.30 Lamač – FK Mariathal „C“ Malovec Ri.

4.6. 10.00 Jarovce – Scorpions Malovec Ro.

4.6. 10.00 FCA Petržalka – Rusovce Lehuta

4.6. 11.00 Čunovo – Domino „C“ Kurina

Prípravka PRMA – 26. kolo

1.6. 16.30 (ŠTVRTOK) Stupava – Jakubov Randa

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Borinka – Zohor Randa

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Kostolište – Studienka Lukeš

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Rohožník – Láb (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Sološnica – Závod (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Lozorno – Vysoká p/M (R)

Prípravka PRMA – 23. kolo

3.6. 14.30 Zohor – Sološnica (R)

3.6. 17.00 Studienka – Závod (R)

4.6. 9.30 Láb – Kostolište Kožuch

4.6. 10.00 Rohožník – Stupava Polák

4.6. 10.30 Borinka – Vysoká (R) (HP UT Stupava)

4.6. 12.30 Jakubov – V. Leváre Rybecký

Prípravka PRPK – 29. kolo

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Sv. Jur (R)

1.6. 18.00 ( ŠTVRTOK)  Šenkvice – Jablonec (R)

1.6. 18.00 ( ŠTVRTOK)  Báhoň – Vinosady (R)

1.6. 18.00 ( ŠTVRTOK)  Budmerice – Limbach (R)

1.6. 18.00 ( ŠTVRTOK)  Častá – S. Grob (R)

1.6. 18.00 ( ŠTVRTOK)  Viničné – CFK Pezinok (R)

Prípravka PRPK – 24. kolo

30.5. 17.30 (UTOROK) Vinosady – Limbach Randa

Prípravka PRPK – 25. kolo

3.6. 9.00 CFK Pezinok – Vinosady Klúčik

3.6. 10.30 Báhoň – PŠC Pezinok (R)

4.6. 10.00 Vištuk – Jablonec (R)

4.6. 10.00 Budmerice – Grinava Olša M.

4.6. 10.30 Častá – Šenkvice (R)

4.6. 10.30 Limbach – Modra (R)

4.6. 11.00 Viničné – S. Grob Randa

Prípravka PRPK – 30. kolo

6.6. 18.00 (UTOROK) Sv.Jur – Viničné Fakaš M. (HP Viničné)

8.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Modra – Báhoň Tahotný

Prípravka PRSC – 27. kolo

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Miloslavov A – Kráľová p/S (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Kalinkovo (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Ch. Grob – Čataj (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Tomášov – Senec „B“ (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Most p/B – Rovinka (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Danubia H. Šúr (R)

1.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Malinovo – Ivanka p/D „B“ (R)

Prípravka PRSC – 28. kolo

3.6. 9.30 Kráľová p/S – Malinovo (R)

3.6. 9.30 Rovinka – Tomášov (R)

3.6. 11.00 Miloslavov „B“ – Miloslavov „A“  (R)

3.6. 14.00 Kalinkovo – Most p/B (R)

4.6. 10.00 Ivanka p/D „B“ – Šamorín Hamuliakovo (R)

4.6. 13.30 Senec „B“ – Ch.Grob Randa

4.6. 14.30 Danubia H. Šúr – Bernolákovo (R)

Prípravka PRSC – 19. kolo

8.6. 18.00 Most p/B – Kráľová p/S Marczell

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci nadstavbová časť (o 1.-6.miesto) – 5. kolo

4.6. 15.00 Kalinkovo – PFA ŠTK Šamorín Triskal (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 29. kolo

3.6. 13.30 Ivanka p/D – Doľany Tanglmayer, Martinkovič za BFZ, Kravárik (AR2) za ObFZ-m

4.6. 15.00 V. Leváre – CFK Pezinok Gosiorovský, Čižmár za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV