15.ročník Memoriálu Františka Harašty aj s účasťou výberu BFZ

Výber BFZ vekovej kategórie U17 sa v dňoch 25-27.7. predstaví na jubilejnom 15.ročníku turnaja mladšieho dorastu “ Memoriál Františka Harašty“. Dejiskom tohto ojedinelého  turnaja u našich západných susedov, ktorý nesie názov po bývalom uznávanom mládežníckom trénerovi Zbrojovky a FC Boby Brno budú Juhomoravské obce Moravský Žižkov, Velké Bílovice, Lednice a Rakvice. Okrem výberu BFZ budú štartovať ligové družstvá mladších dorastencov Sigmy Olomouc, Zbrojovky Brno, Viktórie Plzeň, Sparty Praha,Baníku Ostrava, FK Mladá Boleslav a ôsmym družstvom bude reprezentácia ČR do 16 rokov. Družstvá sú rozdelené do dvoch skupín, v ktorých odohrajú stretnutia systémom každý s každým a podľa umiestnenia v tabuľke odohrajú stretnutia o konečné umiestnenie.

Rozdelenie skupín a program jednotlivých stretnutí:

Skupina A                                                   Skupina B  
 1.  SK Sigma Olomouc                               1.  FC Baník Ostrava
2.  FC Zbrojovka Brno                                2.  AC Sparta Praha
3.  FC Viktoria Plzeň                                   3.  FK Mladá Boleslav
4.  Reprezentácia ČR U-16                        4.  Bratislavský FZ
Skupina A
Streda:  26. 07. 2017 – štadion Velké Bílovice
09:00                   SK Sigma Olomouc  :  Reprezentace ČR U-16  
10:30                       slavnostné zahájenie
10:35                   FC Zbrojovka Brno   :  FC Viktoria Plzeň
15:30                   Reprezentace ČR U-16  :  FC Viktoria Plzeň
17:00                   SK Sigma Olomouc  :  FC Zbrojovka Brno
Štvrtok: 27. 07. 2017 – štadion Rakvice
09:00                  FC Zbrojovka Brno   :  Reprezentace ČR U-16
10:15                   FC Viktoria Plzeň      :  SK Sigma Olomouc
Skupina B.
Streda: 26. 07. 2017 – štadion Moravský Žižkov
09:00                   FC Baník Ostrava  :  Bratislavský FZ  
10:30                       slavnostné zahájenie
10:35                   AC Sparta Praha    :  FK Mladá Boleslav
15:30                  Bratislavský FZ      :  FK Mladá Boleslav
17:00                  FC Baník Ostrava  :  AC Sparta Praha
Štvrtok:  27. 07. 2017 – štadion Lednice
09:00               AC Sparta Praha    :  Bratislavský FZ
10:15                FK Mladá Boleslav :  FC Baník Ostrava
Stretnutia o umiestnenie :
 Štadion Lednice
 Štvrtok:  27. 07. 2017
14:00        stretnutie o 7-8 miesto (mužstva zo 4. miest v skupinách)
15:10         stretnutie o 3-4 miesto (mužstva z   2. miest v skupinách)       
 Štadion Rakvice
 Štvrtok:  27. 07. 2017
14:30        stretnutie o 5-6 miesto (mužstva z 3. miest v skupinách)
16:15        Finálové stretnutie (víťazi skupín)
Nominácia výberu BFZ na tento turnaj

ŽVÁČ Marko ŠK Slovan BA NAGY Filip ŠK Slovan BA

FLORIŠ Daniel ŠK Slovan BA VALENTÍN Radovan ŠK Slovan BA

POLAKOVIČ Peter ŠK Slovan BA UŽÍK Martin ŠK Slovan BA

KURUC Adam ŠK Slovan BA LIESKOVSKÝ JakubŠK Slovan BA

SOPÓCI Jozef ŠK Slovan BA BEKÖ Roman ŠK Slovan BA

TVAROH Lukáš FKM Karlova Ves KORMANÍK Adam FK Inter BA

SLÁDEČEK Patrik FK Inter BA EARL Alex Christian FK Inter BA

GÁLIK Filip FK Inter BA BUKOVINSKÝ Patrik FC Petržalka 

MOJŽIŠ Michal FC Petržalka JAMRICH Juraj FC Petržalka 

Náhradníci :

POLAKOVIČ Dominik FK Inter BA HREBEŇ Tomáš FK Inter BA

MIFKOVIČ Marko ŠK Slovan BA KUDRNÁČ Matej FK Inter BA

RT : 

Vedúci tréner: Michal KOVÁČ

Tréneri: Michal PANČÍK, Peter GÁL

Masér: Marián MAREŠ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV