Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-25.9. 2017 č. 9

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy 3. kolo

23.9. 13.00 Slovan – FC Nitra Kramár, Kalmár, Volek

I. Liga Juniorky 2. kolo

23.9. 15.00 Slovan – FC Nitra Volek, Kalmár, Kramár

II. Liga Ženy skupina „A“– 7. kolo

23.9. 15.00 D. Lužná – D. Streda Valko, Hádek

23.9. 15.00 Sv. Jur – FK Dúbravka Ježík, Farkaš

Priateľské stretnutie Ženy

19.9. 16.00 (UTOROK) SR WU17 – Slovan jun. Krčová, Štofik, Valko (HP NTC Senec)

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

23.9. 10.00-12.00 K. Ves – Z. Moravce Straka, Martiš, Hajnala

23.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Inter Tanglmayer, Lauer, Malárik

Turnaj regionálnych výberov chlapcov U14

18.9. 10.00 (PONDELOK) ZsFZ – VsFZ Piatka, Hádek, Valko (HP NTC Senec)

18.9. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – BFZ Valko, Hádek, Piatka (HP NTC Senec)

19.9. 10.00 (UTOROK) SsFZ – ZsFZ Kočický, Martiš, Straka (HP P. Úľany)

19.9. 11.45 (UTOROK) BFZ – VsFZ Straka, Martiš, Kočický (HP P. Úľany)

20.9. 9.00 (STREDA) VsFZ – SsFZ Vašš, Klúčik, Henček (HP NTC Senec)

20.9. 10.30 (STREDA) ZsFZ – BFZ Henček, Klúčik, Vašš (HP NTC Senec)

Turnaj regionálnych výberov dievčat WU14 (HP D. Lužná)

20.9. 15.30 (STREDA) ZsFZ – BFZ Matejová, Martiš, Krčová

20.9. 17.00 (STREDA) SsFZ – VsFZ Krčová, Martiš, Matejová

21.9. 9.00 (ŠTVRTOK) VsFZ – ZsFZ Hajnala, Valko, Fischer

21.9. 10.30 (ŠTVRTOK) BFZ – SsFZ Fischer, Hajnala, Valko

21.9. 12.50 (ŠTVRTOK) BFZ – VsFZ Valko, Fischer, Hajnala

21.9. 14.20 (ŠTVRTOK) SsFZ – ZsFZ Hajnala, Fischer, Valko

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 7. kolo

23.9. 10.00-12.30 Inter – Žolík Malacky Budáč, Krčová, Čižmár (HP UT Stupava)

23.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – N. Zámky Strapek, Kašper, Kožuch

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 4. kolo – dohrávka

20.9. 16.30 (STREDA) 27.8. 17.00 Rohožník – D. N. Ves Ruc, Choreň, Lauer; Bóc (D) za SFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 9. kolo

23.9. 16.00 D. N. Ves – Tomášov Pavlíková, Štofik, Kardelis; Hájek

24.9. 10.30 FC Petržalka – Slovan „B“ Hajnala, Straka, Martiš; Lazar

24.9. 16.00 Rovinka – PŠC Pezinok Malárik, Parilák, Matejová; Líška

24.9. 16.00 Vajnory – Sv. Jur Piatka, Tanglmayer, Ralbovský; Jablonický

24.9. 16.00 Most p/B – Ivanka p/D Henček, Vašš, Lauer; Darlea

24.9. 16.00 Bernolákovo – Rača Bláha, Ruc, Pati Nagy; Beňo

24.9. 16.00 Rohožník – Lozorno Polakovič Ľ., Choreň, Martiška; Príkopa

24.9. 16.00 Báhoň – D. Lužná Tománek, Hudy, Martinkovič; Schmidt

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 9. kolo

24.9. 16.00 Čunovo – Vrakuňa Kožuch, Gosiorovský, Lalo; Brody

24.9. 16.00 Kalinkovo – Viničné Valko, Sabela, Kramár; Pavlík R.

24.9. 16.00 Kráľová p/S – Lamač Kica, Fischer, Vasilenko; Farkaš

24.9. 16.00 V. Leváre – CFK Pezinok Hádek, Kočický, Krčová; Truchlý

24.9. 16.00 K. Ves – Domino Farkaš, Srna, Harajbič; Slezák (HP Zohor)

24.9. 16.00 FC Malacky – Závod Olša D., Samko, Szakáll; Marczell

24.9. 16.00 Limbach – S. Grob Ježík, Kachnič, Triskal; Mydlárik

24.9. 16.00 Jakubov – Rusovce Dujava, Hegedüs, Volek; Ľupták

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo – dohrávka

19.9. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Ivanka p/D Hajnala, Martiš, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo

23.9. 13.30 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka Ruc, Bláha, Martiška

24.9. 9.30 Ružinov – PŠC Pezinok Strapek, Samko, Sabela

24.9. 10.00 Inter „B“ – Šamorín Hamuliakovo Matejová, Dujava

24.9. 10.30 Rača – Zohor Čižmár, Hegedüs, Kramár

24.9. 13.30 Rohožník – Šenkvice Martiška, Choreň

24.9. 13.30 MŠK Senec – D. Lužná Kardelis, Kalmár (HP Igram)

24.9. 16.00 Domino – Ivanka p/D Martiš, Hajnala

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 7. kolo

24.9. 10.45 NMŠK 1922 – Žolík Malacky „B“ Štofik

24.9. 16.00 FC Petržalka „B“ – Z. Ves Hrazdira

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 7. kolo

23.9. 13.00 Rača – PŠC Pezinok Vasilenko, Gosiorovský

23.9. 16.00 Domino – P. Úľany Triskal, Hegedüs

24.9. 11.00 Vajnory – Ružinov Tanglmayer, Ralbovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 7. kolo

23.9. 9.30-11.30 Rača – FKP Dúbravka Vasilenko, Gosiorovský

23.9. 10.30-12.30 Šenkvice – MŠK Senec Farkaš, Lomňančík

23.9. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – PFA ŠTK Šamorín Kica, Harajbič

24.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – Vrakuňa Kašper, Budáč

24.9. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Bernolákovo Ježík, Lalo

24.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – D. N. Ves Hudy, Lomňančík

25.9. 17.00-15.30 (PONDELOK) D. Lužná – NMŠK 1922 Hádek, Valko

Prípravka PMA1 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 4. kolo

23.9. 8.45 Ivanka p/D – MŠK Senec (R)

23.9. 9.00 PŠC Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

23.9. 9.00 D. N. Ves – CFK Pezinok (R)

23.9. 9.00 FA Lafranconi – NMŠK 1922 Šafárik

23.9. 10.00 Rovinka – FC Malacky (R)

24.9. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták

Prípravka PMA1 – 12. kolo

26.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v

26.9. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

26.9. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman

26.9. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka (R)

26.9. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň

26.9. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Stolárik

26.9. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.

Prípravka PMB1 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 4. kolo

23.9. 10.15 D. Lužná – Rača Šusták

23.9. 9.45 Ivanka p/D – MŠK Senec (R)

23.9. 10.00 PŠC Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

23.9. 10.15 D. N. Ves – CFK Pezinok (R)

23.9. 10.15 FA Lafranconi – NMŠK 1922 (R)

23.9. 11.30 Rovinka – FC Malacky Malovec Ri.

24.9. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták

Prípravka PMB1 – 12. kolo

26.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v

26.9. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

26.9. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman

26.9. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka (R)

26.9. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň

26.9. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Stolárik

26.9. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.

Prípravka PMC1 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 4. kolo

23.9. 11.30 D. Lužná – Rača Šusták

23.9. 10.45 Ivanka p/D – MŠK Senec (R)

23.9. 11.00 PŠC Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v

23.9. 11.30 D. N. Ves – CFK Pezinok (R)

23.9. 11.30 FA Lafranconi – NMŠK 1922 (R)

23.9. 13.00 Rovinka – FC Malacky Malovec Ri.

24.9. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták

Prípravka PMC1 – 12. kolo

26.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v

26.9. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

26.9. 16.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman

26.9. 16.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka (R)

26.9. 16.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň

26.9. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Stolárik

26.9. 16.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.

Prípravka PMA2 – 3. kolo – dohrávka

18.9. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Z. Bystrica Malovec Ri.

Prípravka PMA2 – 4. kolo

21.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter – Domino „B“ Stolárik

23.9. 9.00 Vajnory – Miloslavov (R)

23.9. 9.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B” Ťažký

23.9. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Rataj

Prípravka PMB2 – 3. kolo – dohrávka

18.9. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Z. Bystrica Malovec Ri.

Prípravka PMB2 – 4. kolo

21.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Domino „B“ Stolárik

23.9. 10.30 Vajnory „B” – Miloslavov (R)

23.9. 10.15 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“ Ťažký

23.9. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Straka M.

Prípravka PMC2 – 1. kolo – dohrávka

28.9. 17.30 (ŠTVRTOK) 17.30 Inter „B” – Závod Sopata

Prípravka PMC2 – 4. kolo

21.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Stupava Straka M.

23.9. 10.15 Kalinkovo – N. Dedinka Sopata

23.9. 14.30 Báhoň – Rohožník (R)

24.9. 11.00 Závod – Bernolákovo (R)

24.9. 11.00 Malinovo – Scorpions (R)

Prípravka PMC2 – 11. kolo

26.9. 18.00 (UTOROK) Rohožník – Závod (R) za ObFZ-v

26.9. 18.00 (UTOROK) N. Dedinka – Scorpions Valko

26.9. 18.00 (UTOROK) Bernolákovo – Stupava Dobrovič

26.9. 18.00 (UTOROK) Malinovo – Inter „B” (R)

Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka

19.9. 17.30 (UTOROK) Lamač – FC ŠTK Šamorín „B“ Abrman

Prípravka PMA3 – 4. kolo

23.9. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B” – Domino „C” Šusták

23.9. 9.30 Lamač – Rusovce Stolárik

24.9. 8.30 FC Petržalka „B” – Scorpions Lehuta

24.9. 10.00 Jarovce – Vrakuňa Uram

24.9. 11.00 Čunovo – FK Mariathal Kuzmová

Prípravka PMA3 – 5. kolo – predohrávka

28.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín „B” Šusták

Prípravka PRMA – 4. kolo

23.9. 11.30 V. Leváre – Studienka Lukeš

24.9. 9.30 Láb – Kostolište (R)

24.9. 10.00 Vysoká p/M – Stupava (R)

24.9. 11.00 Rohožník – Zohor Polák

24.9. 13.30 Gajary – Sološnica (R)

24.9. 13.30 Lozorno – Závod (R)

24.09. 14.00 Jakubov – Borinka (R)

Prípravka PRPK – 4. kolo

23.9. 9.00 Sv. Jur – S. Grob Huska

23.9. 13.30 Jablonec – Častá Huska

23.9. 10.00 Vinosady – Šenkvice (R)

24.9. 10.00 Vištuk – Báhoň Olša M.

24.9. 10.00 Modra – Grinava Tahotný

24.9. 13.00 PŠC Pezinok „B“ – Viničné (R)

24.9. 14.00 Limbach – Budmerice Randa

Prípravka PRSC – 4. kolo

23.9. 9.00 Kalinkovo – N. Dedinka (R)

23.9. 9.30 Kráľová p/S – Čataj (R)

23.9. 11.00 Ch. Grob – Danubia H. Šúr (R)

24.9. 9.00 Tomášov „A“ – Bernolákovo (R)

24.9. 9.30 Malinovo – Most p/B (R)

24.9. 9.30 Ivanka p/D „B“ – Senec „B“

Prípravka PMC2 – 4. kolo

23.9. 10.15 Kalinkovo – N. Dedinka (R)

23.9. 14.30 Báhoň – Rohožník (R) (HP Šenkvice)

24.9. 11.00 Závod – Bernolákovo (R)

24.9. 11.00 Malinovo – Scorpions (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 5. kolo

24.9. 13.30 Kráľová p/S – N. Dedinka Vasilenko, Fischer za BFZ

24.9. 13.30 V. Leváre – Budmerice Krčová, Kočický za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV