Zimný turnaj BFZ seniorov 2013 – FINÁLE

Skupina B (ihrisko ŠK Slovan na Rapide)

Dohrávka 2. kola (9. 3.):

 Malinovo – Vajnory 1:4 (1:1), Čapkovič – Cintavý a Škrabák po 2, bez kariet. 

1. P. Úľany 5 4 1 0 21:4 13
2. Most 5 3 1 1 12:8 10
3. Rača 5 2 1 2 9:8 7
4. Vajnory 5 2 1 2 12:15 7
5. Ivanka 5 2 0 3 16:14 6
6. Malinovo 5 0 0 5 2:23 0

Finále (ihrisko NTC Senec, 10. 3., 14.00): 

Kráľová pri Senci – Stupava    1:2   (0:1)

Góly: Gábriš – Vadel, Morávek, ŽK: Bočko, Blahutiak – Ščasný, Kukumberg.

 

Poradie strelcov:

12 gólov – Barčák (P. Úľany), 11 – J. Morávek, Vadel (Stupava), 8 – W. Rischer (D. N. Ves), 6 – T. Karovič (Lozorno), Matuška (Kráľová), 5 – Köszikla, Bajan (Sv. Jur), Szorád (Ivanka), 4 – Pavúk (Ivanka), Kročka (Báhoň), Hrdlička (D. N. Ves), Hájek (V. Leváre), H. Mráz (Suchohrad), Blahutiak (Kráľová), 3 – Sedlár, Ščasný (Stupava), Piaček (Zohor), J. Vrbinčík, Stehlík, Nemec (Lozorno), J. Mrva (Šenkvice), Baláž (Čunovo), Hrutka (Most), Kozák (V. Leváre), P. Dugovič (Blatné), Dugovič (Limbach), Cintavý (Vajnory), 2 – Ješko, Kalina (Rača), Fašung, P. Zeman, Škrabák (Vajnory), Galovič, Kováč, Šmálik (Kráľová), Klanica (Sv. Jur), Matoška, Bakyta, Tarči (Limbach), Barbarič, Poncer (Lozorno), Ťapuška, Lembakoali, Držík (Most), Pero, Brnula, Maršovský, Bartek (Báhoň), Bodics (Čunovo), Gyenes, Baráth (Kalinkovo), Bician, Glváč, Klembara (Ivanka), Augustín, M. Mrva (Šenkvice), Baďura, Varga, Minarovič (Pezinok), Hullman (D. N. Ves), Popluhár (Stupava), Briatka (BCT), Rechtorovič, Vondra (Lamač), Bölner (Rusovce), 1 – Blahutiak, Hipki, Pupák, Trankovič (Rusovce), K. Kovašich (Čunovo), Pšenko, Mancál, Ďurajka (Lamač), Scherhaufer, Homola, Šlavík (BCT), Moravčík, Berzedi, Štefánek, Vašík, Kemláge, Achberger (Sv. Jur), Galamboš, Čapkovič (Malinovo), Sani, Bíly, Ševčík (Most), Brestovanský, Ležovič, Šimek, Kochan, Čmarada, Grúz, Nagy, Vaško, Chovanec, Molnár, Boris, Szabo (P. Úľany), Fekete, Jakubec, Bagin (Vajnory), Lipnický (Ivanka), Kukumberg, Tun, Rybár, Kostka, Katona (Stupava), Valla, M. Rischer, Adam, Hrica, Šmahovský (D. N. Ves), Bumbál, Horvát, Gecler, Lacko, Bán (Lozorno), Tábora, Benčurík, Ulrich, Maluniak (Šenkvice), Myslík, Pecko (Blatné), Kišš, Piatka (Báhoň), Marek Tábora, Srnánek, Tyko, Kozmon (Pezinok), Vlček, Kulaš, Baša, Hoška, Gábriš (Kráľová), Hlavina, Krčmárik, Janotík, Pulman (Limbach), Sobolič (Suchohrad), Sabol, Mízner, Kolár, Švabenský, Jakab (Zohor), Gostič, Polák, Štelbaský, Machovič, Bortel (Rača), Mikuláši, Krajčík, Slávik, Turanský, Soós (Kalinkovo).  

 

Súťaž fair play:

0 tr. bodov – Zohor, V. Leváre, Rača, 10 – Limbach, Ivanka, Pezinok, Malinovo (2ŽK), 15 – Rusovce, Báhoň, Most, BCT, Suchohrad, Blatné (3ŽK), 20 – Kalinkovo, Čunovo, Lamač, Lozorno, Sv. Jur, D. N. Ves (4ŽK), 25 – Vajnory (ČK po 2ŽK, 2ŽK), P. Úľany (5ŽK), 30 – Šenkvice, Stupava (6ŽK), 35 – Kráľová (7ŽK).

(kritéria: žltá karta – 5 tr. bodov, červená karta po 2ŽK – 15 tr. bodov, červená karta – 30 tr. bodov, nenastúpenie na zápas a zavinené nedohratie zápasu 200 tr. bodov).


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV