Obsadenie rozhodcov a delegátov 16. – 17.3.13

Súťaže riadené SFZ
I. LS/M/D – 17. kolo
16.3. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce  Páchnik, Smolíková, Kočický, Chudá  (Rapid)
II. LS/M/DZ – 17. kolo
16.3. 10.00-12.15 Senec – Senica „B“  Fischer, Brody, Parilák; Darlea (V. Biel)
16.3. 10.00-12.15 Inter – Púchov  Martinkovič ml., Vašš, Ščepán; Truchlý (Drieňová)
I. LSŽ-Z A+B – 16. kolo
16.3. 10.00-12.00 Petržalka – Dun.Streda  Hrazdira, Jancura, Chálka  (ZŠ Pankúchova)
17.3. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov  Melíšek, Valko, Kuzmová za ObFZ-m  (Lamač)

Súťaže riadené BFZ
Seniori MRB – 16. kolo
17.3. 15.00 Králová p/S – Rača  Kočický, Martinkovič ml, Smolíková; Sedlák
16.3. 15.00 Sv. Jur – Rohožník  Cvengroš, Smirnov, Bláha; Likavský
17.3. 15.00 Rovinka – Sl. Grob  Henček, Brody, Hádek; Pogány
17.3. 15.00 Ružinov – Jablonec  Vašš, Tanuška, Zálesňák; Lônčík
17.3. 15.00 Stupava – ŠKP  Chromý, Srna, Kroneraff; Šuran
16.3. 15.00 Pl. Štvrtok – Inter  Pinček, Ježík, Srna; Chladek
17.3. 15.00 Limbach – Ivanka  Dujava, Lauer, Smirnov; Ľupták
17.3. 15.00 Lozorno – Bernolákovo  Bohun, Havrila, Straka; Somoláni

Seniori S4A – 14. kolo
16.3. 9.30 BCT – Vajnory  Lauer, Chromý, Straka; Ondrušek
17.3. 15.00 Tomášov – Kalinkovo  Bláha, Cvengroš, Křivan; Hájek
17.3. 15.00 Most p/B – Vrakuňa  Parilák, Martinka, Ščepán; Mazanec P.
16.3. 15.00 Domino „B“ – Čuňovo  Maretta, Křivan, Pacalaj; Brody
17.3. 15.00 D.N. Ves – Hrubý Šúr  Chálka, Kudlica, Jancura; Ležovič
16.3. 15.00 Danubia – Rusovce  Hádek, Melíšek, Valko; Banič
16.3. 15.00 Lamač – Igram  Dávid D, Lazar, Lackovič; Príkopa

Seniori S4B – 14. kolo
17.3. 15.00 Báhoň – Šenkvice  Fischer, Orlický, Pacalaj; Rášo
17.3. 15.00 Jakubov – PŠC Pezinok  Koštrna, Maretta, Abrman; Dadykin
17.3. 15.00 Malacky – Budmerice  Moravec, Pinček, Ježík; Marczell
17.3. 15.00 V. Leváre – B. Pezinok  Rozinek, Lazar, Hrazdira; Vyletel
17.3. 15.00 Kostolište – Zohor  Ralbovský, Lackovič, Križko; Keller
17.3. 15.00 Závod – Jablonové  Mosor, Dávid D., Gosiorovský; Slezák

Dorast SD3R – 16. kolo
16.3. 15.45 K. Ves – Rača  Kroneraff, Laciňák za ObFZ-m, Ginda za ObFZ-m
16.3. 12.30 Sv. Jur – D. Lužná  Smirnov, Bláha, Miško za ObFZ-v
16.3. 12.30 Domino – Iskra  Pacalaj, Křivan, Černý za ObFZ-m
16.3. 10.00 Dúbravka – Vrakuňa  Havrila, Gubančok za ObFZ-m , Janco za ObFZ-m
16.3. 9.30 PŠC Pezinok – Ivanka  Valko, Keller K. za ObFZ-v, Hošo za ObFZ-v
16.3. 10.00 ŠKP – Bernolákovo  Dujava, Abrman, Rataj za ObFZ-m

Dorast MD3R – 14. kolo
17.3. 14.30 K. Ves – Vrakuňa  Nosek, Čevela, Kocurek za ObFZ-m
17.3. 12.30 Domino – ŠKP Martiška, Ruc, Szakáll za ObFZ-m
17.3. 10.30 Iskra – PŠC Pezinok  Sabo, Janco, Takáč za ObFZ-m  (Budatínska)

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 14. kolo
16.3. 13.00 ŠKP – Ivanka  Gubančok za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m (iba st. žiaci)
16.3. 14.00-15.30 Ružinov – PŠC Pezinok Rozinek, Malárik za ObFZ-m
16.3. 12.00-14.00 BCT – D. Lužná  Chromý, Straka
17.3. 9.00 Iskra – D.N. Ves  Takáč za ObFZ-m (iba ml. žiaci) ( Budatínska)
17.3. 9.00-11.00 Vrakuňa – Lozorno  Trískal za ObFZ-m, Krčová za ObFZ-m
16.3. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Domino Pirník za ObFZ-v, Surovský za ObFZ-v
17.3. 9.30-11.00  Rača – FA Bratislava Gosiorovský, ObFZ-m

ObFZ Bratislava-vidiek
Seniori – S5VB – 16. kolo
17. 3.  15.00     Sv. Jur B – Dubová Boldižár, Višváder, Gilan, Hilka
16.3.  15.00      Králová p. S. B – Častá Rybár, Zborovan, Lieskovský, Farbula
17.3.  15.00      Ch. Grob – Sl. Grob B Patlevič, Gajarský, Mičura, D
17.3.  15.00      Malinovo – Vištuk Bočák, Rusinko, Miško, Blecha
17.3.  15.00      Miloslavov – Doľany Zborovan, Jaborek, Strapek, Lukeš
17.3.  15.00      Čataj – N. Dedinka Mrva, Zárecký, Hošo, D
17.3.  15.00      Grinava – Modra Augustovič, Habo, Keller, D
17.3.  15.00      Kaplná – Blatné Olša M., Biháry, Olša D., Mydlárik

Dorast – SD4VB – 14. kolo
17.3.  12.30      Báhoň – Šenkvice  Orlický za BFZ, Pacalaj za BFZ
16.3.  12.30      Králová p. S. – Častá Zborovan, Lieskovský
17.3.  12.30      Malinovo – Budmerice Miško, Rusinko
16.3.  15.00      Limbach – Sl. Grob Keller, Hošo
16.3.  14.00      Modra – N. Dedinka Biháry, Opálek
17.3.  12.30      Viničné – Igram Huska, Brejcha


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV