Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.10.-2.11. 2017 č. 14

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 14. kolo

28.10. 14.00 Šamorín – Poprad Somoláni A., Jankovič, Vitko; Ruc; Dadykin; Hodoško

I. Liga Ženy 8. kolo

28.10. 13.00 NMŠK 1922 – Žilina Matejová, Gosiorovský, Krčová

I. Liga Juniorky 8. kolo

28.10. 15.00 NMŠK 1922 – Žilina Krčová, Gosiorovský, Matejová

II. Liga Ženy skupina „A“– 12. kolo

29.10. 15.00 Vrakuňa – D. Streda Kramár

29.10. 16.00 FC Petržalka – FK Dúbravka Ralbovský

St. dorast LSD – U19 – 13. kolo

28.10. 11.00 Slovan – Bardejov Mastiš, Martinkovič, Parilák; Kopča

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo

28.10. 10.00-12.00 Domino – Z. Moravce Lomňančík, Vašš, Kožuch

28.10. 10.00-12.00 Slovan – FC Petržalka Bohun, Hajnala, Martiš

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 12. kolo

28.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – N. Zámky Tanglmayer, Laciňák, Kašper

28.10. 10.00-12.30 Inter – Bánovce n/B Kočický, Volek, Kramár (HP UT Stupava)

I. Liga žiačok – 12. kolo

28.10. 13.00 NMŠK 1922 – Prievidza Srna

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 14. kolo

28.10. 14.00 PŠC Pezinok – Rača Pavlíková, Malárik, Pati Nagy; Lazar

28.10. 14.00 Ivanka p/D – D. Lužná Tománek, Choreň, Kardelis; Keller

28.10. 14.00 Sv. Jur – Rohožník Bláha, Dujava, Olša D.; Jablonický

28.10. 14.00 Vajnory – D. N. Ves Piatka, Henček, Ježík; Schmidt

29.10. 10.30 Slovan „B“ – Báhoň Hudy, Vašš, Ralbovský; Páchnik

29.10. 10.30 FC Petržalka – Most p/B Straka, Martinkovič, Lauer; Pinček

29.10. 14.00 Tomášov – Lozorno Štofik, Parilák, Polakovič Ľ.; Hájek

29.10. 14.00 Rovinka – Bernolákovo Bohun, Hajnala, Martiš; Mydlárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo

28.10. 14.00 Vrakuňa – Závod Budáč, Hrazdira, Harajbič; Beňo

28.10. 14.00 Domino – S. Grob Fischer, Kožuch, Lomňančík; Darlea

28.10. 14.00 Lamač – Jakubov Farkaš, Čižmár, Samko; Príkopa

29.10. 14.00 CFK Pezinok – Rusovce Ruc, Sabela, Kalmár; Truchlý

29.10. 14.00 Viničné – Limbach Lalo, Kachnič, Gosiorovský; Ľupták

29.10. 14.00 Čunovo – FC Malacky Vasilenko, Strapek, Krčová; Farkaš

29.10. 14.00 Kalinkovo – K. Ves Srna, Szakáll, Triskal; Pavlík R.

29.10. 14.00 Kráľová p/S – V. Leváre Klúčik, Hádek, Valko; Marczell

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

28.10. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec Lauer, Čižmár, Samko

28.10. 13.30 NMŠK 1922 – Inter „B“ (R), (AR1), (AR2)

29.10. 9.00 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo Olša D., Ježík, Budáč

29.10. 9.30 Ivanka p/D – Šenkvice Hajnala, Martiš, Fischer

29.10. 9.30 Ružinov – Rohožník Tanglmayer, Bláha, Harajbič

29.10. 10.30 Rača – Domino Henček, Choreň, Laciňák

29.10. 11.30 Zohor – D. Lužná Tománek, Lomňančík

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 12. kolo

25.10. 16.00 (STREDA) FC Petržalka „B“ – FKP Dúbravka Kašper, Volek

29.10. 14.00 Z. Ves – Lozorno Kožuch

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 11. kolo

2.11. 14.30 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – PŠC Pezinok Valko, Hádek (HP Igram)

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 12. kolo

28.10. 9.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa Hudy, Ježík

28.10. 14.00 P. Úľany – MŠK Senec Triskal

29.10. 14.00 Domino – Vajnory Hrazdira

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

28.10. 9.30-11.30 Rača – PŠC Pezinok Štofik, Kalmár

28.10. 10.00-12.00 Bernolákovo – NMŠK 1922 Triskal, Straka

28.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín Polakovič Ľ.

28.10. 10.30-12.30 Šenkvice – Žolík Malacky Olša D., Lalo

28.10. 14.00-16.00 MŠK Senec – Iskra Petržalka Valko, Hádek

29.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – D. Lužná Kašper, Farkaš

29.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – D. N. Ves Samko, Kramár

Prípravka PMA1 – 9. kolo

28.10. 8.45 Ivanka p/D – Rača Ufnár

28.10. 9.00 D. Lužná – FC ŠTK Šamorín Vargová

28.10. 9.30 FC Malacky – MŠK Senec (R) za ObFZ-v

28.10. 11.00 CFK Pezinok – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v

28.10. 11.30 Vrakuňa – PŠC Pezinok Takáč

28.10. 14.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi Ertel

Prípravka PMA1 – 11. kolo

29.10. 14.00 FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 9. kolo

28.10. 9.45 Ivanka p/D – Rača Ufnár

28.10. 10.15 D. Lužná – FC ŠTK Šamorín Vargová

28.10. 9.30 FC Malacky – MŠK Senec (R) za ObFZ-v

28.10. 12.15 CFK Pezinok – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v

28.10. 10.15 Vrakuňa – PŠC Pezinok Takáč

28.10. 14.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi (R)

Prípravka PMB1 – 11. kolo

29.10. 15.00 FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 9. kolo

26.10. 16.30 (ŠTVRTOK) Rovinka – D. N. Ves Vargová

28.10. 10.45 Ivanka p/D – Rača Ufnár

28.10. 11.30 D. Lužná – FC ŠTK Šamorín Vargová

28.10. 11.30 FC Malacky – MŠK Senec (R) za ObFZ-v

28.10. 13.30 CFK Pezinok – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v

28.10. 9.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok Takáč

28.10. 15.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi Ertel

Prípravka PMC1 – 11. kolo

29.10. 14.00 FC Malacky – Vrakuňa (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA2 – 9. kolo

28.10. 9.00 Iskra Petržalka – Inter „B” Šafárik

28.10. 10.00 NMŠK 1922 „B” – Vajnory Tanglmayer D.

29.10. 11.00 FK Dúbravka – Z. Bystrica (R)

30.10. 17.00 (PONDELOK) Domino „B” – Miloslavov Tanglmayer D.

Prípravka PMA2 – 10. kolo – predohrávka

2.11. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – FK Dúbravka Sabo

Prípravka PMB2 – 6. kolo

28.10. 9.00 Iskra Petržalka – Inter „B” Šafárik

28.10. 11.00 NMŠK 1922 „B” – Vajnory „B” Tanglmyer D.

29.10. 12.15 FK Dúbravka – Z. Bystrica (R)

30.10. 16.00 (PONDELOK) Domino „B” – Miloslavov Tanglmayer D.

Prípravka PMB2 – 10. kolo – predohrávka

2.11. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – FK Dúbravka Sabo

Prípravka PMC2 – 1. kolo – dohrávka

24.10. 16.30 (UTOROK) Scorpions – Bernolákovo Mészáros

Prípravka PMC2 – 8. kolo – dohrávka

26.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Bernolákovo Sabo

Prípravka PMC2 – 9. kolo

28.10. 12.00 Rohožník – Stupava (R) za ObFZ-v

28.10. 14.30 Báhoň – Malinovo (R)

28.10. 16.15 Scorpions – Závod Mészáros

Prípravka PMC2 – 10. kolo – predohrávka

2.11. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Báhoň Sabo

Prípravka PMA3 – 9. kolo

26.10. 15.30 (ŠTVRTOK) Domino „C” – Vrakuňa Uram

28.10. 10.00 FK Mariathal – Rusovce (R)

28.10. 15.00 Scorpions – FC ŠTK Šamorín „B” Mészáros (HP Jarovce)

29.10. 8.30 FC Petržalka „B” – Lamač Gendiar

29.10. 11.00 Čunovo – Jarovce Gendiar

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 10. kolo

29.10. 11.30 CFK Pezinok – Ekonóm Kalmár, Sabela

29.10. 11.30 Kráľová p/S – Bernolákovo Valko, Hádek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV