Výsledky 2. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2017/2018 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi  2. kola v kategórii ml. a st. žiakov.

Výsledky 2. kola  Zimnej halovej ligy starších a mladších žiakov BFZ – O Pohár predsedu BSK. 

Mladší žiaci – 2. kolo : (telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava – Rača

A-skupina – 2. kolo: Čunovo – Malinovo 0:4, Palaj, Horváth, Baka, Boháčik. Blatné – Šamorín 4:5, Varga 3, Milošovič – Orosz, Jenčuš, Seregi, Hreščák, Válent. Rača – I.  Petržalka 4:3, Mikuš 2, Buzaši, Steiner – Kulacs 2, Heteš.

  1. FK Rača              2          2          0          0          12:3     6
  2. Šamorín               2          2          0          0          9:7       6
  3. Malinovo              2          1          0          1          7:4       3
  4. Blatné                  2          0          1          1          6:7       1
  5. I. Petržalka          2          0          1          1          5:6       1
  6. Čunovo                2          0          0          2          0:12     0

Poradie strelcov: 4 – Mikuš (Rača), 3 – Knap (Rača), Varga (Blatné), 2 – Mikuš, Režný (Rača), Fukas (Blatné), Palaj (Malinovo), Orosz, Seregi, Hreščák (Šamorín), Kulacs (I. Petržalka), 1 – Almáši, Buzaši, Steiner  (Rača), Zeman, Kováčik, Heteš (I. Petržalka), Bugár, Jenčuš, Válent (Šamorín), Marko, Kulacs, Horváth, Baka, Boháčik (Malinovo), Milošovič (Blatné).

B-skupina – 2. kolo: Modra – NMŠK 1922 B 9:1, Tichý 4, Pachinger 2, E. Tóthová, Urbanovský, Vyskočil – Lauermann. Záh. Bystrica – D. Lužná 13:1, Druzhkov 5, Ďurica 2, Vojčík, Piaček, Prokop, Pastva, Bartošová, Jánošík – Plátek. MŠK Senec – FKP Dúbravka A 0:3,Konečný, Hegde, Brenčič.

  1. Záh. Bystrica    2          2          0          0          21:6     6
  2. Modra               2          1          0          1          11:4     3
  3. FKP A               2          1          0          1          8:8       3
  4. MŠK Senec      2          1          0          1          3:5       3
  5. NMŠK 1922 B  2          1          0          1          4:9       3
  6. D. Lužná          2          0          0          2          1:16     0

Poradie strelcov: 8 – Druzhkov (Z. Bystrica), 4 – Tichý (Modra), 3 – Škereň (FKP A), E. Tóthová (Modra), Ďurica, Piaček (Z. Bystrica), 2 –Broš (Z. Bystrica), Krupec (NMŠK B), Pachinger (Modra), 1 – Izsák, Tondra, Penziviater (Senec), Ivak, Heger, Konečný, Hegde, Brenčič (FKP A), Hason, Lauermann (NMŠK B), Urbanovský, Vyskočil (Modra), Vojčík, Prokop, Pastva, Bartošová, Jánošík (Z. Bystrica), Plátek (D. Lužná).

C-skupina – 2. kolo: Lamač – MŠK Kráľová p/S. 3:1, Kováč 2, Polák – Čepel. FKP Dúbravka B – Svätý Jur 2:0, Váňa 2. Šenkvice – Vrakuňa 4:0, Bilčík 2, Jurka, Polakovič.

  1. ŠK Šenkvice           2          2          0          0          9:1       6
  2. ŠK Svätý Jur          2          1          0          1          11:2     3
  3. ŠK Vrakuňa            2          1          0          1          8:5       3
  4. FK Lamač               2          1          0          1          4:6       3
  5. FKP Dúbravka B     2          1          0          1          3:8       3
  6. Kráľová pri Senci    2          0          0          2          1:14     0

Poradie strelcov: 5 – Bilčík (Šenkvice), 4 – Gabura (Sv. Jur), 3 – Čerňanský (Vrakuňa), Czinege (Sv. Jur), 2 – Damborský, Šipoš (Vrakuňa), Hargaš (Sv. Jur), Kováč (Lamač), Váňa (FKP B), Jurka (Šenkvice), 1 – Sopko (Vrakuňa), Jurášek (FKP B), Peško, Polakovič (Šenkvice), Janvars, Polák (Lamač), Sabo, Cedulová (Sv. Jur), Čepel (Kráľová).

D-skupina – 2. kolo: Vajnory – Ivanka p/D. 2:6, Katrenčík 2 – Šaulič 2, Mikuláš, Kadnár, Svoboda, Horváth. Sološnica – Rusovce 2:7,Frühauf 2 – Zobok a Kleinert po 2, Belovič, Černý, Hubay. Žolík Malacky – NMŠK 1922 A 5:0, Novák, Šauša, Zatkovský, Halámek, Mikulecký.

  1. Žolík Malacky              2          2          0          0          17:1     6
  2. Ivanka pri Dunaji         2          2          0          0          16:2     6
  3. NMŠK 1922 A              2          1          0          1          8:6       3
  4. MFK Rusovce              2          1          0          1          7:12     3
  5. FK Vajnory                   2          0          0          2          3:14     0
  6. FK v Sološnici              2          0          0          2          3:19     0

Poradie strelcov: 5 – Šaulič (Ivanka), 4 – Svoboda (Ivanka), 3 – Švarc, Hoffer (Žolík), Mády (NMŠK A), Mikuláš (Ivanka), Frühauf (Sološnica), 2 – Studený, Novák, Zatkovský (Žolík), Štepanovský (NMŠK A), Katrenčík (Vajnory), Zobok, Kleinert (Rusovce), 1 – Šimek, Šauša, Halámek, Mikulecký (Žolík), Herceg, Demjén, Procházka (NMŠK A), Tranžíková (Vajnory), Petrovský, Roller, Kadnár, Horváth (Ivanka), Belovič, Černý, Hubay (Rusovce).

Stretnutia rozhodovali Andrej Vanek a Boris Parilák. 

Program 3. kola mladších žiakov – 16.12. 2017 – telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača  :

08,30 h PFA ŠTK Šamorín FK Rača
09,15 h NMŠK 1922 „B“ MFK Záhorská Bystrica
10,00 h ŠK Svätý Jur ŠK Šenkvice
10,45 h FK Ivanka p/D.  ŠK Žolík Malacky
11,30 h NMŠK 1922 „A“ FK v Sološnici
12,15 h MFK Rusovce FK Vajnory
13,00 h ŠK Vrakuňa FK Lamač
13,45 h TJ Malinovo FK Blatné
14,30 h MŠK Iskra Petržalka TJ Čunovo
15,15 h MŠK Kráľová p/Senci FKP Dúbravka „B“
16,00 h OFK Dunajská Lužná MŠK Senec
16,45 h FKP Dúbravka „A“ FC Slovan Modra

 

 Starší žiaci – 2. kolo : (hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina, Bratislava)

A-skupina – 2. kolo: Jarovce – I. Petržalka 3:5, Rybár, Purdek, Škrinár – Hlpka 4, Csiba. Kalinkovo – FKP Dúbravka B 11:3, M. Plavník 4, Bognár 3, Hrdličková 2, J. Plavník, Füle – Kovács 2, Hudec. N. Dedinka – Šenkvice 1:6, Vadovič – Hájnik 3, Juranová, Poláček, Tokár.Rača – D. N. Ves 1:3, Taufer – Birvoň, Hoffer, S. Šimeček.

  1. Kalinkovo     2          2          0          0          18:8     6
  2. I. Petržalka   2          2          0          0          8:5       6
  3. Šenkvice      2          1          0          1          11:8     3
  4. Rača            2          1          0          1          5:5       3
  5. N. Dedinka   2          1          0          1          9:10     3
  6. D. N. Ves     2          1          0          1          7:9       3
  7. Jarovce        2          0          0          2          5:9       0
  8. FKP B          2          0          0          2          5:14     0

Poradie strelcov: 6 – Hlpka (I. Petržalka), M. Plavnik (Kalinkovo), 5 – Bognár (Kalinkovo), Hájnik (Šenkvice), 3 – Konečný (N. Dedinka), 2 – Fecske, Hanzel (D. N. Ves), Mečár, Kajoš (N. Dedinka), Šoka, Poláček (Šenkvice), Rybár  (Jarovce), Hrdličková (Kalinkovo), Kovács(FKP B), 1 – Hronský, Darovec, Luchan, Vlčák, Taufer (Rača), Purdek, Škrinár, Tomas (Jarovce), Szabo, Vadovič (N. Dedinka), Juranová, Tokár (Šenkvice), Duducz, Lichner, Blanarovič, J. Plavník, Füle (Kalinkovo), Pokorný, Ivák, Hudec (FKP B), Gajdoš, Csiba (I. Petržalka), Birvoň, Hoffer, S. Šimeček (D. N. Ves).      

B skupina – 2. kolo: FKP Dúbravka A – Vrakuňa 4:3, Kovács a Mozola po 2 – Mesároš, Paracka, Rigo. Most p/B. – D. Lužná 2:9, Paulovič 2 – Krč a Domian po 3, Reffek, Turkovič, Ryšavý. Lamač – Žolík Malacky 1:14, Kéry – Repaský 5, Ďurica 3, Michalovič 2, Kuma, Redenkovič. Rusovce – Ivanka p/D. 2:2, Žilák, Obetko – Chudada, Nagy. Predohrávka 3. kola: Vrakuňa – Most p/B. 11:6, Rigo 3, Mesároš a K. Bertók po 2, Drličiak, Quevedo, Sirkovský, Daniel – Farkaš 3, Horváth, Klčo, Facuna.

  1. FKP Dúbravka A    2          2          0          0          19:3     6
  2. Vrakuňa                 3          2          0          1          24:12   6
  3. Žolík Malacky        2          2          0          0          20:3     6
  4. Ivanka p/D.            2          1          1          0          7:6       4
  5. D. Lužná                2          1          0          1          13:7     3
  6. Rusovce                2          0          1          1          4:8       1
  7. Lamač                   2          0          0          2          3:24     0
  8. Most p/B.              3          0          0          3          8:35     0

Poradie strelcov: 7 –  Kovács (FKP A), 6 – Rigo (Vrakuňa), Krč (D. Lužná), Ďurica (Žolík), 5 – K. Bertók (Vrakuňa), Repaský (Žolík), 4 –Mesároš (Vrakuňa), 3 – Bernhauer, Turza, Mozola (FKP A), Domian (D. Lužná), Farkaš (Most), Kuma (Žolík), Chudada (Ivanka), 2 –Murgáč (Rusovce), Sojka (FKP A), Paracka, Herzán, Daniel (Vrakuňa), Paulovič (Most), Redenkovič, Michalovič (Žolík), 1 – Drgon (FKP A), Drličiak, Quevedo, Sirkovský (Vrakuňa), Šimovčík, Šafárik, Kéry (Lamač), Molnár, Volek, M. Štefkovič, Nagy (Ivanka), Janáček, Reffek, Turkovič, Ryšavý (D. Lužná), Horváth, Klčo, Facuna (Most), Žilák, Obetko (Rusovce).

Stretnutia rozhodovali Martin Křiván a Michal Volek.  

Program 3. kola starších  žiakov – 17.12. 2017 – športová hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina Bratislava

09,00 h MŠK Iskra Petržalka SFC Kalinkovo
10,00 h Lokomotíva Dev. N. Ves TJ Jarovce
11,00 h ŠK Šenkvice FK Rača
12,00 h FKP Dúbravka „B“ ŠK Nová Dedinka
13,00 h ŠK Žolík Malacky FKP Dúbravka „A“
14,00 h FK Slovan Ivanka p/D. FK Lamač
15,00 h OFK Dunajská Lužná MFK Rusovce

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV