Zimný turnaj BFZ seniorov 2013 – semifinále

Semifinále (ihrisko NTC Senec) – výsledky:

 

1. semifinále (6. 3. 17:00 hod.):     Svätý Jur – Kráľová p.S.   1:2 (0:1)

Góly: Bajan – Matuška, Blahutiak,

ŽK: Moravčík, Ščepánek, Bajan – Pomichal, Bočko, Kováč.

2. semifinále (6. 3. 19:00 hod.):     Pusté Úľany – Stupava   3:4 (0:2)

Góly: Brestovanský, Ležovič, Barčák (11 m) – Vadel 2, J. Morávek, Ščasný,

ŽK: Varga, Szárka – Hodulík, Iláš.

 

Finále (ihrisko NTC Senec) 10. marca – 14.00 hod.:    Kráľová p.S. – Stupava .

 

Poradie strelcov:

12 gólov – Barčák (P. Úľany), 10 – J. Morávek (Stupava), Vadel (Stupava), 8 – W. Rischer (D. N. Ves), 6 – T. Karovič (Lozorno), Matuška (Kráľová), 5 – Köszikla, Bajan (Sv. Jur), Szorád (Ivanka), 4 – Pavúk (Ivanka), Kročka (Báhoň), Hrdlička (D. N. Ves), Hájek (V. Leváre), H. Mráz (Suchohrad), Blahutiak (Kráľová), 3 – Sedlár, Ščasný (Stupava), Piaček (Zohor), J. Vrbinčík, Stehlík, Nemec (Lozorno), J. Mrva (Šenkvice), Baláž (Čunovo), Hrutka (Most), Kozák (V. Leváre), P. Dugovič (Blatné), Dugovič (Limbach), 2 – Ješko, Kalina (Rača), Fašung, P. Zeman (Vajnory), Galovič, Kováč, Šmálik (Kráľová), Klanica (Sv. Jur), Matoška, Bakyta, Tarči (Limbach), Barbarič, Poncer (Lozorno), Ťapuška, Lembakoali, Držík (Most), Pero, Brnula, Maršovský, Bartek (Báhoň), Bodics (Čunovo), Gyenes, Baráth (Kalinkovo), Bician, Glváč, Klembara (Ivanka), Augustín, M. Mrva (Šenkvice), Baďura, Varga, Minarovič (Pezinok), Hullman (D. N. Ves), Popluhár (Stupava), Briatka (BCT), Rechtorovič, Vondra (Lamač), Bölner (Rusovce), 1 – Blahutiak, Hipki, Pupák, Trankovič (Rusovce), K. Kovašich (Čunovo), Pšenko, Mancál, Ďurajka (Lamač), Scherhaufer, Homola, Šlavík (BCT), Moravčík, Berzedi, Štefánek, Vašík, Kemláge, Achberger (Sv. Jur), Galamboš (Malinovo), Sani, Bíly, Ševčík (Most), Brestovanský, Ležovič, Šimek, Kochan, Čmarada, Grúz, Nagy, Vaško, Chovanec, Molnár, Boris, Szabo (P. Úľany), Fekete, Jakubec, Cintavý, Bagin (Vajnory), Lipnický (Ivanka), Kukumberg, Tun, Rybár, Kostka, Katona (Stupava), Valla, M. Rischer, Adam, Hrica, Šmahovský (D. N. Ves), Bumbál, Horvát, Gecler, Lacko, Bán (Lozorno), Tábora, Benčurík, Ulrich, Maluniak (Šenkvice), Myslík, Pecko (Blatné), Kišš, Piatka (Báhoň), Marek Tábora, Srnánek, Tyko, Kozmon (Pezinok), Vlček, Kulaš, Baša, Hoška (Kráľová), Hlavina, Krčmárik, Janotík, Pulman (Limbach), Sobolič (Suchohrad), Sabol, Mízner, Kolár, Švabenský, Jakab (Zohor), Gostič, Polák, Štelbaský, Machovič, Bortel (Rača), Mikuláši, Krajčík, Slávik, Turanský, Soós (Kalinkovo).  

 

Súťaž fair play:

  0 tr. bodov – Zohor, V. Leváre, Rača, 10 – Limbach, Ivanka, Pezinok, Malinovo (2ŽK), 15 – Rusovce, Báhoň, Most, BCT, Suchohrad, Blatné (3ŽK), 20 – Kalinkovo, Stupava, Čunovo, Lamač, Lozorno, Sv. Jur, D. N. Ves (4ŽK), 25 – Vajnory (ČK po 2ŽK, 2ŽK), Kráľová, P. Úľany  (5ŽK), 30 – Šenkvice (6ŽK).

(kritéria: žltá karta – 5 tr. bodov, červená karta po 2ŽK – 15 tr. bodov, červená karta – 30 tr. bodov, nenastúpenie na zápas a zavinené nedohratie zápasu 200 tr. bodov).


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV