Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.3.-5.4. 2018 č. 22

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 12. kolo

31.3. 13.00 NMŠK 1922 – Myjava  Pati Nagy, Farkaš, Kalmár

I.Liga Juniorky – 12. kolo

31.3. 15.00 NMŠK 1922 – Myjava  Kalmár, Farkaš, Pati Nagy

II.Liga Ženy – 16. kolo

30.3. 15.00 (PIATOK) D. Lužná – Kopčany  Kašper, Fischer

31.3. 13.30 Sv. Jur – Šaľa  Ježík, Choreň

31.3. 14.00 FK Dúbravka – Spartak Trnava „A“  Parilák, Srna

1.4. 10.00 Vrakuňa – N. Zámky  Malárik, Bláha

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 21. kolo

29.3. 11.00-13.15 (ŠTVRTOK) Slovan – D. Streda  Piatka, Hádek, Valko

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 17. kolo 

29.3. 10.00-12.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Domino  Kočický, Bohun, Hajnala   

29.3. 14.00-16.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – Púchov  Vašš, Henček, Čižmár (HP UT Pasienky)   

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 21. kolo

29.3. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Inter – Skalica  Martiš, Krčová, Gosiorovský

29.3. 17.00 – 14.30 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Púchov  Bohun, Hajnala, Kočický

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo – dohrávky

3.4. 15.00-17.00 (UTOROK) Inter – Gabčíkovo  Tománek, Čižmár, Martiš (HP UT Stupava)

4.4. 15.30-18.00  (STREDA) FC Petržalka – Žolík Malacky  Henček, Lauer, Fischer

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo

29.3. 16.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – PŠC Pezinok  Parilák, Tanglmayer, Štofik; Líška

30.3. 10.30 (PIATOK) D. N. Ves – Rohožník  Bláha, Ralbovský, Kardelis; Schmidt

30.3. 10.30 (PIATOK) Slovan „B“ – Ivanka p/D  Hudy, Henček, Matejová; Mydlárik

30.3. 12.00 (PIATOK) Vajnory – Lozorno  Hajnala, Martinkovič, Olša D.; Darlea

30.3. 16.30 (PIATOK) Most p/B – Báhoň  Vašš, Malárik, Pati Nagy; Príkopa

30.3. 16.30 (PIATOK) Rovinka – Rača  Ruc, Bohun, Dujava; Lônčík  

31.3. 16.30 Sv. Jur – Tomášov  Tománek, Choreň, Ježík; Keller

1.4. 10.30 FC Petržalka – D. Lužná  Piatka, Štofik, Martiš; Jablonický

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 16. kolo – dohrávky  

4.4. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Tomášov  Ruc, Martiš, Laciňák; Ľupták

4.4. 16.30 (STREDA) Rača – Ivanka p/D  Parilák, Martinkovič, Pati Nagy; Mydlárik

4.4. 16.30 (STREDA) Lozorno – Slovan „B“  Piatka, Štofik, Ralbovský; Schmidt

4.4. 16.30 (STREDA) Bernolákovo – FC Petržalka  Straka, Hajnala, Bohun; Darlea

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo – dohrávka  

4.4. 16.30 (STREDA) Rovinka – D. Lužná  Bláha, Vašš, Olša D.; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 19. kolo

30.3. 10.00 (PIATOK) Lamač – CFK Pezinok  Hegedüs, Triskal, Hrazdira; Bóc (D) za SFZ

30.3. 10.30 (PIATOK) Kráľová p/S – Rusovce  Farkaš, Piatka, Vasilenko; Marczell

30.3. 10.30 (PIATOK) Kalinkovo – S. Grob  Lalo, Fischer, Kašper; Farkaš

30.3. 10.30 (PIATOK) Čunovo – Závod  Srna, Čižmár, Kalmár; Brody

1.4. 16.30 FC Malacky – Vrakuňa  Hádek, Fischer, Szakáll; Mydlárik

1.4. 16.30 K. Ves – Limbach  Budáč, Gosiorovský, Čižmár; Banič (HP Zohor)

1.4. 16.30 V. Leváre – Jakubov  Kočický, Volek, Krčová; Slezák

1.4. 16.30 Viničné – Domino  Kožuch, Lomňančík, Valko; Páchnik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo – dohrávky

4.4. 16.30 (STREDA) Vrakuňa – Domino  Čižmár, Kašper, Volek; Farkaš

4.4. 16.30 (STREDA) Limbach – Kalinkovo  Srna, Kalmár, Triskal; Keller

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo 

28.3. 16.00 (STREDA) Domino – Rohožník  Kašper, Volek, Budáč (HP UT Iskra Petržalka)

28.3. 16.30 (STREDA) Ružinov – Šenkvice  Kardelis, Bláha, Hegedüs  

28.3. 18.00 (STREDA) Inter „B“ – PŠC Pezinok  Tománek, Kožuch, Lomňančík (HP UT Stupava)

31.3. 10.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Triskal, Martiš, Kočický

31.3. 13.30 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Koštrna, Sopata, Vanek za ObFZ-m

1.4. 10.30 Rača – MŠK Senec  Vašš, Marinkovič, Kardelis

1.4. 14.00 Zohor – Ivanka p/D  Čižmár, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 16. kolo – predohrávka   

5.4. 16.30 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov  Valko, Piatka, Hádek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 15. kolo

29.3. 10.00 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Domino „B“  Choreň

1.4. 13.30 NMŠK 1922 – Z. Ves  Ralbovský,Choreň

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 15. kolo

27.3. 16.30 (UTOROK) Domino – PŠC Pezinok  Malárik, Ralbovský (HP UT Iskra Petržalka)

30.3. 9.00 (PIATOK) Vajnory – P. Úľany  Martinkovič, Olša D.

31.3. 16.30 Vrakuňa – MŠK Senec  Matejová, Ruc

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo – predohrávka

30.3. 17.00-15.30 (PIATOK) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Piatka, Vasilenko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Vrakuňa  Lomňančík, Kožuch

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík, Olša D.

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Rača  Vašš, Hajnala

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Šenkvice – PFA ŠTK Šamorín  Hádek, Valko

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) Sv. Jur – NMŠK 1922  Štofik, Krčová

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) MŠK Senec – NMŠK 1922  Kašper, Volek

3.4. 16.30-15.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Bernolákovo  Choreň, Hegedüs

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 13. kolo

1.4. 10.00 Bernolákovo – Rovinka  Hajnala (R) za BFZ, Chalka, Koštrna za ObFZ-m

1.4. 14.00 V. Leváre – CFK Pezinok  Krčová, Volek za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV