Zmeny v obsadení na 8.- 12.6.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 26. kolo
5.6. 15.00-17.15 Petržalka – Púchov Jablonický (D) za Brodyho ( Sklodowskej )

II. LS/M/DZ – 29. kolo
5.6. 12.00-14.15 Ružinov – Nitra „B“ Brody (D) za Jablonického

II. LS/M/DZ – 30. kolo
12.6. 15.00-17.00 Slovan – Senec Bohun, Henček, Cvengroš; Brody (Rapid)

I. LSŽ-Z A+B – 28. kolo
8.6. 15.00-17.00 Inter – Slovan Parilák, Rozinek, Koštrna (Drieňová)

I. LSŽ-Z A+B – 30. kolo
12.6. 15.00-17.00 Senec – Dubnica Valko, Parilák, Bláha (V. Biel)
12.6. 13.00-15.00 Inter – Myjava Kočický, Brody,Smirnov (Drieňová)

I. liga žien – Nadstavbová časť 5.kolo
12.6. 17.00 Lady Team – Tr. Teplice Fischer, Ježík, Gosiorovský

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – dohrávka 16. kola
16.6.17.00-pôvodné obsadenie R a D sa ruší, nové obsadenie bude zverejnené 11.6.2013 (utorok)

Seniori MRB – 18. kolo
5.6. 17.30 Rovinka – ŠKP Dobrovský (AR1) za Bláhu, Ježík (AR2) za Smirnova
5.6. 17.30 Rača – Sl. Grob Bláha (AR1) za Dobrovského, Smirnov (AR2) za Ježíka
5.6. 17.30 Ružinov – Inter Trenčanský (R) za Srnu

Seniori MRB – 30. kolo
9.6. 10.30 Rača – Sv. Jur Henček (AR1) za Mosora
9.6. 17.00 Králová p/S – Bernolákovo Somoláni A. (R) za Henčeka, Fischer (AR2) za Srnu
9.6. 17.00 Ivanka – Lozorno Henček (R) za Vašša, Vašš (AR1) za Fischera

Seniori MRB – 18. kolo
12.6. 17.30 Pl. Štvrtok – Bernolákovo Martinkovič ml., Vašš, Havrila; Somoláni

Seniori S4A – 26. kolo
9.6. 17.00 Hrubý Šúr – Danubia Lackovič (AR2) za Dávida D, Dadykin (D) za Mazanca I.
9.6. 17.00 Vrakuňa – Domino „B” Srna (AR2) za Dávida M.0

Seniori S4A – 26. kolo
8.6. 15.00 Kalinkovo – Most p/B Havrila (R) za Srnu, Srna (AR1) za Havrilu
9.6. 17.00 Rusovce – Lamač Bláha, Rabovský, Gaži (AR2) za ObFZ-m; Minarovič
9.6. 17.00 Vajnory – Tomášov Ďurčo M., Křivan, Janco (AR2) za ObFZ-m; Ľupták

Seniori S4B – 26. kolo
8.6. 17.00 B. Pezinok – Kostolište Slezák (D) za Marczella
9.6. 17.00 Budmerice – V. Leváre Moravec, Orlický, Černý (AR2) za ObFZ-m; Banič
9.6. 17.00 PŠC Pezinok – Malacky Brody, Križko, Martiška (AR2) za ObFZ-m; Mazanec P. (Grinava)

Dorast SD3R – 29. kolo
6.6. 17.00 ŠKP – FC Petržalka Henček (AR1) za Bláhu, Brody (AR2) za Smirnova

Dorast SD3R – 30. kolo
9.6. 13.30 Rača – PŠC Pezinok Havrila, Kramár (AR1) za Mosora

Dorast SD3R – 18. kolo
12.6. 17.00 K. Ves – D. Lužná Orlický, Koštrna, Chromý

Dorast SD3R – 19. kolo
12.6. 18.00 Bernolákovo – Dúbravka Tanglmayer, Chálka, Hošo za ObFZ-v
12.6. 18.00 Ivanka – Domino Hádek, Patlevič, Mičura za ObFZ-v
12.6. 18.00 FC Petržalka – Kostolište Páchnik, Martinkovič st., Ralbovský (Polygraf)
12.6. 18.00 Vrakuňa – Sv. Jur Moravec, Krč, Maretta

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 26. kolo
8.6. 9.00-11.00 Lozorno – Žolík Malacky Lazar, Višváder za ObFZ-v
9.6. 13.30-15.30 Ivanka – Ružinov Križko, Augustovič za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 16. kolo
11.6. 18.00-16.30 Ružinov – D. N. Ves Tanglmayer, Smirnov
11.6. 18.00-16.30 BCT – Lozorno Abrman, Maretta
11.6. 18.00-16.30 Vrakuňa – FA Bratislava Brody, Gosiorovský
11.6. 18.00-16.30 Žolík Malacky – Rača Hušek, Hudy za ObFZ-v
18.6. 18.00-16.30 Ivanka – D. Lužná Hádek, Valko

LMŽ SFZ U-12, U-13- 21.kolo
9.6. 13.30-12.00 K. Ves – Senec Orlíková

Prípravka ( PMA ) 13. kolo
8.6. 9.30 FK Rača – Domino Trískal za Straku Martina

Prípravka ( PMB ) 13. kolo
8.6. 9.30 FK Rača – Domino Trískal za Straku Martina

Prípravka ( PMA 2 ) 13. kolo
8.6. 10.00 Vajnory – K. Ves „B“ Dano za Kuzmovú
8.6. 10.00 Z. Bystrica – K. Ves „A“ Takáč za Savčinského

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – mesto

Starší žiaci (SZM ) – 26. kolo
9.6. 15.00 Rusovce – Lamač Gaži, Ralbovský

Mladší žiaci (MZM ) – 21. kolo
8.6. 14.00 Bernolákovo – Rovinka Augustovič

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VB – 30. kolo
9. 6. 17.00 N. Dedinka – Grinava Hošo za AR2

Dorast – SD4VB – 26. kolo
8.6. 14.30 Šenkvice – Králová p/S Dávid D., Jendruš
9.6. 14.30 N. Dedinka – Viničné Hošo za Strapeka, Strapek za AR1

Žiaci – MZV – 11. kolo
9. 6. 15.00 Vištuk – Šenkvice Konečný

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV