Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.4.-3.5. 2018 č. 26

Súťaže riadené SFZ

II. Liga Ženy – 20. kolo

28.4. 14.00 FK Dúbravka – Sv. Jur Bláha

29.4. 15.00 Vrakuňa – Šaľa Matejová

29.4. 16.00 FC Petržalka – Trnava „A“ Štofik

St. dorast LSD – U19 – 26. kolo

28.4. 11.00 Senica – Trenčín Cvengroš, Martinkovič, Parilák; Suchý

28.4. 11.00 Trnava – D. Streda Smolák, Lauer, Straka; Udvardy

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 26. kolo

28.4. 11.00-13.15 Slovan – Senica Bohun, Ruc, Čižmár

Turnaj regionálnych výberov chlapcov U14

30.4. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ Hajnala, Choreň, Vašš (HP Ivanka p/D)

30.4. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ Vašš, Choreň, Hajnala (HP Ivanka p/D)

1.5. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ Lalo, Klúčik, Olša D. (HP P. Úľany)

1.5. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ Olša D., Klúčik, Lalo (HP P. Úľany)

2.5. 9.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ Krčová, Martiš, Čižmár (HP Viničné)

2.5. 11.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Čižmár, Martiš, Krčová(HP Viničné)

Turnaj regionálnych výber dievčat U11

24.4. (UTOROK) Hajnala, Martiš, Krčová (HP D. Lužná)

15.30 ZsFZ – BFZ

17.00 SsFZ – VsFZ

25.4. (STREDA) Hajnala, Martiš, Krčová (HP Viničné)

9.00 VsFZ – ZsFZ

10.30 BFZ – SsFZ

12.50 BFZ – VsFZ

14.20 SsFZ – ZsFZ

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 25. kolo

28.4. 10.00-12.30 FC Petržalka – Gabčíkovo Tománek, Matejová, Valko

29.4. 10.00-12.30 D. N. Ves – Žolík Malacky Tanglmayer, Kardelis, Henček

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 26. kolo

1.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Žolík Malacky – L. Trnava Malárik, Matejová, Laciňák (HP Zohor)

1.5. 10.00-12.30 (UTOROK) Inter – Myjava Bohun, Kočický, Triskal (HP UT Stupava)

1.5. 10.00-12.30 (UTOROK) K. Ves – D. N. Ves Ruc, Straka, Fischer

I. Liga žiačok – 20. kolo

28.4. 13.00 Slovan – Prievidza Kašper

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 23. kolo

28.4. 16.00 Veselí n/Moravou – Bohunice Henček, Kardelis, Olša D.; Príkopa

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – osemfinále

25.4. 17.30 (STREDA) Rača – PŠC Pezinok Matejová, Bohun, Kočický; Príkopa

25.4. 17.30 (STREDA) S. Grob – Rovinka Ježík, Choreň, Srna; Lazar

25.4. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Kalinkovo Štofik, Henček, Fischer; Truchlý

25.4. 17.30 (STREDA) Most p/B – CFK Pezinok Ralbovský, Tanglmayer, Čižmár; Mydlárik

25.4. 17.30 (STREDA) Jablonové – Rohožník Laciňák, Bláha, Gosiorovský; Jablonický

25.4. 17.30 (STREDA) K. Ves – D. N. Ves Olša D., Tománek, Kožuch; Darlea (HP Zohor)

25.4. 17.30 (STREDA) Kráľová p/S – Tomášov Krčová, Hajnala, Martiš; Keller

25.4. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Lozorno Kardelis, Vašš, Lalo; Schmidt

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 23. kolo

28.4. 11.00 Rohožník – D. Lužná Vašš, Tanglmayer, Martiš; Truchlý

28.4. 17.00 Báhoň – PŠC Pezinok Hajnala, Štofik, Laciňák; Schmidt

28.4. 17.00 D. N. Ves – Rača Polakovič Ľ., Dujava, Ralbovský; Ľupták

29.4. 10.30 FC Petržalka – Ivanka p/D Bláha, Ježík, Matejová; Líška

29.4. 17.00 Bernolákovo – Lozorno Pavlíková, Straka, Martinkovič; Jablonický

29.4. 17.00 Most p/B – Tomášov Miklík, Tichánek, Rosa za JmKFS; Pinček

29.4. 17.00 Vajnory – Slovan „B“ Bohun, Malárik, Choreň; Lazar

29.4. 17.00 Rovinka – Sv. Jur Parilák, Tománek, Lauer; Darlea

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo – predohrávka

1.5. 16.00 (UTOROK) Lozorno – Rohožník Tománek, Dujava, Pati Nagy; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

29.4. 17.00 Jakubov – Vrakuňa Fischer, Ralbovský, Vasilenko; Farkaš

29.4. 17.00 Limbach – Rusovce Ruc, Volek, Lalo; Farbula

29.4. 17.00 FC Malacky – S. Grob Kašper, Dujava, Hádek; Bóllo

29.4. 17.00 K. Ves – Závod Čižmár, Srna, Szakáll; Brody (HP Zohor)

29.4. 17.00 V. Leváre – Domino Kočický, Hegedüs, Gosiorovský; Banič

29.4. 17.00 Kráľová p/S – CFK Pezinok Budáč, Hrazdira, Triskal; Slezák

29.4. 17.00 Kalinkovo – Lamač Pati Nagy, Krčová, Harajbič; Marczell

29.4. 17.00 Čunovo – Viničné Lomňančík, Kožuch, Sabela; Keller

St. dorast SD3R – U19 – 19. kolo

26.4. 16.00 (STVRTOK) Domino – Šamorín Hamuliakovo Choreň, Hegedüs, Kašper

28.4. 9.30 MŠK Senec – PŠC Pezinok Srna, Kožuch, Lomňančík

28.4. 13.30 NMŠK 1922 – Zohor Hrazdira, Hegedüs, Gosiorovský

29.4. 9.30 Ružinov – Iskra Petržalka Vašš, Ralbovský, Vasilenko

29.4. 10.00 Inter „B“ – Šenkvice Tománek, Polakovič Ľ. (HP UT Stupava)

29.4. 10.30 Rača – Ivanka p/D Martiš, Lauer, Laciňák

29.4. 14.30 Rohožník – D. Lužná Polakovič Ľ., Ježík

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 1. kolo

28.4. 9.00 PŠC Pezinok – Z. Ves Bláha

28.4. 10.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec Kašper

28.4. 13.00 Rača – Lozorno Budáč, Vasilenko

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

29.4. 11.00 Vajnory – FKP Dúbravka Štofik

29.4. 13.30 Domino „B“ – Ružinov (R)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

25.4. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – Žolík Malacky Sabela, Volek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo

28.4. 9.30-11.30 Rača – Bernolákovo Budáč, Vasilenko

28.4. 10.00-12.00 D. Lužná – PFA ŠTK Šamorín Hádek, Triskal

28.4. 10.30-12.30 Šenkvice – FKP Dúbravka Ježík

28.4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Vrakuňa Goga, Rataj za ObFZ-m

28.4. 14.00-16.00 MŠK Senec – Sv. Jur Lomňančík, Kožuch

29.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – NMŠK 1922 Dujava, Kožuch

29.4. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves Olša D.

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – Bernolákovo Volek, Harajbič

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – FKP Dúbravka Malárik

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – MŠK Senec Vasilenko, Choreň

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur Valko, Hádek

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) Iskra Petržalka – Šenkvice Budáč, Gosiorovský

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) D. Lužná – Rača Hegedüs, Kašper

2.5. 17.30-16.00 (STREDA) Žolík Malacky – PŠC Pezinok Hudy, Lomňančík

Prípravka PMA1 – 17. kolo

28.4. 10.30 FC Malacky – Rovinka Chrupka

28.4. 11.30 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Randa

28.4. 14.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Malovec Ri.

29.4. 10.30 MŠK Senec – Ivanka p/D Orlíková

29.4. 13.00 Rača – D. Lužná Kravárik

29.4. 13.00 NMŠK 1922 – FA Lafranconi Šusták

Prípravka PMA1 – 23. kolo

24.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa

1.5. 9.00 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell

1.5. 9.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Šusták

1.5. 10.30 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 Michalovič

1.5. 11.00 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa Huska

Prípravka PMB1 – 17. kolo

28.4. 11.45 FC Malacky – Rovinka Šabiková

28.4. 10.15 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Randa

28.4. 14.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Stolárik

29.4. 12.00 MŠK Senec – Ivanka p/D Orlíková

29.4. 14.15 Rača – D. Lužná Kravárik

29.4. 12.00 NMŠK 1922 – FA Lafranconi Šusták

Prípravka PMB1 – 23. kolo

24.4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa

1.5. 10.15 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell

1.5. 10.15 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Šusták

1.5. 11.45 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 Michalovič

1.5. 12.15 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa Huska

Prípravka PMC1 – 17. kolo

28.4. 13.00 FC Malacky – Rovinka Šabikova

28.4. 9.00 Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín Randa

28.4 13.30 CFK Pezinok – D. N. Ves (R) za ObFZ-v

28.4. 15.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Stolárik

29.4. 13.00 MŠK Senec – Ivanka p/D Orlíková

29.4. 15.30 Rača – D. Lužná Kravárik

29.4. 11.00 NMŠK 1922 – FA Lafranconi Šusták

Prípravka PMC1 – 23. kolo

24.4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Vargová

1.5. 10.15 (UTOROK) D. N. Ves – PŠC Pezinok Abrman

1.5. 11.30 (UTOROK) D. Lužná – FA Lafranconi Marczell

1.5. 13.00 (UTOROK) FC Malacky – NMŠK 1922 Michalovič

1.5. 13.30 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa Huska

Prípravka PMA2 – 15. kolo

26.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Vajnory Randa

28.4. 9.00 Iskra Petržalka – Z. Bystrica Rataj

29.4. 11.00 FK Dúbravka – Miloslavov Abrman

30.4. 17.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Křivan

Prípravka PMA2 – 16. kolo

3.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B“ – Iskra Petržalka Randa

Prípravka PMB2 – 15. kolo

26.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Vajnory ,,B” Randa

28.4. 9.00 Iskra Petržalka – Z. Bystrica Goga

29.4. 12.15 FK Dúbravka – Miloslavov Abrman

30.4. 16.00 (PONDELOK) Domino ,,B” – NMŠK 1922 ,,B” Křivan

Prípravka PMB2 – 14. kolo

3.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter ,,B” – Iskra Petržalka Randa

Prípravka PMC2 – 15. kolo

28.4. 9.00 N. Dedinka – Kalinkovo (R)

28.4. 14.00 Rohožník – Báhoň (R) za ObFZ-v

28.4. 16.15 Scorpions – Malinovo (R)

29.4. 10.30 Stupava – Inter ,,B” (R) za ObFZ-v

29.4. 11.00 Bernolákovo – Závod (R)

Prípravka PMA3 – 13. kolo

26.4. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce (R)

28.4. 10.00 FK Mariathal – Čunovo (R)

28.4. 15.00 Scorpions – FC Petržalka ,,B” (R)

29.4. 10.00 Rusovce – Lamač (R)

29.4. 15.00 Domino ,,C” – FC ŠTK Šamorín ,,B” (R)

Prípravka PRMA – 17. kolo

28.4. 10.30 Kostolište – Láb Michalovič

28.4. 14.00 Sološnica – Gajary (R)

28.4. 14.30 Zohor – Rohožník (R)

28.4. 17.00 Studienka – V. Leváre (R)

28.4. 17.00 Závod – Lozorno Michalovič

29.4. 10.00 Vysoká p/M – Stupava (R)

27.4. 17.00 (PIATOK) Borinka – Jalubov Šabiková (HP UT Stupava)

Prípravka PRMA – 23. kolo

26.4. 18.00 (ŠTVRTOK) V. Leváre – Vysoká p/M Michalovič

1.5. 9.30 (UTOROK) Láb – Rohožník Šabiková

1.5. 11.00 (UTOROK) Gajary – Jakubov (R)

1.5. 14.00 (UTOROK) Sološnica – Závod Šabiková

1.5. 14.30 (UTOROK) Zohor – Lozorno (R)

1.5. 17.00 (UTOROK) Studienka – Borinka (R)

3.5. 18.00 (UTOROK) Stupava – Kostolište Šabiková

Prípravka PRMA – 18. kolo – predohrávka

3.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Lozorno – Borinka (R)

Prípravka PRPK – 17. kolo

26.4. 18.00 (ŠTVRTOK) Viničné – PŠC Pezinok „B“ Huska

28.4. 9.00 Šenkvice – Vinosady (R)

28.4. 10.00 S. Grob – Sv. Jur (R)

28.4. 10.30 Báhoň – Vištuk (R)

28.4. 17.00 Grinava – Modra (R)

29.4. 10.00 Budmerice – Limbach (R)

29.4. 10.30 Častá – Jablonec (R)

Prípravka PRPK – 23. kolo

30.4. 17.30 (PONDELOK) Vištuk – PŠC Pezinok „B“ (R)

1.5. 10.00 (UTOROK) S. Grob – Vinosady (R)

1.5. 10.00 (UTOROK) Budmerice – Šenkvice (R)

1.5. 10.30 (UTOROK) Limbach – Jablonec (R)

1.5. 10.30 (UTOROK) Báhoň – Častá (R)

1.5. 11.00 (UTOROK) Viničné – Modra (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 15.kolo

29.4. 14.30 V. Leváre – Ekonóm Gosiorovský, Hegedüs za BFZ

29.4. 14.30 Kráľová p/S – Most p/B Triskal, Hrazdira za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV