Obsadenie R a D na 15.- 16.6.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 30. kolo

15.6. 10.00-12.15 Inter – Ružinov  Tanglmayer, Lauer, Vašš; Vaško  (Drieňová)

I. LSŽ-Z A+B – 30. kolo

12.6. 15.00-17.00 Senec – Dubnica Valko, Ďurčo M. za Pariláka, Bláha (V. Biel)

I. liga žien – Nadstavbová časť 6.kolo

15.6. 15.00 Slovan –  Lady Team  Kočický, Tanuška, Hádek (Rapid)

I. liga žiačok– Nadstavbová časť 6.kolo

15.6. 13.15 Slovan – Humenné  Tanuška, Hádek  (Rapid)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 16. kolo

16.6. 17.00 Králová p/S – Rača  Martinkovič ml., Brody, Parilák; Darlea

16.6. 17.00 Sv. Jur – Rohožník  Bohun, Dujava, Mosor; Ľupták

16.6. 17.00 Rovinka – Sl. Grob  Henček, Havrila, Bláha; Pogány

16.6. 17.00 Ružinov – Jablonec  Somoláni (SFZ), Smolíková, Tanuška; Lônčík

16.6. 17.00 Stupava – ŠKP  Piatka (SFZ), Berner, Vašš; Šuran

16.6. 17.00 Pl. Štvrtok – Inter  Lauer, Ježík, Smirnov; Truchlý

16.6. 17.00 Limbach – Ivanka  Cvengroš, Tanglmayer, Chromý; Likavský

16.6. 17.00 Lozorno – Bernolákovo  Lazar, Fischer, Hádek; Somoláni

FINÁLE POHÁRA BFZ – SENORI

19.6. 18.00 Rovinka – Kalinkovo  Tanglmayer, Hádek, Vašš (Rovinka)

FINÁLE POHÁRA BFZ – DORAST

19.6. 15.30 K. Ves – FC Petržalka  Martinkovič ml., Lauer, Henček

Dorast SD3R – 18. kolo

15.6. 14.30 Sv.Jur – Iskra  Brody, Ďurčo M., Krč

15.6. 14.30 Kostolište – Vrakuňa  Lackovič, Dávid D., Lazar

15.6. 14.30 Dúbravka – Ivanka  Gosiorovský, Križko, Maretta

15.6. 14.30 Pezinok – ŠKP  Pinček, Srna, Jendruš

15.6. 17.00 Domino –  Petržalka  Valko, Moravec, Straka

Dorast SD3R – 19. kolo

12.6. 18.00 Bernolákovo – Dúbravka  Tanglmayer, Chálka, Kardelis (AR2) za ObFZ-v

12.6. 18.00 FC Petržalka – Kostolište  Páchnik, Martinkovič st., Abrman za Ralbovského (Polygraf)

LMŽ SFZ U-12, U-13- 2kolo

12.6. 16.30 FC Petržalka U-13 – Slovan U-13  Malárik

15.6. 10.00 FC Petržalka U-12 – Slovan U-12  Gubančok

Prípravka ( PMA 2 )  12. kolo

16.6. 10.30 K. Ves „A“ – D. Lužná  Rataj

16.6. 9.30 K. Ves „B“ – Scorpions  Rataj

16.6. 9.00 D. N. Ves – Iskra  Takáč

15.6. 10.45 Inter – Vajnory  Kuzmová

15.6. 9.00 Vrakuňa – BCT  Randa

Prípravka ( PMB 2 )  12. kolo

15.6. 10.00 Vrakuňa – Danubia  Randa

16.6. 8.30 K. Ves „A“ – D. Lužná  Rataj

15.6. 9.30 K. Ves „B“ – Z. Bystrica  Švárny

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VB – 16. kolo

12. 6.  18.00  Sv. Jur B – Dubová  Habo, Zborovan, Hošo

15. 6.  17.00  Králová p. S. B – Častá  Rybár, Hošo, Boško

16. 6.  17.00  Ch. Grob – Sl. Grob B  Augustovič, Brejcha, Hošo

16. 6.  17.00  Malinovo – Vištuk  Boldižár, Pirník, Višváder

16. 6.  17.00  Miloslavov – Doľany  Patlevič, Mičura, Gajarský

16. 6.  17.00  Čataj – N. Dedinka  Zborovan, Zárecký, Huska

12. 6.  17.30  Grinava – Modra  Augustovič, Rybár, Boško

16. 6.  17.00      Kaplná – Blatné  Olša D., Olša M., Opálek

Dorast – SD4VB – 17. kolo

16. 6.  14.30      Viničné – Limbach  Boško, Miško

16. 6.  14.30      N. Dedinka – Malinovo  Strapek, Kardelis

16. 6.  14.30  Slov. Grob – Králová p. S.   Hošo, Brejcha

16. 6.  14.30  Budmerice – Častá  Olša M., Olša D.

Dorast – SD4VB – 21. kolo

12. 6.  17.30      Viničné – Šenkvice  Brejcha, AR1

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV