Turnaj prípraviek o pohár starostu obce Kalinkovo

SFC Kalinkovo a obec Kalinkovo Vás srdečne pozývajú na Turnaj prípraviek o pohár starostu obce Kalinkovo  dňa 29.6. 2013 od 9,00 hod.

Účastníci turnaja (2002-2003): FC Dabas (H), ŠKP Inter Dúbravka, LP Domino Bratislava, MŠK Kráľová pri Senci, ŠK Bernolákovo, CFK Cajla Pezinok, FA Bratislava, SFC Kalinkovo

Účastníci turnaja (2004-2005): FC Dabas (H), OFK Dunajská Lužná, ASK Marienthal (A), MŠK Kráľová pri Senci, MFK Rusovce, MŠK Veľký Meder, FA Bratislava, ŠK Miloslavov, SFC Kalinkovo

Rozpis zápasov:

.                                                                                U11
.                                                                          Ihrisko č.1

9:00 SFC Kalinkovo – U11 ŠKP Inter Dúbravka – U11
9:25 LP Domino Bratislava – U11 CFK Cajla Pezinok – U11
9:50 FA Bratislava – U11 ŠK Bernolákovo – U11
10:15 FC Dabas – U11 MŠK Kráľová p. Senci – U11
10:40 LP Domino Bratislava – U11 FA Bratislava – U11
11:05 SFC Kalinkovo – U11 FC Dabas – U11
11:30 ŠKP Inter Dúbravka – U11 MŠK Kráľová p. Senci – U11
11:55 CFK Cajla Pezinok – U11 ŠK Bernolákovo – U11
12:20 SFC Kalinkovo – U11 MŠK Kráľová p. Senci – U11
12:45 LP Domino Bratislava – U11 ŠK Bernolákovo – U11
13:10 FC Dabas – U11 ŠKP Inter Dúbravka – U11
13:35 FA Bratislava – U11 CFK Cajla Pezinok – U11
14:00 MŠK Veľký Meder – U9 FA Bratislava – U9
14:25 MŠK Kráľová p. Senci – U9 MFK Rusovce – U9
15:00 A4 – U11 o 7. miesto B4 – U11
15:30 A3 – U11 o 5. miesto B3 – U11
16:00 A2 – U11 o 3. miesto B2 – U11
16:30 A1 – U11 Finále B1 – U11
17:00 Vyhodnotenie

 

.                                                                                  U9

.                                                                            Ihrisko č.2

9:00 SFC Kalinkovo – U9 OFK Dun. Lužná – U9
9:25 FA Bratislava – U9 MFK Rusovce – U9
9:50 MŠK Kráľová p. Senci – U9 MŠK Veľký Meder – U9
10:15 FC Dabas – U9 ASK Marienthal – U9
10:40 ŠKO Miloslavov – U11 SFC Kalinkovo – U9
11:05 FA Bratislava – U9 MŠK Kráľová p. Senci – U9
11:30 OFK Dun. Lužná – U9 FC Dabas – U9
11:55 MFK Rusovce – U9 MŠK Veľký Meder – U9
12:20 ASK Marienthal – U9 ŠKO Miloslavov – U11
12:45 SFC Kalinkovo – U9 FC Dabas – U9
13:10 OFK Dun. Lužná – U9 ASK Marienthal – U9
13:35 ŠKO Miloslavov – U11 FC Dabas – U9
14:00 SFC Kalinkovo – U9 ASK Marienthal – U9
14:25 OFK Dun. Lužná – U9 ŠKO Miloslavov – U11
15:00 A4 – U11 o 7. miesto B4 – U11
15:30 A3 – U11 o 5. miesto B3 – U11
16:00 A2 – U11 o 3. miesto B2 – U11
16:30 A1 – U11 Finále B1 – U11
17:00 Vyhodnotenie

Tešíme sa na vašu účasť.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV