Obsadenie R a DS – PR BFZ 21.-29.8.2019 č. 4

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 2. kolo

24.8. 9.00-11.30 MŠK Senec – Šamorín Harajbič, Henček, Klúčik; Mydlárik

24.8. 10.00-12.30 Domino – Inter Krčová, Piatka, Čižmár; Keller

24.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Dubnica Hudy, Polák, Cvengroš; Darlea

25.8. 11.30-14.00 K. Ves – Gabčíkovo Vašš, Tanglmayer, Vasilenko; Perašín

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 3. kolo

28.8. 14.30-17.00 (STREDA) Inter – L. Trnava Hajnala, Tománek, Choreň; Marczell

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 3. kolo

27.8. 14.30-16.45 (UTOROK) Slovan – Trenčín Bohun, Hegedüs,Tanglmayer

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo 

21.8. 17.00-15.00(STREDA) Slovan – Domino Hajnala, Kakaščík, Uram

23.8. 15.00-17.00 (PIATOK) Inter – Púchov Choreň, Hajnala, Martinkovič

25.8. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce Pati Nagy, Hádek, Uram

Ženy I. Liga – 2. kolo

25.8. 10.00 Slovan – Myjava Hajnala, Sabela, Gosiorovský

Ženy II. Liga – 1. kolo

25.8. 17.00 FC Petržalka – Kopčany Bogdáň

Dorastenky I. Liga–  WU 19– 2. kolo

24.8. 15.00 FC Petržalka – N. Zámky Vanek

Žiačky I. Liga – WU15 – 2.kolo

24.8. 17.00 FC Petržalka – N. Zámky Vanek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 3. kolo

24.8. 17.00 D. N. Ves – FC Malacky Lauer, Hajnala, Vašš; Bóllo

24.8. 17.00 Inter – MŠK Senec Hegedüs, Pati Nagy, Bogdáň; Líška

25.8. 17.00 Rusovce – Rača Choreň, Bláha, Kardelis; Jablonický

25.8. 17.00 Benolákovo – Kalinkovo Lalo, Hudy, Bohun; Mókoš

25.8. 17.00 Rovinka – Báhoň Ďurčo, Harajbič, Krčová; Lazar

25.8. 17.00 Tomášov –Rohožník Pavlíková, Martinkovič, Ralbovský; Schmidt

25.8. 17.00 Most p/B – D. Lužná Tománek, Dujava, Ježík;Príkopa

25.8. 17.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Henček, Srna, Volek; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 3. kolo

24.8. 17.00 CFK Pezinok – Sv. Jur Vasilenko, Bláha, Dúbravec; Pinček

24.8. 17.00 Vrakuňa – K. Ves Uram, Polakovič, Hádek; Kroneraff

24.8. 17.00 Domino – Kostolište Tanglmayer, Valko, Samko; Farkaš

25.8. 17.00 Jakubov – S. Grob Vanek, Čižmár, Triskal; Pavlík R.

25.8. 17.00 Limbach – Lamač Chrupka, Piatka, Sabela; Slezák

25.8. 17.00 FK Dúbravka – V. Leváre  Dúbravec, Samko, Uram; Vnuk

25.8. 17.00 Vajnory – Závod Tramita, Cvengroš, Gosiorovský; Banič

25.8. 17.00 Láb – Čunovo Fischer, Lomňančík, Polák; Brody

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo 

24.8. 10.00 Žolík Malacky – D. N. Ves Tománek, Lomňančík

24.8. 10.30 Iskra Petržalka – FC Petržalka „B“ Ralbovský, Gosiorovský

24.8. 17.00 Bernolákovo – NMŠK 1922 Srna, Kardelis

24.8. 17.00 D. Lužná – Most p/B Volek, Triskal

24.8. 17.00 Zohor – Ružinov Chrupka, Tománek

25.8. 10.30 Rača – PŠC Pezinok Harajbič, Hegedüs

25.8. 14.30 Lozorno – Ivanka p/D  (R) za ObFZ-v, (AR1) za ObFZ-v

25.8. 17.00 Inter „B“ – Rohožník Lauer

St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo

27.8. 13.30 (UTOROK) Inter „B“ – FC Petržalka „B“ Tománek, Polák

27.8. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – D. N. Ves Hajnala, Klúčik

28.8. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Ivanka p/D Harajbič, Tramita

28.8. 17.00 (STREDA) Lozorno – Most p/B Vašš, Uram

28.8. 17.00 (STREDA) Bernolákovo – Ružinov Dúbravec, Valko

28.8. 17.00 (STREDA) Zohor – Rohožník Polakovič, Chrupka

28.8. 17.00 (STREDA) Žolík Malacky – PŠC Pezinok Hudy, Polák

28.8. 17.00 (STREDA) Rača – Iskra Petržalka Henček, Tanglmayer

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

25.8. 10.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Cvengroš

25.8. 12.30 Rača – PŠC Pezinok Hegedüs

25.8. 13.00 Ružinov – Ivanka p/D Bogdáň

25.8. 17.00 Sv. Jur – Domino „B“ Valko

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo

28.8. 15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Domino „B“ Tramita

28.8. 15.00 (STREDA) Rača – Sv. Jur Tanglmayer

28.8. 17.00 (STREDA) MŠK Senec „B“ – D. Lužná Piatka

28.8. 17.00 (STREDA) Ružinov – PŠC Pezinok Vasilenko

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

24.8. 12.15 Žolík Malacky – Jarovce Lomňančík

24.8. 13.00 Kalinkovo – FC IMAS Choreň

25.8. 9.30 FK Dúbravka – Iskra Petržalka Čižmár

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

28.8. 15.00 (STREDA) Žolík Malacky – FC IMAS Polák

28.8. 15.00 (STREDA) FK Dúbravka – Kalinkovo Kakaščík

28.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Jarovce Vanek

28.8. 17.00 (STREDA) Jakubov – Iskra Petržalka Lomňančík

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

24.8. 9.00-11.00 Rača – MŠK Senec Bogdáň

24.8. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – FC IMAS Polakovič

24.8. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Rusovce Pati Nagy

24.8. 11.00-13.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Ďurčo

25.8. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Šenkvice Polakovič

25.8. 10.00-12.00 Inter „B“ – Bernolákovo Bláha

29.8. 9.00-11.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Sv. Jur Lalo

Súťaže riadené ObFZ BA-M

St. žiaci SZM „A“ – 1. kolo

25.8. 14.30 Ivanka p/D – Miloslavov  Volek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV