ÚRADNÁ SPRÁVA Č.7 ZO DŇA 16.08.2019

Sekretariát                  

Sekretariát BFZ  oznamuje FK v súťažiach BFZ , ktoré si nevyzdvihli knižnú formu rozpisu súťaže BFZ na súťažný ročník 2019/2020, že môžu tak urobiť počas úradných hodín na sekretariáte BFZ. Každý FK 3. A 4 ligy má nárok na 2 ks /zdarma/ a mládežnícke FK, hrajúce v súťažiach BFZ majú nárok na 1 ks zdarma. Okrem toho je možné na sekretariáte BFZ zakúpiť ROZPIS BFZ, cena jedného výtlačku je 5,- €.

Sekretariát oznamuje zmenu v RS na súťažný ročník 2019/2020

JUDr. Marek Špaček: predseda OK BFZ tel: 0911 / 227 207 , email: marek.spacek@hotmail.com

Sekretariát BFZ oznamuje, že ponúka na predaj pamätnicu BFZ . Cena jedného výtlačku je 25€. Bližšie informácie k predaju Vám podá vedúci sekretár BFZ p. Ján Farbula ( 0903/ 718 450).

Sekretariát BFZ oznamuje, že na zasadnutí VV SFZ dňa 18.6.2019 v Košiciach boli schválené novelizácie registračného a prestupového poriadku a tiež súťažného poriadku, účinné dňom schválenia t.j. 18.6.2019. Znenie novelizovaných spomínaných poriadkov nájdete v odkazoch  nižšie.

RaPP SFZ

https://mediamanager.sportnet.online/media/csm/f/futbalsfz.sk/2019/06/55604950-0513-4238-8e0c-3129ed1b9338.pdf

Súťažný poriadok SFZ

https://mediamanager.sportnet.online/media/csm/f/futbalsfz.sk/2018/06/1e791a05-23d8-4930-8abe-fb864d08b81b.pdf

Športovo – technická  komisia

Emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

  • Oznamuje:

FK nemusia mať na stretnutí plastové RP, neodovzdávajú do kabíny rozhodcov nič. Každý hráč však musí mať schválený a platný RP v ISSF s aktuálnou fotografiou, nie staršou ako dva roky. Konfrontácia hráčov sa robí podľa súpisky zo zápasu, kde sú fotografie hráčov, dátumy narodenia a registračné čísla.

NMŠK 1912 Ba (U15/13) bude svoje doma vyžrebované stretnutia hrávať vždy v SO o 11:00/12:45.

PFA ŠTK Šamorín (U15/13) bude svoje doma vyžrebované stretnutia hrávať na ihrisku Šamorín-Mliečno.

  • Schvaľuje:

Dohody o spoločnom družstve:

U19: Lok. Devínska Nová Ves – FKP Dúbravka s názvom: Lok. Devínska Nová Ves

U19: ŠK Žolík Malacky – FC Malacky s názvom: FC Malacky / ŠK Žolík Malacky

U17: FK Dúbravka – FKP Dúbravka s názvom: FK Dúbravka

U17: ŠK Žolík Malacky – FC Malacky s názvom: FC Malacky / ŠK Žolík Malacky

TIPOS III. liga:

4.kolo FC Malacky – ŠK Tomášov 1.9. o 17:00

U17:

1.kolo NMŠK – Domino “B” a Rača – ŠK Sv. Jur obe 28.8. o 15:00 z dôvodu kolízie s U19.

3.kolo Jakubov – Devínska 5.9. o 17:00

5.kolo Domino – Pezinok 8.9. o 16:00

9.kolo Domino – Ružinov 29.9. o 16:00

15.kolo Domino – D. Lužná 9.11. o 10:00

Kontumuje:

1.kolo IV.liga BFZ FK Dúbravka – Z. Kostolište 0:3 podľa SP čl.11/2 s použitím SP čl.82/1/e v súbehu so SP čl.53/1. Odôvodnenie: VV BFZ (ako riadiaci orgán) neschválil FK Dúbravka HP s UT pre majstrovské stretnutia IV. ligy a do 25.7. (výzva z uznesenia VV BFZ) FK Dúbravka nenahlásil žiadnu inú certifikovanú HP a nespravil tak ani do 8.8., kedy bolo zasadnutie ŠTK, a k termínu stretnutia VV BFZ svoje rozhodnutie nezmenil.

Odstupuje na DK:

Záhoran Jakubov (IV. liga) za nenahratie videozáznamu z 1.kola do 48 hodín v zmysle RS čl. Ostatné ustanovenia.

FK Dúbravka za spôsobenie neodohratia majstrovského stretnutia 1.kola IV. ligy BFZ FK Dúbravka – Z. Kostolište.

Disciplinárna  komisia

Vylúčený po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U.č.30: Juraj Senaši  1184658  (ŠK Bernolákovo, S3BA) , od 12.08.2019. /10.-€/

Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:

U.č. 31: Marek Močko 1326183 ( PŠC Pezinok, MD3R). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej v U.č.418 a žiadosť zamieta. / 5.-€/

U.č. 32: FK Dúbravka, S4BA. Berie na vedomie vyjadrenie a stanovisko klubu k U.č.14 a ďalej pokračuje v šetrení prípadu.

U.č. 33: FC Petržalka, SD3R. Berie na vedomie nahlásenie trénera TMK BFZ po začatí disciplinárneho konania v U.č.22 a ukladá klubu FC Petržalka DS – Pokutu 20.-€.  / 5.-€/

U.č. 34: FC IMAS, MD3R. Berie na vedomie nahlásenie trénera TMK BFZ po začatí disciplinárneho konania v U.č.27 a ukladá klubu FC IMAS DS – Pokutu 20.-€.  / 5.-€/

U.č. 35: FC Ružinov, SD3R. Berie na vedomie nahlásenie trénera TMK BFZ po začatí disciplinárneho konania v U.č.23 a ukladá klubu FC Ružinov DS – Pokutu 20.-€.  / 5.-€/

U.č. 36: MFK Rusovce, MD3R. Berie na vedomie nahlásenie trénera TMK BFZ po začatí disciplinárneho konania v U.č.25 a ukladá klubu MFK Rusovce DS – Pokutu 20.-€.  / 5.-€/

U.č. 37: FK Inter Bratislava, SD3R. Opätovne vyzýva klub na splnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.21 do 20.08.2019. / 5.-€/

U.č. 38: FK Slovan Most pri Bratislave, SD3R. Opätovne vyzýva klub na splnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.24 do 20.08.2019. / 5.-€/

U.č. 39: SFC Kalinkovo, MD3R. Opätovne vyzýva klub na splnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.26 do 20.08.2019. / 5.-€/

U.č. 40: ŠK Šenkvice, SZRL. Opätovne vyzýva klub na splnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.28 do 20.08.2019. / 5.-€/

U.č. 41: DK BFZ po dohode berie na vedomie uznesenie č.2 a 3 DK ObFZ BA vidiek, uverejnené v ÚS č.7 ObFZ BA vidiek.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ, v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Matrika

Znenie Registračného a prestupového poriadku SFZ /RaPP/, schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019 nájdete na stránkach www.futbalsfz.sk/legislativa-predpisy-sfz-poriadky, bfz.futbalnet.sk a www.futbalbfz.sk /dokumenty/.

Zmeny a doplnenia Registračného a prestupového poriadku SFZ (schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019):

Článok 19/2 – Registračné obdobia.

Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach a to:

a) od 26.06. do 15.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia),

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením),

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia),

d) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením),

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).

Oznamujeme FK, že termín prestupu amatéra bez obmedzenia skončil dňom 15.7. 2019. Prestup amatéra s obmedzením začal dňom 1.7. 2019 a končí 30.9.2019.

Odstupné za prestup amatéra bez obmedzenia /čl. 37 RaPP/ sa stanovuje podľa stupňa súťaže, z ktorého hráč prestupuje a do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje.

Odstupné za hráča podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ – viď čl. 37/4. Kompletný návod na použitie nájdete aj na: www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy.

V  ISSF v elektronickej podateľni v zložke Registrácia hráča je doplnená Žiadosť o dočasnú registráciu hráča. Táto nová žiadosť bola zriadená za účelom vykonania  zmeny registrácie hráča podľa článku 15 ods. 6 RaPP, ktorá platí pre ročník 2019/2020. Žiadame klubových ISSF manažérov, aby využívali aj žiadosť o dočasnú registráciu hráča.

V ISSF je zavedená aj novinka elektronické registračné preukazy(ERP). ERP majú platnosť 2 roky.

Komisia mládeže

Upozornenie pre FK na novelizovaný SP SFZ

KM BFZ upozorňuje FK, že k novelizovanému SP SFZ ktorý platí od 18.6.2019 bola vydaná aj dôvodová správa, kde sa k článku SP SFZ 28/ odsek 12 upravuje štart hráčky patriacej do kategórie U12. Hráčka patriaca do tejto kategórie môže štartovať v kategórii prípravka len za družstvo prípravky vekovej úrovne U11, nesmie štartovať vo vekovej úrovni U10.

a/ vyžrebovanie súťaží – súťažný ročník 2019/2020

KM oznamuje FK, že na stránke futbalnet.sk je zverejnené vyžrebovanie jednotlivých súťaží prípraviek BFZ. Žiadame FK, aby si skontrolovali svoje domáce stretnutia a prípadné nezrovnalosti nahlásili na mail: pavel.prikopa@futbalsfz.sk , konecny58@centrum.sk

b/ súťaž PMD U8 – organizácia turnajov

Celkove sa prihlásilo 41 družstiev, ktoré sa rozdelilo do 10 skupín a to: 9 štvorčlenných skupín sk. A – I a jedna päťčlenná sk. J. Zverejnené sú na stránke futbalnet.sk a futbalbfz.sk.

Termíny organizácie turnajov počas jesennej časti:

T1: 14. – 15.9.

T2: 28. – 29.9.

T3: 12. – 13.10.

T4: 26. – 27.10.

T5: 21. – 22.9. ( len skupina J )

Žiadame FK, aby do termínu 23.8. nahlásili na mail: pavel.prikopa@futbalsfz.skkonecny58@centrum.sk termín organizácie turnaja (dátum, začiatok turnaja, počet ihrísk, zodpovedná osoba za organizáciu turnaja)

c/ súťaž PMD U8 – nahlasené termíny turnajov

sk.A – T1: FC Petržalka „A“, NE 15.9. od 15.00 hod. ( 4 ihriská )

T3: FK Inter, SO 12.10. od 15.00 hod. ( 4 ihriská – HP Drieňova )

T4: FKM Karlová Ves, NE 27.10. od 10.00 hod. ( 4 ihriská )

sk.B – T2: FKP Dúbravka , SO 28.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.C –  T1: Lokomotíva D.N.Ves „A“, NE 15.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FK Dúbravka. SO 28.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

T3: MFK Záhorská Bystrica, NE 13.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.D –  T1: FKM Stupava „A“, NE 15.9. od 11.00 hod. ( 2 ihriská – UT Stupava )

T2: FC Rohožník, SO 28.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T3: TJ Záhoran Jakubov, NE 13.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T4: ŠK Žolík Malacky. SO 26.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.E – T1: FC IMAS, SO 14.9. od 11.00 hod. ( 2 ihriská, HP UT Stupava )

T2: TJ Záhoran Kostolište, SO 28.9. od 10.30 hod. ( 2 ihriská )

T3: ŠK Závod, SO 12.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.F – T1: PŠC Pezinok, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.H – T1: FC ŠTK 1914 Šamorín, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: ŠKO Miloslavov, SO 28.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T3: SFC Kalinkovo „A“, SO 12.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.G – T1: OŠK Chorvátsky Grob, SO 14.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

T2: ŠK Atletiko Zálesie, SO 28.9. od 13.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.I – T1: OFK Dunajská Lužná, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FK Slovan Ivanka, NE 29.9. od 12.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.J – T1: PŠC Pezinok „B“, SO 14.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FKM Stupava „B“, NE 29.9. od 14.00 hod. ( 2 ihriská – UT Stupava )

T3: FC Petržalka „B“, NE 13.10. od 15.00 hod. ( 2 ihriská )

T4: Lokomotíva D.N.Ves „B“, NE 27.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T5: SFC Kalinkovo „ B“, SO 21.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

 d/ zmeny hracích časov prípraviek ŠKO Miloslavov

PRSC: sobota 11.30 hod.

PMC2: sobota 10.00 hod.

e/ súťaž PRMA – zmena poradia stretnutí

2.kolo: Sološnica – Pl. Mikuláš, NE 15.9. o 10.00 hod. ( HP Sološnica )

9.kolo: Pl. Mikuláš – Sološnica, NE 26.4. o 14.30 hod. ( HP Pl. Mikuláš )

Komisia rozhodcov a delegátov

Fyzické previerky v jesennej časti ročníka 2019/2020 sa uskutočnia 3.9.2019 na atletickom štadióne Mladá garda. Pozvánky a program budú poslané mailom.

Upozorňuje rozhodcov, že v súlade s pokynmi, ktoré dostali na začiatku súťažného ročníka majú kontrolovať prítomnosť a počet náhradníkov a členov realizačných tímov na lavičkách náhradníkov, ako aj vybavenie členov realizačných tímov IPRT. V zápise o stretnutí je potrebné uviesť prípadné nedostatky, vrátane napríklad neprítomnosti trénera na LN, hoci je uvedený v ZoS.

Nedostatky v zápisoch: Ježík – nesprávny popis 2 priestupkov, za ktoré udelil OT-ŽK: nebezpečné vrazenie (?), ťahanie súpera za dres (?).

Pozýva na zasadnutie dňa 16.8. o 17.45 J. Triskala.

Ospravedlnenia: Tramita 24.8., 31.8., 21.-22.9.; Bohun 24.8., 26.8.-1.9.; Kardelis 7.-8.9., 5.-6.10.; Kožuch 24.8.-5.9.; Vanek 30.8.-1.9.; Hlavenka 24.-25.8., 31.8.; Mydlárik 11.-16.9.

Trénersko – metodická komisia

Úsek vzdelávania trénerov:

Oznamuje trénerom, že TÚ SFZ v spolupráci s TMK BFZ bude organizovať v Bratislave Školenie trénerov UEFA Grassroots C licencie (termín september – december 2019) a Školenie trénerov UEFA B icencie (termín august 2019 – február 2020). Počet miest na školeniach je obmedzený na min. 16 a max. 24 osôb.

ŠKOLENIE UEFA B licencie :

Termín školenia : 24.08.2019 – 14.12.2019

Organizácia školenia: 12 výukových blokov + práca v mikroskupinách a záverečné skúšky.

Blok termín deň čas Miesto
B1 24.08.2019 sobota 08:30 – 17:30 Bratislava
B2 29.08.2019 štvrtok 09:00 – 15:00 Bratislava
B3 10.09.2019 utorok 15:00 – 20:30 Bratislava
B4 20.09.2019 piatok 15:00 – 20:30 Bratislava
B5 28.09.2019 sobota 08:30 – 14:30 Bratislava
B6 08.10.2019 utorok 15:00 – 20:30 Bratislava
B7 17.10.2019 streda 15:00 – 20:30 Bratislava
B8 27.10.2019 nedeľa 08:30 – 14:00 Bratislava
B9 11.11.2019 pondelok 15:00 – 20:30 Bratislava
B10 17.11.2019 nedeľa 08:30 – 17:00 Bratislava
B11 08.12.2019 nedeľa 08:30 – 16:30 Bratislava
B12 14.12.2019 sobota 09:00 – 18:00 Bratislava
Mikroskupiny 10.09. – 17.11.2019
Záverečné skúšky 18.01 – 01.02.2020

Pozn.: Mikroskupinu tvoria 4 študenti, z ktorých každý sa musí zúčastniť 4 tréningov, pričom 1 tréningovú jednotku zorganizuje vo vlastnom klube pod dohľadom mentora a na ďalších 3 sa zúčastní ako pozorovateľ (1x organizácia + 3x účasť).

Poplatok za školenie: Predpokladané náklady 300,- EUR (poplatok zahŕňa: prenájom učební na teoretickú časť, prenájom šport. areálu, odmeny lektorom).

1.Splátka 250,- EUR (uhrádza pri podaní prihlášky výhradne formou „online platba kartou“).

2.Splátka sa vypočíta na základe reálnych nákladov za školenie (poplatok sa vracia len v prípade nedostatočného počtu prihlásených).

Prihlášky: len elektronickou formou do 16.08.2019,

– online prihlášku nájdete na stránke: https://ticketing.futbalsfz.sk

– na prihlásenie sa musíte byť registrovaný v https://my.sportnet.online/

ŠKOLENIE UEFA GRASSROOTS C licencie :

Termín školenia:  22.09.2019 – 29.11.2019 + záverečné skúšky 6. – 15.12.2019

Organizácia školenia:  6 výukových blokov

Blok termín deň čas Miesto
B1 22.09.2019 nedeľa 08:30 – 16:15 Bratislava
B2 01.10.2019 utorok 15:00 – 20:30 Bratislava
B3 19.10.2019 sobota 09:00 – 14:00 Bratislava
B4 05.11.2019 utorok 15:00 – 19:30 Bratislava
B5 16.11.2019 sobota 08:30 – 16:30 Bratislava
B6 29.11.2019 piatok 15:00 – 20:00 Bratislava

Pozn.: Maximálna povolená absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t.z. 4 hodín.

Poplatok za školenie:100,- EUR (poplatok je nevratný!)(poplatok zahŕňa: prenájom učební na teoretickú časť, prenájom športového areálu, odmeny lektorom)

Prihlášky: len elektronickou formou do 05.09.2019,online prihlášku nájdete na stránke: https://ticketing.futbalsfz.sk na prihlásenie sa musíte byť registrovaný v                       https://my.sportnet.online/

Úsek mládeže:

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-14 (nar. po 1.1.2006)

na celodenný zraz 20.08.2019, ihrisko NMŠK

Hráči:

ŠK Slovan Bratislava (11): Artur VYDARENÝ, Jozef KOVÁČ, Samuel MURÁR, Tomáš JURIŠTA, Martin KLAUČO, Adam DUFFEK, Michal IMRIŠEK, Teodor GAŠPAR, Tomáš HUSARČÍK, Róbert TOMÁNEK, Alex LOBODÁŠ

FK Inter Bratislava (5): Samuel SMIEŠKO, Michal MEŠKO, Tomáš ZAJAC, Jakub MIKITA, Samuel SIVÁK

FC Petržalka (4): Patrik KAJABA, Daniel MANAS, Richard GRÁNSKY, Nino ŽIGA

SDM Domino (2):Samuel KOŠŤÁL, Dominik ŽELIPSKÝ

FKM Karlova Ves (2): Mikuláš JÓZSA, Maxime DENKO

MŠK Senec (2): Roman SZALAI, Patrik BADINSKÝ

FK Slovan Ivanka pri Dunaji (1):  Matúš NAGY

PŠC Pezinok (1): Martin MOLNÁR

ŠKO Miloslavov (1): Oliver KUBKA

FK Vajnory (1): Juraj KUCHTA

Náhradníci:

FC Petržalka (2): David LIPKA, Michal KLAS

ŠK Slovan Bratislava (1): Simon ARNOLD

FK Inter Bratislava (1): Samuel STEFANOVIČ

SDM Domino (1): Jakub SLÁVIK

FKM Karlova Ves (1): Timotej SMREČANSKÝ

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Attila ILLÉS, Maroš SKOVAJSA

Vedúci: Marek TVRDÝ

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, cestovný pas

Zraz nominovaných hráčov je v utorok 20.08.2019 o 08:15 hod. – Ihrisko NMŠK Bratislava (Tomášiková 12444, Bratislava). Ukončenie zrazu bude cca o 17:00 hod. na mieste zrazu. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: A. Illés – 0907 558 134.

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2019

Dátum Akcia Kategória
August:
20.08.2019 KZ – celodenný zraz BFZ U14 – 2006 (TJ+PZ) BFZ U14
September:
03.09.2019 PPT PZ – ObFZ BA Mesto – Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
05.09.2019 KZ – celodenný zraz U17 (TJ+PZ) BFZ U17 – mimo FA
10.09.2019 KZ – celodenný zraz U14 (TJ+PZ) BFZ U14
10 – 11.09.2019 RT PPT BFZ U13, U14 (Poprad) BFZ U13, U14 – mimo FA, ÚTM
14 – 18.09.2019 RT U14 – (Senec) BFZ U14
16 – 18.09.2019 TU – Moravia Danubia Cup U17 (ČR) BFZ U17 – mimo FA
23.09.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK)+Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
24.09.2019 KZ – celodenný zraz U13 (TJ+PZ) BFZ U13
30.09 – 2.10.2019 TU – MT BFZ U13 Ľubľana (SLO) BFZ U13
Október:
07.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
09.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK) U12, U13, U14
22-23.10.2019 MiniChampions Liga – finále Nemšová Chlapci U12, dievčatá U14
28.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
30.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK) U12, U13, U14
November:
24.11.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U13 Kluby BFZ U13
29.11.2019 KZ – BFZ U13 (TJ) BFZ U13
30.11.2019 TU – MT BFZ U13 Bratislava Cup BFZ U13
01.12.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U15 Kluby BFZ U15

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold