ÚRADNÁ SPRÁVA Č.8 ZO DŇA 23.08.2019

Sekretariát

Sekretariát BFZ  oznamuje FK v súťažiach BFZ , ktoré si nevyzdvihli knižnú formu rozpisu súťaže BFZ na súťažný ročník 2019/2020, že môžu tak urobiť počas úradných hodín na sekretariáte BFZ. Každý FK 3. A 4 ligy má nárok na 2 ks /zdarma/ a mládežnícke FK, hrajúce v súťažiach BFZ majú nárok na 1 ks zdarma. Okrem toho je možné na sekretariáte BFZ zakúpiť rozpis súťaží  BFZ na súťažný ročník 2019/2020, cena jedného výtlačku je 5,- €.

Sekretariát oznamuje zmenu v RS na súťažný ročník 2019/2020

JUDr. Marek Špaček: predseda OK BFZ tel: 0911 / 227 207 , email: marek.spacek@hotmail.com

Sekretariát BFZ oznamuje, že ponúka na predaj pamätnicu BFZ . Cena jedného výtlačku je 25€. Bližšie informácie k predaju Vám podá vedúci sekretár BFZ p. Ján Farbula ( 0903/ 718 450).

Sekretariát BFZ oznamuje, že rozhodnutím VV SFZ vypísal SFZ výzvu na predkladanie žiadostí o finančný príspevok v rámci projektu podpory výstavby, rekonštrukcie a dobudovania futbalovej infraštruktúry v rokoch 2019-2021. Všetky informácie týkajúce sa projektu a podmienok účasti v ňom (vrátane výzvy na predkladanie žiadostí o finančný príspevok) nájdete na nasledujúcom odkaze: https://www.futbalsfz.sk/section/3734

Sekretariát BFZ oznamuje, že na zasadnutí VV SFZ dňa 18.6.2019 v Košiciach boli schválené novelizácie registračného a prestupového poriadku a tiež súťažného poriadku, účinné dňom schválenia t.j. 18.6.2019. Znenie novelizovaných spomínaných poriadkov nájdete v odkazoch  nižšie.

RaPP SFZ

https://mediamanager.sportnet.online/media/csm/f/futbalsfz.sk/2019/06/55604950-0513-4238-8e0c-3129ed1b9338.pdf

Súťažný poriadok SFZ

https://mediamanager.sportnet.online/media/csm/f/futbalsfz.sk/2018/06/1e791a05-23d8-4930-8abe-fb864d08b81b.pdf

Sekretariát BFZ oznamuje nomináciu hráčov výberu BFZ seniorov – amatérov na kontrolný prípravný zraz pred regionálnym turnajom Regions cup 2019, ktorý sa uskutoční v dňoch 30.8.-1.9.2019 v NTC Senec

Hráči:

FK RAČA Bratislava ( 5) : DROPPA Michal, ŠTEDL David, ADAM Dominik, KUBALA Martin, BEDNÁR Anton.

OFK D.LUŽNÁ (3): ANDREJKO Ján, PÁLKA Tomáš , LÁDY František

FK INTRER Bratislava (2): POLLÁK Lukáš , LORINCZ Patrik

PŠC Pezinok (2) : MALUNIAK Dušan , HULÁK Richard

FC ROHOŽNÍK (2): HAVLÍK Adam, KADERA Ján

FC LOKOMOTÍVA D.N.VES (2): SOPATA Daniel , ŠLEHOFFER Adam

FC MALACKY (2): RONEC Vladimír , MIFKOVIČ Tomáš

MŠK SENEC (2): KOČÍK David, MARAFKO Mate

FK SLOVAN IVANKA pri DUNAJI (2): KRIŠTOFÍK Matej, RUŽIČKA Matej

FK SLOVAN MOST pri BRATISLAVE (1): VALACH Daniel

TJ ROVINKA (1): HRNČÁR Jakub

Realizačný tím

HLAVNÝ VEDÚCI VÝBERU: Ján FARBULA

HLAVNÝ TRÉNER: Karol MARKO

TRÉNERI: Jozef BALOG, Róbert PALDAN

TRÉNER BRANKÁROV: Miroslav HOLČÍK

VEDÚCI DRUŽSTVA: Miroslav RICHTÁRIK

FYZIOTERAPEUT: Andrej HALÁSZ

Výstroj hráčov : Tréningové oblečenie ( Tričko, trenírky, tepláková súprava),  kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, brankári vlastnú výstroj

Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 26.08.2019 o 17:30 hod.na štadióne PŠC Pezinok, Komenského 30, 902 01 Pezinok. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť hlavnému trénerovi p. Karolovi Markovi – 0905 611 982. V prípade neúčasti  hráča bez ospravedlnenia na zraze bude voči hráčovi začaté disciplinárne konanie v zmysle RS BFZ čl. 10 a DP SFZ.

Športovo – technická  komisia

Emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

Schvaľuje:

TIPOS III.liga:

3. resp. 18.kolo Dev.Nová Ves – Malacky v obrátenom poradí, t.j. 3.kolo v Malackách 25.8. o 17:00 a 18.kolo v Dev.Novej Vsi. DNV bude do mesačnej zbernej faktúry zahnutý poplatok 70,- € v zmysle RS čl.3.4.

IV.liga:

3. resp. 18.kolo Láb – Čunovo v obrátenom poradí, t.j. 3.kolo v Čunove 25.8. o 17:00 a 18.kolo v Lábe. OŠK Láb bude do mesačnej zbernej faktúry zahnutý poplatok 70,- € v zmysle RS čl.3.4.

8. resp. 23.kolo Karlova Ves – Láb v obrátenom poradí, t.j. 8.kolo v Lábe 22.9. o 16:00 a 23.kolo v Zohore.

9.kolo Závod – Leváre 28.9. o 16:00

15.kolo Kostolište – Limbach 9.11. o 13:30

U19:

3.kolo Inter – Rohožník 25.8. o 12:00 (Stupava)

4.kolo Devínska – Inter 31.8. o 13:30

5.resp. 20.kolo Petržalka – Pezinok v obrátenom poradí, t.j. 5.kolo v Pezinku 7.9. o 9:00 a 20.kolo v Petržalke.

6.kolo Bernolákovo – Lužná 14.9. o 13:45

7.kolo Lužná – Ivanka 12.9. o 16:30

9.kolo Inter – Bernolákovo 29.9. o 17:00

U17:

7.kolo Domino – Ivanka 19.9. o 14:00

12.kolo DNV – Jakubov 20.10. o 10:00

Kontumuje:

IV.liga Závod – FK Dúbravka 3:0 podľa SP čl.11/2 s použitím čl.82/1/b.

Odstupuje na DK:

FK Dúbravka za spôsobenie neodohratia majstrovského stretnutia 2.kola IV.ligy mužov.

Disciplinárna  komisia

Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:.

U.č. 42: Nicolas Zeman  1306089 (FC Rohožník, SD3R), vylúčený za kopnutie súpera v súboji o loptu nadmernou silou, podľa čl. 45/1 DP. DS ­- pozastavenie výkonu športu na 2 stretnutia, podľa čl.45/2a DP, od 19.08.2019.

U.č. 43: Nicolas Magát  1302953 (ŠK Lozorno FO, SD3R), vylúčený za HNS k R – ponižujúci výrok, podľa čl. 48/1c DP. DS ­- pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl.48/2b DP, od 19.08.2019.

Vylúčený po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U.č. 44: Gustavo Alves Devastato  1415731  (Lokomotíva Devínska nová Ves, S3BA) , od 19.08.2019.

Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:

U.č. 45: FK Slovan Most pri Bratislave, SD3R. Za nesplnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.24 a U.č.38, podľa čl. 64/1b ukladá klubu FK Slovan Most pri Bratislave DS – Pokutu 100.-€ / 5.-€/

U.č. 46: SFC Kalinkovo, MD3R. Za nesplnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.26 a U.č.39, podľa čl. 64/1b ukladá klubu SFC Kalinkovo DS – Pokutu 100.-€ / 5.-€/

U.č. 47: ŠK Šenkvice, SZRL. Za nesplnenie si povinnosti vyplývajúcu z rozhodnutia TMK BFZ, uloženej klubu v U.č.28 a U.č.40, podľa čl. 64/1b ukladá klubu ŠK Šenkvice  DS – Pokutu 100.-€ / 5.-€/

U.č. 48: FK Inter Bratislava, SD3R. Berie na vedomie nahlásenie trénera po opätovnej výzve DK BFZ v U.č. 37 a podľa čl. 64/1b ukladá klubu FK Inter Bratislava DS – Pokutu 40.-€. / 5.-€/

U.č. 49: FK Slovan Most pri Bratislave, S3BA. Berie na vedomie žiadosť prostredníctvom ISSF na preskúmanie zákroku a podľa názoru klubu nesprávne udelenie ŽK. Oznamuje klubu, že všetky podania súvisiace s výkonom funkcie rozhodcu sa adresujú na príslušnú športovo-technickú komisiu / viď Rozpis súťaží vo futbale BFZ, bod 8/6 / 10.-€./.

U.č. 50: TJ Záhoran Jakubov, S4BA. Klub zaslal stanovisko k nenahratiu stretnutia 1. kola s FK Lamač do 48 hodín pre technické problémy. Berie na vedomie vyjadrenie TJ Záhoran Jakubov a ukladá DS – Upozornenie, podľa čl. 10 DP.  / 10.-€./

U.č. 51: Samuel Rak 1303695 (NMŠK 1922 Bratislava, SD3R). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej v U.č.417 a žiadosť zamieta. / 5.-€/

U.č. 52: FC Malacky, S3BA. Na základe Správy DS začína disciplinárne konanie voči klubu za porušenie povinností organizátora stretnutia a hrubé nešportové správanie divákov (nepredložený zoznam US, po stretnutí nebol k dispozícii HU a ani členovia US, kameraman počas stretnutia opustil svoje stanovište, HU riešil nevhodne trénera H, US popíjala pivo počas stretnutia a hrubé urážlivé prejavy divákov hanobiacu príslušnosť k rase a farbe pleti ). Predvoláva na svoje zasadnutie dňa 28.8.2019 o 15,45 zástupcu organizátora a HU stretnutia p. Dušana Rupca a štatutárneho zástupcu klubu.

U.č. 53: FK Dúbravka, S4BA. Klub nerešpektoval písomnú žiadosť VV BFZ zo dňa 19.7.2019 o nahlásenie pasportizovaného štadióna pre majstrovské stretnutia S4BA cez ISSF v termíne do 25.7.2019. Stanovisko klubu k nahláseniu štadióna bolo zaslané listom, dňa 5.8.2019, desať dní po stanovenom termíne. FK Dúbravka porušil povinnosť vyplývajúcu z rozhodnutia VV BFZ, ktoré bolo pre klub záväzné a podľa čl. 64/1b a 4 DP ukladá klubu DS – Pokutu 100.-€.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ, v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Matrika

Znenie Registračného a prestupového poriadku SFZ /RaPP/, schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019 nájdete na stránkach www.futbalsfz.sk/legislativa-predpisy-sfz-poriadky, bfz.futbalnet.sk a www.futbalbfz.sk /dokumenty/.

Zmeny a doplnenia Registračného a prestupového poriadku SFZ (schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019):

Článok 19/2 – Registračné obdobia.Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach a to:

a) od 26.06. do 15.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia),

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením),

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia),

d) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením),

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).

Oznamujeme FK, že termín prestupu amatéra bez obmedzenia skončil dňom 15.7. 2019. Prestup amatéra s obmedzením začal dňom 1.7. 2019 a končí 30.9.2019.

Odstupné za prestup amatéra bez obmedzenia /čl. 37 RaPP/ sa stanovuje podľa stupňa súťaže, z ktorého hráč prestupuje a do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje.

Odstupné za hráča podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ – viď čl. 37/4. Kompletný návod na použitie nájdete aj na: www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy.

V  ISSF v elektronickej podateľni v zložke Registrácia hráča je doplnená Žiadosť o dočasnú registráciu hráča. Táto nová žiadosť bola zriadená za účelom vykonania  zmeny registrácie hráča podľa článku 15 ods. 6 RaPP, ktorá platí pre ročník 2019/2020. Žiadame klubových ISSF manažérov, aby využívali aj žiadosť o dočasnú registráciu hráča.

V ISSF je zavedená aj novinka elektronické registračné preukazy(ERP). ERP majú platnosť 2 roky.

Komisia mládeže

a/ vyžrebovanie súťaží – súťažný ročník 2019/2020

KM oznamuje FK, že na stránke futbalnet.sk je zverejnené vyžrebovanie jednotlivých súťaží prípraviek BFZ. Žiadame FK, aby si skontrolovali svoje domáce stretnutia a prípadné nezrovnalosti nahlásili na mail: pavel.prikopa@futbalsfz.sk , konecny58@centrum.sk

b/ súťaž PMD U8 – organizácia turnajov

Celkove sa prihlásilo 41 družstiev, ktoré sa rozdelilo do 10 skupín a to: 9 štvorčlenných skupín sk.A – I a jedna päťčlenná sk. J. Zverejnené sú na stránke futbalnet.sk a futbalbfz.sk.

Termíny organizácie turnajov počas jesennej časti:

T1: 14. – 15.9.

T2: 28. – 29.9.

T3: 12. – 13.10.

T4: 26. – 27.10.

T5: 21. – 22.9. ( len skupina J )

Žiadame FK, aby do termínu 23.8. nahlásili na mail: pavel.prikopa@futbalsfz.skkonecny58@centrum.sk termín organizácie turnaja (dátum, začiatok turnaja, počet ihrísk, zodpovedná osoba za organizáciu turnaja)

c/ súťaž PMD U8 – nahlasené termíny turnajov

sk.A – T1: FC Petržalka „A“, NE 15.9. od 15.00 hod. ( 4 ihriská )

T3: FK Inter, SO 12.10. od 15.00 hod. ( 4 ihriská – HP Drieňova)

T4: FKM Karlová Ves, NE 27.10. od 10.00 hod. ( 4 ihriská )

sk.B – T2: FKP Dúbravka , SO 28.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T3: NŠK 1922 Bratislava, SO 12.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská)

T4: SDM Domino. SO 26.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.C – T1: Lokomotíva D.N.Ves „A“, NE 15.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FK Dúbravka. SO 28.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

T3: MFK Záhorská Bystrica, NE 13.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.D – T1: FKM Stupava „A“, NE 15.9. od 11.00 hod. ( 2 ihriská – UT Stupava )

T2: FC Rohožník, SO 28.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T3: TJ Záhoran Jakubov, NE 13.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T4: ŠK Žolík Malacky. SO 26.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.E – T1: FC IMAS, SO 14.9. od 11.00 hod. ( 2 ihriská, HP UT Stupava )

T2: TJ Záhoran Kostolište, SO 28.9. od 10.30 hod. ( 2 ihriská )

T3: ŠK Závod, SO 12.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.F – T1: PŠC Pezinok, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FK Karpaty Limbach. NE 29.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T3: FK Cinemax Doľany, SO 12.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

T4: TJ Slovan Viničné, SO 26.10. od 11.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.H – T1: FC ŠTK 1914 Šamorín, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: ŠKO Miloslavov, SO 28.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T3: SFC Kalinkovo „A“, SO 12.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

T4: TJ Rovinka, SO 26.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.G – T1: OŠK Chorvátsky Grob, SO 14.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

T2: ŠK Atletiko Zálesie, SO 28.9. od 13.30 hod. ( 2 ihriská )

T3: TJ Malinovo, SO 12.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.I – T1: OFK Dunajská Lužná, SO 14.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FK Slovan Ivanka, NE 29.9. od 12.30 hod. ( 2 ihriská )

T3: ŠK Bernolákovo, NE 13.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.J – T1: PŠC Pezinok „B“, SO 14.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

T2: FKM Stupava „B“, NE 29.9. od 14.00 hod. ( 2 ihriská – UT Stupava )

T3: FC Petržalka „B“, NE 13.10. od 15.00 hod. ( 2 ihriská )

T4: Lokomotíva D.N.Ves „B“, NE 27.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T5: SFC Kalinkovo „ B“, SO 21.9. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

d/ súťaž PMD U8 – zatiaľ nenahlásené termíny organizácie turnaja

sk.A: ŠK Slovan Bratislava ( voľný termín T2 )

sk.B: FK Rača Bratislava ( voľný termín T1 )

sk.C: MŠK Iskra Petržalka ( voľný termín T4 )

sk.E: FK Studienka ( voľný termín T4 )

sk.F: TJ Slovan Viničné ( voľný termín T4 )

sk.G: ŠK Nová Dedinka ( voľný termín T4 )

sk.I : MŠK Senec ( voľný termín T4 )

e/ súťaž PMC2 – zmeny ( dohody FK )

11.kolo: Rovinka – D.Lužná, ST 11.9. o 17.00 hod.

10.kolo: D.Lužná – N.Dedinka, PO 16.9. o 17.00 hod.

3.kolo: D.Lužná – Ch.Grob, SO 21.9. o 9.30 hod.

f/ súťaž PRPK – zmeny

1.kolo: Vištuk – Šenkvice, SO 7.9. o 14.00 hod. (Vištuk poplatok 20,-€ )

2.kolo: Vinosady – Vištuk, SO 14.9. o 14.30 hod.

Komisia rozhodcov a delegátov

Fyzické previerky v jesennej časti ročníka 2019/2020 sa uskutočnia 3.9.2019 na atletickom štadióne Mladá garda. Pozvánky a program (rozpis behov) boli poslané mailom.

Upozorňuje rozhodcov, že v súlade s pokynmi, ktoré dostali na začiatku súťažného ročníka majú kontrolovať prítomnosť a počet náhradníkov a členov realizačných tímov na lavičkách náhradníkov, ako aj vybavenie členov realizačných tímov IPRT. V zápise o stretnutí je potrebné uviesť prípadné nedostatky, vrátane napríklad neprítomnosti trénera na LN, hoci je uvedený v ZoS.

Oznamuje dodatočné zaradenie A. Hájeka a M. Viciana na nominačnú listinu delegátov BFZ po schválení vo Výkonnom výbore BFZ.

Oprava údajov v adresári: M. Dobrovský – 0918 663 482 (mobil).

Nedostatky v zápisoch:

R.Hudy – nesprávny popis 2 priestupkov, za ktoré udelil OT-ŽK: sotenie súpera v prerušenej hre (sotenie je priestupok, v ktorom je nutné vyjadriť jeho intenzitu), držanie súpera mimo súboja o loptu (buď zmarenie sľubnej akcie, alebo nedostatok rešpektu k hre);

R.Hádek – nesprávny popis priestupku s udelením OT-ŽK: zastavenie (?!?) súpera v sľubne sa rozvíjajúcej príležitosti.

Ospravedlnenia: Henček 29.8.-1.9.; Olša do 31.12.2019; Szakáll 1.9., 8.9., 14.9., 28.-29.9.; Brody st. 31.8.-7.9.

Trénersko – metodická komisia

Úsek mládeže:

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-14 (nar. po 1.1.2006)
na celodenný zraz pred regionálnym turnajom 03.09.2019, ihrisko PŠC Pezinok

Hráči:

ŠK Slovan Bratislava (13): Artur VYDARENÝ, Jozef KOVÁČ, Samuel MURÁR, Tomáš JURIŠTA, Martin KLAUČO, Adam DUFFEK, Michal IMRIŠEK, Teodor GAŠPAR, Tomáš HUSARČÍK, Róbert TOMÁNEK, Max DUGOVIČ, Dominik ŽELIPSKÝ, Juraj KUCHTA

FC Petržalka (4): Patrik KAJABA, Matúš MRAVEC, Richard GRÁNSKY, Nino ŽIGA

FK Inter Bratislava (3): Samuel SMIEŠKO, Michal MEŠKO, Tomáš ZAJAC

FKM Karlova Ves (2): Mikuláš JÓZSA, Maxime DENKO

FK Slovan Ivanka pri Dunaji (1):  Michal ŠAULIČ

Náhradníci:

FC Petržalka (4): David LIPKA, Michal KLAS, Daniel MANAS, Ján VARGA

FK Inter Bratislava (1): Jakub MIKITA

SDM Domino (1): Jakub SLÁVIK

FKM Karlova Ves (1): Timotej SMREČANSKÝ

ŠKO Miloslavov (1): Oliver KUBKA

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Attila ILLÉS, Maroš SKOVAJSA

Vedúci: Marek TVRDÝ

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, cestovný pas

Zraz nominovaných hráčov je v utorok 03.09.2019 o 08:15 hod. – Ihrisko Pezinok (Komenského 30, Pezinok). Ukončenie zrazu bude cca o 16:00 hod. na mieste zrazu. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: A. Illés – 0907 558 134.

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2019

Dátum Akcia Kategória
September:
02.09.2019 PPT PZ – ObFZ BA Mesto – Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
03.09.2019 KZ – celodenný zraz U14 (TJ+TJ – Pezinok) BFZ U14
05.09.2019 KZ – celodenný zraz U17 (TJ+PZ) BFZ U17 – mimo FA
10 – 11.09.2019 RT PPT BFZ U13, U14 (Poprad) BFZ U13, U14 – mimo FA, ÚTM
14 – 18.09.2019 RT U14 – (Senec) BFZ U14
16 – 18.09.2019 TU – Moravia Danubia Cup U17 (ČR) BFZ U17 – mimo FA
23.09.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK)+Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
24.09.2019 KZ – celodenný zraz U13 (TJ+PZ) BFZ U13
30.09 – 2.10.2019 TU – MT BFZ U13 Ľubľana (SLO) BFZ U13
Október:
07.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
09.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK) U12, U13, U14
22-23.10.2019 MiniChampions Liga – finále Nemšová Chlapci U12, dievčatá U14
28.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Vidiek (Pezinok) U12,U13,U14
30.10.2019 PPT TJ – ObFZ BA Mesto (NMŠK) U12, U13, U14
November:
24.11.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U13 Kluby BFZ U13
29.11.2019 KZ – BFZ U13 (TJ) BFZ U13
30.11.2019 TU – MT BFZ U13 Bratislava Cup BFZ U13
01.12.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U15 Kluby BFZ U15

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold