Dohrávky zrušených stretnutí BFZ seniorov

3.liga Seniori 1.10. 16.30 Rohožník – D. Lužná 24.9. 17.00 Bernolákovo – Stupava 24.9. 16.30 Ivanka p/D – S. Grob 17.9. 16.30 Viničné – Sv. Jur 25.9. 16.30 Rovinka – Rača 25.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno 1.10. 16.30 Inter – Most p/B S4A 30.9. 16.30 Štart Nepočujúci – Kalinkovo 30.9. 16.30 ŠKP – Malinovo

Obsadenie R a DS – PR BFZ na 16.- 21.9.2014 č. 09

Súťaže riadené SFZ I. LSD – U19 – 7. kolo 20.9. 11.00 Slovan – MFK Košice      Somoláni A., Chromý, Durčo M., Likavský 21.9. 11.00 FC Nitra – Senec      Trenčanský, Obertová, Smolíková; ŠIpoš I. LMD – U17, U16 – 7. kolo 20.9. 11.00-13.15 Senec – Slovan      Cvengroš, Polakovič Ľ., Havrila

Doplnené ZRUŠENÉ STRETNUTIA 13. – 14.09.2014

3.liga Seniori 14.9. 16.30 Rohožník – D. Lužná 14.9. 17.00 Bernolákovo – Stupava 14.9. 16.30 Ivanka p/D – S. Grob 14.9. 16.30 Viničné – Sv. Jur 14.9. 16.30 Rovinka – Rača 14.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno 14.9. 10.30 Inter – Most p/B 4.liga sk.A 13.9. 10.00 Štart Nepočujúci – Kalinkovo 13.9. 10.30 ŠKP –

Doplnenie ZRUŠENÝCH STRETNUTÍ 13. – 14.09.2014

3.liga Seniori 14.9. 16.30 Rohožník – D. Lužná  14.9. 17.00 Bernolákovo – Stupava 14.9. 16.30 Viničné – Sv. Jur 14.9. 16.30 Ivanka p/D – S. Grob  14.9. 16.30 Rovinka – Rača  14.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno  4.liga sk.A 13.9. 10.00 Štart Nepočujúci – Kalinkovo  13.9. 10.30 ŠKP – Malinovo  13.9. 16.30 Vrakuňa – Rusovce 

Zápisnica č. 8 zo dňa 9.9.2014

Zápisnica č. 8 zo zasadnutia VV BFZ zo dňa  09. septembra 2014 v Bratislave Prítomní: pp. Jánošík, Baxa, Suchý, Medveď, Paška, Kružliak, Ferik, Lônčík, Badinský, Ščibranyová Pozvaní: pp. Trnovský, Bóc, Farbula, Chvíľa Ospravedlnení: pp. Farbula, Chvíľa Program : otvorenie – schvaľovanie návrhu programu kontrola plnenia uznesení poplatky za zverejnené reklamy v RS a na webe + informácia

Oznam ŠTK ObFZ Bratislava – vidiek + ŠTK BFZ

ŠTK ObFZ Bratislava – vidiek Oznamujeme futbalovým klubom ObFZ Bratislava-vidiek, že všetky stretnutia mužov, dorastu a žiakov vyžrebované na 13./14. 9. 2014 sú vzhľadom k nepriaznivým poveternostným podmienkam ZRUŠENÉ. Nové termíny budú uvedené v ÚS.   ŠTK BFZ ŠTK žiada kluby, aby predsedovi ŠTK p. Farbulovi nahlásili nespôsobilosť hracej plochy a to nasledovne: domáce zápasy hrané v sobotu je potrebné

Úradná správa č. 11 zo dňa 12.9.2014

BFZ Sekretariát: Upozorňuje všetky FK, že úhrady za rozhodcov a delegátov sú od 01.08.2014 vykonávané cez ISSF vo forme zbernej faktúry, tak, ako to bolo doteraz pri matričných a disciplinárnych úkonoch. Je treba dbať na splatnosť faktúry, inak budete vedení ako neplatiči. Upozorňuje a zároveň sa ospravedlňuje za chybu uvedenú v RS v adresári klubov – FK Studienka, p. Demetrovič

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 13.- 17.9. 2014

Súťaže riadené SFZ I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo 13.9. 10.00-12.00 K. Ves – Levice Tanglmayer, Křivan, Havrila za Gosiorovského (Údernícka Petržalka) I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo – dohrávka 17.9. 16.30-15.00 Inter – Levice      Lovás, Červenák za Takáča ObFZ-m (Drieňová) I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo 14.9.