Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.-25.9. 2019 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 10. kolo

21.9. 15.30 Púchov – Šamorín Parilák, Huba, Henček, Marsal; Schneider; Richtárik

Seniori Slovnaft Cup – 3. kolo

17.9. 16.00 (UTOROK) Fiľakovo – D. Streda Mastiš, Pozor, Ralbovský; Bacsa

18.9. 16.00 (STREDA) Lučenec – Komárno Ruc, Jankovič,Volek; Richtárik

24.9. 16.00 (UTOROK) Rakytovce – Pohronie Kačenga, Ferenc, Bláha; Samotný

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 7. kolo

21.9. 11.00 D. Streda – Trenčín Chromý, Lauer, Bláha; Cuninka

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 5. kolo

18.9. 13.30-16.00 (STREDA) K. Ves – Komárno Chromý za SFZ, Krčová, Lomňančik; Hájek (HP Lamač)

24.9. 13.00-15.30 (UTOROK) Inter – FC Petržalka Pati Nagy, Henček, Martiš; Pinček (HP UT Stupava)

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 7. kolo

21.9. 10.00-12.30 Inter – Myjava Bogdáň, Polák, Volek; Brody (HP Drieňova)

22.9. 11.30-14.00 K. Ves – Domino Henček, Krčová, Klúčik; Líška (HP Lamač)

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 7. kolo

21.9. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová Hudy, Polakovič, Kakaščik

St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

21.9. 10.00-12.00 K. Ves – FC Petržalka Lalo, Tanglmayer, Szakáll

21.9. 10.00-12.00 Domino – FC Nitra Srna, Vanek, Valko

21.9. 10.00-12.00 Slovan – Trnava Ďurčo, Choreň, Hegedüs

Turnaj regionálnych výberov U14

16.9. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ Piatka, Hádek, Dúbravec (HP NT Senec)

16.9. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ Dúbravec, Hádek, Piatka (HP NTC Senec)

17.9. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ Ježík, Klúčik, Lalo (HP PŠC Pezinok)

17.9. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ Lalo, Klúčik, Ježík (HP PŠC Pezinok)

18.9. 10.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ Piatka, Dúbravec, Hádek (HP NTC Senec)

18.9. 12.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Hádek, Dúbravec, Piatka (HP NT Senec)

Ženy Slovenský pohár – 2. kolo

17.9. 17.30 (UTOROK) FC Petržalka – Nitra Krčová, Martiš

Ženy I. Liga – 3. kolo

26.8. 18.30 (ŠTVRTOK) Slovan – NMŠK 1922 Pavlíková, Krčová, Volek

Ženy I. Liga – 5. kolo

22.9. 14.30 NMŠK 1922 – B. Bystrica Dúbravec, Valko

Ženy II. Liga – 5. kolo

21.9. 14.00 D. Lužná – FK Dúbravka Hajnala

Dorastenky I. Liga WU 19– 6. kolo

21.9. 14.00 Slovan – NMŠK 1922 Uram

21.9. 15.00 FC Petržalka – Z. Moravce Triskal

Žiačky I. Liga – WU15 – 6. kolo

21.9. 16.00 Slovan – NMŠK 1922 Uram

21.9. 17.00 FC Petržalka – Z. Moravce Triskal

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 8. kolo

21.9. 15.30 Rousínov – Svratka Brno Vašš, Pati Nagy, Kardelis; Pinček

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 3. kolo

25.9. 16.30 (STREDA) Rusovce – Rača Choreň, Bláha, Kardelis; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 7. kolo

18.9. 16.30 (STREDA) Rovinka – Rača Lalo, Ďurčo, Polakovič; Pinček

18.9. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Bernolákovo Pavlíková, Ralbovský, Dujava; Keller

18.9. 16.30 (STREDA) Tomášov – Rusovce Harajbič, Vašš, Kardelis; Lazar

18.9. 16.30 (STREDA) Most p/B – Kalinkovo Hegedüs, Bohun, Pati Nagy; Truchlý

18.9. 16.30 (STREDA) Ivanka p/D – Báhoň Lauer, Martinkovič, Ježík; Darlea

18.9. 16.30 (STREDA) Inter – FC Malacky Henček, Hudy, Srna; Príkopa

18.9. 16.30 (STREDA) MŠK Senec – Rohožník Choreň, Hajnala, Martiš; Líška

18.9. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – D. Lužná Bláha, Tománek, Kakaščik; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 8. kolo

21.9. 16.00 Báhoň – Inter Bohun, Hegedüs, Choreň; Lazar

22.9. 10.30 Rača – D.Lužná Pavlíková, Ralbovský, Bogdáň; Truchlý

22.9. 16.00 Rohožník – PŠC Pezinok Harajbič, Martinkovič, Kakaščik; Darlea

22.9. 16.00 FC Malacky – MŠK Senec Polakovič, Ježík, Dujava; Jablonický

22.9. 16.00 Kalinkovo – Ivanka p/D Ďurčo, Bláha, Volek; Schmidt

22.9. 16.00 Rusovce – Most p/B Hajnala, Lalo, Lauer; Príkopa

22.9. 16.00 Bernolákovo – Tomášov Bělák, Julínek, Pecher za JmKFS; Keller

22.9. 16.00 Rovinka – D. N. Ves Tománek, Martiš, Srna; Mydlárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

25.9. 16.00 (STREDA) Domino – V. Leváre Piatka, Krčová, Szakáll; Jablonický

25.9. 16.00 (STREDA) Láb – Závod Fischer, Čižmár, Kožuch; Farkaš

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 7. kolo

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Sv. Jur Tanglmayer, Polák, Chrupka; Pavlík R.

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Limbach – Jakubov Bohun, Krčová, Dúbravec; Marczell

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Vajnory – S. Grob Čižmár, Piatka, Hádek; Brody

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Domino – K. Ves Fischer, Vasilenko, Uram; Slezák

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Láb – Lamač Tramita, Orlíková, Vanek; Dobrovský

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Čunovo – V. Leváre Cvengroš, Martiš, Gosiorovský; Farkaš

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Kostolište – Závod Klúčik, Lomňančík, Kožuch; Hlavenka

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 8. kolo

21.9. 16.00 Sv. Jur – Závod Hádek, Valko, Farkaš; Vician

21.9. 16.00 Lamač – Čunovo Lomňančík, Dúbravec, Tanglmayer; Hlavenka

21.9. 16.00 Vrakuňa – Limbach Piatka, Orlíková, Vanek; Dobrovský

22.9. 16.00 V. Leváre – Kostolište Hudy, Čižmár, Szakáll; Vnuk

22.9. 16.00 Láb – K. Ves Sabela, Kachnič , Triskal; Hájek

22.9. 16.00 S. Grob – Domino Uram, Cvengroš, Chrupka; Marczell

22.9. 16.00 Vajnory – CFK Pezinok Vasilenko, Ficher, Kožuch; Kroneraff

St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo

25.9. 14.00 (STREDA) PŠC Pezinok – FC Petržalka „B“ Klúčik, Farkaš

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo

17.9. 16.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Rohožník Srna, Lalo

St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo

21.9. 9.30 D. N. Ves – PŠC Pezinok Tománek

21.9. 10.00 Lozorno – Inter „B“ Lomňančík

21.9. 11.00 Ružinov – FC Petržalka „B“ Hajnala

21.9. 13.00 Ivanka p/D – Rohožník Harajbič

21.9. 16.00 Bernolákovo – Žolík Malacky Harajbič

22.9. 10.30 NMŠK 1922 – Rača Choreň, Kardelis

22.9. 16.00 D. Lužná – Zohor Hádek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo

24.9. 16.00 (UTOROK) Domino „B“ – PŠC Pezinok Sabela

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

19.9. 14.00 (ŠTVRTOK) Domino „B“ – Ivanka p/D Volek

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Rača – Ružinov Harajbič

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – MŠK Senec „B“ Kakaščik

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – D. Lužná Pati Nagy

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 8. kolo

21.9. 13.00 NMŠK 1922 – Rača Cvengroš

22.9. 10.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Piatka

22.9. 13.00 Ružinov – Sv. Jur Hegedüs

22.9. 13.30 MŠK Senec „B“ – Domino „B“ Pati Nagy (HP Čataj)

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo

25.9. 16.30 (STREDA) Žolík Malacky – Rusovce Polák

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo

17.9. 16.00 (UTOROK) FK Dúbravka – Jakubov Tanglmayer

19.9. 16.00 (ŠTVRTOK) FC IMAS – D. N. Ves Polakovič

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Rusovce Henček

19.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Iskra Petržalka – Jarovce Choreň

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo

21.9. 11.30 D. N. Ves – Iskra Petržalka Tománek

21.9. 13.00 Rusovce – FC IMAS Kožuch

21.9. 16.00 Jakubov – Kalinkovo Polák

22.9. 11.00 Žolík Malacky – FK Dúbravka Polák

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo

25.9. 16.00 (STREDA) Kalinkovo – FK Dúbravka Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

17.9. 16.30-14.30 (UTOROK) MŠK Senec – Inter „B“ Dúbravec

17.9. 16.30-14.30 (UTOROK) FC IMAS – NMŠK 1922 Polák

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Rača – Sv. Jur Tanglmayer

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Bernolákovo – Žolík Malacky Vanek

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Šenkvice – PFA ŠTK Šamorín Tramita

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Rusovce – FKP Dúbravka Uram, Ťazký (R) MZRL za ObFZ-m

18.9. 16.30-14.30 (STREDA) Vrakuňa – PŠC Pezinok Čižmár

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 6. kolo

21.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – Šenkvice Farkaš

21.9. 9.00-11.00 FC IMAS – MŠK Senec Chrupka

21.9. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Inter „B“ Dúbravec

21.9. 9.30-11.30 Rusovce – Bernolákovo Kožuch

21.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín Tanglmayer D. (R) za ObFZ-M

21.9. 11.00-13.00 NMŠK 1922 – Žolík Malacky Ralbovský

22.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Rača Vašš

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „B“ – 2. kolo

17.9. 16.30 (UTOROK) Vrakuňa „B“ – NMŠK 1922 „B“ Vanek

Ml. žiaci MZM „B“ – 4. kolo

21.9. 13.00 Vrakuňa ,,B” – Jarovce Orlíková


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV