Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-31.10. 2019 č. 13

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 15. kolo

26.10. 14.30 Slovan „B“ – Podbrezová  Kozák, Poracký, Vass; Tománek; Budáč; Cuninka  

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 12. kolo

26.10. 11.00 Senica – Trenčín  Valent, Bosányi, Volek; Likavský  

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 12. kolo

26.10. 9.00-11.30 MŠK Senec – L. Trnava  Lalo, Piatka, Valko; Slezák

26.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – Púchov  Hajnala, Martiš, Kožuch; Kroneraff

26.10. 10.00-12.30 Inter – Gabčíkovo  Polák, Tanglmayer, Fischer; Schmidt  

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo

30.10. 11.00-13.30 (STREDA) Domino – FC Petržalka  Piatka, Harajbič, Hádek; Príkopa  

31.10. 11.00-13.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Skalica  Bláha, Choreň, Hegedüs; Líška

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 13. kolo

31.10. 11.00-13.15 (ŠTVRTOK) Slovan – Trnava  Bohun, Čižmár, Martiš   

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo

25.10. 18.00-16.00 (PIATOK) FC Petržalka – Slovan  Hajnala, Vasilenko, Martiš 

26.10. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Polakovič, Bláha, Martinkovič

27.10. 10.00-12.00 K. Ves – Prievidza  Kakaščik, Srna, Henček     

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo

30.10. 13.00-15.00 (STREDA) Slovan – Z. Moravce  Tománek, Henček, Tramita   

31.10. 11.30-13.30 (ŠTVRTOK) Domino – Púchov  Vašš, Kakaščik, Volek   

Ženy I. Liga – 8. kolo

27.10. 14.30 NMŠK 1922 – FC Nitra  Vasilenko, Ralbovský

Ženy II. Liga – 10. kolo

26.10. 10.00 D. Lužná – Kopčany  Krčová

27.10. 14.00 Sv. Jur – Komárno  Farkaš

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 9. kolo

29.10. 12.00 (UTOROK) Slovan – D. Streda  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 9. kolo

29.10. 14.00 (UTOROK) Slovan – D. Streda  Martiš

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 13. kolo  

26.10. 14.30 FC Kuřim – Moravská Slávia Brno  Henček, Kakaščik, Tramita; Perašín   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 13. kolo

26.10. 14.00 Inter – D. N. Ves  Kocman, Budovič, Pátek za JmKFS; Keller

26.10. 14.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Lauer, Ralbovský, Srna; Jablonický  

27.10. 14.00 Most p/B – Rača  Ďurčo, Lalo, Kachnič; Darlea  

27.10. 14.00 Ivanka p/D – Tomášov  Vašš, Polakovič, Kardelis; Mydlárik  

27.10. 14.00 Rovinka – MŠK Senec  Hudy, Hegedüs, Dujava; Líška  

27.10. 14.00 D. Lužná – Rusovce  Krčová, Bohun, Martiš; Páchnik  

27.10. 14.00 Rohožník – Kalinkovo  Chromý (R) za SFZ, Martinkovič, Volek; Pnček  

27.10. 14.00 FC Malacky – Báhoň  Bláha, Harajbič, Bogdáň; Lazar  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 13. kolo

26.10. 14.00 Lamač – K. Ves  Farkaš, Vasilenko, Gosiorovský; Vician  

27.10. 14.00 Vajnory – Sv. Jur  Vanek, Dúbravec, Triskal; Pavlík R.

27.10. 14.00 Láb – Limbach  Čižmár,Tománek, Szakáll; Hlavenka  

27.10. 14.00 Čunovo – Vrakuňa  Piatka, Hádek, Uram; Banič  

27.10. 14.00 Kostolište – Jakubov  Pati Nagy, Ježík, Lomňančík; Marczell  

27.10. 14.00 Závod – CFK Pezinok  Cvengroš, Polák, Sabela; Brody  

27.10. 14.00 V. Leváre – S. Grob  Fischer, Hajnala, Orlíková; Hájek

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo

31.10. 14.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – K. Ves  Vasilenko, Valko, Tanglmayer; Vnuk

St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo

26.10. 9.30 D. N. Ves – NMŠK 1922  Kardelis, Čižmár

26.10. 11.00 Ružinov – Most p/B  Hegedüs, Vašš

26.10. 15.30 FC Petržalka „B“ – D. Lužná  Bogdáň, Triskal

27.10. 9.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Lalo, Ježík

27.10. 10.00 Inter „B“ – Ivanka p/D  Kožuch, Lomňančík

27.10. 10.30 Rača – Žolík Malacky  Vasilenko, Lauer   

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo

30.10. 10.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov  Vasilenko

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

23.10. 15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Ružinov  Bogdáň 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo

26.10. 13.00 NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Cvengroš

27.10. 12.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok  Farkaš

27.10. 12.30 Rača – D. Lužná  Lauer   

27.10. 13.00 Ružinov – MŠK Senec „B“  Tramita

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

23.10. 15.00 (STREDA) D. N. Ves – FK Dúbravka  Vasilenko

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo

26.10. 13.00 Kalinkovo – Iskra Petržalka  Hádek  

26.10. 14.00 Jakubov – Rusovce  Hudy

26.10. 15.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Lomňančík

27.10. 9.30 FK Dúbravka – Jarovce  Sabela    

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 11. kolo

26.10. 9.00-11.00 Bernolákovo – FKP Dúbravka  Uram

26.10. 9.00-11.00 FC IMAS – Vrakuňa  Harajbič

26.10. 9.30-11.30 Šenkvice – NMŠK 1922  Pati Nagy

26.10. 9.30-11.30 Rusovce – PŠC Pezinok  Koštrna (R) za ObFZ-m

26.10. 13.30-15.00 Rača – Žolík Malacky  Vanek

26.10. 13.30-15.30 MŠK Senec – PFA ŠTK Šamorín  Dúbravec

27.10. 10.00-12.00 Inter „B“ – Sv. Jur  Gosiorovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

29.10. 15.00-13.30 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Bernolákovo  Hajnala   

30.10. 14.00-12.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Rusovce  Dúbravec

31.10. 12.00-10.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Rača  Uram

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „A“ – 10. kolo

27.10. 11.30 Ivanka p/D – Scorpions  Polakovič

Ml. žiaci MZM „A“ – 9. kolo

27.10. 11.00 Vajnory – Ch. Grob  Triskal


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV