ÚRADNÁ SPRÁVA Č.22 ZO DŇA 29.11.2019

Sekretariát

Sekretariát oznamuje zmenu v RS na súťažný ročník 2019/2020

JUDr. Marek Špaček: predseda OK BFZ tel: 0911 / 227 207 , email: marek.spacek@hotmail.com

Sekretariát BFZ oznamuje, že ponúka na predaj pamätnicu BFZ . Cena jedného výtlačku je 25€. Bližšie informácie k predaju Vám podá vedúci sekretár BFZ p. Ján Farbula ( 0903/ 718 450).

Sekretariát BFZ oznamuje, že GALAVEČER Bratislavského futbalu sa uskutoční dňa 14.12.2019 o 15:00 hod. v divadle Aréna v Bratislave. Všetkým FK v pôsobnosti BFZ, ObFZ Bratislava – mesto a ObFZ Bratislava – vidiek bude pozvánka zaslaná elektronickou poštou.

Matrika

Znenie Registračného a prestupového poriadku SFZ /RaPP/, schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019 nájdete na stránkach www.futbalsfz.sk/legislativa-predpisy-sfz-poriadky, bfz.futbalnet.sk a www.futbalbfz.sk /dokumenty/.

Zmeny a doplnenia Registračného a prestupového poriadku SFZ (schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019):

Článok 19/2 – Registračné obdobia.Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach a to:

a) od 26.06. do 15.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia),

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením),

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia),

d) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením),

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).

Oznamujeme FK, že termín prestupu amatéra bez obmedzenia skončil dňom 15.7. 2019. Prestup amatéra s obmedzením skončil dňom 30.9.2019, najbližší termín je od 1.1.2020 do 31.3.2020.                         

Odstupné za prestup amatéra bez obmedzenia /čl. 37 RaPP/ sa stanovuje podľa stupňa súťaže, z ktorého hráč prestupuje a do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje.

Odstupné za hráča podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ – viď čl. 37/4. Kompletný návod na použitie nájdete aj na: www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy.

V  ISSF v elektronickej podateľni v zložke Registrácia hráča je doplnená Žiadosť o dočasnú registráciu hráča. Táto nová žiadosť bola zriadená za účelom vykonania  zmeny registrácie hráča podľa článku 15 ods. 6 RaPP, ktorá platí pre ročník 2019/2020. Žiadame klubových ISSF manažérov, aby využívali aj žiadosť o dočasnú registráciu hráča.

V ISSF je zavedená aj novinka elektronické registračné preukazy(ERP). ERP majú platnosť 2 roky.

Komisia mládeže

Zimná halová liga starších a mladších  žiakov BFZ „O Pohár BSK“. 

Vekové kategórie

starší žiaci: ročník 2005 a mladší,

mladší žiaci: ročník 2007 a mladší.

Miesto konania

Starší žiaci: športová hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina Bratislava,

Mladší žiaci: telocvičňa SOS Na Pántoch 9 Bratislava-Rača.

Termíny stretnutí:

Starší žiaci /nedeľa/ – I.kolo 8.12.2019, II. kolo 15.12. 2019, III. kolo 12.1.2020, IV. kolo 19.1.2020, V.kolo 26.1.2020, VI. kolo 2.2.2020, VII. kolo 9.2.2020.

Mladší žiaci /sobota/ – I.kolo 7.12.2019, II. kolo 14.12. 2019, III. kolo 11.1.2020,IV. kolo 18.1.2020, V.kolo 25.1.2020, VI. kolo 1.2.2020, VII. kolo 8.2.2020.

Finálová časť ZHL BFZ je plánovaná dňa 22.2.2020 /sobota/ v Domu športu, Junácka 6, Bratislava.

Program 1. kola mladších  žiakov – 7.12. 2019 /sobota/ telocvična SOŠ, Na Pántoch 9, Bratislava-Rača.

08,45 h FK Rača NMŠK 1922 „B“
09,30 h Iskra Petržalka „A“ SCF Kalinkovo
10,15 h Ivanka p./Dunaji„A“ FC Slovan Modra
11,00 h ŠK Žolík Malacky TJ Rovinka  „B“
11,45 h FK Lamač BA CFK Pezinok-Cajla
12,30 h FKP Dúbravka ŠKO Miloslavov
13,15 h NMŠK 1922 „A“ ŠK Vrakuňa „B“
14,00 h Ivanka p./D. „B“ MŠK Senec
14,45 h FA Lafranconi OFK Dun. Lužná
15,30 h ŠK Vrakuňa „A“ Iskra Petržalka „B“
16,15 h FK Vajnory ŠK Nová Dedinka
17,00 h ŠK Šenkvice TJ Rovinka „A“

Program 1. kola starších  žiakov – 8.12. 2019 /nedeľa/ hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina Bratislava.

09,00 h FKM Dev. N. Ves MŠK Iskra Petržalka
10,00 h Ivanka p/Dunaji MFK Záh.Bystrica „B“
11,00 h ŠK Vrakuňa ŠK Šenkvice
12,00 h NMŠK 1922 „B“ FK Lamač
13,00 h FC Slovan Modra ŠK Žolík Malacky
14,00 h FK Rača „B“ MFK Záh.Bystrica „A“
15,00 h FK Rača „A“ FKP Dúbravka Priat.zápas

KM BFZ oznamuje, že propozície a rozpis stretnutí ZHL BFZ ml. a st. žiakov je zverejnený na stránke BFZ a futbalnete BFZ. Žiadame zúčastnené FK a ich vedúcich družstiev, aby nominácie hráčov na jednotlivé stretnutia ZHL BFZ nahrávali cez ISSF.

Komisia rozhodcov a delegátov

Oznamuje termíny zimných doškoľovacích seminárov: 16.2.2020 (Bratislava) seminár delegátov, 29.2.-1.3.2020 (Senec) seminár rozhodcov. Seminár rozhodcov plánuje začať s časovým posunom, aby bolo účastníkom umožnené zúčastniť sa na voľbách.

Trénersko – metodická komisia

Úsek mládeže:

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-13 (nar. po 1.1.2007)
na MT Bratislava Cup 30.11.2019 – Športová hala Pezinok

Hráči:

FC Petržalka (6): Jakub KUSALÍK, ADAM ĎURDÍK, Šimon VLNA, Samuel ŠUBERT, Nicolas SAGAN, Šimon MELO

ŠK Slovan Bratislava (6): Šimon POLAKOVIČ, Alex VEĽKÝ, Rafael VALCH, Michal HRMO, Marko PERNIČKA, Dávid BALOG

FKM Karlova Ves (2): Oskar OLLE, Alex KOTÚČEK

Náhradníci:

FC Petržalka (2): Maxim MÉSZÁR, Martin HLAVATÝ

ŠK Slovan Bratislava (2): Artur HABA, Oliver ĎURÍK

FKM Karlova Ves (2): Matej ŠTEPANOVSKÝ, Tomáš TÓTH

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Michal POLČIC, Michal DEMETER

Vedúci: Peter MOKRÝ

Lekár: Jozef HLAVENKA

Výstroj hráčov :halovky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, umelohmotná fľaša na pitie

Zraz nominovaných hráčov je v sobotu dňa 30.11.2019 o 08:00 hod. v Pezinku (Športová hala SOŠ, Komenského 2758/41, 902 01 Pezinok). Predpokladané ukončenie zrazu je o 19:00 hod. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: M.Polčic – 0911 499 144.

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, cestovný pas

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2019

 

Dátum Akcia Kategória
November:
30.11.2019 TU – MT BFZ U13 Bratislava Cup (Pezinok) BFZ U13
December:
01.12.2019 HSM SFZ – TU základné kolo U15 (Pezinok) Kluby BFZ U15
07.12.2019 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (1.kolo) Kluby BFZ U13
08.12.2019 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (1.kolo) Kluby BFZ U15
15.12.2019 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (2.kolo) Kluby BFZ U13
16.12.2019 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (2.kolo) Kluby BFZ U15

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold