Výsledky 3. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2019/2020 „O Pohár BSK“, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi 3. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (11.1.2020 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Skupina A – 3. kolo: Slovan Ivanka p/D. A – FK Rača 8:1, Kochan 4, Kreutz, Zapletal, Bednárik, Walzer – Pitoňák. Iskra Petržalka A – NMŠK 1922 B 8:1, Víg 3, Mikula a Písečný po 2, Dulla – Maniur. Slovan Modra – SFC Kalinkovo 10:1, Varga 5, Duban 2, A. Useini, Fraňo, Hanic – Pridený.

  1. Ivanka A           3    3    0    0    24:1    9
  2. Modra               3    2    0    1    21:8    6
  3. I.Petržalka A    3    2    0    1    17:7    6
  4. Rača                  3    2    0    1    17:14  6
  5. Kalinkovo        3    0    0    3     3:25  0
  6. NMŠK B          3    0    0    3      4:31  0

Poradie strelcov: 7 – Varga (Modra), 6 – Kochan (Ivanka A), Víg (I. Petržalka A), 5 – Drobec (Ivanka A), 4 – Hurný, Luknár (Rača), Zapletal (Ivanka A), 3 – Handlovská (Ivanka A), Gerhát, Mikula (I. Petržalka A), Duban, A. Useini (Modra), 2 – Brňák, Chvostek (Rača), Urbanec (Modra), Walzer (Ivanka A), Písečný (I. Petržalka A), 1 – Žitný, Krpelan, Taufer, Swan, Pitoňák (Rača), Tiko, Artim, Kusý, Maniur (NMŠK B), Bak, Köszegi, Dulla (I. Petržalka A), Pridená, Schneider, Pridený (Kalinkovo), Glodič, Smriga, Kreutz, Walzer (Ivanka A), Jurčík, Richter, D. M. Useini, Tichý, Fraňo, Hanic (Modra).

Skupina B – 3. kolo: FK Lamač – TJ Rovinka B 10:2, Harmata 5, Vančo 3, Tomka, Foltín – Fedorco, Potisk. FKP Dúbravka – Žolík Malacky 1:9, Ágh – Pollák 3, Kavecký 2, Kováč, Šimek, Valent, Švarc. ŠKO Miloslavov – CFK Cajla 11:1, Voška 4, Húska 3, Snopková, Boháč, Hinca, Madleňák – Bobovský.

  1. Žolík Malacky    3    3    0    0    29:7    9
  2. Miloslavov         3    3    0    0    24:5    9
  3. CFK Cajla           3    2    0    1    13:19   6
  4. Lamač                 3    1    0    2    18:22   3
  5. FKP Dúbravka  3    0    0    3      7:19   0
  6. Rovinka B          3    0    0    3      6:25  0

Poradie strelcov: 11 – Voška (Miloslavov), 7 – Harmata (Lamač), 6 – Džurný (Cajla), 5 – Kavecký (Žolík), 4 – Vančo (Lamač), Šimek, Pollák (Žolík), Bobovský (Cajla), 3 – Kráľ (Žolík), Sabo (Lamač), Húska (Miloslavov), 2 – Ryzner (Lamač), Hvolka, Dananaj (FKP Dúbravka), Danihel, Pečeň, Kováč (Žolík), Fedorco, Potisk (Rovinka B), Boháč, Madleňák, Hinca (Miloslavov), 1 – Sopko, Veisman, Vicen, Josimovič, Valent, Švarc (Žolík), Vodera, Gál (Rovinka B), Tomka, Foltín (Lamač), Miškerik, Janáč, Palko (Cajla), Neštrák, Korbel, Ágh (FKP Dúbravka), Púčik, Snopek, Stopiak Snopková (Miloslavov).

Skupina C – 3. kolo: FA Lafranconi – NMŠK 1922 A 4:2, Hiadlovsky 2, Starinský, Huber – Senechkin, Kysela. Slovan Ivanka p/D. B – ŠK Vrakuňa B 8:7, Kazimír 4, Turner 2, Čavoš, Suchánek – Gyürösi 3, Adamovič 2, Curko, Pajerský. OFK D. Lužná – MŠK Senec 2:2, Krásny, Rigová – Végh, Nagy.

  1. Lafranconi       3    2    0    1    16:9    6
  2. Vrakuňa B        3    2    0    1    18:12  6
  3. Ivanka B           3    2    0    1    14:14  6
  4. MŠK Senec       3    1    1    1      9:11  4
  5. NMŠK 1922 A   3    1    0    2    11:10  3
  6. D. Lužná           3    0    1    2      4:16  1

Poradie strelcov: 7 – Kazimír (Ivanka B), Gyurösi (Vrakuňa B), 4 – Starinský (Lafranconi), 3 – Žák (Lafranconi), Kysela (NMŠK A), Čavoš (Ivanka B), Rigová (D. Lužná), 2 – Hudec, Adamovič (Vrakuňa B), Lamprecht, Hiadlovsky (Lafranconi), Kakaš, Vitáloš, Tondra (Senec), Senechkin (NMŠK A), Turner (Ivanka B), 1 – Rigo, Landsmeer, Dúbravka, Maniur, Hukel, Čačo (NMŠK A), Šesták, Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík, Curko, Pajerský (Vrakuňa B), Marosz, Suchánek (Ivanka B), Peťovský, Végh, Nagy (Senec), Harenčár, Lechnický, Niepel, Sabo, Huber (Lafranconi), Krásny (D. Lužná).

Skupina D – 3. kolo: FK Vajnory – Iskra Petržalka B 7:0, Mil. Katrenčík 3, Janek 2, Palčák, Kusala. ŠK Šenkvice – ŠK Vrakuňa A 2:5, Baričič 2 – Rothbauer 3, Ašványi 2. TJ Rovinka A – ŠK N. Dedinka 2:4, Habáň, Horváthová – Bognar a Varga po 2.

  1. Vrakuňa A       3    3    0    0    18:4    9
  2. N. Dedinka      3    3    0    0    16:4    9
  3. Rovinka A        3    2    0    1      9:7    6
  4. Vajnory             3    1    0    2      8:12  3
  5. I. Petržalka B   3    0    0    3      5:16  0
  6. Šenkvice           3    0    0    3      3:16  0

Poradie strelcov: 5 –Repovský, Bognar (N.Dedinka), Dubský, Ašványi (Vrakuňa A),  4 – Mil. Katrenčík (Vajnory), 3 – Trabalka (I. Petržalka B), Rothbauer (Vrakuňa A),      2 – Krištofič, Sukič (Vrakuňa A), Poliačik (I. Petržalka B), Fišer, Habáň  (Rovinka A), Janek (Vajnory), Baričič (Šenkvice), Varga (N. Dedinka), 1 – Krištofič (Vrakuňa A), Krajčík, Kajoš, Vadovič, Marušinec (N. Dedinka), Esler, Sakáč, Šin, Tožička, Horváthová (Rovinka A), Mifka (Šenkvice), Palčák, Kusala (Vajnory).

Stretnutia rozhodovali Marián Veselý a Peter Duhaň.

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (12.1.2020 – Hala Lekárskej fakulty, BA – Mlynská dolina)

Skupina A – 3. kolo: FKM D. N. Ves – Záh. Bystrica B 3:4, Šimočko 2, Hlavatý – D. Brezovský, Kusin, Jánošík, Paul. Iskra Petržalka – ŠK Šenkvice 1:12, Juráš – Mundok 5, Moravčík a Mosnák po 2, Bariny, Peško, Panenka. ŠK Vrakuňa – FK Rača A 2:10, Čajkovič, Markovič – Knap 4, Taufer 2, Steiner, Štepanovský, Hurný, Pázmány.

1. Šenkvice         3    3    0    0    31:5    9

2. Ivanka             2    2    0    0    16:2    6  

3. Z. Bystrica B   3    1    1    1      8:18  4

4. Rača A            2    1    0    1    11:6    3

5. D. N. Ves         3    1    0    2      8:17  3

6. Vrakuňa           3    0    1    2      7:20  1

7. I. Petržalka      2    0    0    2      2:15  0

Poradie strelcov: 12 – Mundok (Šenkvice), 9 – Moravčík (Šenkvice), 7 – Svoboda (Ivanka), 4 – Knap (Rača), 3 – Roller, Podmanický (Ivanka), Barnáš (Vrakuňa), Jánošík (Z. Bystrica B), Mosnák (Šenkvice), 2 – Kaniansky, Perduk, Šimočko (D. N. Ves), Melioris (Ivanka), Schwarz, Peško (Šenkvice), Mitošinka (Vrakuňa), Taufer (Rača), 1 – Pečadný, Hlavatý (D. N. Ves), Neupauer, Juráš (I. Petržalka), Held (Ivanka), T. Čimo, Mader, D. Brezovský, Kusin, Paul (Z. Bystrica B), Potočný, Bariny, Panenka (Šenkvice), Almáši, Steiner, Štepanovský, Hurný, Pázmány (Rača), Čajkovič, Markovič (Vrakuňa).

Skupina B – 3. kolo: Slovan Modra – FKP Dúbravka 1:6, Vyskočil – Račkay a Briestenský po 2, Schifferer, Kaniansky. FK Rača B –  FC Lamač 2:3, Fabšo (11 m), Obernauer – Sanz 2, Polák (11 m). Záh. Bystrica A – Žolík Malacky 1:5, Broš – Gulbiš, Šauša, Zatkovský, Daniel, Michalica.

1. Žolík Malacky    3    3    0    0    17:3    9

2. FKP Dúbravka   2    2    0    0    21:1    6

3. Lamač                3    1    1    1      7:7    4 

4. Z. Bystrica A      2    1    0    1      6:7    3

5. Modra                3    1    0    2      6:11  3

6. NMŠK 1922 B   2    0    1    1       2:17  1

7. Rača B               3    0    0    3       4:17  0

Poradie strelcov: 5 – Kaniansky (Dúbravka), 4 – Hoffmann, Briestenský (Dúbravka), Zatkovský (Žolík), 3 – Šogor (Dúbravka), Tichý (Modra), Šauša, Michalica (Žolík), 2 – Prokop, Ševčík (Z. Bystrica A), Račkay (Dúbravka), Vančo, Sanz (Lamač), Macek (Žolík), 1 – Mocný, Hedrik (NMŠK B), Farkas, Gerbery, Polák (Lamač), Urbanovský, Mozolík, Vyskočil (Modra), Almáši, Neupauer, Fabšo, Obernauer (Rača B), Hollý, Broš (Z. Bystrica A), Schifferer, Brenčič, Bridzik (Dúbravka), Halámek, Orgoň, Gulbiš, Višváder, Daniel (Žolík).

Priateľský zápas: Ivanka p/D. – NMŠK 1922 B 2:2, Šlesárik, Podmanický – Zvozil 2.

Stretnutia rozhodovali Martin Abrman a Miroslav Ťažký.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV