Zmeny v obsadení 23.- 24. 3. 2013

Súťaže  SFZ

I. liga žien – 11. kolo
23.3. 15.00 D. Lužná – Tren. Teplice  Smolíková, Jancura, Ralbovský (odložené )
I. liga žiačok – 11.kolo
23.3. 13.15 D. Lužná – Tren. Teplice  Jancura, Ralbovský (odložené )
I. LSŽ-Z A+B – 17. kolo
23.3. 10.00-12.00 Senec – Senica  Kočický R a AR za Čižmára
23.3. 10.00-12.00 Inter – K. Ves  Vašš R a AR za Cvengroša

Súťaže  BFZ

Seniori MRB – 17. kolo
24.3. 15.00 Ivanka – Pl. Štvrtok  Martiš AR2 za Mosora
Seniori S4A – 15. kolo
24.3. 15.00 Vrakuňa – Tomášov  Martinkovič ml. AR1 za Rozinka
Seniori S4B – 15. kolo
24.3. 15.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  Rozinek AR1 za Martinkoviča ml.
Dorast SD3R – 17. kolo
24.3. 12.30 Bernolákovo – PŠC Pezinok   ( odložené 27.3.o 16.00 nové obsadenie )
Žiaci II. liga starší (SZRL) – 15. kolo
23.3. 9.00-11.00 FA Bratislava – Žolík Malacky  Valko AR a R za Mosora (Miloslavov)
24.3. 11.30  PŠC Pezinok – Ivanka  Rozinek R za Martinkoviča ml.
Prípravka ( PMA )  12. kolo
24.3. 9.00 Petržalka – Slovan „A“  Nehrá sa odložené na 25.4.16.00
Prípravka ( PMB  )  12. kolo
24.3. 10.00 Petržalka – Slovan „A“  Nehrá sa odložené na 25.4.17.00
Prípravka ( PMA 2 )  12. kolo
24.3. 10.30 Karlova Ves „A“ – D. Lužná  Kravárik za Mičuru
24.3.   9.30 Karlova Ves „B“ – Scorpions  Kravárik za Mičuru
23.3. 10.30 Domino – ŠKP Nehrá sa odložené
Prípravka ( PMB 2 )  12. kolo
24.3. 8.30 K. Ves „A“ – D. Lužná  Kravárik za Mičuru
23.3. 10.30 Domino – ŠKP Nehrá sa odložené
Prípravka ( PMA+PMC )
23.3. 9.00-10.45  Inter – Žolík  Janošovský za Švarného
23.3. 12.00 Domino – ŠKP Nehrá sa odložené
24.3. 11.00 Petržalka – Slovan „A“  Nehrá sa odložené na 25.4.18.00
Prípravka ( PMB )
23.3. 9.00 Inter – Žolík  Friga

Súťaže ObFZ Bratislava-mesto

Seniori – V. liga (S5M) – 14. kolo
24.3. 15.00 Ekonóm – Volkswagen  Gaži AR1 za Čevelu
24.3. 15.00 Záhorská Bystrica – Krasňany  Macala R za Lysinu, Szakall AR1 za Macalu – Odložené
23.3. 10.00 Štart-Nepočujúci – The Dragons  Orlíková AR2 za Kocureka
24.3. 14.00 Karlova Ves – Jarovce  Trískal AR1 za Kravianskeho
Starší žiaci  (SZM )- 15. kolo
23.3. 11.30 Rusovce – Karlova Ves „C“  Šmihula, Trískal za Svrčana, Černého Sam.
24.3. 13.00 Ekonóm – Lamač  Gaži za  Čevelu
23.3. 12.00 Domino „B“ – Ružinov „B“  Németh, Straka Martin ( nehrá saodložené )

Súťaže ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 12. kolo
24. 3.  15.00     Kuchyňa – Sološnica Boldižár, Hudy za Surovského
Seniori – S5VB – 17. kolo
24. 3.  15.00     Blatné – Grinava  Olša M. za Haba
24. 3.  15.00     Doľany – Malinovo  Bočák za Babinského
23. 3.  15.00     Sl. Grob B – Králová p. S. B  Rybár, Augustovič za Zborovana
24. 3.  15.00     Častá – Dubová                        Odložené
Dorast – SD4VB – 15. kolo
23. 3.  15.00     Častá – Šenkvice                      Odložené


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV