Obsadenie rozhodcov a delegátov 27.- 31. 3. 2013

Obsadenie súťaží riadených SFZ

I. LS/M/D – 19. kolo
27.3. 13.00-15.15 Slovan – S. N. Ves  Trenčanský, Brody, Havrila, Chromý ( Rapid )

II. LS/M/DZ – 19. kolo
28.3. 10.00-12.15 Senec – Lok. Trnava  Bohun, Ďurčo M., Valko, Vaško ( V. Biel )
28.3. 11.00-13.15 Inter – Levice  Vašš, Maretta, Hádek, Brody ( Drieňová )

I. LSŽ-Z A+B – 18. kolo
27.3. 14.00-16.00 Petržalka – Púchov  Kočický, Gosiorovský, Koštrna ( ZŠ Pankuchova )
28.3. 12.00-14.00 K. Ves – Senec  Křivan, Brody, Gosioroský ( Lamač )

I. liga žien – 12. kolo
30.3. 15.00 Slovan – N. Zámky Smolíková, Pacalaj, Martinka ( Pasienky )
30.3. 15.00 FK Dúbravka – Lady Team  Křivan, Gosiorovský, Krč

I. liga žiačok – 12.kolo
30.3. 13.15 Slovan – N. Zámky  Pacalaj, Martinka  ( Pasienky )
30.3. 13.15 FK Dúbravka – Lady Team  Krč, Gosiorovský

II. liga žien – 14. kolo
29.3. 11.00 Vrakuňa – Sv. Jur  Chudá, Ďurčo M., Mosor

Obsadenie súťaží riadenýchBFZ

Seniori MRB – 18. kolo
28.3. 16.00 Rovinka – ŠKP  Pinček, Ježík, Smirnov; Likavský
29.3. 10.30 Rača – Sl. Grob  Cvengroš, Zálesňák, Bláha; Lônčík
29.3. 15.00 Stupava – Ivanka  Bohun, Polakovič Ľ., Parilák; Šuran
30.3. 16.00 Sv. Jur – Jablonec  Chromý, Havrilla, Tanuška; Darlea
30.3. 16.00 Pl. Štvrtok – Bernolákovo  Martinkovič ml., Vašš, Brody; Somoláni
31.3. 16.00 Ružinov – Inter  Srna, Smolíková, Hádek; Hájek
31.3. 16.00 Limbach – Lozorno  Kočický, Polakovič Ľ., Rozinek; Pogány
31.3. 16.00 Králova p/S – Rohožník  Fischer, Tanglmayer, Melíšek; Sedlák

Seniori S4A – 16. kolo
27.3. 16.30 Danubia – Lamač  Tanglmayer, Křivan, Valko; Príkopa
29.3. 9.30 BCT – Kalinkovo  Kroneraff, Hrazdira, Rozinek; Slezák
30.3. 16.00 Domino „B“ – Rusovce  Križko, Moravec, Lackovič; Ondrušek
31.3. 16.00 Vajnory – Vrakuňa  Parilák, Moravec, Křivan; Jablonický
31.3. 16.00 Tomášov – Čunovo  Lackovič, Dávid D., Dávid M.; Dadykin
31.3. 16.00 Most p/B – Hrubý Šúr  Ralbovský, Valko, Orlický; Marczell
31.3. 16.00 D. N. Ves – Igram  Vašš, Hrazdira, Gosiorovský; Ľupták

Seniori S4B – 16. kolo
31.3. 16.00 Báhoň –  PŠC Pezinok  Chalka, Jendruš, Ščepán; Chladek
31.3. 16.00 Šenkvice – Budmerice  Havrila, Koštrna, Maretta; Minárik
31.3. 16.00 Jakubov –  B. Pezinok  Ďurčo M., Brody, Krč; Mazanec I.
31.3. 16.00 Malacky – Zohor  Kudlica, Lazar, Bláha; Rášo
31.3. 16.00 V. Leváre – Jablonové  Jancura, Mosor, Bilčík; Minarovič
31.3. 16.00 Závod – Viničné  Martinka, Pacalaj, Abrman; Randa

Dorast SD3R – 18. kolo
28.3. 11.30 K. Ves –  D. Lužná  Orlický, Jancura, Koštrna
30.3. 13.30 Sv.Jur – Iskra  Havrila, Tanuška, ObFZ-v
30.3. 10.00 Kostolište – Vrakuňa  Zálesňák, Dávid D., Lazar
30.3. 13.30 Domino –  Petržalka  SFZ, Moravec, Lackovič,
30.3. 10.00 Dúbravka – Ivanka  Gosiorovský, Křivan, Krč
30.3. 9.30 Pezinok – ŠKP  Pinček, Orlický, Melíšek

Dorast MD3R – 16. kolo
30.3. 9.00 Vrakuňa – Senec  Kroneraff, Ralbovský
31.3. 11.30 Domino – Iskra  Smirnov, Križko

Obsadenie súťaží riadených ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 13. kolo
30. 3.  16.00     Marianka – M. Leváre Augustovič, Rusinko, Miško, D
31. 3.  16.00     Borinka – Suchohrad Višváder, Gilan, AR2, D
30. 3.  16.00     P.Š./Vysoká B – Pl. Mikuláš Ďurčo, Gilan, Hudy, D
31. 3.  16.00     Gajary – Kuchyňa Žilavý, Hušek , AR2, D
31. 3.  16.00     Sološnica – Studienka Hurban, Ďurčo, AR2, D

Seniori – S5VB – 18. kolo
31. 3.  16.00     Sv. Jur B – Častá Huska, Lieskovský, AR2, D
31. 3.  16.00     Dubová – Sl. Grob B Olša M., Zárecký, AR2, D
30. 3.  16.00     Králová p. S. B – Vištuk Habo, Zárecký, AR2, D
31. 3.  16.00     Ch. Grob – Doľany Rusinko, Habo, AR2, D
31. 3.  16.00     Malinovo – N. Dedinka Rybár, Miško, Strapek, D
31. 3.  16.00     Miloslavov – Modra Patlevič, Mičura, Gajarský, D
31. 3.  16.00     Čataj – Blatné Bočák, Olša D., AR2, D
31. 3.  16.00     Grinava – Kaplná Augustovič, Hošo, AR2, D

Dorast – SD4VB – 16. kolo
31.3. 13.30       Báhoň – Častá  Ščepán, Jendruš
30. 3.  16.00     Šenkvice – Budmerice  Hošo, Lieskovský
30. 3.  13.30     Králová p. S. – B. Pezinok Zárecký, Habo
31. 3.  13.30     Malinovo – Slov. Grob Miško, Strapek
30. 3.  16.00     Limbach – Igram Olša D, Olša M.
30. 3.  14.00     Modra – Viničné Zborovan, Brejcha


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV