ÚRADNÁ SPRÁVA Č.2 ZO DŇA 31.07.2020

Sekretariát

Sekretariát BFZ oznamuje všetkým R a D BFZ, ObFZ Bratislava – mesto a Bratislava – vidiek, ktorým končí platnosť registračných preukazov v najbližších dňoch, že o nový RP môžu požiadať vo vlastnom profile v ISSF systéme. V elektronickej podateľni je sekcia „ Žiadosť o vydanie registračného preukazu sám pre seba. Kliknutím na túto sekciu sa vám otvorí váš osobný profil, v prípade že chcete zmeniť fotografiu, kliknete na možnosť nahrať fotografiu“ a vpravo pod fotografiou kliknete na zaslať žiadosť. Po chvíli vám príde odpoveď . vaša žiadosť bola zaevidovaná. Týmto je vyžiadaný nový RP.

Sekretariát BFZ oznamuje, že rozpis súťaží BFZ pre súťažný ročník 2020/2021 bude FK zaslaný elektronickou poštou a bude zverejnený na webovej stránke zväzu v priebehu budúceho týždňa.

Sekretariát BFZ oznamuje, že od 01.07.2020 vykonáva funkciu sekretára BFZ miesto p. Pavla Príkopu,  p. Gabriela Cabadajová, tel: 0911/ 014 593, email: gabriela.cabadajova@futbalsfz.skPavel Príkopa je novým sekretárom ObFZ Bratislava – vidiek, telefonický kontakt a emailová adresa p. Príkopu zostali nezmenené.

Športovo – technická komisia

emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

Oznamuje:

Dohody o striedavom štarte hráčov:

AS Trenčín / FK Inter Bratislava

FK Senica / FC Malacky

MFK Skalica / FC Rohožník

Schvaľuje v zmysle článku 9.7. RS BFZ:

FK Inter Bratislava HP s umelým trávnatým povrchom v Stupave pre súťaž III.liga seniori BFZ na súťažný ročník 2020/2021.

FC Petržalka HP s umelým trávnatým povrchom (M.C.Sklodowskej) pre súťaž U19 BFZ na súťažný ročník 2020/2021.

MŠK Iskra Petržalka HP s umelým trávnatým povrchom (Budatínska) pre súťaž U17 BFZ na súťažný ročník 2020/2021.

MŠK Senec HP s umelým trávnatým povrchom (NTC Senec) pre súťaž U15/U13 BFZ na súťažný ročník 2020/2021.

Upozorňuje:

Na termín podania prihlášky do pohára BFZ 20. 9. 2020.Prihlášky môžu zaslať družstvá v súťažiach seniorov III.liga BFZ, IV.liga BFZ, V. a VI.liga ObFZ Bratislava – mesto a V. a VI.liga ObFZ Bratislava – vidiek.

Disciplinárna komisia

U.č.  1: DK na základe rozhodnutie VV BFZ o predčasnom ukončení súťaží a s poukazom na čl. 14/1 stanov SFZ rozhodla, že všetky disciplinárne sankcie pozastavenia výkonu športu a pozastavenie výkonu funkcie uložené v súťažnom ročníku 2019/2020 podľa čl. 37/3,5,6, ktoré doposiaľ neboli vykonané, sa rušia (alebo považujú za vykonané). Ostatné disciplinárne sankcie, ktoré doposiaľ neboli vykonané, sa prenášajú do nového súťažného ročníka. Disciplinárne sankcie uložené na časové obdobie, ktoré doposiaľ neboli vykonané, sa od posledného súťažného kola prerušujú a začínajú plynúť od začiatku súťažného ročníka 2020/2021.

U.č.  2: Štefan Krištofič   1235924 (ŠK Bernolákovo, S3BA). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  3: Martin Štefunko   1231627 (TJ Rovinka, S3BA). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  4: Tomáš Zajíček   1240086 (TJ Jakubov, S4BA). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  5: Roman Jakubec   1224775 (SDM Domino Bratislava, S4BA). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  6: Miroslav Mifkovič   1304427 (FC Zohor, SD3R). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  7: Jakub Rečlo   1340647 (PŠC Pezinok, SZRL). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  8: Viktor Mundok   1326544 (ŠK Šenkvice, SZRL). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

U.č.  9: Szilard Csánó   1345973 (PFA Šamorín, SZRL). Na základe rozhodnutia VV BFZ – Uznesenie DK č.1, uvoľnená činnosť od 23.07.2020.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ, v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Matrika

Informácia pre FK:

Matričné úkony pre súťaže BFZ vykonáva od 13.07.2020 p. Ján Farbula. V prípade nejasností a potreby usmernenia matričných úkonov ho kontaktujte telefonicky na čísle 0903 718 450 alebo elektronickou poštou na jan.farbula@futbalsfz.sk

Matrika BFZ oznamuje, že schválením nového rozpisu súťaží BFZ pre súťažný ročník 2020/2021 sa mení poplatok za schválenie prestupov bez obmedzenia alebo s obmedzením počas sviatkov, víkendov a po pracovnej dobe sekretariátu BFZ. V uvedených prípadoch bude poplatok zdvojnásobený a zahrnutý do mesačnej zbernej faktúry FK.

VV SFZ na svojom zasadnutí zo dňa 8. júla 2020 VV SFZ schválil novelu Registračného a prestupového poriadku SFZ, ktorá je v znení prijatých zmien a doplnení k dispozícii na linku nižšie:

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2020/07/rapp-novela-08_07_2020-konsolidovane-znenie.pdf

Znenie Registračného a prestupového poriadku SFZ /RaPP/, schváleného VV SFZ dňa 8. júla 2020 nájdete aj na stránkach www.futbalsfz.sk/legislativa-predpisy-sfz-poriadky, bfz.futbalnet.sk a www.futbalbfz.sk /dokumenty/.

Oznamujeme FK, že termín prestupu amatéra bez obmedzenia skončil dňom 15.7. 2020 a prestup amatéra s obmedzením môžete podávať do 30.9.2020.                         

Odstupné za prestup amatéra bez obmedzenia /čl. 37 RaPP/ sa stanovuje podľa stupňa súťaže, z ktorého hráč prestupuje a do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje.

Odstupné za hráča podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ – viď čl. 37/4. Kompletný návod na použitie nájdete aj nawww.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy.

V  ISSF v elektronickej podateľni v zložke Registrácia hráča je doplnená Žiadosť o dočasnú registráciu hráča. Táto nová žiadosť bola zriadená za účelom vykonania  zmeny registrácie hráča podľa článku 15 ods. 6 RaPP. Žiadame klubových ISSF manažérov, aby využívali okrem žiadosti o preregistráciu hráča aj žiadosť o dočasnú registráciu hráča.

V ISSF je zavedená žiadosť o elektronický registračný preukaz hráča (ERP). ERP má platnosť 2 roky.

Komisia mládeže

a/ vyžrebovanie súťaží :

KM oznamuje, že vyžrebovanie súťaží prípraviek BFZ je zverejnené na stránke BFZ, časť súťaže. Žiadame FK, aby si skontrolovali svoje vylosovanie, prípadné chyby nahláste na mailovú adresu: konecny58@centrum.sk , pavel.prikopa@futbalsfz.sk

b/ súpisky ( zoznam hráčov ) :

KM žiada nasledujúce FK, aby v termíne do 15.8. zaslali súpisky ( zoznamy ) hráčov, ktorí budú štartovať za dané družstvo. V zozname žiadame uviesť meno a priezvisko hráča a číslo RP. KM upozorňuje FK, ktoré majú na rovnakom stupni riadenia ( BFZ ) a rovnakej vekovej kategórie zaradené svoje družstvá ( A, B, C družstvo ) na dôsledné dodržiavanie SP SFZ čl.42 ( súpisky viacerých družstiev ). Súpisky ( zoznamy ) posielajte na mailové adresy: pavel.prikopa@futbalsfz.sk , konecny58@centrum.sk

FK Rača ( 1.liga SFZ U11, U10, U9 – PMA1, PMB1, PMC1 )

SDM Domino Bratislava ( 1.liga SFZ U11 – PMA3 B, C )

NŠK 1922 Bratislava A, B ( U11, U10, U9 ) v súťažiach PMA1, PMB1, PMC1

ŠK Žolík Malacky A, B ( U11 ) v súťažiach PMA1, PRMA

PŠC Pezinok A, B ( U11, U10 ) v súťažiach PMA1, PMB1, PMA2, PMB2

ŠK Vrakuňa Bratislava A, B ( U11 ) v súťažiach PMA1, PMA3

ŠK Svätý Jur A, B ( U11 ) v súťažiach PRPK, PRSC

OŠK Slovenský Grob A, B ( U11 ) v súťažiach PRPK, PRSC

Lokomotíva Devínska Nová Ves A, B v súťaži PMD U8

FKM Stupava A, B v súťaži PMD U8

SFC Kalinkovo A, B v súťaži PMD U8

c/ hracie plochy ( ihriská ) :

FK Dúbravka ( PMA1, PMB1, PMC1, PMC2 ) : UT FK Dúbravka

FA Lafranconi FTVŠ Uk Bratislava ( PMA1, PMB1, PMC1 ): UT Lafranconi

FK Rača B ( PMA1, PMB1, PMC1 ): UT Mladá Garda – streda 17.00 hod.

MŠK Iskra Petržalka ( PMA1, PMB1, PMC1 ) : UT Budatínska

FKM Stupava ( PMA1, PMB1, PMC1 ) : UT Stupava

MŠK Senec ( PMA1, PMB1, PMC1 ) : UT NTC Senec

PŠC Pezinok ( PMA1, PMB1, PMC1, PMA2, PMB2 ) : HP GFC Grinava

SDM Domino Bratislava C ( PMA3 ) : HP Mamateyova 4 Petržalka

FC Rohožník ( PRMA, PMC2 ) : vedľajšia HP FC Rohožník

FC IMAS ( PRMA ) : UT Stupava

FK ŠK Danubia Veľký Biel ( PRSC, PMC2 ) : HP Veľký Biel

Senec Football Academy ( PRSC ) : HP Reca

PŠC Pezinok B ( PMC2 ) : HP PŠC Pezinok

d/ schválené zmeny :

PMA1 – 1.kolo: FK Slovan Ivanka p/D. – NŠK 1922 „B“, UT 1.9. o 8.45 hod.

PMB1 – 1.kolo: FK Slovan Ivanka p/D. – NŠK 1922 „B“, UT 1.9. o 9.45 hod.

PMC1 – 1.kolo: FK Slovan Ivanka p/D. – NŠK 1922 „B“, UT 1.9. o 10.45 hod.

e/ súťaž PMD U8 – turnajová súťaž :

Vyžrebovanie turnajovej súťaže PMD U8 je zverejnené na stránke BFZ (mládežnícke súťaže).

pravidlá a podmienky:

ihrisko ( rozmer ): 40 x 25 metrov

bránky: 2 x 5 metrov, resp. 2 x 3 metre

počet hráčov: 1 + 4

hrací čas: 2 x 15 minút ( bez polčasovej prestávky )

rozhodcovia: zabezpečuje organizátor turnaja

štart hráčov: veková úroveň od U8 – po U6, každý hráč musí mať platný elektronický registračný preukaz, každý účastník musí mať pred prvým stretnutím v turnaji nahranú v ISSF zápasovú súpisku

lopty: veľkosť č.4

výsledkový servis: po skončení každého turnaja je organizátor povinný zaslať kompletný výsledkový servis ( celkový výsledok, polčasový výsledok, strelcov gólov aj s minútami ) na mailové adresy: pavel.prikopa@futbalsfz.sk , konecny58@centrum.sk

termíny jednotlivých turnajov ( jeseň 2020 ) :

T1: 12.9., resp. 13.9.2020

T2: 26.9., resp. 27.9.2020

T3: 10.10., resp. 11.10.2020

T4: 24.10., resp.25.10.2020

Termíny jednotlivých turnajov ( jeseň 2020 ) :

T1: 12.9., resp. 13.9.2020

T2: 26.9., resp. 27.9.2020

T3: 10.10., resp. 11.10.2020

T4: 24.10., resp.25.10.2020

Nahlásený termín turnaja :

sk.A:

T1 – 12.9. FC Petržalka od 13.00 hod. ( 4 ihriská )

T3 – 10.10. FKM Karlová Ves od 13.00 hod. ( 4 ihriská )

sk.D:

T3 – 11.10. MFK Záhorská Bystrica od 11.30 hod. ( 2 ihriská )

sk.E:

T1 – 12.9. TJ Záhoran Kostolište od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

T4 – 24.10. FC Rohožník od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.F:

T1 – 12.9. OFK Vysoká pri Morave ( doplniť počet ihrísk a začiatok turnaja )

T2 – 27.9. ŠK Závod od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.G:

T1 – 13.9. PŠC Pezinok od 12.30 hod. ( HP PŠC Pezinok – 2 ihriská )

sk.H:

T1 – 13.9. Senec Football Academy od 10.00 hod. ( HP Reca – 2 ihriská )

sk.I

T1 – 12.9. MŠK Senec ( doplniť HP, počet ihrísk a začiatok turnaja )

T4 – 24.10. FK Slovan Ivanka od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.J:

T1 – 12.9. OŠK Chorvátsky Grob od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

sk.K:

T1 – 12.9. ŠK Tomášov od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

Komisia rozhodcov a delegátov

Potvrdzuje termín konania letného predsezónneho seminára rozhodcov a delegátov BFZ – 3.8.2020. Seminár sa uskutoční v Bratislave v hoteli Nivy. Pripomína rozhodcom nutnosť predložiť na seminári potvrdenie o absolvovaní lekárskej prehliadky (v mesiacoch jún alebo júl 2020) platné na celý súťažný ročník 2020/2021.

Upozorňuje rozhodcov a delegátov BFZ na nutnosť vygenerovať si v čo najkratšom čase členský poplatok, príslušnú faktúru na nový súťažný ročník a uhradiť ju. V opačnom prípade nebudú môcť byť obsadzovaní na stretnutia.

Vzhľadom na kolíziu s termínovou listinou presúva termín jesenných fyzických previerok na 10.9.2020 (štadión Mladá garda).

Ospravedlnenia: Bogdáň 8.8.; Klúčik od 27.7.; Ďurčo 6.-9.8., 21.-22.8., 28.8.-6.9.; Malovec Ri. 8.8.; Truchlý 1.-2.8., Farkaš R. 8.8.; Mydlárik 27.7.-13.8.; Kroneraff 13.-15.8., 21.-22.8., 20.-26.9., 30.9.-18.10., 30.10.-1.11.

Trénersko – metodická komisia

TMK BFZ upozorňuje FK prihlásené do regionálnych súťaží na povinnosť predložiť mená trénerov s platnou trénerskou licenciou zaevidovaných v ISSF systéme nasledovné:

  • Dorast (III. liga starší a mladší) – minimálne UEFA B licencia
  • Starší žiaci (II. liga) – minimálne UEFA B licencia
  • Mladší žiaci (II. liga) – minimálne UEFA Grassroots C licencia.

Predloženie zoznamu trénerov (netreba zasielať licenciu) je potrebné zaslať na e-mail adresu: tmkbfz@gmail.com do termínu:

  • Ostatné mládežnícke súťaže (starší a mladší dorast III. liga, starší a mladší žiaci II. liga) – do 31.07.2020.

Upozorňujeme, že tréner by mal vykonávať trénerskú činnosť vo FK len pri jednom družstve.

Predložený zoznam trénerov do regionálnych súťaží Starší dorast III. liga Bratislava:

por. Klub Hlavný tréner Trénerská licencia
1 ŠK Bernolákovo Branislav Petrovič UEFA A
2 NŠK 1922 Bratislava Ladislav Horváth ml. UEFA B
3 ŠK Žolík Malacky Daniel Sakár UEFA B
4 FK Slovan Ivanka pri Dunaji Tomáš Marušin UEFA B
5 SDM Domino „B“ Patrik Bacho UEFA B
6 FC Zohor Milan Hrica UEFA B
7 FC Petržalka „B“ Dominik Tóth UEFA B
8 PSČ Pezinok Miroslav Terlanda UEFA B

Predložený zoznam trénerov do regionálnych súťaží Mladší dorast III. liga Bratislava:

por. Klub Hlavný tréner Trénerská licencia
1 PSČ Pezinok Andrej Lipták UEFA B
2 SDM Domino „B“ Samuel Karas UEFA B
3 MŠK Senec „B“ Patrik Szabo UEFA B
4 MFK Záhorská Bystrica Jozef Prokop UEFA B
5 FK Inter „B“ Martin Haburaj UEFA B
6 ŠK Žolík Malacky Matúš Kuma UEFA B

Predložený zoznam trénerov do regionálnych súťaží Starší žiaci II. liga Bratislava:

por. Klub Hlavný tréner Trénerská licencia
1 ŠK Žolík Malacky František Lörinci UEFA B
2 ŠK Bernolákovo Peter Zboniak UEFA B
3 MŠK Senec Michal Szabadoš UEFA B
4 PSČ Pezinok Miroslav Terlanda UEFA B
5 ŠK Svätý Jur Lukáš Galovič UEFA B
6 MFK Rusovce Lukáš Roziak UEFA B
7 FKP Bratislava Štefan Gubrica UEFA B

Predložený zoznam trénerov do regionálnych súťaží Mladší žiaci II. liga Bratislava:

por. Klub Hlavný tréner Trénerská licencia
1 ŠK Žolík Malacky Vladimír Ďureček UEFA B
2 NŠK 1922 Bratislava Martin Gubov UEFA GC
3 ŠK Bernolákovo Peter Zboniak UEFA B
4 MŠK Senec Robert Pasztor UEFA GC
5 PSČ Pezinok Marián Baláž UEFA GC
6 ŠK Svätý Jur Michal Fekete UEFA GC
7 MFK Rusovce František Lošonský UEFA B
8 FKP Bratislava Ivan Pravda UEFA GC

 FK, ktoré nepredložia mená trénerov do požadovaného termínu budú odstúpené na DK BFZ na doriešenie.

Úsek vzdelávania trénerov:

Všetky aktivity vzdelávania trénerov SFZ podliehajú nariadeniam vlády SR a vedeniu SFZ. Z dôvodu zrušených aktivít ďalšieho vzdelávania trénerov od marca do mája 2020 v prípade, že platnosť trénerskej licencie vypršala pred dátumom 30.06.2020, je možné aj bez potrebného rozsahu hodín požiadať o jej predĺženie (žiadosti evidujeme od 01.06.2020). Takáto licencia bude ale predĺžená len do konca kalendárneho roka v ISSF (licencia sa nebude tlačiť a posielať).

Žiadosti o predĺženie trénerskej licencie sa od 01.06.2020 podávajú výhradne cez ISSF – Konto trénera/Elektronická podateľňa/Žiadosť o predĺženie trénerskej licencie. Podrobný popis postupu je zverejnený na stránke SFZ v sekcii SFZ/Tréneri/Dokumenty.

PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA TRÉNEROV

Oznamuje trénerom, že TÚ SFZ v spolupráci s TMK BFZ bude organizovať v Bratislave Školenie trénerov UEFA Grassroots C a UEFA B licencie. Počet miest na školeniach je obmedzený na max. 24 osôb.

ŠKOLENIE UEFA GRASSROOTS C licencie:

Termín školenia:  16.08.2020 – 09.10.2020  + záverečné skúšky 23. – 24.10.2020.

Organizácia školenia:  6 výukových blokov

Blok termín deň čas Miesto
B1 16.08.2020 nedeľa 08:30 – 16:15 Bratislava
B2 24.08.2020 pondelok 15:00 – 20:30 Bratislava
B3 04.09.2020 piatok 15:00 – 20:30 Bratislava
B4 17.09.2020 štvrtok 15:00 – 19:30 Bratislava
B5 26.09.2020 sobota 08:30 – 16:30 Bratislava
B6 09.10.2020 piatok 15:00 – 20:00 Bratislava

Pozn.:  Maximálna povolená absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t.z. 4 hodín.

Poplatok za školenie: 100,- EUR (poplatok je nevratný!) – poplatok zahŕňa: prenájom učební na teoretickú časť, prenájom športového areálu, odmeny lektorom).

Prihlášky: Len elektronickou formou do 31.07.2020, online prihlášku nájdete na stránke: https://ticketing.futbalsfz.sk. Na prihlásenie sa musíte byť registrovaný https://my.sportnet.online/.

Prihlásení (24): T. Marko, P. Rédler, M. Seňan, L. Sobolová, M. Král, J. Kronek, P. Bogar, S. Janovský, B. Demir, J. Čechovský, L. Piatra, M. Druska, P. Múčka, R. Sýkora, N. Hrebeňová, M. Geržová, M. Ležák, T. Pikáli, T. Klinko, S. Krutil, T. Kos, A. Hučko, D. Živčic, R. Bodinger.

Vzhľadom na naplnenie maximálneho počtu úchádzačov nie je možné prihlásiť sa na dané školenie.

ŠKOLENIE UEFA B licencie:

Termín školenia:  22.08.2022 – 22.11.2020 + práca v mikroskupinách a záverečné skúšky.

Organizácia školenia:  12 výukových blokov.

Blok termín deň čas Miesto
B1 22.08.2020 sobota 08:30 – 16:30 Bratislava
B2 23.08.2020 nedeľa 08:30 – 15:30 Bratislava
B3 05.09.2020 sobota 08:30 – 15:30 Bratislava
B4 15.09.2020 utorok    09:00 – 17:00 Bratislava
B5 23.09.2020 streda 15:00 – 20:00 Bratislava
B6 01.10.2020    štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava
B7 04.10.2020 sobota 08:30 – 14:30 Bratislava
B8 14.10.2020 streda 15:00 – 20:30 Bratislava
B9 20.10.2020 utorok 15:00 – 20:30 Bratislava
B10 03.11.2020 utorok 15:00 – 20:30 Bratislava
B11 13.11.2020 piatok 15:00 – 20:30 Bratislava
B12 22.11.2020 sobota 09:00 – 17:00 Bratislava
Mikroskupiny 05.09. – 13.11.2020
Záverečné skúšky 10.–13.12.2020

Pozn.:  Maximálna povolená absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t.z. 8 hodín.

Mikroskupinu tvoria 4 študenti, z ktorých každý sa musí zúčastniť 4 tréningov, pričom 1 tréningovú jednotku zorganizuje vo vlastnom klube pod dohľadom mentora a na ďalších 3 sa zúčastní ako pozorovateľ (1x organizácia + 3x účasť).

Poplatok za školenie:    Predpokladané náklady 300,- EUR

(poplatok zahŕňa: prenájom učební na teoretickú časť, prenájom šport. areálu, odmeny lektorom).

  • Splátka 250,- EUR (uhrádza pri podaní prihlášky výhradne formou „online platba kartou“).
  • Splátka sa vypočíta na základe reálnych nákladov za školenie (poplatok sa vracia len v prípade nedostatočného počtu prihlásených).

Prihlášky: Len elektronickou formou do 05.08.2020, online prihlášku nájdete na stránke: https://ticketing.futbalsfz.sk. Na prihlásenie sa musíte byť registrovaný https://my.sportnet.online/.

Prihlásení (12): T. Prágay, D. Marko, P. Miklošovič, F. Cvečko, T. Oravec, M. Orlický, M. Ivana, P. Gaži, T. Sroka, Š. Ďurajka, J. Gaži, M. Kmotorka.

PLÁNOVANÉ SEMINÁRE TRÉNEROV

Oznamuje klubom, že TMK BFZ so súhlasom TÚ SFZ plánuje na jeseň 2020 organizovať praktické semináre trénerov pre kluby, ktoré o túto formu požiadajú. Ide o formu vzdelávania klubových trénerov na úrovni mládeže, kedy TMK BFZ zabezpečuje odborný lektorský zbor a kluby organizáciu seminára. V prípade záujmu kontaktujte regionálneho koordinátora vzdelávania trénerov SFZ p. Kováča na tel. č.: 0902 937 031 alebo e-mail: michal.kovac@futbalsfz.sk.

Oznamuje trénerom, že PŠC Pezinok v spolupráci s TMK BFZ so súhlasom TÚ SFZ bude organizovať v termíne 20.08.2020 (štvrtok) praktický seminár trénerov na témuPríprava a vedenie družstva prípraviek v tréningovom procese”. Seminár je určený pre trénerov UEFA B a UEFA Grassroots C licencie, ktorý bude slúžiť aj na predĺženie spomínaných licencií. Seminár je prioritne určený pre trénerov pôsobiacich v prípravkárskych kategóriach. Súčasťou seminára budú 2 prezentácie TJ (teória) a 2 TJ (prax) priamo na ihrisku.
Záväzné prihlasovanie prebieha na webovej stránke: www.pscpezinok.sk/seminar-sfz. Prihlasovanie len elektronickou formou do 10.08.2020. Počet miest je obmedzený pre 40 ľudí. Program seminára nájdete na internetovej stránke SFZ v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Oznamuje trénerom, že TJ Záhoran Jakubov v spolupráci s TMK BFZ so súhlasom TÚ SFZ bude organizovať v termíne 02.09.2020 (streda) praktický seminár trénerov na témuPríprava a vedenie družstva prípraviek v tréningovom procese”. Seminár je určený pre trénerov UEFA B a UEFA Grassroots C licencie, ktorý bude slúžiť aj na predĺženie spomínaných licencií. Seminár je prioritne určený pre trénerov pôsobiacich v prípravkárskych kategóriach. Súčasťou seminára budú 2 prezentácie TJ (teória) a 2 TJ (prax) priamo na ihrisku.
Záväzné prihlasovanie prebieha len elektronickou formou do 25.08.2020. Prihlášku (na stránke: https://bfz.futbalnet.sk/sekcia/1784/) treba posielať na adresu: registracia.jakubov@gmail.com.

Program seminára nájdete na internetovej stránke www.tjzahoranjakubov.sk ako aj na stránke SFZ v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Úsek mládeže:  

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-15 (nar. po 1.1.2006)
na prípravný zápas proti SDM Domino U16 dňa 5.8.2020

Hráči:

ŠK Slovan Bratislava (7): Adam DUFFEK, Simon ARNOLD, Tomáš JURIŠTA, Samuel DORNAI, Max DUGOVIČ, Šimon HELD, Pavol RUŽA

FK Inter Bratislava (5):  Samuel SMIEŠKO, Miroslav MARČÍK, Dominik STRATOV, Jonáš JAVORSKÝ, Martin JAKUBÍK

FC Petržalka (4):  Leo NÁHLIK, Martin MURGAŠ, Patrik KAJABA, Nino ŽIGA

SDM Domino (3): Ján KŠIŇAN, Jakub SLÁVIK, Samuel KOŠŤÁL

MŠK Senec (1): Miroslav BUČAN

Náhradníci:

SDM Domino (3): Andrej KOSTÚR, Michal ŠŤASTNÝ, Hugo HOLÍK

FK Inter Bratislava (1): Mário GBELSKÝ

ŠK Slovan Bratislava (1): Juraj KUCHTA

MŠK Senec (1): Adam PALDAN

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Attila ILLÉS, Maroš SKOVAJSA

Vedúci: Marek TVRDÝ

Lekár: Marek PORVAZNÍK

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, FĽAŠA NA PITIE! Každý hráč donesie na zraz vypísaný informovaný súhlas a dotazník (príloha nominácie)!

Zraz nominovaných hráčov je v stredu 05.08.2020 o 08:45 hod. – ihrisko SDM Domino (Nerudova 8300, Bratislava) . Ukončenie zrazu bude cca o 12:00 hod. na mieste zrazu.. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: A.Illés – 0907 558 134.

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-15 (nar. po 1.1.2006)
na prípravný zápas proti Spartaku Trnava dňa 5.8.2020

Hráči:

ŠK Slovan Bratislava (8): Artur VYDARENÝ, Robert TOMÁNEK, Teodor GAŠPAR, Martin KLAUČO, Jozef KOVÁČ, Michal IMRIŠEK, Dominik ŽELIPSKÝ, Tomáš HUSARČÍK

FC Petržalka (7):  Tomáš ZAJAC, Matúš NAGY, Max COMPAGNON, David LIPKA, Richard GRÁNSKY, Matúš MRAVEC, Ján VARGA

SDM Domino (2): Michal ŠAULIČ, Kevin DOAN ANH

FC Ružinov (1): Matúš DUJNIČ

Náhradníci:

FKM Karlova Ves (4): Mikuláš JÓZSA, Adam ANDREJŠIN, Maxime DENKO, Marek POBIJAK

FC Petržalka (1):  Samuel SIVÁK

ŠK Slovan Bratislava (1): Juraj KUCHTA

RT :

Vedúci tréner : Eduard VILČINSKÝ

Tréneri : Attila ILLÉS, Maroš SKOVAJSA

Vedúci: Marek TVRDÝ

Lekár: Marek PORVAZNÍK

Výstroj hráčov : kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca, FĽAŠA NA PITIE! Každý hráč donesie na zraz vypísaný informovaný súhlas a dotazník (príloha nominácie)!

Zraz nominovaných hráčov je v stredu 05.08.2020 o 15:45 hod. – ihrisko PŠC Pezinok (Komenského 30, Pezinok) . Ukončenie zrazu bude cca o 19:00 hod. na mieste zrazu.. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: A.Illés – 0907 558 134.

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2020

Dátum Akcia (program) /miesto/ Kategória
August:
05.08.2020 Celodenný zraz BFZ U15 (PZ SDM Domino U16) /Domino/ (PZ Spartak Trnava U15 /Pezinok/ – s hráčmi FA BFZ U15 (2006)
11.08.2020 Celodenný zraz BFZ U15 (TJ+TZ) /Viničné/ – s hráčmi FA BFZ U15 (2006)
12.08.2020 Celodenný zraz BFZ U14 (TJ+PZ Slovan BA U14) /Rapid/ – s hráčmi FA BFZ U14 (2007)
15.08.2020 Celodenný zraz BFZ U15 (TJ+TJ) /Dunajská Lužná/ – s hráčmi FA BFZ U15 (2006)
15-19.08.2020 Memoriál Gejzu Princa RT U15 /Košice/ – s hráčmi FA BFZ U15 (2006)
25.08.2020 Celodenný zraz BFZ U14 (TJ+TZ) /Petržalka/ – s hráčmi FA BFZ U14 (2007)
September:
08-09.09.2020 RT PPT Poprad U14, U15 – mimo FA a ÚTM BFZ U14, BFZ U15
10.09.2020 TURNAJ 8 – kluby FA a ÚTM + výbery U13 /Dunajská Lužná/ Kluby BFZ U13, ObFZ BA Mesto, ObFZ BA Vidiek, BFZ WU14
15.09.2020 MT TRIANGEL U13/U14 /Rapid/  – bez hráčov FA BFZ U13, BFZ U14
16.09.2020 MinichampionsLiga U12 – 1.kolo BA /MiniUT Rapid/ Kluby BFZ U12
19.09.2020 Celodenný zraz BFZ U14 (TJ+TJ) /Pezinok/ – s hráčmi FA BFZ U14
20.09.2020 Kontrolný zraz BFZ U14 (TJ) /Viničné/ BFZ U14
19-23.09.2020 RT Senec a okolie U14 – s hráčmi FA BFZ U14
Október:
20-21.10.2020 Finále MiniChampionsLiga U12 – Púchov Kluby U12
November:
24.11.2020 HSM SFZ U13 – /Pezinok/ – 1.kolo Kluby U13
27.11.2020 Kontrolný zraz BFZ U13 (TJ) /Hala Pezinok/ BFZ U13
28.11.2020 MT Bratislava Cup U13 /Pezinok/ s hráčmi FA BFZ U13
December:
05.12.2020 HSM SFZ U15 – /Pezinok/ – 1.kolo Kluby U15

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV