Obsadenie R a DS – PR BFZ 15.-19.8. 2020 č. 3

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 3. kolo 

15.8. 17.00 Púchov – Bardejov  Kolofík, Jankovič, Ralbovský, Malárik; Gróf; Cuninka

Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo

19.8. 17.00 (STREDA) NŠK 1922 – Rača  Hegedüs, Krčová, Martiš; Páchnik  

19.8. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Bohun, Hudy, Ralbovský; Vician   

19.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – FC Malacky  Henček, Vašš, Tramita; Truchlý

19.8. 17.00 (STREDA) Závod – Rohožník  Polakovič, Tománek, Kožuch; Slezák  

19.8. 17.00 (STREDA) Modra – Most p/B  Ďurčo, Dúbravec, Uram; Príkopa   

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 3. kolo

15.8. 11.00 D. Streda – B. Bystrica  Ďurčo, Henček, Lalo; Likavský

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 3. kolo

15.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Komárno  Bohun, Hajnala, Martiš; Príkopa  

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 4. kolo

19.8. 14.45-17.00 (STREDA) Slovan – D. Dtreda  Hajnala, Cvengroš, Vasilenko

Ženy I. Liga – 1. kolo

16.8. 10.00 Slovan – B. Bystrica  Malovec Ro., Malovec Ri., Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava – 2. kolo

15.8. 17.30 Bernolákovo – D. Lužná  Hudy, Tománek, Hegedüs, Schmidt  

15.8. 17.30 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Dúbravec, Cvengroš, Bogdáň; Darlea  

16.8. 10.30 Rača – Senec  Pavlíková, Henček, Ježík; Vician  

16.8. 17.30 Most p/B – Tomášov  Vašš, Kožuch, Hajnala; Lazar  

16.8. 17.30 Rohožník – FC Malacky  Lalo, Bogdáň, Martiš; Líška  

16.8. 17.30 D. N. Ves – Báhoň  Krčová, Bohun, Uram; Jablonický   

16.8 17.30 Rusovce – Inter  Tramita, Ralbovský, Kardelis; Keller  

16.8. 17.30 Rovinka – Kalinkovo  Ďurčo, Polakovič, Polák; Pinček  

Seniori IV. Liga Bratislava – 2. kolo

15.8. 17.30 Sv. Jur – Čunovo  Malovec Ri., Tanglmayer,Vasilenko; Hlavenka ;  

15.8. 17.30 Lamač – Vajnory  Malovec Ro., Ježík, Gosiorovský; Hájek   

16.8. 17.30 Kostolište – Limbach  Šafárik, Vasilenko, Tanglmayer; Pavlík J.

16.8. 17.30 S. Grob – CFK Pezinok  Fischer, Čižmár, Harajbič; Dobrovský   

16.8. 17.30 V. Leváre – N. Dedinka  Farkaš, Piatka, Szakáll; Mydlárik  

16.8. 17.30 K. Ves – Vrakuňa  Hegedüs, Brody, Valko; Pavlík R. (HP Zohor)

16.8. 17.30 Láb – Závod  Tománek, Srna, Štepanovský; Vnuk  

16.8. 17.30 Jakubov – Domino  Cvengroš, Pati Nagy, Hádek; Farkaš  

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

15.8. 9.00 Vrakuňa – Lamač  Uram     

16.8. 9.30 PŠC Pezinok – Modra  Valko

16.8. 14.00 Ivanka p/D – Domino „B“  Henček

16.8. 15.00 Senec „B“ – Ružinov  Dúbravec  (HP H. Šúr)

16.8. 15.00 Šenkvice – Miloslavov  Ježík

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

15.8. 9.00-11.00 Ružinov – Rača  Brody

15.8. 9.30-11.30 Šenkvice – Bernolákovo  Pati Nagy

15.8. 9.30-11.30 Rusovce – PFA Šamorín  Šafárik   

15.8. 9.30-11.30 Modra – Sv. Jur  Farkaš

15.8. 10.00-12.00 Senec – NŠK 1922  Piatka

16.8. 9.00-11.00 Jarovce – FKP Bratislava  Gosiorovský     

16.8. 9.00-11.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Hajnala

16.8. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FC IMAS  Kožuch


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV