Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.8.-3.9. 2020 č. 5

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo

26.8. 17.00 (STREDA) Modra – Most p/B  Ďurčo, Dúbravec, Uram; Príkopa  

St. dorast I. liga LSD – U19 – 6. kolo

29.8. 11.00 D. Streda – Podbrezová  Kišš, Ralbovský, Lalo; Richtárik

29.8. 11.00 Slovan – Trenčín  Ruc, Jankovič, Henček; Kopča

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 5. kolo

29.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Senec  Hajnala, Uram, Tománek; Páchnik  

29.8. 10.00-12.30 Inter – Partizánske  Štepanovský, Cvengroš, Hudy; Líška (HP Stupava)

29.8. 10.00-12.30 Domino – L. Trnava  Dúbravec, Brody, Srna; Farkaš  

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 2. kolo 

29.8. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra  Hegedüs, Martinkovič

29.8. 13.30-15.30 Slovan – Trenčín  Tramita, Tanglmayer

30.8. 12.00-14.00 Domino – Spartak Trnava  Vasilenko, Fischer     

Ženy Slovenský pohár – 1. kolo

26.8. 19.00 (STREDA) FK Dúbravka – FC Petržalka  Martiš, Štepanovský, Vasilenko ( HP FC Petržalka)   

Dorastenky I. liga –  WU 19– 2. kolo

24.8. 13.30 (PONDELOK) Slovan – FC Nitra  Martiš

Dorastenky I. liga –  WU 19– 3. kolo

29.8. 15.30 FC Petržalka – Senica  Malovec Ri.

30.8. 11.00 NŠK 1922 – D. Streda  Brody 

Žiačky I. liga – WU15 – 2. kolo

24.8. 15.30 (PONDELOK) Slovan – FC Nitra  Martiš

Žiačky I. liga – WU15 – 3. kolo

29.8. 17.30 FC Petržalka – Senica  Malovec Ri.

30.8. 9.00 NŠK 1922 – D. Streda  Brody 

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 4. kolo

29.8. 17.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Pavlíková, Ralbovský, Kardelis; Jablonický   

30.8. 10.30 Rača – D. Lužná  Hegedüs, Dúbravec, Polák; Lazar  

30.8. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D  Tománek, Bohun, Martinkovič; Príkopa  

30.8. 17.00 Rohožník – Senec  Tramita, Martiš, Kachnič; Kroneraff  

30.8. 17.00 D. N. Ves – Tomášov  Henček, Cvengroš, Bogdáň; Truchlý   

30.8. 17.00 Rusovce – FC Malacky  Polakovič, Uram, Hajnala; Mydlárik   

30.8. 17.00 Rovinka – Báhoň  Lalo, Ralbovský, Ježík; Perašín  

30.8. 17.00 Kalinkovo – Inter  Hudy, Kožuch, Krčová; Pavlík J.

Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo

2.9. 17.00 (STREDA) Inter – Bernolákovo  Dúbravec, Hegedüs, Polák; Líška    

2.9. 17.00 (STREDA) Báhoň – Kalinkovo  Bohun, Tománek, Kardelis; Dobrovský    

2.9. 17.00 (STREDA) FC Malacky – Rovinka  Vašš, Tramita, Martinkovič; Darlea   

2.9. 17.00 (STREDA) Tomášov – Rusovce  Krčová, Martiš, Kachnič; Pavlík J.   

2.9. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D – Rohožník  Lalo, Ralbovský, Ježík; Keller   

2.9. 17.00 (STREDA) D. Lužná – Most p/B  Cvengroš, Henček, Bogdáň; Pinček    

2.9. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača  Hajnala, Polakovič, Uram; Schmidt  

16.9. 17.00 (STREDA) Senec – D. N. Ves  (R SFZ), (AR1 SFZ), (AR2 SFZ); (D SFZ)

Seniori IV. liga Bratislava – 4. kolo

29.8. 17.00 Jakubov – Vrakuňa  Vasilenko, Martiš, Polakovič; Schmidt   

29.8. 17.00 Sv. Jur – Závod  Fischer, Valko, Piatka; Pinček   

29.8. 17.00 Lamač – Domino  Bohun, Krčová, Čižmár; Hlavenka   

30.8. 17.00 Kostolište – S. Grob  Tanglmayer, Piatka, Gosiorovský; Pavlík R.   

30.8. 17.00 V. Leváre – Limbach  Malovec Ro., Srna, Štepanovský; Dobrovský   

30.8. 17.00 K. Ves – CFK Pezinok  Malovec Ri., Harajbič, Pati Nagy; Darlea (HP Zohor)

30.8. 17.00 Láb – N. Dedinka  Šafárik, Brody, Hádek; Slezák

30.8. 17.00 Vajnory – Čunovo  Farkaš, Kardelis, Čižmár; Keller  

Seniori IV. liga Bratislava – 5. kolo

1.9. 17.00 (UTOROK) Závod – Lamač  Henček, Vasilenko, Szakáll; Hájek  

1.9. 17.00 (UTOROK) S. Grob – V. Leváre  Brody, Fischer, Srna; Jablonický   

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Čunovo – Kostolište  Hegedüs, Pati Nagy, Harajbič; Perašín   

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – Vajnory  Štepanovský, Malovec Ro., Malovec Ri.; Páchnik

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Sv. Jur  Hádek, Gosiorovský, Čižmár; Farkaš  

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) N. Dedinka – Jakubov  Farkaš, Tanglmayer, Piatka; Pavlík R.

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) CFK Pezinok – Láb  Šafárik, Vasilenko, Srna; Kroneraff  

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Limbach – K. Ves  Kožuch, Valko, Fischer; Vician   

St. dorast III. liga SD – U19 – 2. kolo

27.8. 17.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Rača  Dúbravec, Hádek, Valko

29.8. 10.00 Žolík Malacky – Domino „B“  Kožuch, Polák

29.8. 14.00 Kráľová p/S – FC Petržalka „B“  Ježík, Bogdáň   

30.8. 10.00 Ružinov – D. N. Ves  Uram, Bohun

30.8. 14.30 Zohor – NŠK 1922  Harajbič, Pati Nagy

30.8. 17.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Dúbravec        

St. dorast III. liga SD – U19 – 3. kolo

1.9. 9.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Ježík, Lalo  

1.9. 12.00 (UTOROK) Domino „B“ – Ružinov  Uram, Cvengroš   

1.9. 12.30 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Piatka, Hádek

1.9. 14.00 (UTOROK) Rača – Bernolákovo  Kardelis, Tanglmayer

1.9. 15.00 (UTOROK) NŠK 1922 – Žolík Malacky  Martiš, Krčová

1.9. 15.30 (UTOROK) FC Petržalka „B“ – Zohor  Polák, Tománek          

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 2. kolo

29.8. 9.00 NŠK 1922 – Lamač  Harajbič

29.8. 10.30 Iskra Petržalka – Inter „B“  Čižmár

29.8. 14.30 Jakubov – Žolík Malacky  Polakovič

30.8. 13.00 Jarovce – Z. Bystrica  Hajnala 

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 3. kolo

1.9. 10.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Jarovce  Kožuch   

1.9. 12.00 (STREDA) FC IMAS – Jakubov  Harajbič

2.9. 17.00 (STREDA) Z. Bystrica – Iskra Petržalka  Vasilenko

2.9. 17.00 (STREDA) Lamač – FK Dúbravka  Štepanovský

2.9. 17.00 (STREDA) Inter „B“ – NŠK 1922  Brody 

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 15. kolo

27.8. 17.30 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Domino „B“  Henček

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo

29.8. 13.00 Ružinov – PŠC Pezinok  Harajbič

29.8. 17.00 Domino „B“ – Šenkvice  Gosiorovský 

30.8. 14.00 Modra – Vajnory  Polák

30.8. 14.30 Senec „B“ – Ivanka p/D  Hegedüs  (HP H. Šúr)

30.8. 14.30 Miloslavov – Rača  Valko

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

2.9. 17.00 (STREDA) Vrakuňa – Miloslavov  Šafárik

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Rača – Ružinov  Bohun      

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Vajnory – Domino „B“  Tramita

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Modra  Vašš   

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Senec „B“  Dúbravec

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 3. kolo

26.8. 17.00-15.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Senec  Hajnala

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 4. kolo

29.8. 9.00-11.00 FC Ružinov – FC IMAS  Šafárik   

29.8. 9.30-11.30 Rusovce – FKP Bratislava  Malovec Ro.

29.8. 9.30-11.30 Modra – NŠK 1922  Farkaš 

29.8. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Rača  Pati Nagy

29.8. 10.00-12.00 Senec – Bernolákovo  Hádek

30.8. 9.00-11.00 Jarovce – Šenkvice  Štepanovský    

30.8. 9.00-11.00 Vrakuňa – Sv. Jur  Valko  

30.8. 9.30-11.30 Žolík Malacky – PFA ŠTK Šamorín  Kožuch

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 5. kolo

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Rača – Jarovce  Šafárik

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Sv. Jur – PŠC Pezinok  Pati Nagy

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) FC IMAS – Vrakuňa  Polakovič   

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Bernolákovo – Žolík Malacky  Bogdáň

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) FKP Bratislava – Senec  Malovec Ro.   

1.9. 9.30-11.30 (UTOROK) Šenkvice – Rusovce  Farkaš

1.9. 10.00-12.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Rusovce  Hajnala   

1.9. 11.00-13.00 (UTOROK) NŠK 1922 – Ružinov  Malovec Ri.

Prípravné stretnutie

25.8. 15.30 (UTOROK) BFZ U14 – K. Ves U15  Hajnala (HP FC Petržalka)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV