Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.-9.9. 2020 č. 6

Súťaže riadené SFZ

St. dorast I. liga LSD – U19 – 7. kolo

5.9. 11.00 Trnava – Senica  Malárik, Ralbovský, Henček; Likavský  

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 6. kolo

5.9. 9.30 (U19) Senec – L. Trnava  Kráľovič (R SFZ), Hancko (AR1 SFZ), Hrčka (AR2 SFZ); Mókoš 

5.9. 12.00 (U17) Senec – L. Trnava  Marhefka, Jekkel, Hrčka   

5.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – Šamorín  Polakovič, Kachnič, Martiš; Schmidt  

6.9. 11.00-13.30 K. Ves – Domino  Krčová, Vasilenko, Bohun; Kroneraff  (HP Lamač)

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 7. kolo

5.9. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová  Hegedüs, Tanglmayer, Piatka

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 3. kolo 

5.9. 10.00-12.00 K. Ves – Z. Moravce  Čižmár, Brody     

6.9. 15.00-17.00 FC Petržalka – Inter  Hudy, Kožuch  

Ženy I. liga – 4. kolo

6.9. 10.00 Slovan – Žilina  Pavlíková, Martiš, Ralbovský  

Dorastenky I. liga –  WU 19– 4. kolo

4.9. 16.00 (PIATOK) Slovan – FC Petržalka  Martiš

Žiačky I. liga – WU15 – 4. kolo

4.9. 16.00 (PIATOK) Slovan – FC Petržalka  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

9.9. 17.00 (STREDA) Báhoň – Rusovce  Hudy, Polakovič, Bogdáň; Truchlý

9.9. 17.00 (STREDA) FC Malacky – D. N. Ves  Ďurčo, Hegedüs, Kachnič; Lazar

Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo

2.9. 17.00 (STREDA) Inter – Bernolákovo  Dúbravec, Hegedüs, Polák; Líška    

2.9. 17.00 (STREDA) FC Malacky – Rovinka  Vašš, Tramita, Martinkovič; Darlea   

2.9. 17.00 (STREDA) Tomášov – Rusovce  Krčová, Martiš, Kachnič; Pavlík J.   

2.9. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D – Rohožník  Lalo, Ralbovský, Ježík; Keller   

2.9. 17.00 (STREDA) D. Lužná – Most p/B  Cvengroš, Henček, Bogdáň; Pinček    

2.9. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača  Hajnala, Polakovič, Uram; Schmidt  

15.9. 16.30 (UTOROK) Báhoň – Kalinkovo  Bohun, Tománek, Kardelis; Dobrovský

16.9. 17.00 (STREDA) Senec – D. N. Ves  (R SFZ), (AR1 SFZ), (AR2 SFZ); (D SFZ)

Seniori III. liga Bratislava – 6. kolo

5.9. 10.30 Most p/B – PŠC Pezinok  Hudy, Kožuch, Krčová; Perašín  

5.9. 16.30 Bernolákovo – Rača  Bohun, Vašš, Lalo; Mydlárik   

5.9. 16.30 Rohožník – D. Lužná  Pavlíková, Martinkovič, Kardelis; Páchnik  

5.9. 16.30 Inter – Báhoň  Tramita, Hajnala, Bogdáň; Vician   

6.9. 16.30 D. N. Ves – Ivanka p/D  Polakovič, Martiš, Kachnič; Hájek

6.9. 16.30 Rusovce – Senec  Hegedüs, Cvengroš, Ralbovský; Príkopa

6.9. 16.30 Rovinka – Tomášov  Tománek, Polák, Dúbravec; Lazar

6.9. 16.30 Kalinkovo – FC Malacky  Henček, Ježík, Uram; Jablonický

Seniori IV. liga Bratislava – 5. kolo

1.9. 17.00 (UTOROK) Závod – Lamač  Henček, Vasilenko, Szakáll; Hájek  

1.9. 17.00 (UTOROK) S. Grob – V. Leváre  Brody, Fischer, Srna; Jablonický   

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Čunovo – Kostolište  Hegedüs, Pati Nagy, Harajbič; Perašín   

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – Vajnory  Štepanovský, Malovec Ro., Malovec Ri.; Páchnik

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Sv. Jur  Hádek, Gosiorovský, Hajnala; Farkaš  

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) N. Dedinka – Jakubov  Farkaš, Tanglmayer, Piatka; Pavlík R.

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) CFK Pezinok – Láb  Šafárik, Vasilenko, Srna; Kroneraff  

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Limbach – K. Ves  Kožuch, Valko, Fischer; Vician   

Seniori IV. liga Bratislava – 6. kolo

5.9. 16.30 Sv. Jur – N. Dedinka  Vasilenko, Štepanovský, Pati Nagy; Keller

5.9. 16.30 Lamač – Vrakuňa  Uram, Tománek, Srna; Pinček

6.9. 16.30 Kostolište – V. Leváre  Malovec Ri., Lalo, Čižmár; Pavlík J.   

6.9. 16.30 K. Ves – S. Grob  Malovec Ro., Tramita, Šafárik; Truchlý (HP Zohor)

6.9. 16.30 Láb – Limbach  Fischer, Farkaš, Harajbič; Darlea  

6.9. 16.30 Jakubov – CFK Pezinok  Pati Nagy, Štepanovský, Hádek; Slezák

6.9. 16.30 Vajnory – Závod  Martinkovič, Gosiorovský, Brody; Pavlík R.  

6.9. 16.30 Čunovo – Domino  Tanglmayer, Piatka, Valko; Vnuk

St. dorast III. liga SD – U19 – 3. kolo

1.9. 9.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Ježík, Lalo  

1.9. 12.00 (UTOROK) Domino „B“ – Ružinov  Uram, Cvengroš   

1.9. 12.30 (UTOROK) Ivanka p/D – D. Lužná  Piatka, Hádek

1.9. 14.00 (UTOROK) Rača – Bernolákovo  Kardelis, Tanglmayer

1.9. 15.00 (UTOROK) NŠK 1922 – Žolík Malacky  Martiš, Krčová

1.9. 15.30 (UTOROK) FC Petržalka „B“ – Zohor  Polák, Tománek          

St. dorast III. liga SD – U19 – 4. kolo

5.9. 10.00 Žolík Malacky – FC Petržalka „B“ Polák   

5.9. 16.30 D. Lužná – D. N. Ves  Hádek, Valko

6.9. 10.00 Ružinov – NŠK 1922  Brody, Cvengroš

6.9. 10.30 Rača – Ivanka p/D  Kardelis, Vašš

6.9. 14.00 Zohor – PŠC Pezinok  Šafárik, Tramita

6.9. 16.30 Bernolákovo – Kráľová p/S  Bogdáň

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 3. kolo

1.9. 10.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Jarovce  Kožuch   

1.9. 12.00 (STREDA) FC IMAS – Jakubov  Harajbič

2.9. 17.00 (STREDA) Z. Bystrica – Iskra Petržalka  Vasilenko

2.9. 17.00 (STREDA) Inter „B“ – NŠK 1922  Brody

30.9. 15.00 (STREDA) Lamač – FK Dúbravka  Štepanovský

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 4. kolo

5.9. 13.00 Iskra Petržalka – NŠK 1922  Srna

5.9. 14.00 Inter „B“ – FK Dúbravka  Malovec Ri.    

5.9. 14.00 Jakubov – Lamač  Polák  

6.9. 11.30 Z. Bystrica – Žolík Malacky  Gosiorovský

6.9. 13.00 Jarovce – FC IMAS  Samko (R ObFZ-m)

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 1. kolo

9.9. 17.00 (STREDA) Žolík Malacky – FK Dúbravka  Kožuch   

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

2.9. 17.00 (STREDA) Vrakuňa – Miloslavov  Šafárik

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Rača – Ružinov  Bohun      

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Vajnory – Domino „B“  Tramita

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Modra  Vašš   

3.9. 17.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Senec „B“  Dúbravec

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 4. kolo

5.9. 13.00 Ružinov – Senec „B“  Malovec Ro.

5.9. 16.30 Domino „B“ – Ivanka p/D  Krčová   

6.9. 13.00 Rača – Vrakuňa  Vašš

6.9. 14.00 Modra – PŠC Pezinok  Srna

6.9. 14.00 Miloslavov – Šenkvice  Hajnala   

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 5. kolo

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Rača – Jarovce  Šafárik

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Sv. Jur – PŠC Pezinok  Pati Nagy

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) FC IMAS – Vrakuňa  Polakovič   

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Bernolákovo – Žolík Malacky  Bogdáň

1.9. 9.00-11.00 (UTOROK) FKP Bratislava – Senec  Malovec Ro.   

1.9. 9.30-11.30 (UTOROK) Šenkvice – Rusovce  Farkaš

1.9. 10.00-12.00 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Rusovce  Hajnala   

1.9. 11.00-13.00 (UTOROK) NŠK 1922 – Ružinov  Malovec Ri.

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 6. kolo

5.9. 9.00-11.00 Ružinov – PFA ŠTK Šamorín  Gosiorovský

5.9. 9.00-11.00 Rača – Sv. Jur  Kardelis

5.9. 9.30-11.30 Modra – Bernolákovo  Farkaš

5.9. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – FC IMAS  Lalo

5.9. 14.00-16.00 Senec – Šenkvice  Dúbravec    

6.9. 9.00-11.00 Jarovce – Rusovce  Štepanovský

6.9. 9.00-11.00 Vrakuňa – NŠK 1922  Uram   

6.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Bratislava  Harajbič

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 2. kolo

9.9. 17.00-15.00 (STREDA) Rusovce – PFA ŠTK Šamorín  Šafárik   


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV