Obsadenie R a DS – PR BFZ 15.-24.9. 2020 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 3. kolo

15.9. 14.30 (UTOROK) Šurany – Šamorín  Choreň, Lauer, Ralbovský; Kopča

15.9. 16.00 (UTOROK) Hurbanovo – Skalica  Valent, Borsányi, Henček; Hracho

16.9. 16.00 (STREDA) Modra – Komárno  Parilák, Tokoš, Ralbovský; Likavský

16.9. 16.00 (STREDA) Rohožník – FC Malacky  Hegedüs, Martiš, Martinkovič; Pavlík J.

16.9. 16.00 (STREDA) Rača – Pohronie  Mastiš, Halíček, Lalo; Suchý   

St. dorast I. liga LSD – U19 – 6. kolo

23.9. 14.00 (STREDA) Slovan – AS Trenčín  Ruc, Borsányi, Henček; Kopča   

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 9. kolo

19.9. 13.00-15.15 Slovan – Poprad  Hudy, Kožuch, Hegedüs   

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo

19.9. 9.30 U19Senec – K. Ves  Ruc (SFZ), Vitko (SFZ), Kováč (SFZ); Mókoš

19.9. 12.00 U17 Senec – K. Ves  Očenáš (SFZ), Vorel (SFZ), Kováč (SFZ) 

19.9.10.00-12.30 FC Petržalka – Inter  Šafárik, Malovec Ro., Martinkovič; Hájek   

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 2. kolo 

15.9. 10.00-12.00 (UTOROK) Slovan – Trenčín  Tramita, Tanglmayer  

Ženy II. liga – 1. kolo

15.9. 12.30 (UTOROK) D. Lužná – Čaka  Martiš     

Ženy II. liga – 4. kolo

20.9. 15.00 FK Dúbravka – Komárno  Martiš 

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo

15.9. 16.30 (UTOROK) Báhoň – Kalinkovo  Bohun, Tománek, Kardelis; Dobrovský

16.9. 19.00 (STREDA) Senec – D. N. Ves  Očenáš (SFZ), Vorel (SFZ), Jánošík (SFZ); Mókoš

Seniori III. liga Bratislava – 8. kolo

19.9. 16.00 Bernolákovo – Most p/B  Tramita, Martiš, Bohun; Príkopa  

19.9. 16.00 Inter – Tomášov  Krčová, Polák, Kardelis; Pinček  

19.9. 16.00 Báhoň – FC Malacky  Vašš, Hajnala, Ježík; Keller  

20.9. 16.00 Rohožník – Rača  Cvengroš, Kachnič, Uram; Perašín

20.9. 16.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Tománek, Hudy, Kožuch; Darlea  

20.9. 16.00 Rusovce – D. Lužná  Dúbravec, Martinkovič, Harajbič; Jablonický   

20.9. 16.00 Rovinka – Ivanka p/D  Pati Nagy, Henček, Lalo; Páchnik  

20.9. 16.00 Kalinkovo – Senec  Polakovič, Hegedüs, Srna; Lazar  

Seniori IV. liga Bratislava – 8. kolo

19.9. 16.00 Sv. Jur – Limbach  Piatka, Čižmár, Gosiorovský; Lônčík   

19.9. 16.00 Lamač – CFK Pezinok  Malovec Ri., Ďurčo, Hádek; Slezák  

19.9. 16.00 Domino – Závod  Ralbovský, Kachnič, Brody; Kroneraff  

20.9. 16.00 Kostolište – K. Ves  Štepanovský, Piatka, Šafárik; Hlavenka  

20.9. 16.00 Láb – V. Leváre  Malovec Ro., Hajnala, Fischer; Vician

20.9. 16.00 Jakubov – S. Grob  Bohun, Valko, Szakáll; Vnuk

20.9. 16.00 Vajnory – N. Dedinka  Polák, Ježík, Tanglmayer; Schmidt    

20.9. 16.00 Čunovo – Vrakuňa  Ďurčo, Farkaš, Hádek; Pavlík R. 

St. dorast III. liga SD – U19 – 3. kolo

15.9. 14.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Lalo

23.9. 16.30 (STREDA) Domino „B“ – Ružinov  Cvengroš, Kravárik (ObFZ-m)

St. dorast III. liga SD – U19 – 6. kolo

19.9. 10.00 Žolík Malacky – Kráľová p/S  Tománek, Polakovič

19.9. 12.30 Ivanka p/D – D. N. Ves  Srna, Lalo

19.9. 16.00 D. Lužná – NŠK 1922  Dúbravec, Valko

20.9. 10.00 Ružinov – PŠC Pezinok  Čižmár, Vašš

20.9. 10.30 Rača – Domino „B“  Kardelis, Malovec Ri.

20.9. 16.00 Bernolákovo – Zohor  Ralbovský 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo

15.9. 10.30 (UTOROK) Iskra Petržalka – Žolík Malacky  Malovec Ri.

15.9. 11.00 (UTOROK) Jarovce – Lamač  Štepanovský

15.9. 12.00 (UTOROK) FK Dúbravka – NŠK 1922  Malovec Ro.

15.9. 14.00 (UTOROK) Z. Bystrica – FC Imas  Polakovič

15.9. 14.00 (UTOROK) Jakubov – Inter „B“  Polák

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo

19.9. 10.30 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Uram

19.9. 12.15 Žolík Malacky – FC IMAS  Polakovič, Tománek

19.9. 13.30 Jakubov – NŠK 1922  Harajbič

20.9. 11.30 Z. Bystrica – Lamač  Gosiorovský

20.9. 13.30 Jarovce – Inter „B“  Brody

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

22.9. 17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Jarovce  Kožuch   

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

15.9. 13.00 (UTOROK) Ružinov – Rača  Krčová

15.9. 14.00 (UTOROK) Miloslavov – Vrakuňa  Hádek 

15.9. 14.00 (UTOROK) Modra – Ivanka p/D  Farkaš

15.9. 14.00 (UTOROK) Senec „B“ – PŠC Pezinok  Dúbravec  (HP H. Šúr)

15.9. 16.30 (UTOROK) Domino „B“ – Vajnory  Uram

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo

19.9. 9.00 Vrakuňa – Šenkvice  Hajnala

19.9. 13.00 Ružinov – Modra  Cvengroš

19.9. 13.00 Domino „B“ – Senec „B“  Brody   

20.9. 13.00 Rača – Vajnory  Malovec Ri.

20.9. 13.30 Miloslavov – Ivanka p/D  Gabura (ObFZ-m), Sidenko (ObFZ-m)

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 1. kolo

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Vrakuňa – Jarovce  Gosiorovský

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Rača – Modra  Brody   

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Sv. Jur – Žolík Malacky  Srna 

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) FC IMAS – Senec  Harajbič

15.9. 9.00-11.00 (UTOROK) Bernolákovo – FKP Bratislava  Valko

15.9. 9.30-11.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Ružinov  Ježík

15.9. 11.00-13.00 (UTOROK) NŠK 1922 – Rusovce  Šafárik

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 8. kolo

19.9. 9.00-11.00 Ružinov – FKP Bratislava  Henček  

19.9. 9.00-11.00 Rača – NŠK 1922  Štepanovský

19.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – FC IMAS  Pati Nagy

19.9. 9.30-11.30 Modra – Šenkvice  Farkaš

20.9. 9.00-11.00 Jarovce – Senec  Brody

20.9. 9.00-11.00 Vrakuňa – Bernolákovo  Krčová

20.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Rusovce  Tramita

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 5. kolo

22.9. 17.30-16.00 (UTOROK) FKP Bratislava – Senec  Malovec Ro.  

23.9. 17.00-15.30 (STREDA) NŠK 1922 – Ružinov  Malovec Ri.

23.9. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Rusovce  Valko  

24.9. 17.30-16.00 (ŠTVRTOK) Rača – Jarovce  Tanglmayer  

Minichampionsliga U12

16.9. 9.00-15.00 (STREDA)  Šafárik, Tanglmayer (HP UT Rapid Prievoz)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV