Obsadenie R a DS – PR BFZ 28.9.-7.10. 2020 č. 10

Súťaže riadené SFZ

St. dorast I. liga LSD – U19 – 7. kolo

29.9. 16.00 (UTOROK) Spartak Trnava – Senica  Malárik, Ralbovský, Henček; Likavský   

St. dorast I. liga LSD – U19 – 11. kolo

3.10. 11.00 Nitra – B. Bystrica  Libiak, Ralbovský, Lalo; Cuninka

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 4. kolo

7.10. 14.30-16.45 (STREDA) Slovan – D. Streda  Hajnala, Krčová, Uram

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 9. kolo

3.10. 11.00-13.15 Slovan – Spartak Trnava  Ďurčo, Bohun, Kardelis

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 9. kolo

1.10. 11.30-14.00 (ŠTVRTOK) Domino – Partizánske  Hegedüs, Kachnič, Vašš; Pinček   

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 10. kolo

3.10. 9.30 Senec U19 – Krakovany U19  Smolák (SFZ), Poláček (SFZ), Borsányi (SFZ); Mókoš

3.10. 12.00 Senec U17 – Krakovany U17  Marhefka (SFZ), Kováč (SFZ), Borsányi (SFZ)

3.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – Piešťany  Polák, Hajnala, Hudy; Truchlý  

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo 

3.10. 10.00-12.00 Domino – Skalica  Martiš, Uram

3.10. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava  Tománek, Tramita    

Ženy I. liga – 8. kolo

4.10. 10.30 Slovan – Trenčín  Martinkovič, Martiš

Ženy II. liga – 6. kolo

3.10. 14.30 FK Dúbravka – Čaka  Krčová 

Prípravné zápasy regionálnych výberov WU14  (HP UT NTC Senec)

28.9. 16.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Hádek, Valko 

29.9. 16.00 (UTOROK) BFZ – SsFZ  Hádek, Piatka, Valko

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

30.9. 16.00 (STREDA) Báhoň – Rusovce  Hudy, Polakovič, Kardelis; Truchlý

Seniori III. liga Bratislava – 10. kolo

3.10. 15.30 Bernolákovo – Rohožník  Hegedüs, Cvengroš, Henček; Pinček   

3.10. 15.30 Inter – Ivanka p/D  Pavlíková, Martinkovič, Dúbravec; Príkopa  

4.10. 15.30 D. N. Ves – Most p/B  Vašš, Hajnala, Kachnič; Perašín   

4.10. 15.30 Rusovce – Rača  Ďurčo, Lalo, Ježík; Lônčík   

4.10. 15.30 Rovinka – PŠC Pezinok  Hudy, Polakovič, Harajbič; Líška  

4.10. 15.30 Kalinkovo – D. Lužná  Bohun, Martiš, Krčová; Keller

4.10. 15.30 Báhoň – Senec  Tománek, Polák, Kožuch; Darlea  

4.10. 15.30 FC Malacky – Tomášov  Tramita, Ralbovský, Kardelis; Pavlík J.

Seniori IV. liga Bratislava – 10. kolo

3.10. 15.30 Sv. Jur – V. Leváre  Hádek, Bláha, Šafárik; Mydlárik  

3.10. 15.30 Lamač – S. Grob  Štepanovský, Srna, Malovec Ri.; Vician  

3.10. 15.30 Domino – N. Dedinka  Malovec Ro., Bogdáň, Harajbič; Lazar  

4.10. 15.30 Kostolište – Láb  Fischer, Hegedüs, Brody; Schmidt   

4.10. 15.30 Jakubov – K. Ves  Uram, Bláha, Gosiorovský; Pavlík R.  

4.10. 15.30 Vajnory – Limbach  Srna, Piatka, Valko; Kroneraff   

4.10. 15.30 Čunovo – CFK Pezinok  Cvengroš, Tanglmayer, Čižmár; Hlavenka  

4.10. 15.30 Závod – Vrakuňa  Pati Nagy, Dubravec, Farkaš; Jablonický    

St. dorast III. liga SD – U19 – 8. kolo

3.10. 15.30 D. Lužná – CFK Pezinok  Piatka, Valko

4.10. 10.00 Ružinov – Zohor Bláha, Ralbovský

4.10. 10.30 Rača – FC Petržalka „B“  Malovec Ro., Mallovec Ri.

4.10. 11.00 D. N. Ves – Domino „B“  Henček, Gosiorovský 

4.10. 11.30 Ivanka p/D –  NŠK 1922 „B“  Valko, Piatka

4.10. 15.30 Bernolákovo – Žolík Malacky  Bogdáň 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

30.9. 15.00 (STREDA) Lamač – FK Dúbravka  Malovec Ri.

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo

29.9. 16.30 (UTOROK) Z. Bystrica – Žolík Malacky  Gosiorovský    

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

30.9. 17.00 (STREDA) NŠK 1922 – Jarovce  Gosiorovský, Henček

6.10. 16.00 (UTOROK) Lamač – Žolík Malacky  Malovec Ro., Malovec Ri.

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 8. kolo

3.10. 10.30 Iskra Petržalka – Jakubov  Gosiorovský

3.10. 12.15 Žolík Malacky – Inter „B“  Kožuch

4.10. 11.00 FC IMAS – Lamač  Harajbič

4.10. 11.30 Z. Bystrica – NŠK 1922  Štepanovský

4.10. 13.00 Jarovce – FK Dúbravka  Tabiš (ObFZ-M), Ťažký (ObFZ-M)  

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo

3.10. 9.00 Vrakuňa – Ivanka p/D  Brody

3.10. 13.00 Ružinov – Domino „B”  Brody

4.10. 13.00 Miloslavov – Senec „B”  Hádek

4.10. 13.00 Rača – PŠC Pezinok  Malovec Ri., Malovec Ro.

4.10. 13.00 Šenkvice – Vajnory  (R ObFZ-V)  

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 9. kolo

30.9. 16.30-15.00 (STREDA) Rusovce – Modra  Malovec Ro.

30.9. 17.30-16.00 (STREDA) FKP Bratislava – Vrakuňa  Brody

1.10. 17.00-15.30 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – PŠC Pezinok  Bogdáň

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 10. kolo

3.10. 9.00 -11.00 Ružinov – Rusovce  Vašš

3.10. 9.00-11.00 Rača – Brenolákovo  Tanglmayer   

3.10. 9.00-11.00 FC IMAS – NŠK 1922  Polakovič

3.10. 9.30-11.30 Modra – Senec  Pati Nagy

3.10. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – FKP Bratislava  Farkaš

4.10. 9.00-11.00 Jarovce – Žolík Malacky  Šafárik

4.10. 9.00-11.00 Vrakuňa – Šenkvice  Hajnala

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 6. kolo

4.10. 13.00 Závod – Lozorno  Farkaš


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV